Logitech Group 960-001057
Logitech Group 960-001057
Logitech Group 960-001057
Logitech Group 960-001057
USB 2.0
Full HD
1080p
Hoparlör
Mikrofon

Logitech Group Video Conference System 960-001057

%5 indirim
10.155,30 TL Tek Çekim / Havale: 9.609,95 TL
Bu ürünü satın aldığınızda 40,72TL değerinde 407201 puan kazanacaksınız
30 Ocak Perşembe tarihinde kargoda
3 Gün İçinde Kargo
Ücretsiz Kargo


Logitech Group Video Conference System Kamera Genel Özellikleri

Logitech Group
 • Hem orta hem de büyük boyutlu toplantı odaları için uygun fiyatlı video konferans
 • HD video ve 10 kat yakınlaştırma özelliği sayesinde tüm ayrıntıları görün
 • Toplantı ve video konferans uygulamalarınızla çalışır
 • Maksimum 14 | 20 (standart | + ekstra) kişi için berrak ses çözümü)

Logitech GROUP Orta ve büyük boyutlu konferans odaları için son derece uygun fiyatlı konferans sistemi olan GROUP, tüm toplantı odalarını görüntülü toplantı alanı haline getirir.

Tak ve çalıştır USB bağlantısıyla Group’un dağıtımı ve kullanımı son derece kolaydır. Alışık olduğunuz bilgisayar ortamında, herhangi bir görüntülü toplantı yazılımıyla çalışır.

Çok net görüntüsü ve özenle tasarlanmış çift yönlü hoparlörü, sıradışı bir işbirliği deneyimi sunar.

Bir dizüstü bilgisayarı bağlayıp toplantıyı başlatmanız veya son teknoloji ürünü hoparlörü profesyonel kalitedeki sesli çağrılar için Bluetooth özellikli mobil bir aygıtla birlikte kullanmanız yeterlidir.

Logitech Group - HD Video 14-20 kişilik odalar için video konferans çözümümüz olan GROUP, yüksek kaliteli HD video ile son derece net ses sağlayarak tüm toplantıları görüntülü toplantı alanına dönüştürür. Akustik ekoyu ortadan kaldırma, gürültü azaltma teknolojisi ve kullanışlı denetimler gibi gelişmiş özellikler ile herkesi konuşmaya dahil etmek artık eskisinden de kolaydır.

USB / Bluetooth Tak ve çalıştır USB bağlantısıyla Group’un dağıtımı ve kullanımı son derece kolaydır. GROUP’u USB aracılığıyla konferans odasındaki bilgisayara veya dizüstü bilgisayarınıza bağlamanız yeterlidir. GROUP’u, kullanmakta olduklarınız da dahil herhangi bir görüntülü konferans yazılımıyla kullanın. Harika sese sahip çağrılar için, mobil aygıtınızı Bluetooth kablosuz teknolojisiyle GROUP hoparlöre bağlayın.

Logitech Group Video Conference System Odanızın düzenine ve boyutuna uyacak şekilde kurulumu özelleştirin. Kamerayı masaya, tripoda veya duvara bağlayın. Seçime bağlı ekstra mikrofonlar ile ses alanı 8,5 metreye (28 ft) kadar çıkar. Hoparlör ya da kameranın erişim alanını genişletmek için seçime bağlı 10 metre (33 ft) ya da 15 metre (49 ft) kablo ekleyin.

Group Mercek / 90° Çapraz Görüş / HD 1080p/30 GROUP'un üstün kaliteli merceği, 10 kat kayıpsız yakınlaştırma ve HD 1080p/30 performansı ile toplantıları odak noktası haline getirin. Detay ve netlik için kaydırma/eğme ile yakınlaştırma sayesinde sunum yapanları ve beyaz tahtaları mükemmel şekilde kare içine alın. GROUP'un 90° çapraz görüş alanı, duvardan duvara ve zeminden tavana motorlu kaydırma ve eğme sayesinde orta ve büyük ölçekli konferans odaları için ideal kapsama alanını sunar.

Group Çift Yönlü Hoparlör / Gürültü Azaltma Teknolojisi GROUP’un net, kesintisiz ve son derece anlaşılabilir çift yönlü hoparlörleri sayesinde herkes sesini duyurabilir, herkesin de sesi duyulabilir. Akustik eko önleme ve gürültü azaltma teknolojisi yankıyı ve ortam seslerini azaltırken görüşmeleri doğal işitilebilir hale getirir.

Logitech Group - Video
 • 30 kare/saniyede Full HD 1080p Video kalitesi; Konferans çağrılarına neredeyse canlı full HD görüntü sağlayarak ifadelerin, vücut dilinin ve hareketlerin rahatça görülmesini sağlar.
 • Ölçeklenebilir Görüntü Kodlama (SVC) ve UVC 1.5 ile H.264; Görüntü işlemeyi kamera içerisine koyup mevcut veri akışına dinamik şekilde uyarlayarak PC işlemini ve pil gücünü korur. Microsoft® Lync® 2013, Skype for Business ve Windows® 8 ve Windows® 10 gibi uygulamalarda görüntü akışını daha pürüzsüz hale getirir
 • 90° Görüş alanı ve mekanik 260° kaydırma ve 130° eğme; Son derece geniş görüş alanı, sorunsuz kaydırma ve eğme denetimleri odadaki herkesi görebilmenizi sağlayarak işbirliğini güçlendirir.
 • 10 kat Kayıpsız HD yakınlaştırma; Olağanüstü ayrıntı ve berraklıkla nesnelere ve beyaz tahta içeriğine yakın çekim yapın.
 • Otomatik Odaklama; Yüksek hassasiyetli mercek, merceğin gösterdiği yere keskin çözünürlük sağlamak için insanlara ve nesnelere otomatik olarak odaklanır.
 • Uzak uç kamera denetimi
 • 5 Kamera ön ayarı
 • Tak ve çalıştır kamera kurulumu

Logitech Group - Ses
 • Çift yönlü hoparlör; Hem siz hem de karşınızdakiler sesleri net ve son derece anlaşılır bir şekilde duysun. Ayrıca dökme metal tabanlı konsol, gelişmiş ses ve sezgisel denetimler içerir
 • Geniş ses alanı; Katılımcılar, hoparlörün 6 m/20 fit’lik çapı içerisinde konuşabilir ve uzaktaki katılımcılar tarafından o kadar iyi duyulur ki konuşmalar aynı odada gerçekleşiyormuş gibi hissedilir.
 • Dört adet çok yönlü mikrofonda hüzme biçimlendirme teknolojisi; Ses yansımaları (yankı) ve dikkat dağıtan sesler en aza indirilerek konuşmaların gerçekçi ve doğal duyulması sağlanır.
 • Akustik ekonun giderilmesi; Gelişmiş akustik mühendisliği ekoyu azaltarak çağrıların daha doğal duyulmasını sağlar.
 • Gürültü azaltma teknolojisi; Ortamdaki gürültüler ve dikkat dağıtan diğer sesler, konuşmaların her iki taraf için de rahat ve doğal olmasını sağlamak adına bastırılır.
 • Yüksek bant genişliğinde HD ses kalitesi
 • Görsel çağrı durumu göstergesi
 • LCD, Arayan kimliğini ve diğer bilgileri gösterir
 • Tak ve çalıştır hoparlör kurulumu

Logitech Group - Bağlantı ve Kullanım
 • Mac® ve PC ile uyumludur; Alıştığınız bilgisayar ortamında toplantı yapmak için yalnızca bir PC’ye veya Mac®’e bağlamanız yeterlidir.
 • Çoğu UC ve video konferans uygulamasıyla çalışır; Kullanıcılar, istedikleri masaüstü video konferans programını kullanabilir
 • Profesyonel düzeyde sertifikalar; Önde gelen iş sertifikaları (Microsoft® Lync® 2013 için en iyi hale getirilmiş ve Skype for Business, Cisco Jabber® ve WebEx® uyumluluğu için sertifikalandırılmıştır).
 • En iyi bulut iletişim uygulamalarıyla sıkı entegrasyon; Logitech İşbirliği Programı (LCP) üyeleriyle gelişmiş entegrasyon , çoğu iş düzeyi video konferans programlarında entegre bir deneyim sağlar.
 • Bluetooth® kablosuz teknolojisi ve Yakın Alan İletişim (NFC) teknolojisi; Yüksek kaliteli sese sahip çağrılar için bir hoparlörü Bluetooth® aygıta bağlayın veya NFC özellikli mobil aygıtları yalnızca birbirlerine temas ettirerek eşleştirin.
 • Çoklu kamera montaj seçenekleri ve aygıt kurulum yapılandırmaları
 • PTZ – kaydırma, eğme ve yakınlaştırma – yazılım uygulaması
Logitech Group - Kumanda
 • Takılabilir uzaktan kumanda; Kamera kaydırma, eğme ve yakınlaştırma, sesi artırma/azaltma ve çağrı cevaplama/sonlandırma işlevlerini hoparlör konsolunda veya kullanılmadığında konsolun içine yerleştirilebilen uzaktan kumandayla gerçekleştirin.

Bluetooth Hoparlör Gerçek netlikle duyun ve duyurun. GROUP'un çift yönlü hoparlörü, çok yönlü dört mikrofon için 360° alan sağlar. Hüzmeleme teknolojisi, klavye sesleri ile diğer dikkat dağıtıcı sesleri azaltır ve 6 m/20 ft çapında konuşmaları almanıza yardımcı olur. GROUP’u akıllı telefon veya tabletinizle eşleştirebilir, mobil uygulama ve konferans çağrılarında olağanüstü ses netliği ve düzeyinin keyfini çıkarabilirsiniz.
Group Hoparlör / Kumanda GROUP'un hoparlörü avuç içi kumandayı yerleştirilebilmek için bir yuva ve sesi kapatmak, ses yüksekliğini ayarlamak, kamerayı hareket ettirmek ve daha da fazla özellik ile gelir.
Dokunmatik Düğmeler Hoparlör üzerindeki dokunmatik sesi kapatma düğmeleri, avuç içi uzaktan kumanda ve isteğe bağlı ekstra mikrofonlar sayesinde GROUP güvenliğinizi kolayca garantiler. Sesi kapatılmışken GROUP'un LED'i kırmızı yanar, bu hemen göze çarpmayan ama tüm odadan kolayca görülebilen açık bir güvencedir.
Otomatik Eko Giderme / Ses Yüksekliği Denetimi Düzenli yazılım güncellemeleri ile Logitech, GROUP video konferans deneyiminizi sürekli olarak geliştirir. Örneğin son güncellemeler ile otomatik eko giderme ve ses yüksekliği denetimi ile yükseltilmiş hüzmeleme ve çift yönlü performansta büyük oranda gelişim sağlanmıştır. bu, Logitech’in sektördeki en iyi değeri sunabilmesinin de bir başka sebebidir.
Group Sertifika GROUP, Skype Kurumsal ile sertifika onaylıdır ve Teams için kullanıma hazırdır. BlueJeans, Broadsoft, Fuze, Lifesize Cloud, Vidyo ve Zoom gibi diğer popüler uygulamalar için sertifikalıdır ve bunlarla uyumludur. Tercih ettiğiniz uygulama, web kamerası tanıma özelliğine sahipse bu uygulamayı GROUP ile birlikte kullanabilirsiniz.
Logitech GROUP Ekstra Mikrofonlar Logitech GROUP Ekstra Mikrofonları ile GROUP görüntülü konferans sisteminin mesafesini artırın. Büyük bir odadaki en fazla 20 kişiye uyum sağlayın ve herkesin sesinin duyulduğundan emin olun. Mikrofonları GROUP hoparlörünün altına bağlamanız yeterlidir: otomatik olarak tanınır ve yapılandırılır. Gösterge ışığı; mikrofonun sesi kapatıldığında, etkin bir çağrıdayken ve Bluetooth kablosuz eşleştirme başladığında yanar.
GROUP Kompakt Hub GROUP'un kompakt Hub'ı kablolamayı basitleştirir ve masaların altından ve kanal içlerinden geçirmeyi kolaylaştırır. Entegre veri ve güç, kamera ile hoparlörün her birinin tek kablo ile bağlandığı anlamına gelir. Ürünle birlikte gelen 5m/16 ft kablolar size yerleşim için oldukça fazla seçenek sağlarken, seçime bağlı uzatma kabloları ile mesafeyi iki ya da üçe katlayabilirsiniz.
Logitech RightSense Logitech RightSense™ teknolojileri görüntülü toplantıları kolayca ve otomatik olarak iyileştirir. RightSound, insan sesini optimize eder ve konuşma netliğini artırır. RightSight, kamerayı otomatik olarak hareket ettirir ve yakınlaştırmayı ayarlayarak herkesin kadrajda kalmasını sağlar. RightLight, aydınlatma koşullarına bakılmaksızın herkesin kamerada en iyi şekilde görünmesine yardımcı olur. RightSense ile görüntülü toplantılar doğal olarak daha güzel ve daha verimlidir. Üstelik kalibrasyon, manuel müdahale veya destek gerektirmez.

Teknik Özellikler
Kamera
 • Uzaktan kumanda veya konsoldan denetlenen sorunsuz motorlu kaydırma, eğme ve yakınlaştırma
 • Kaydırma +/- 90°
 • Eğme +35° / -45
 • 10 kat kayıpsız HD yakınlaştırma
 • Görüş Alanı: Çapraz: 90° / Yatay: 82,1° / Dikey: 52,2°
 • Full HD 1080p 30 fps
 • Ölçeklenebilir Görüntü Kodlama (SVC) ile H.264 UVC 1.5
 • Otomatik Odaklama
 • 5 kamera ön ayarı
 • ConferenceCam ürününün uzak uç denetimi (PTZ) (desteklenen hizmetlerle)
 • Kensington güvenlik yuvası
 • Video sesinin kapalı/açık olduğunu gösteren LED gösterge
 • Standart üç ayaklı sehpa parçası
Uzaktan kumanda
 • Kamera, hoparlör ve çağrı denetimi
 • 5 kamera ön ayarı
 • Hoparlör üzerinde yuvalar
 • IR 8,5 m/28 ft aralık
 • CR2032 pil (ürünle birlikte gelir)
Hoparlör
 • Çift yönlü performans
 • Akustik eko giderme
 • Gürültü azaltma teknolojisi
 • Geniş bant ötesi ses
 • Bluetooth® ve NFC özellikli
 • Arayan kimliği, çağrı süresi ve diğer işlevsel yanıtlar için LCD
 • Hoparlör akışı, sesi kapatma, beklemeye alma ve Bluetooth için LED’ler
 • Çağrı yanıtlama/sonlandırma, ses düzeyi ve sesi kapatma,Bluetoothve, kamera denetimleri için fiziksel tuşlar
 • Kaydırma, eğme ve yakınlaştırma ayarları için 5 adet kamera ön ayarı
 • Kensington güvenlik yuvası
Mikrofonlar
 • Ses alma aralığı: 6m / 20 ft
 • Ekstra mikrofonla ses alma aralığı: 8,5 m / 28 ft
 • Dört adet tüm yönlü, hüzmelemeli mikrofon
 • Frekans yanıtı: 100Hz – 11KHz
 • Hassasiyet: -28 dB +/-3 dB
 • Ses bozulması:<5% from 200Hz
Hub / Kablo
 • Merkezi Hub tüm bileşenlere bağlanır ve güç sağlar
 • Masa altı montaj yapışkanı ürünle birlikte gelir
 • Tek kamera kablosu: 5 m / 16 ft
 • Tek hoparlör kablosu: 5 m / 16 ft
 • Uzatma kabloları mevcuttur (10 m ve 15 m)
 • PC/Mac bağlantısı için bir adet USB kablo (2 m/6,6 ft)
 • Bölgesel fişlerle birlikte AC Güç adaptörü
 • Güç kablosu (9,8 ft / 3 m)
Montaj
 • Çift amaçlı askı aparatı, kameranın hem duvara montajı hem de masa üstünde yükseltilmesi için kullanılabilir
Sistem Gereksinimleri

 • Windows® 7, 8.1 veya 10
 • macOS 10.10 veya üzeri
Uyumluluk ve Sertifikalar
 • Tak ve çalıştır USB bağlantısı
 • Skype Kurumsal sertifikalıdır ve Teams kullanımına hazırdır
 • Zoom Sertifikalı
 • Fuze Sertifikalı
 • Google Hangouts Meet Hardware sertifikalıdır
 • Microsoft Cortana
 • Cisco Jabber
 • BlueJeans, BroadSoft, GoToMeeting, Vidyo ve USB kameraları destekleyen diğer görüntülü konferans, kayıt ve yayın uygulamalarıyla uyumludur
Paket İçeriği
 • Kamera
 • Hoparlör
 • Uzaktan kumanda
 • Hoparlör ile hub ve kamera ile hub ara bağlantısı için iki adet 5 m/16,4 ft kablo
 • Hub ile PC ara bağlantısı için bir adet 2 m/6,6 ft kablo
 • Kablo yönetimi için Velcro
 • Masaya sabitlemek üzere hub için Velcro
 • Güçlendirilmiş hub
 • Bölgesel fişlerle birlikte güç adaptörü ile 3 m/9,8 ft kablo
 • Montaj
 • Belgeler
 • Garanti belgesi
Boyutlar
Kamera 130 mm (5,12 inç) x 170 mm (7,0 inç) x 138 mm (5,40 inç)
Kamera Ağırlığı 585 g (1,31 lb)
Hoparlör 240 mm (9,5 inç) x 65 mm (2,5 inç) x 240 mm (9,5 inç)
Hoparlör Ağırlığı 1223 g (2,68 lb)
Hub 94 mm (3,75 inç) x 34 mm (1,3 inç) x 74 mm (2,9 inç)
Hub Ağırlığı 83 g (3,0 oz)
Uzaktan Kumanda 50 mm (2,0 inç) x 120 mm (5,0 inç) x 12 mm (0,5 inç)
Uzaktan Kumanda Ağırlığı 51 g (2,0 oz)

Logitech Group Video Conference System 960-001057 Özellikleri

 • ArabirimUSB 2.0
 • Görüntü Çözünürlülüğü1080p Full HD
 • Yüz TanımaYok
 • ZoomVar
 • Dahili MikrofonVar
 • Led IşıkVar
 • Snop Shot ButonuYok
 • Diğer Özellikler90 derece görüş alanı, 5 kamera ön ayarı, Uzaktan kumanda
 • Garanti24 Ay Garanti
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 9.609,95 TL 9.609,95 TL +0
 • 4.938,82 TL 9.877,63 TL +0
 • 3.316,06 TL 9.948,19 TL +0
 • 2.510,44 TL 10.041,74 TL +0
 • 2.034,28 TL 10.171,41 TL +0
 • 1.703,89 TL 10.223,35 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 9.609,95 TL 9.609,95 TL +0
 • 4.865,80 TL 9.731,59 TL +0
 • 3.252,10 TL 9.756,29 TL +0
 • 2.454,02 TL 9.816,09 TL +0
 • 1.981,43 TL 9.907,16 TL +0
 • 1.651,19 TL 9.907,16 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 9.609,95 TL 9.609,95 TL +0
 • 4.928,18 TL 9.856,36 TL +0
 • 3.285,45 TL 9.856,36 TL +0
 • 2.515,17 TL 10.060,67 TL +0
 • 2.032,13 TL 10.160,66 TL +0
 • 1.710,26 TL 10.261,56 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 9.609,95 TL 9.609,95 TL +0
 • 1.921,99 TL 9.609,95 TL +3
 • 1.639,36 TL 9.836,18 TL +3
 • 2.474,50 TL 9.897,98 TL +0
 • 1.991,91 TL 9.959,53 TL +0
 • 1.670,48 TL 10.022,89 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 9.609,95 TL 9.609,95 TL +0
 • 4.933,75 TL 9.867,49 TL +0
 • 3.321,22 TL 9.963,66 TL +0
 • 2.515,17 TL 10.060,67 TL +0
 • 2.032,13 TL 10.160,66 TL +0
 • 1.710,26 TL 10.261,56 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 9.609,95 TL 9.609,95 TL +0
 • 4.933,75 TL 9.867,49 TL +0
 • 3.321,22 TL 9.963,66 TL +0
 • 2.515,17 TL 10.060,67 TL +0
 • 2.032,13 TL 10.160,66 TL +0
 • 1.710,26 TL 10.261,56 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 9.609,95 TL 9.609,95 TL +0
 • 4.938,82 TL 9.877,63 TL +0
 • 3.316,06 TL 9.948,19 TL +0
 • 2.510,44 TL 10.041,74 TL +0
 • 2.034,28 TL 10.171,41 TL +0
 • 1.703,89 TL 10.223,35 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 9.609,95 TL 9.609,95 TL +0
 • 4.927,67 TL 9.855,35 TL +0
 • 3.315,38 TL 9.946,13 TL +0
 • 2.509,65 TL 10.038,60 TL +0
 • 2.026,56 TL 10.132,80 TL +0
 • 1.704,25 TL 10.225,53 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 9.609,95 TL 9.609,95 TL +0
 • --
 • --
 • --
 • --
 • --
9.609,95 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.
Logitech Group Video Conference System 960-001057
Puan Ortalaması 4,5
Bu ürüne verilmiş puanlar

Logitech Group Video Conference System 960-001057

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN
küçük oda için ideal
harika bir sistem cidden. tek sorunu sanırım kablosunun ihtiyacımızdan biraz daha kısa olması oldu. bunu da ek kablo alarak çözdük. küçük bir toplantı odanız varsa özellikle iyi oluyor fakat büyük salonlar için daha profesyönellere yönelmenizi tavsiye ederim ben.
Üye resmi
Şemsi Yiğit Özay 11 May 2016
verimli toplantılar
iş yerine gerekiyordu diğer şubeler başka şehirlere kayınca. zaman kazandıran bir kamera gerçekten. herkesi bir araya topluyor ve donma takılma olmadan internet iyi olduğu sürece bulanık olmayan bir görüntüyle verimli toplantılar yapabiliyorum. aldığıma değdi gerçekten.

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
Son Gezdiğiniz Ürünler

  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Logitech Group Video Conference System 960-001057
   Logitech Group Video Conference System 960-001057 %5 indirim 10.155,30 TL 9.609,95 TL
   3 Gün İçinde Kargo Ücretsiz Kargo
   SEPETE EKLE
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.