MSI B450 Gaming Plus AMD B450 Soket AM4 DDR4 3466(OC)MHz ATX Gaming Anakart Genel Özellikler

Msi B450 Gaming Plus 1- Flash BIOS butonu
2- Gaming Device Port
3- LAN Port
4- AMD Turbo USB 3.1 Gen2
5- Altın ses jakları
6- Core Boost: Daha fazla çekirdek desteği ve daha iyi performans
7- İhtirası temsil eden kıpkırmızı Gaming soğutma blokları ile maksimum soğutma
8- DDR4 Boost: Optimize edilmiş hatlar, izole bellek devreleri
9- Turbo M.2: NVMe desteği, PCI-Express Gen3 x4 üzerinden 32Gb/sn’ye varan veri hızı, STORE MI desteği
10- PCI-E Steel Armor: Ekran kartınızı bükülme ve elektromanyetik sinyallere karşı korur
11- PCI-E Steel Slotu: Ekran kartınızı bükülmeye karşı korur
12- Audio Boost ve amplifikatör: Nahimic 3 ile güçlendirilen ve oyun için optimize edilen en iyi ses bileşenleri

Oyunlara Tarzınızı Katın Optimize edilmiş tasarım ve yüksek kaliteli bileşenleri sayesinde yıldırım hızında performansa sahip olan Msi Gaming Plus, oyuncuların tüm gereksinimlerini karşılayabilmek için seçkin oyun özellikleri, sınırsız özelleştirme seçenekleri ve kritik öneme sahip oyun silahlarıyla donatılmıştır.

Msi Gaming Plus ile "Kırmızı Gaming DNA"sı yaşamaya devam ediyor!

Soğuk Kalır PC’nizde soğutma, güvenilir bir performans için çok önemlidir. Yeterli sayıda fan bağlantısı ve eksiksiz denetimlerle sisteminizi maksimum seviyede soğutmak için gerekli tüm yazılım ve donanıma sahipsiniz.
Tam Kontrollü Fan Konnektörleri MSI anakartları, tüm sisteminizin CPU fanlarının hızlarını ve sıcaklıklarını yönetmenize olanak tanır, böylelikle size serin ve sessiz çalışan bir sistem üzerinde tam kontrol sağlar. En popüler işlemci soğutucuları göz önünde bulundurularak fan konnektörleri anakarta uygun şekilde yerleştirilmiştir.

Çalışma Profiline Göre Değişken Fan Hızları
MSI FAN konnektörleri sistemin pil veya elektrik gücünde çalıştığını otomatik olarak algılar ve fan hızlarını sessizlik için optimize eder. Hysteresis özelliği ile önceki kullanımları da değerlendirerek fanlarınızın akıcı bir şekilde çalışmasını sağlayarak sistemin her zaman sessiz ve soğuk kalmasını sağlar.
Total Fan Control Total Fan Control, anakartınıza bağlı tüm fanların denetimini kolay bir arayüz ile gerçekleştirmenizi sağlar. Ayrıca, işlemci ve anakart için, fan hızlarını otomatik olarak ayarlayabilen 4 adede kadar sıcaklık hedefi atamanıza imkan tanır.
Sıvı Soğutma İçin Optimize Edildi Piyasadaki en popüler All-in-One ve özel sıvı soğutma çözümlerini destekleyecek şekilde tasarlanmıştır.

Oyun İçinde Avantajınız Benzersiz MSI Gaming araçlarıyla oyunda rakiplerinizi geride bırakın. Akıllı donanım ve yazılımlar yeteneklerinizi öne çıkarmak için tasarlandı.
MSI APP Player BlueStacks ile yapılan özel işbirliği sayesinde geliştirilen MSI APP Player, mobil oyunlar ve PC platformu arasında fark etmeden geçiş yapmanızı sağlar ve özelleştirebileceğiniz klavye ışıklandırması, daha iyi grafikler ve birden fazla uygulamayı aynı anda çalıştırmak gibi özelliklerden faydalanmanıza olanak tanır.
Daha Fazla Performans mı İstiyorsunuz? Çoklu Ekran Kartını Deneyin! Oyun tutkunları en üst düzey deneyimi elde etmek için her zaman daha fazla performans ararlar. Çoklu ekran kartı kullanmak, istenilen performansa ulaşmak için mükemmel bir tercihtir. MSI Gaming anakartları çoklu ekran kartı teknolojilerine tam destek sağlar ve en uygun PCI-Express yuvası yerleşimi ile en iyi ısı performansına ulaşır.

Sınırsız Özgürlük, Maksimum Kolaylık Gaming Hotkey klavyenizi oyunlarda çok daha fonksiyonel hale getirir. Tek yapmanız gereken tuşlara istediğiniz işlevi veya makroyu atamak. Böylece ister tek tuşla sevdiğiniz oyunu başlatın, isterseniz hız aşırtma profilini yükleyin ve overclock yapın. En sık kullandığınız ardışık komutları tek tuşla verin. İstediğiniz tuşu kullanmakta özgürsünüz. İmkanlarınız sınırsız!
Gaming Device Port MSI Gaming Device Port, üst kalite oyun farelerinde hız yeteneklerini sonuna kadar kullanabilmeniz için en iyi bağlantı özelliklerini sunar. Böylece oyunlarda fareniz daha akıcı ve daha hızlı tepki verebilir.

Savaş Alanında Birinci Olun Bu anakart en güncel depolama standartlarının tümünü destekler. Herhangi bir ultra-hızlı depolama aygıtını bağlamanıza olanak tanıyan bu özelliği, size oyun içinde avantajlar sağlar. Oyunlara daha hızlı başlayın, seviyeleri daha hızlı yükleyin ve böylelikle düşmanlarınıza karşı gerçek bir avantaja sahip olun.
Turbo M.2 Gen3 x4 ile 32Gb/sn'ye kadar hızlarla Turbo M.2, standart bir SATA III bağlantısından en az 5 kat daha hızlıdır! MSI anakartlarla yıldırım hızında bir sistem açılışı, inanılmaz çabuk açılan oyun ve uygulamaları deneyimleyin.

Sanal Dünyalara Dalın VR deneyiminde hiçbir ödün vermek istemiyorsanız, benzersiz MSI özelliklerinin önde gelen VR markaları ile işbirliği yaparak sunduğu canlı, akıcı ve gerçekçi bir VR deneyimini yaşayın; içerikler hayat bulsun!
En İyi VR Markaları İçin Optimize Edildi En iyi VR deneyiminizi en ufak taviz vermeden yaşamak ister misiniz? MSI’ın, VR endüstrilerinin önde gelen liderleriyle sıkı bir şekilde çalışması neticesinde, MSI anakartlar, VR’nin olanaklarını keşfetmeniz için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi sunuyor. “Sanal Gerçeklik”i seçerken en iyi oyun deneyiminizi elde ettiğinizden emin olun.
One Click to VR İle Aksiyona Hazır Olun Düzgün bir Sanal Gerçeklik deneyimi için hem yazılımın hem de donanımın birbirleriyle uyumlu olmaları gerekir. MSI Gaming App içinden ulaşacağınız One-Click to VR seçeneği, Sanal Gerçeklik uygulamalarınız için bilgisayarınızı tek bir tıklamayla optimize ederek bileşenleri maksimum performansa ulaştırır. Böylece VR maceranız diğer uygulamalar tarafından olumsuz yönde etkilenmez.

Audio Boost İle Ses Kalitesini Yükseltin
 • İzole Ses Devresi; Audio Boost, mümkün olan en saf sinyali sağlamak için anakart devresinin geri kalanından fiziksel olarak izole edilerek özel bir ses kartı gibi çalışır.
 • Birbirinden Ayrılmış Ses Katmanları; Sol ve sağ ses kanallarında eşit ve mükemmel ses elde etmek için ses devresinde ayrıştırılmış katmanlar kullanıldı.
 • Anti-Popcorn Gürültü Önleyici; Audio Boost, cihazlarınızı takıp çıkarırken veya PC’nizi açıp kapatırken duyduğunuz, pop-corn adı verilen ani ses yükselmesi ve patlaması gibi rahatsızlıklardan sizi korur.
 • Yeni Nesil Yüksek Çözünürlüklü Ses İşlemcisi; EMI korumalı yüksek kaliteli bir ses işlemcisi ile donatılmış olan Audio Boost en temiz ses kalitesini deneyimlemenizi sağlar.
 • Chemi-Con Ses Kapasitörleri; Ön panelde yer alan altın ses konnektörleri, stüdyo düzeyinde kulaklıklar için benzersiz akustik ve gerçekçilik ile kristal berraklığında ses deneyimi sağlar.
 • 7.1 Ses Jakları; Yüksek kaliteli ses konnektörleri ile mümkün olan en iyi sinyal çıkışını ve en az ses bozunumunu elde edersiniz.
Yepyeni Nahimic 3 İle Sesin Büyüsüne Kapılacaksınız Yepyeni Nahimic 3 ile oyun olabilecek en canlı şekilde yaşamaya hazırlanın! Basit ve algısal yeni arayüzü ile Nahimic 3 sadece oyunlarda 3D surround deneyimini geliştirmekle kalmıyor, aynı zamanda müzik, film ve konferans görüşmelerinde de sesi istediğiniz şekilde kontrol etmenizi sağlıyor.

En Düşük Gecikme İle Oyuna Hükmet MSI Gaming LAN ile savaş alanında düşmanlarını ezmeye hazırlan! En yüksek kaliteli bileşenleri en iyi online oyun için ince ayarlarla donattık. Böylece en düşük gecikme ile en iyi oyun içi deneyimi sunuyoruz.
LAN Protect İle Sisteminizi Güç Dalgalanmalarına Karşı Koruyun 15KV'lık akım koruması ile ağınız yıldırım düşmesi veya statik elektrik gibi sebeplerden oluşan ani akım dalgalanmalarına karşı korunur. LAN Protect, size en iyi ağ deneyimini sunacak bir LAN bağlantı tasarımıdır.

Eşsiz Bellek Performansı MSI anakartlar oyun sisteminizdeki belleklerin çok daha hızlı, hız aşırtmaya hazır ve kararlı çalışmasını sağlar.
Optimize Edilmiş Bellek Hatları MSI, sunduğu DDR4 Boost teknolojisi ile bellek hatlarını optimize ederek bellek devresini tamamen izole eder. Bu sayede mükemmel bir istikrar ve performansa ulaşan sisteminizin çökmesi konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Eşsiz Bellek Performansı
DDR4 Boost teknolojisi, diğer markalara kıyasla yüksek bellek hızlarında daha fazla kararlılık sağlar. Oyun oynarken veya büyük boyutlu video ve fotoğraf dosyalarıyla çalışırken performansta görülen ekstra artışın tadını çıkarın.

Sınır Tanımayan İnce Ayar İçin Dizayn Edildi Akıllı özelliklere sahip en iyi anakartlarla dolu bir geçmişe sahip olan bu anakartın en uç koşullarda bile en iyi performansı göstereceğine güvenebilirsiniz. İnce ayar ve hata giderme için parmaklarınızın ucunda sayısız araç bulunuyor. Bu sayede sisteminizi yepyeni performans seviyelerine ulaştırabilirsiniz.
Core Boost Core Boost teknolojisi, MSI’nın birinci sınıf düzenini ve optimize edilmiş güç tasarımını birleştirerek pin-noktası hassasiyetinde CPU’ya daha hızlı ve bozulmamış akım iletimi sağlar. Sadece çok çekirdekli CPU'yu desteklemekle kalmıyor, aynı zamanda CPU overclock'unuz için mükemmel koşulları da yaratıyor.
USB Cihazlarınızın Performansını Arttırın Sevdiğiniz oyunları, film ve müzikleri USB üzerinden transfer etmek hiç bu kadar hızlı olmamıştı! USB 3.1, 10Gb/sn'ye kadar yıldırım hızında veri transferi gerçekleştirebilir!

AMD Turbo USB 3.2 Gen2’ye sahip olan MSI anakartlar ile daha önce hiç görmediğiniz USB hızlarına ulaşırsınız.

Ömür Boyu Kalite İçin Tasarlandı Yalnızca en iyi kaliteye sahip bileşenleri ve en yeni tasarımları kullanıyoruz. Acımasız testlerden ve en zorlu koşullardan geçiriyoruz.. Böylece size süper güvenilir, kararlı ve yüksek performanslı bir anakart sunuyoruz.
Sisteminizi PCI-E Steel Armor İle Güçlendirin Steel Armor, PCB üzerinde çok daha fazla lehim noktasına sahiptir. Böylece ekran kartınızı güçlendirir ve PCI-Express sinyallerinin elektromanyetik girişimlere maruz kalmasını önleyerek daha yüksek bir GPU hızlandırması ile kesintisiz bir oyun deneyimi sunar.

En İyi Anakart Koruması
MSI anakartlar üzerinde bulunan çift kat topraklanmış montaj yuvaları, anakarta zarar verebilecek elektrostatik deşarj (ESD) dalgalanmalarına karşı Çift ESD koruması sunar. Böylece sınırsızca ve güven içinde sisteminizin tadını çıkarabilirsiniz.
Üretkenliğinizi Geliştirecek Uygulamalar Kolay kullanımlı, performans arttırıcı uygulamalar geliştirmede yıllar süren deneyimin sonucunda size yalnızca en iyi kaliteye sahip uygulamalar sunuyoruz. Bu araçları anakartınızdan en iyi performansı almak ve oyunda zafer elde etmek için kullanabilirsiniz.
X-Boost; Depolama Performansınızı Arttırır Kolay kullanıma sahip olan bu benzersiz ve özel yazılım, sisteminize bağlı tüm depolama ve USB cihazları otomatik olarak algılayıp optimize ederek performanslarını arttırmanıza yardımcı olur. X-Boost’un “Basit” ve “Gelişmiş” modunu kullanarak sisteminizin hızını %20’ye kadar arttırabilirsiniz. X-Boost bu sayede veri yüklerken ve aktarırken size zaman kazandırır.

Arka Giriş/Çıkış Portları
 • 2 x USB 3.1 Gen2 Type-A
 • 2 x USB 3.1 Gen1 Type-A
 • 2 x USB 2.0
 • PS/2 Combo Port
 • LAN Port
 • 6 x HD Ses Konektörü
 • Flash BIOS Butonu
 • DVI-D Port
 • HDMI Port
Dahili Giriş/Çıkış Portları
 • 1 x 24-pin ATX Güç Bağlantısı
 • 1x 8-pin ATX 12V Güç Bağlantısı
 • 6x SATA 6Gb/s Bağlantısı
 • 2x USB 2.0 Bağlantıları (ek olarak 4 USB 2.0 portları destekler)
 • 1x USB 3.2 Gen1 Bağlantıları (ek olarak 2 USB 3.2 Gen1 portları destekler)
 • 1x 4-pin CPU Fan Bağlantısı
 • 1x 4-pin Water Pump Bağlantısı
 • 4x 4-pin Sistem Fan Bağlantıları
 • 1x TPM konnektörü
 • 1x Ön panel ses bağlantısı
 • 2x Sistem paneli konnektörü
 • 1x Seri port konnektörü
 • 1x Paralel port konnektörü
 • 1x Chassis Intrusion konektörü
 • 1x Clear CMOS jumper
 • 2x 5050 RGB LED strip 12V konnektörü
Teknik Özellikler
İşlemci Supports 1st, 2nd and 3rd Gen AMD® Ryzen™/ Ryzen™ with Radeon™ Vega Graphics / 2nd Gen AMD® Ryzen™ with Radeon™ Graphics and Athlon™ with Radeon™ Vega Graphics Desktop Processors for Socket AM4
Yonga Seti AMD B450
Soket AM4
Bellek 4 x DDR4 bellek yuvası, 64GB, 1866/ 2133/ 2400/ 2667Mhz (by JEDEC); 2667/ 2800/ 2933/ 3000/ 3066/ 3200/ 3466 MHz (by A-XMP OC MODE); Dual channel memory architecture; Supports non-ECC UDIMM memory; Supports ECC UDIMM memory (non-ECC mode)
Grafik 1 x DVI-D port, maksimum çözünürlük 1920x1200 @60Hz / 1 x HDMI 1.4 port, maksimum çözünürlük 4096x2160 @30Hz, 2560x1600 @60Hz
Genişletme Yuvaları 1 x PCIe 3.0 x16 (PCI_E1), 1 x PCIe 2.0 x16 (PCI_E4 x4 mode), 4 x PCIe 2.0 x1
SATA 3 6 x SATA 6Gb/s
M.2 Slot 1
RAID 0/1/10
LAN 1 x Realtek® 8111H Gigabit LAN controller
Ses Realtek® ALC892 Codec 7.1-Channel High Definition Audio
Multi-GPU 2-Way AMD® CrossFire™ Technology
İşletim Sistemi Windows 10, 64-bit / Windows 7, 64-bit
Form Faktörü ATX Form Faktör / 12 in. x 9.6 in. (30.5 cm x 24.4 cm)

MSI B450 Gaming Plus AMD B450 Soket AM4 DDR4 3466(OC)MHz ATX Gaming Anakart Özellikleri

 • İşlemci ModeliAMD
 • İşlemci DesteğiAMD Ryzen, AMD Athlon
 • YongasetiAMD B450
 • Soket YapısıAM4
 • Ram TipiDDR4 1866/ 2133/ 2400/ 2667Mhz (by JEDEC) 2667/ 2800/ 2933/ 3000/ 3066/ 3200/ 3466 MHz (by A-XMP OC MODE)
 • Ram Kapasitesi64GB
 • SATA6x SATA3
 • RAIDRAID 0, RAID 1, RAID 10
 • M.21 x M.2
 • PCI-E Slot1 x PCIe 3.0 x16 (PCI_E1), 1 x PCIe 2.0 x16 (PCI_E4), 4 x PCIe 2.0 x1
 • Ethernet (LAN)1 x Realtek 8111H Gigabit LAN
 • HDMI1x HDMI
 • USB2 x USB 3.1 Gen2 Type-A, 2 x USB 3.1 Gen1 Type-A, 2 x USB 2.0
 • Overclock Var
 • Wi-Fi Yok
 • Kasa YapısıATX
 • Garanti36 Ay Garanti
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 842,52 TL 842,52 TL +0
 • 429,33 TL 858,66 TL +0
 • 287,95 TL 863,86 TL +0
 • 217,30 TL 869,21 TL +0
 • 174,91 TL 874,53 TL +0
 • 146,65 TL 879,92 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 842,52 TL 842,52 TL +0
 • 425,09 TL 850,17 TL +0
 • 284,25 TL 852,75 TL +0
 • 213,84 TL 855,35 TL +0
 • 171,59 TL 857,97 TL +0
 • 143,43 TL 860,59 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 842,52 TL 842,52 TL +0
 • 428,90 TL 857,79 TL +0
 • 287,66 TL 862,97 TL +0
 • 217,08 TL 868,31 TL +0
 • 174,72 TL 873,62 TL +0
 • 146,50 TL 879,00 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 842,52 TL 842,52 TL +0
 • 428,85 TL 857,70 TL +0
 • 287,57 TL 862,71 TL +0
 • 216,94 TL 867,77 TL +0
 • 174,58 TL 872,90 TL +0
 • 146,36 TL 878,18 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 842,52 TL 842,52 TL +0
 • 170,98 TL 854,92 TL +3
 • 143,24 TL 859,45 TL +3
 • 216,01 TL 864,04 TL +0
 • 173,73 TL 868,67 TL +0
 • 145,56 TL 873,35 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 842,52 TL 842,52 TL +0
 • 428,64 TL 857,28 TL +0
 • 287,42 TL 862,26 TL +0
 • 216,85 TL 867,39 TL +0
 • 174,50 TL 872,48 TL +0
 • 146,29 TL 877,73 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 842,52 TL 842,52 TL +0
 • 428,64 TL 857,28 TL +0
 • 287,42 TL 862,26 TL +0
 • 216,85 TL 867,39 TL +0
 • 174,50 TL 872,48 TL +0
 • 146,29 TL 877,73 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 842,52 TL 842,52 TL +0
 • 428,90 TL 857,79 TL +0
 • 287,66 TL 862,97 TL +0
 • 217,08 TL 868,31 TL +0
 • 174,72 TL 873,62 TL +0
 • 146,50 TL 879,00 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 842,52 TL 842,52 TL +0
 • 426,59 TL 853,19 TL +0
 • 285,58 TL 856,74 TL +0
 • 215,08 TL 860,33 TL +0
 • 172,77 TL 863,86 TL +0
 • 144,58 TL 867,51 TL +0
842,52 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.
MSI B450 Gaming Plus AMD B450 Soket AM4 DDR4 3466(OC)MHz ATX Gaming Anakart
Puan Ortalaması 5,0
Bu ürüne verilmiş puanlar

MSI B450 Gaming Plus AMD B450 Soket AM4 DDR4 3466(OC)MHz ATX Gaming Anakart

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN
5
Fiyat Performans Ürünü
Fiyatına göre performansı gayet güzel çok araştırdım anakart piyasasını bu ürünü 1 aydır sorunsuz kullanıyorum tavsiye ederim arkadaşlar.
Üye resmi
Ziyaretçi 25 Eki 2019
Gayet iyi
Anakart güzel. Satın aldıktan sonra güncellemeleri için incehesap'a yazdım. Sağolsunlar güncelleyip gönderdiler. Kullanalı 1 ay oluyor bir sıkıntısını görmedim. Ancak size tavsiyem B450 Tomahawk modelini almanız olacaktır. Anakart'ın desteklediği RAM'ler maalesef Satıcılarda zor bulunmakta. Bazıları ise listede yok. Ona göre almanızı tavsiye ederim.
Üye resmi
Yunus Emre Gözen 24 Eki 2019

Msi anakartlar Amd işlemciler için ram desteği konusunda rakiplerine oranla önde olduğundan bu ürünü aldım. Ayrıca ekran kartı bölümünün sağlam destekli olması olası ekran kartı eğilmelerine karşı dayanıklı, yine anakart üzerindeki soğutucular verimli ve kartı soğuk tutuyor. Fiyat olarak uygun seviyede ve B450 chipseti için gerekini fazlasıyal yapıyor bu yüzden önerebileceğim bir ürün.
Üye resmi
Gökberk Öztepe 12 Eyl 2019

tavsiye ediyorum hızlı ulaştı ve kaliteli
Üye resmi
Melike İnhan 26 Ağu 2019

İlk defa msi anakart kullanıyorum ve itiraf etmeliyim bu kadar kaliteli komponentlerin kullanıldığı bir anakart olmasını beklemiyordum. İhtiyaç duyacağınızdan çok daha fazla usb 3.1 gen 1 ve gen 2 portlarına sahip. 6x sata 6gb/s portu var. ama sata 5 ve 6 portunu eğer m2 ssd slotunu kullanırsanız disable hale geliyor yani ilk 4 sata portunu kullanın m2 ile kullanacaksanız. arka tarafa yerleştirilen biosflashback+ buttonu sayesinde sade psu ve anakart bağlantısıyla işlemcisiz ramsiz ekran kartı takmadan bios update\'i yapabilmeniz 3. nesil ryzen kullanacaksanız işinizi çok kolaylaştırıyor. Üzerindeki anakarttan yalıtılmış realtek ses yongasınıda çok beğendim başarılı bir ses deneyimi sunuyor harici ses kartına hiç gerek yok. Debug ledleri sayesinde bir sorun olduğunda sorunun nerden kaynaklandığını bulmak da çok kolaylaşmış. ilk taktığım ramde sorun olunca tek bakışta ramden kaynaklandığını anladım bios güncellemesinin ardından rami tanıdı ve sıkıntısız xmp profili ile 3200 mhzde çalıştı ramler.
Üye resmi
Ziyaretçi 15 Ağu 2019

Ryzen 3600 ile kullanıyorum 1 haftadır herhangi bir sorun yaşamadım gerçekten mükemmelll
Üye resmi
Ziyaretçi 10 Ağu 2019
Süperr
Ryzen 3600 ile kullanıyorum 3 gündür herhangi bir sorun yaşamadım süper
Üye resmi
Sezai Bulut 08 Eyl 2018

B450 anakartlar arasında en iyi fiyat/performans oranına sahip model. 2600 işlemciyle birlikte kullanıyorum. Çok iyi, kaliteli, son derece stabil ve sorunsuz çalışıyor. Bellek seçme derdi hiç yok. X470'lere paranız yetmiyorsa alacağınız anakart bu olmalı.

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   MSI B450 Gaming Plus AMD B450 Soket AM4 DDR4 3466(OC)MHz ATX Gaming Anakart
   MSI B450 Gaming Plus AMD B450 Soket AM4 DDR4 3466(OC)MHz ATX Gaming Anakart
   Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.