960-001218
960-001218
960-001218
960-001218
960-001218
USB 3.0
4K
15x
HDMI Zoom
WDR
Çok Satıyor

Logitech Rally 4K Video Konferans Sistemi - 960-001218

%23 indirim
53.590,53 TL Tek Çekim / Havale: 41.456,82 TL
Bu ürünü satın aldığınızda 351,33TL değerinde 3513290 puan kazanacaksınız
3 Gün İçinde Kargo
Ücretsiz Kargo
Çoklu
Kredi Kartı


Logitech Rally 4K Video Konferans Sistemi - 960-001218 Genel Özellikler

RALLY Otomatik kamera denetimi özellikli üstün kaliteli Ultra-HD Konferans Kamerası sistemi.
 • RightSense teknolojisi, otomatik olarak kullanıcı deneyimini iyileştirir
 • Orta ila çok büyük boyuttaki odalarda sesin her noktaya ulaşması için modüler ses
 • Üstün kaliteli bileşenler ve şık endüstriyel tasarım

Şimdi Hepsi Bir Arada Logitech Rally; Google Hangouts Meet, Microsoft Skype® Kurumsal, Microsoft Teams ve Zoom dahil olmak üzere, USB cihazlarıyla çalışan görüntülü konferans uygulamalarıyla daha iyi toplantılar yapabilmeniz için stüdyo kalitesinde ses, eşsiz ses netliği ve RightSense™ otomasyonu sunar. Modüler sesi, detaylıca düşünülmüş kablo yönetimi ve üstün kaliteli kaplamasıyla Rally, orta ve büyük boyuttaki odalara şık bir şekilde entegre olur.

Stüdyo Kalitesinde Video Rally, Ultra HD görüntüleme sistemiyle 4K'ya varan çözünürlüklerde parlaklığı keskin videolar, sıra dışı renk kalitesi ve olağanüstü optik hassasiyet sunar. Logitech RightLight™ teknolojisi, yüzleri vurgulamak için ışık dengesini optimize eder ve loş veya arkadan aydınlatmalı koşullarda bile cilt tonlarını doğal gösterir.

Gelişmiş Modüler Ses Berrak ses, dünya standartlarında görüntülü konferans için büyük önem taşır ve Rally doğal, net ve yüksek ölçüde anlaşılır ses sunma konusunda çok başarılıdır. Logitech RightSound, arka plan gürültüsünü önleyerek, sesleri otomatik olarak eşitleyerek ve aktif konuşmacılara odaklanarak ses netliğini artırır. Keskin hassaslıktaki mikrofon bölmeleri toplantıdaki herkesin net biçimde duyulmasını sağlarken bağımsız hoparlörler de büyük odaları zengin ve canlı sesle doldurur.

Şık Endüstriyel Tasarım Rally sistemindeki her bileşen, her türlü profesyonel ortama uygun birinci sınıf endüstriyel tasarıma sahiptir. Rally, görüntülü toplantılarda herkesin harika görünmesine ve sesinin iyi duyulmasına yardımcı olur, aynı zamanda sistemin her bir parçası da mükemmel bir görünme sahiptir. Sistemin temelindeki birinci sınıf PTZ kameranın barut rengi metal çerçeveli ve siyah mat kaplamalı zarif tasarımı, her odaya yakışacak şık görünümlü ses bileşenleri ve aksesuarlarla tamamlanmıştır.

Gelişmiş Kullanıcı Deneyimi Logitech RightSense, daha iyi bir otomatikleştirilmiş kullanıcı deneyimi için Rally’e yerleştirilmiş teknolojiler grubudur. RightSight mercekle aralarındaki mesafe fark etmeksizin katılımcıları mükemmel şekilde otomatik olarak kadraja alır. RightLight ten renklerinin doğal görünmesini sağlamak için ortama değil yüzlere öncelik verir; RightSound™ ise daha iyi toplantı deneyimi için arka plan gürültüsünü önleyerek, sesleri otomatik olarak eşitleyerek ve aktif konuşmacılara odaklanarak ses netliğini artırır, üstelik bunların tümünü otomatik olarak yapar!

Akıllı Kablolama ve İçerik Paylaşımı Kabloları toplu ve düzenli tutan Ekran Hub'ı ve Masaüstü Hub'ı sayesinde Rally bileşenleri ve toplantı bilgisayarı güvenli biçimde görüş dışında kalır. Tek bir CAT6 kablosuyla bağlanan her iki hub, toplantı bilgisayarını ekranın yakınına ya da masaüstüne yerleştirebilmeniz için eksiksiz bağlantılara sahiptir. Masaüstü Hub'ındaki HDMI girişi, fazladan masrafa neden olan uzatma kablosu ihtiyacını ortadan kaldırır ve kablolu içerik paylaşımını kolaylaştırır.

Herkesi Mükemmel Kadrajla Görün Logitech RightSight™ kamera denetimi1 otomatik olarak hareket ederek ve merceği ayarlayarak tüm şekil ve boyutlardaki odalarda toplantı katılımcılarını kolayca kadraja alır.

Windows 10’da kullanılabilir, macOS işletim sisteminde ise yakında kullanıma sunulacaktır
Güneş Işığından Korkmayın Geniş Dinamik Aralıklı (WDR) Logitech RightLight™ teknolojisi, parlak ışık alan pencereleri olan toplantı odalarında bile yüzlere ve insan figürlerine, nesnelere ve yüzeylere göre öncelik verir. Böylece loş ve arkadan aydınlatmalı durumlarda bile daha düşük parlama ve daha yumuşak gölgelerle katılımcılar iyi bir ışıkta gösterilerek dengeli bir görünüm sağlanır

Uyarlanabilir Kaydırma, Eğme Ve Zoom Kaydırma ve eğme hızları yakınlaştırma düzeyine otomatik olarak uyum sağlar. Sonuç: Uzaklaştırıldığında hızlı kadraja alım için hızlı kamera hareketi ve yakınlaştırıldığında daha fazla denetim için yavaş kamera hareketi.

Odanın Ön Kısmında Ses Video seslerini ayrıştıran masaüstü hoparlörlerin aksine, Rally hoparlörler, odanın ön kısmına yerleştirilmek üzere tasarlanmıştır. Konuşmacılar ekranla hizalandığında kişinin görüntüsü ve sesi arkadan değil aynı yerden gelir ve böylece yaptığınız konuşmalar daha doğal ve gerçekçi bir nitelik kazanır.

Yüksek ve Net Ses Rally ekran hub'ı, iki hoparlöre kadar güç sağlayarak daha büyük odalarda dahi zengin ses sunar. Patent bekleyen askı sistemi, duvarlar, stantlar ve masalardan geçebilecek titreşimleri neredeyse tamamen ortadan kaldırır. Bu özellik, görüntünün yüksek ses seviyelerinde ve yakınlaştırıldığında bile sabit kalmasını sağlarken yankı önleme düzeyini artırır.

7 Mikrofon Bölmesine Kadar 10'dan fazla katılımcının olduğu odalarda sesin daha geniş bir alana yayılmasını sağlamak ve ses kapatma denetimlerine kolayca erişmek için Rally Mic Pod’lar ekleyin. Her bir mikrofon bölmesi, sesin fazladan altı katılımcıya daha ulaşmasını sağlar, dolayısıyla Rally'i 46’ya kadar kişi barındıran büyük toplantı alanlarında ve salonlarında kullanabilirsiniz.

Esnek Mikrofon Bölmesi Kablolaması Papatya dizimi bağlantılara göre daha esnek bir alternatif olan Rally Mic Pod Hub’ı, Rally Mic Pod’lar veya ek Mikrofon Bölmesi Hub'ları için üç bağlantı ile kabloların masanın altından kolayca yönlendirilmesine imkan tanır. Tek kablolu bağlantı sayesinde katılımcılar, masada yer açmak veya ses kapatma denetimini kolayca erişebilecekleri bir noktaya yerleştirmek amacıyla ayrı mikrofon bölmelerinin yerini değiştirebilir.

Rightsense Teknolojileri WDR özellikli RightLight
 • Düşük ışık telafisi
 • Video gürültüsü azaltma
 • Düşük ışık doygunluğu optimizasyonu
 • Kamerada her katılımcının doğal ten renginin görünmesini sağlar
 • Tüm resmi koyulaştırmadan arka ışıklandırmayı ve parlamayı azaltır.
RightSight
 • İnsan figürü algılama
 • Katılımcıları toplantı başlangıcında otomatik olarak kadraja alma
 • Katılımcıları isteğe bağlı olarak otomatik olarak kadraja alma
 • Toplantı sırasında katılımcıları otomatik olarak kadraja alma
RightSound
 • İnsan konuşmasını diğer seslerden ayırt etmek üzere eğitilmiş makine öğrenimli yapay zeka
 • AEC (Akustik Yankı Giderme)
 • VAD (Ses Etkinliği Algılayıcısı)
 • Arka plan gürültüsü önleme
 • Yüksek ve düşük sesleri otomatik eşitleme
RightSound Mikrofon Matrisi
 • Çok düşük ses bozulmasıyla enine hüzmeleme algoritması, en iyi ses yakalama ve gürültü azaltma için fabrikada eşleştirilmiş mikrofonları doğrudan konuşmacıya yönlendirir
 • Aktif konuşmacıya kilitlenme için Rally Mic Pod başına 8 adet olmak üzere 56 akustik hüzmeye kadar destekler
 • Hüzme odaklama yenileme hızı: 8 ms (saniyede 125 defa)
Titreşim Önleyici Askı Sistemi
 • Patent bekleyen askı sistemi, dış muhafaza içindeki hoparlör modülünü ayırarak duvarlar, stantlar ve masalardan geçebilecek titreşimleri neredeyse tamamen ortadan kaldırır. Bu özellik, video görüntülerinin yüksek ses seviyelerinde ve yakınlaştırıldığında bile net ve sabit kalmasını sağlarken Rally Mic Pod’ların yankı önleme performansını artırır.
 • Maksimum sınırlama algoritması, ses bozulmasını ortadan kaldırmak için anlık hoparlör kesilmesini dahi önler
Rally Kamera Özellikleri
Ultra HD Görüntüleme Sistemi Şunları Destekler • 30 fps'de 4K, 1440p, 1080p, 900p, 720p ve SD • 30 fps ve 60 fps'de 1080p, 720p
Motorlu Düzgün Kaydırma, Eğme ve Yakınlaştırma • Kaydırma: ±90° • Eğme: +50°/-90° • 15x HD zoom
Görüş Alanı • Çapraz:90° • Yatay: 82,1° • Dikey: 52,2
Otomatik Odaklama Var
3 Kamera Ön Ayarı Var
Kensington Güvenlik Yuvası Var
LED Gösterge Video sesinin kapalı/açık olduğunu gösteren LED gösterge
Sehpa Standart üç ayaklı sehpa parçası
Gizlilik Gizliliği sağlamak için mercekler -90°'de uyku modunda kalır
Rally Mic Pod Özellikleri
Ses Alma Aralığı 4,5 m çapında Sekiz akustik hüzme oluşturan dört tümyönlü mikrofon
AEC (Akustik Yankı Giderme) Var
VAD (Ses Etkinliği Algılayıcısı) Var
Arka Plan Gürültüsü Önleme Var
Led Gösterge LED durum göstergeli ses kapatma düğmesi
Frekans Yanıtı 90 Hz – 16 kHz
Hassasiyet >-27 dB +/-1 dB @ 1Pa
Mikrofon Veri Hızı 48 kHz
Rally (bir Mikrofon Bölmesi) 10
Rally Plus (iki Mikrofon Bölmesi) 16
Mikrofon Bölmesi Başına Ek Katılımcı Sayısı 6
7 Mikrofon Bölmeli Rally İçin Önerilen Katılımcı Sayısı 46
Rally Hoparlör Özellikleri
Sürücü Nadir toprak mıknatıslı yüksek performanslı 3” inç (76 mm) sürücü
Askı Sistemi Patent bekleyen askı sistemi, titreşimin kameranın sallanmasına ve seste parazite yol açmasına engel olur
Mini XLR Kablo LinMini XLR kablo, hem sinyal hem de güç sağlamak için Rally Ekran Hub'ına bağlanır
Hoparlör Sesi Seviyesi Hoparlör sesi 1 W’de 95 dB SPL, 7,5 W’de 100 dB SPL, ½ metrede her ikisi de +/-2 dB Hassasiyet: ½ metrede 95+/-2 dB SPL
Ses Bozulması 7,5 W’de 200 Hz–300 Hz < %2,5, 300 Hz–10 kHz < %1
Hoparlör Örnekleme Hızı 48 kHz
Rally Masaüstü Hub Özellikleri
Bağlantı Rally Ekran Hub'ına tek CAT6A kablosuyla bağlantı (16,4 ft / 5 m kablo dahildir, kullanıcı tarafından tedarik edilen 50 m'ye (164 ft) kadar kabloları destekler)
Aktif Konuşmacıyı Tespit Etme Her 8 ms'de 7 adede kadar Mikrofon Bölmesi ve 56 hüzmeden gelen sesi analiz eder
12 Pimli Bağlayıcı Rally Mic Pod için 12 Pimli bağlayıcı Ekran Hub'ına HDMI Type A yönlendirici (2 adet)
USB Type C Var
USB Type A Var, USB Type A (gelecekte kullanılabilmek üzere ayrılmıştır)
USB Type B Var (toplantı odası bilgisayarına bağlanır)
RJ45 Var (gelecekte kullanılabilmek üzere ayrılmıştır)
Güç girişi Var
Rally Ekran Hub Özellikleri
HDMI HDMI Type A (2 adet) (ekranlara bağlanır)
USB C USB C (Rally Kameraya bağlanır)
USB Type B USB Type B (toplantı odası bilgisayarına bağlanır)
RJ45 RJ45 (Masaüstü Hub'ına bağlanır)
Mini XLR Var, 2 Adet Bir veya iki Rally Hoparlöre güç sağlar
Güç girişi Var
Uzaktan Kumanda
Uzaktan Kumanda RF uzaktan kumanda (görüş hattı gerekmez)
Pil CR2032 pil (ürünle birlikte gelir)
Kablolar / Güç
Ekran Hub’ı Kamerası 2 m USB 3.1 Type C-USB Type C 3.1 kablo
Konferans Odası Bilgisayarı ile Ekran veya Masaüstü Hub'ı Arası Kablo 2 m USB 3.1 Type A-USB Type B kablo
Ekran Hub'ı ile Masaüstü Hub'ı Arası Kablo 5 m CAT6A Ethernet kablosu (kullanıcı tarafından tedarik edilen 50 m'ye kadar olan kabloları destekler)
Ekran Hub'ı ile Hoparlör Arası Kablo Ekran Hub'ı ile Hoparlör arası kablo (2 adet) 2,95 m Mini XLR (kullanıcı tarafından tedarik edilen 3 m'ye kadar olan uzatma kablolarını destekler)
Konferans Odası Bilgisayarı ile Ekranlar Arası Kablo Konferans Odası Bilgisayarı ile Ekranlar arası kablo (2 adet) 2 m HDMI A
Mikrofon Bölmesi Mikrofon Bölmesi 2,95 m: 12 pimli bağlayıcı ile fiziksel bağlantılı
Güç Kaynaklarına Güç Çıkışları Güç Kaynaklarına Güç Çıkışları (2 adet) 1 m
Güç Kaynakları ile Masaüstü Hub'ı/Ekran Hub'ı Arası Kablo 2 adet 1,5 m
Boyutlar
Rally Kamera (Y x G x D) 182,5 mm x 152 mm x 152 mm
Rally Hoparlör (Y x G x D) 103 mm x 449 mm x 80 mm
Rally Mic Pod (Y x G x D) 21 mm x 102 mm x 102 mm
Rally Ekran Hub’ı (Y x G x D) 40 mm x 206 mm x 179 mm
Rally Masaüstü Hub’ı (Y x G x D) Li40 mm x 176 mm x 138 mm
Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemleri Windows® 7, Windows 8.1 veya Windows 10 macOS 10.10 veya üstü
1080p Üstü Çözünürlükler Windows 8.1 veya üzeri ya da macOS 10.10 veya üstü
Yazılım USB 3.0 bağlantı noktası ve Type C kablo Uyumlu yazılım
Paket İçeriği
Paket İçeriği Logitech Rally, Rally Kamera, Rally Ekran Hub’ı, Rally Masaüstü Hub’ı, Rally Hoparlör (1 adet), Rally Mic Pod (1 adet), Uzaktan kumanda, USB Type C-USB Type C, USB Type A-USB Type B, CAT6A Ethernet kablosu, HDMI Type A (2 adet), A/C kabloları (2 adet), Güç Kaynakları (2 adet), Belgeler

Logitech Rally 4K Video Konferans Sistemi - 960-001218 Özellikleri

 • ArabirimUSB 3.0
 • Görüntü Çözünürlülüğü4K
 • Yüz TanımaVar
 • ZoomVar
 • Dahili MikrofonVar
 • Led IşıkVar
 • Snop Shot ButonuVar
 • Diğer ÖzelliklerOtomatik Odaklama
 • Garanti24 Ay Garanti
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 41.456,82 TL 41.456,82 TL +0
 • 21.351,89 TL 42.703,77 TL +0
 • 14.373,77 TL 43.121,30 TL +0
 • 10.886,77 TL 43.547,08 TL +0
 • 8.796,27 TL 43.981,35 TL +0
 • 7.404,06 TL 44.424,37 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 41.456,82 TL 41.456,82 TL +0
 • 21.259,91 TL 42.519,82 TL +0
 • 14.297,92 TL 42.893,76 TL +0
 • 10.818,59 TL 43.274,34 TL +0
 • 8.727,75 TL 43.638,76 TL +0
 • 7.338,79 TL 44.032,74 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 41.456,82 TL 41.456,82 TL +0
 • 21.360,69 TL 42.721,37 TL +0
 • 14.387,24 TL 43.161,71 TL +0
 • 10.901,66 TL 43.606,63 TL +0
 • 8.813,10 TL 44.065,50 TL +0
 • 7.422,36 TL 44.534,13 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 41.456,82 TL 41.456,82 TL +0
 • 21.371,70 TL 42.743,40 TL +0
 • 14.394,73 TL 43.184,19 TL +0
 • 10.908,54 TL 43.634,17 TL +0
 • 8.817,79 TL 44.088,93 TL +0
 • 7.426,34 TL 44.558,06 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 41.456,82 TL 41.456,82 TL +0
 • 10.604,94 TL 42.419,75 TL +2
 • 8.554,85 TL 42.774,27 TL +2
 • 10.784,81 TL 43.139,25 TL +0
 • 8.701,19 TL 43.505,95 TL +0
 • 7.313,16 TL 43.878,94 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 41.456,82 TL 41.456,82 TL +0
 • 21.360,91 TL 42.721,81 TL +0
 • 14.386,94 TL 43.160,81 TL +0
 • 10.902,23 TL 43.608,92 TL +0
 • 8.813,29 TL 44.066,44 TL +0
 • 7.422,28 TL 44.533,65 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 41.456,82 TL 41.456,82 TL +0
 • 21.360,91 TL 42.721,81 TL +0
 • 14.386,94 TL 43.160,81 TL +0
 • 10.902,23 TL 43.608,92 TL +0
 • 8.813,29 TL 44.066,44 TL +0
 • 7.422,28 TL 44.533,65 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 41.456,82 TL 41.456,82 TL +0
 • 21.216,39 TL 42.432,78 TL +0
 • 14.246,33 TL 42.738,99 TL +0
 • 10.762,41 TL 43.049,66 TL +0
 • 8.663,91 TL 43.319,56 TL +0
 • 7.265,48 TL 43.592,87 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 41.456,82 TL 41.456,82 TL +0
 • 21.209,88 TL 42.419,75 TL +0
 • 14.247,80 TL 42.743,40 TL +0
 • 10.766,89 TL 43.067,55 TL +0
 • 8.679,33 TL 43.396,65 TL +0
 • 7.287,70 TL 43.726,21 TL +0
41.456,82 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.

Bu ürün hakkında henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya
   Logitech Rally 4K Video Konferans Sistemi - 960-001218
   Logitech Rally 4K Video Konferans Sistemi - 960-001218 %23 indirim 53.590,53 TL 41.456,82 TL
   3 Gün İçinde Kargo Ücretsiz Kargo
   SEPETE EKLE
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.