MSI B560M PRO
MSI B560M PRO
MSI B560M PRO
MSI B560M PRO
MSI B560M PRO
Soket
1200
Intel
DDR4
mATX

MSI B560M PRO Intel B560 Soket 1200 DDR4 5200(OC)MHz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart

MSI
%35 indirim
1.770,65 TL Tek Çekim / Havale: 1.152,49 TL
Bu ürünü satın aldığınızda 9,77TL değerinde 97669 puan kazanacaksınız
Stoktan Hızlı Teslimat
Ücretsiz Kargo
Çoklu
Kredi Kartı


MSI B560M PRO Intel B560 Soket 1200 DDR4 5200(OC)MHz mATX Gaming Anakart Genel Özellikler

MSI PRO Serisi MSI PRO serisi anakartların ana özelliği, güvenebileceğiniz kalite ile en üstün performans ve akıllı iş çözümlerini bir araya getirmektir. En talepkar profesyonellerin ihtiyaçlarını bile karşılayabilecek şekilde üretilen bu anakartlar her türlü PC ile uyumludur; hayatınızı kolaylaştırmak, işinizi son derece kararlı, güvenilir ve uzun ömürlü yüksek performansla desteklemek için tasarlanmıştır.

MSI B560M PRO
 • Core Boost: Özenle tasarlanan yapısı ve dijital güç tasarımı daha fazla çekirdek desteği ve daha iyi performans sunar.
 • Audio Boost: Kulaklarınızı stüdyo kalitesinde sesle ödüllendirin, kendinizi oyunun içinde hissedin.
 • DDR4 Boost: Tamamen izole edilen DDR4 devreleri sayesinde bellek sinyalleri daha saf ve kararlı bir şekilde iletilir.
 • Lightning Gen 4 Çözümü: En yeni Gen 4 PCI-E ve M.2 çözümü, 64GB/sn’ye varan bant genişliği ile maksimum veri transfer hızı sunuyor.
 • MSI M.2 Otomatik Anahtar: Gen4 M.2, 11. veya 10. Nesil işlemciyle otomatik olarak senkronize olan özel anahtara sahiptir.
 • PCIe Steel Armor: Ekran kartlarını bükülmelere karşı korurken aynı zamanda elektromanyetik girişimi engelleyerek daha yüksek performans, kararlılık ve dayanıklılık sunar.

Kullanıcı Dostu Tasarım Tonlarca kullanışlı özellik barındıran akıllı DIY dostu tasarımlarıyla MSI anakartlar, sisteminizi yeni zirvelere taşıyabilmeniz için sayısız sistem ayarlama ve sorun giderme araçlarıyla, sistem toplama deneyiminizi sorunsuz ve kolay bir hale getirir.

M.2 Shield Frozr - SSD Performansını Arttırın, Yavaşlamaları Engelleyin Dünyanın en hızlı SSD’leri bile ısındıklarında performansları düşebilir. Anakartın soğutma bloğu tasarımının bir parçası olarak M.2 Shield Frozr, gelecek nesil M.2 termal tasarımı olarak SSD diskinizin her zaman yüksek performansta çalışması için en iyi soğutma yöntemine sahiptir.

Frozr AI Cooling MSI AI Engine’i benimseyen Frozr AI Cooling özelliği, CPU ve GPU sıcaklıklarını algılayarak sistem fanlarının hızlarını bu ısı değerlerine göre otomatik olarak ayarlar.

Tam Kontrollü Fan Konnektörleri MSI anakartları, tüm sisteminizin CPU fanlarının hızlarını ve sıcaklıklarını yönetmenize olanak tanır, böylelikle size serin ve sessiz çalışan bir sistem üzerinde tam kontrol sağlar. Total Fan Control, anakartınıza bağlı tüm fanların denetimini kolay bir arayüz ile gerçekleştirmenizi sağlar. Ayrıca, işlemci ve anakart için, fan hızlarını otomatik olarak ayarlayabilen 4 adede kadar CPU sıcaklık hedefi atamanıza imkan tanır.

EZ Debug LED (Hata Teşhis LED’leri) Başın belada mı? Ana bileşenleriniz için konumlandırılmış dahili LED’ler sayesinde bir sorunla karşılaştığınızda tam olarak nereye bakacağınızı bilir ve sorunu kolayca tespit edebilirsiniz.
Intel Desteği B560M PRO, 11. Nesil Intel Core işlemcilere tam destek sunar.
Üst Düzeyde İstikrar ve Uyumluluk MSI, en zorlu şartlar altında testlerini gerçekleştirdiği popüler markaların belleklerinin sisteminizde her görevde istikrarlı çalışmasını prensip edinmiştir.
Windows 10 Sertifikalı MSI Pro Serisi anakartlarla Microsoft Windows 10 kullanırken uyumluluk problemlerinden endişe etmeyin. Uyumluluk ve performans odaklı MSI ArGe ekibi, tüm MSI Pro serisi anakartlarda Microsoft Windows işletim sisteminin son sürümünü sorunsuz olarak kullanmanızı garantiledi.

Sisteminizi PCI-E Steel Armor İle Güçlendirin Steel Armor, PCB üzerinde çok daha fazla lehim noktasına sahiptir. Böylece ekran kartınızı güçlendirir ve PCI-Express sinyallerinin elektromanyetik girişimlere maruz kalmasını önleyerek daha yüksek bir GPU hızlandırması ile kesintisiz bir oyun deneyimi sunar.

En İyi Anakart Koruması MSI anakartlar üzerinde bulunan çift kat topraklanmış montaj yuvaları, anakarta zarar verebilecek elektrostatik deşarj (ESD) dalgalanmalarına karşı Çift ESD koruması sunar. Böylece sınırsızca ve güven içinde sisteminizin tadını çıkarabilirsiniz.

Profesyoneller İçin Üstün Avantaj MSI Pro serisi anakartlar genişletilebilirlik için, kararlı LAN, hızlı depolama ve hızlı USB aktarımı sunan bağlantı özellikleri gibi, profesyonellerin ihtiyaç duyabileceği çok sayıda olanak sunar.

Yüksek Bant Genişliğine Sahip Düşük Gecikmeli Ağ 2.5Gbps LAN, genel Gigabit LAN'dan daha hızlı inanılmaz veri aktarım hızı sağlar. Bu, talepkar kullanıcılar için birinci sınıf bir çözümdür.

MSI LAN Manager Optimize edilmiş trafik önceliği ve düşük gecikme ile size en iyi online oyun deneyimini sunmak için tasarlanmış olan MSI Gaming LAN Manager, gecikmeye karşı duyarlı oyun uygulamalarını otomatik olarak sınıflandırır ve öncelik tanır.

MSI LAN Manager;
 • Oyunları otomatik olarak diğer uygulamalardan daha öncelikli tutar
 • Uygulamaların trafik önceliğini belirleme olanağı sunar
 • Her uygulama için bant genişliğini özelleştirme imkanı sunar

Lightning Gen4 PCI-E ve M.2 Çözümü 11. Nesil Intel Core işlemcileri kullanan MSI B560 PRO anakartlar, piyasadaki en hızlı yerleşik depolama çözümü olan Lightning Gen 4 M.2'ye sahiptir. MSI Lightning Gen 4 PCI-E, maksimum transfer hızları için 64GB/sn tek yönlü bant genişliğine sahip en yeni ve en hızlı PCI-E ve M.2 veri aktarım çözümüdür. PCIe 4.0, eski ve yeni nesil arayüzlerle de uyumludur. Steel Armor tasarımı ve sunucu sınıfı PCB optimizasyonu sayesinde hiçbir taviz vermeksizin yeni nesil cihazların tadını çıkarabilirsiniz.

Intel Optane Bellekler İçin Hazır Bu yeni teknoloji harikası, bellek ve depolama cihazlarında oyunun kurallarını değiştirecek bir performans sunuyor. Optane bellekleme özelliğini devreye sokarak depolama cihazlarınızın daha hızlı çalışmasını sağlayabilir, oyun sisteminizi çok daha hızlı hale getirebilirsiniz!

MSI M.2 Otomatik Anahtar MSI anakart, maksimum uyumluluk için ilk M.2 konektörünün otomatik olarak 11. veya 10. Nesil Intel Core işlemcilerle senkronize olmasını sağlayan özel anahtarlara sahiptir.

USB 3.2 Gen1 Sevdiğiniz oyunları, film ve müzikleri USB üzerinden transfer etmek hiç bu kadar hızlı olmamıştı! USB 3.2 cihazlarınızı bağlamanız için hem ön hem de arka G/Ç panelinde yer alan USB 3.2 portları kullanıma hazırdır.

RGB Deneyiminizi Geliştirin Sisteminizin görünümünden henüz tatmin olmadınız mı? MSI Mystic Light Extension pin başlığı ile oyun sisteminizi RGB LED şeritlerle donatabilir ve diğer RGB çevre birimleri ile ayrı bir RGB kontrolcüye ihtiyaç duymadan senkronize edebilirsiniz.

Üretkenliğinizi Geliştirecek Uygulamalar Her türlü profesyonel iş akışınızın üstesinden gelecek şekilde tasarlanmış olan MSI PRO serisi anakartlar ile olağanüstü ses kalitesinin keyfini çıkarın. Ayrıca anakartınızdan maksimum performansı almanız ve sisteminize ince ayar yapabilmeniz için, kullanımı kolay ve kapsamlı uygulamalar hizmetinizdedir.

DDR Performansında Büyük Bir Adım MSI OC LAB, yalnızca aşırı hız aşırtma üzerinde sıkı çalışmaz. XMP bellek profili, B560 için performans ve verimlilik konusunda büyük bir gelişmeye sahiptir. En iyi bellek hızını ve kararlılığını elde etmek için otomatik güç ayarlarıyla XMP profilini etkinleştirmek kolaydır.

Core Boost Core Boost teknolojisi MSI'ın üstün dizaynını ve optimize edilen güç tasarımını bir araya getiriyor. Böylece işlemcinize daha hızlı ve kesintisiz güç sağlıyor. Çok çekirdekli işlemcilere destek vermesinin yanında CPU için de en uygun koşulları sağlıyor.

Audio Boost İle Profesyonel Stüdyo Sınıfı Ses Kalitesi Audio Boost ile mümkün olan en derin ses deneyimini yaşayın. MSI Audio Boost, kullandığı birinci sınıf ses bileşenleri ile en yüksek ses kalitesini sunar. Nefes kesici bir ses deneyimi ile oyunun kurallarını değiştiren dinamik ses sahnelerinin keyfini tadacaksınız.

Audio Boost İle Ses Kalitesini Yükseltin
 • Yüksek çözünürlüklü ses işlemcisi
 • Yüksek kaliteli ses kapasitörleri
 • HD ses jakları
 • İzole ses devresi
 • Birbirinden ayrılmış ses katmanları
 • De-Pop Koruması

Click BIOS 5 - Oyun Tutkunlarının BIOS’u BIOS’umuz en güncel seçenekleri içerir ve herkesin kolayca kullanması için uygundur. Click BIOS 5’in kapsamlı özellikleri, siz oyun oynarken maksimum performansı elde etmeniz için sisteminizi en optimum ayarlara getirmenizi sağlar.

MSI Center Gelişmiş anakart özelliklerinin kontrolünü elinize almanız için tasarlanan MSI Center, bir dizi MSI yardımcı yazılım programını tek bir merkezde toplayarak optimizasyonu yeni bir seviyeye taşıyor.

Resizable BAR Resizable BAR, işlemcinizin GPU arabelleğinin tamamına erişebilmesini sağlayan ve bu sayede birçok oyunda performansı arttıran gelişmiş bir PCI Express özelliğidir.

*İşlevler sürümlere göre değişiklik gösterebilir. Lütfen resmi MSI web sitesinden en son VBIOS/BIOS/sürücü güncellemesi yapın veya servis merkezine başvurun.

Arka Giriş/Çıkış Portları
 • 4 x USB 3.2 Gen1 Type-A
 • 2 x USB 2.0
 • HDMI
 • VGA
 • DisplayPort
 • Klavye / Mouse
 • LAN port
 • 3 x Ses Jakı
Dahili Giriş/Çıkış Portları
 • 1x 24-pin ATX ana güç konnektörü
 • 1x 8-pin ATX 12V güç konnektörü
 • 6x SATA 6Gb/s konnektörü
 • 1x M.2 slot (M-Key)
 • 1x USB 3.2 Gen 1 5Gbps konnektörü (ek 2 USB Gen 1 bağlantı noktasını destekler)
 • 2x USB 2.0 konnektörü (ek 4 USB 2.0 bağlantı noktasını destekler)
 • 1x 4-pin CPU fan konnektörü
 • 1x 4-pin sistem fan konnektörü
 • 1x Ön panel ses konnektörü
 • 2x Sistem paneli konnektörü
 • 1x Kasaya İzinsiz Giriş konnektörü
 • 1x Clear CMOS jumper
 • 1x TPM modül konnektörü
 • 1x Seri port konnektörü
 • 1x Tuning Controller konnektörü
Teknik Özellikler
İşlemci Intel Soket LGA1200, 11. Nesil Intel Core, 10. Nesil Intel Core, Pentium Gold ve Celeron İşlemci
Yonga Seti Intel B560
Bellek 2 x DIMM, Max. 64GB, DDR4 5200(OC) / 5066(OC) / 5000(OC) / 4800(OC) / 4600(OC) / 4533(OC) / 4400(OC) / 4266(OC) / 4000(OC) / 3866(OC) / 3733(OC) / 3600(OC) / 3466(OC) / 3333(OC) / 3200(JEDCE & POR) / 3000(JEDCE & POR) / 2933(JEDCE & POR) / 2800(JEDCE & POR) / 2666(JEDCE & POR) / 2400(JEDCE & POR) / 2133(JEDCE & POR) MHz
Genişleme Yuvaları 1x PCIe x16 slot, 2x PCIe 3.0 x1 slot
Grafik 1x HDMI 2.0b (HDR), maks. çözünürlük 4K 60Hz / 1x DisplayPort 1.4, maks. çözünürlük 4K 60Hz / 1x VGA port, maks. çözünürlük 2048x1536 @50Hz, 2048x1280 @60Hz, 1920x1200 @60Hz
Ses Realtek AL897 Codec 7.1-Channel High Definition Audio
LAN 1x Realtek 8125B 2.5Gbps LAN
Depolama 6 x SATA 6Gb/s, 1 x M.2
USB Arka: 4 x USB 3.2 Gen1 Type-A, 2 x USB 2.0 / Ön: 2 x USB 3.2 Gen1 Type-A, 4 x USB 2.0
Form Faktörü mATX, 23.6 cm x 20.2 cm

MSI B560M PRO Intel B560 Soket 1200 DDR4 5200(OC)MHz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart Özellikleri

 • İşlemci ModeliIntel
 • İşlemci Desteği11. Nesil Intel Core / 10. Nesil Intel Core / Pentium Gold / Celeron
 • YongasetiIntel B560
 • Soket Yapısı1200
 • Ram TipiDDR4 5200(OC) / 5066(OC) / 5000(OC) / 4800(OC) / 4600(OC) / 4533(OC) / 4400(OC) / 4266(OC) / 4000(OC) / 3866(OC) / 3733(OC) / 3600(OC) / 3466(OC) / 3333(OC) / 3200(JEDCE & POR) / 3000(JEDCE & POR) / 2933(JEDCE & POR) / 2800(JEDCE & POR) / 2666(JEDCE & POR) / 2400(JEDCE & POR) / 2133(JEDCE & POR) MHz
 • Ram Kapasitesi64GB
 • SATA6x SATA3
 • M.21 x M.2
 • PCI-E Slot1x PCIe x16 slot, 2x PCIe 3.0 x1 slot
 • Ethernet (LAN)1x Realtek 8125B 2.5Gbps LAN
 • HDMI1x HDMI
 • USB4 x USB 3.2 Gen1 Type-A, 2 x USB 2.0
 • Overclock Var
 • Wi-Fi Yok
 • Kasa YapısımATX
 • Garanti24 Ay Garanti
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.152,49 TL 1.152,49 TL +0
 • 593,58 TL 1.187,16 TL +0
 • 399,59 TL 1.198,77 TL +0
 • 302,65 TL 1.210,60 TL +0
 • 244,54 TL 1.222,68 TL +0
 • 205,83 TL 1.234,99 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.152,49 TL 1.152,49 TL +0
 • 591,02 TL 1.182,05 TL +0
 • 397,48 TL 1.192,44 TL +0
 • 300,76 TL 1.203,02 TL +0
 • 242,63 TL 1.213,15 TL +0
 • 204,02 TL 1.224,10 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.152,49 TL 1.152,49 TL +0
 • 593,82 TL 1.187,65 TL +0
 • 399,96 TL 1.199,89 TL +0
 • 303,06 TL 1.212,26 TL +0
 • 245,00 TL 1.225,02 TL +0
 • 206,34 TL 1.238,04 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.152,49 TL 1.152,49 TL +0
 • 594,13 TL 1.188,26 TL +0
 • 400,17 TL 1.200,51 TL +0
 • 303,26 TL 1.213,02 TL +0
 • 245,13 TL 1.225,67 TL +0
 • 206,45 TL 1.238,71 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.152,49 TL 1.152,49 TL +0
 • 294,82 TL 1.179,26 TL +2
 • 237,82 TL 1.189,12 TL +2
 • 299,82 TL 1.199,27 TL +0
 • 241,89 TL 1.209,46 TL +0
 • 203,30 TL 1.219,83 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.152,49 TL 1.152,49 TL +0
 • 593,83 TL 1.187,66 TL +0
 • 399,95 TL 1.199,86 TL +0
 • 303,08 TL 1.212,32 TL +0
 • 245,01 TL 1.225,04 TL +0
 • 206,34 TL 1.238,03 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.152,49 TL 1.152,49 TL +0
 • 593,83 TL 1.187,66 TL +0
 • 399,95 TL 1.199,86 TL +0
 • 303,08 TL 1.212,32 TL +0
 • 245,01 TL 1.225,04 TL +0
 • 206,34 TL 1.238,03 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.152,49 TL 1.152,49 TL +0
 • 589,81 TL 1.179,63 TL +0
 • 396,05 TL 1.188,14 TL +0
 • 299,19 TL 1.196,77 TL +0
 • 240,86 TL 1.204,28 TL +0
 • 201,98 TL 1.211,88 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.152,49 TL 1.152,49 TL +0
 • 589,63 TL 1.179,26 TL +0
 • 396,09 TL 1.188,26 TL +0
 • 299,32 TL 1.197,27 TL +0
 • 241,28 TL 1.206,42 TL +0
 • 202,60 TL 1.215,58 TL +0
1.152,49 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.

Bu ürün hakkında henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya
   MSI B560M PRO Intel B560 Soket 1200 DDR4 5200(OC)MHz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart
   MSI B560M PRO Intel B560 Soket 1200 DDR4 5200(OC)MHz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart %35 indirim 1.770,65 TL 1.152,49 TL
   Hızlı Kargo Ücretsiz Kargo
   SEPETE EKLE
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.