Seçtiğiniz kriterlere uyan 1 adet bulundu.

Filtreleri Temizle

Klavye & Mouse Set ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Yiğit Işık 09 Eki 2018 (347 Gün önce)
İstanbul'da oturduğum için ürün ertesi gün elime ulaştı. Ürünün fiyatı 89.56 TL(mouse dahil), fiyatına göre gayet başarılı bir ürün. Mouse beklediğimden daha iyi çıktı. ----- Klavyenin (+) Yanları: Basım hissi yumuşak ve orta derinlikte, aydınlatma gökkuşağı RGB efektinde, ama klavye üzerinde dalgalı şekilde yanmıyor, kasada kullanılan metal kaliteli, dokununca gerçekten soğuk, gerçek metal yani, bir de tabiki FİYATI Klavyenin (-) Yanları: Mekanik hissi hiç yok, kablolar örgü değil, düz plastik. ----- Mouse (+) Yanları: Sağ-sol tuş Basım hissi tok, o mouse klick sesi tok yani, CS-GOcular için bu çok önemlidir, aydınlatma gökkuşağı RGB efektinde, plastik kalitesi beklediğimden iyi Mouse (-) Yanları: Benim elime küçük olduğu için biraz büyük, kablo örgü değil düz plastik. Kablolar örgü olsaymış, bu fiyata bu ürünü almayanı döverler o kadar yani.
Üye resmi
M.bahadır Ceylan 07 Kas 2010 (3240 Gün önce)
Klavye ağırlığı çok iyi masaya koydunuzmu yerinden kaymıyor. Tuşlar gayet sessiz ve yumuşak eğer eski tip sert tuşlu klavyelere alışıksanız ilk başta harfleri çift çift basacaksınız. Enter tuşu küçük ama 2 saat içinde elim alıştı. Çok seri bir şekilde yaazı yazabiliyorsunuz.
Üye resmi
Emre Yolcu 04 Tem 2010 (3366 Gün önce)
bu siteden asus dizüstü ile birlikte almıştım. gerçekten fiyatına göre çok kaliteli bir klavye fare seti. hem ergonomik hemde sade bir tasarımı var.
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.