Msi Creator X299 Intel X299 Soket 2066 DDR4 4266(OC)MHz E-ATX Gaming Anakart Genel Özellikler

Msi Creator X299
 • Olması Gerekenden Çok Daha Güçlü: 12 fazlı 90A dijital güç tasarımı
 • Veri transferi için daha yüksek verimlilik: 10G LAN + Intel Gigabit
 • Daha fazla depolama uyumluluğu: 7 x Turbo M.2 ve M.2 Xpander-Aero
 • Soğutma denetiminde daha esnek: 8x PWM fan header, 1x termal sensör
 • Lightning USB 20G: ASMedia ASM3242 USB 3.2 Gen2x2 denetleyici ile güçlendirilmiş, en yüksek ve kararlı USB hızlarını sunar
 • M.2 Shield Frozr: Güçlendirilmiş yerleşik M.2 termal çözümü. M.2'yi daha güvenli ve daha hızlı tutar
 • Core Boost: Daha fazla çekirdeği desteklemek ve daha iyi performans sağlamak için birinci sınıf düzen ve tam dijital güç tasarımı
 • 3 adet 8 Pin güç konnektörü: Çok çekirdekli CPU performansını ortaya çıkarmak için yeterli güç sağlayan 8 pinli konnektörler
 • Mystic Light: Tek tıklamayla kontrol edilebilen 16.8 milyon renk / 29 efekt
 • Audio Boost 4 ve Nahimic: Kulaklarınızı stüdyo kalitesinde ses ile ödüllendirin
 • DDR4 Boost ve Steel Armor: Tamamen yalıtımlı, optimize edilmiş DDR4 PCB tasarımıyla maksimum DDR4 performansı
 • Çoklu GPU: Steek Armor ile güçlendirilmiş PCI-E yuvaları. 4 Yönlü NVIDIA SLI ve 4 Yönlü AMD Crossfire desteği
 • 4K video deneyimi için çift DisplayPort ve çift Thunderbolt 3 arayüzü sunan Thunderbolt M3 kartı

Msi Creator X299 ile Şaheserinizi Oluşturun Kristal zanaatından ilham alan Msi Creator X299, eşsiz bir görünüm ve çoklu çekirdek CPU’larının genel performansını ortaya çıkarmak için olağanüstü özelliklerle birlikte gelir. En talepkar profesyonellerin ve tasarımcıların hayallerini gerçeğe dönüştürmeleri için ihtiyaç duydukları performansı, gücü, dayanıklılığı ve kaliteyi karşılayabilecek şekilde tasarlanmıştır. Ağır yük gerektiren işlemlerin kolaylıkla üstesinden gelen Creator X299, sunduğu maksimum düzeyde performans ve deneyim sayesinde mükemmeliyet arayan tasarımcılar ve içerik oluşturucular için başlı başına bir şaheserdir.

Sisteminizin Sarsılmaz Temel Taşı
 • Core Boost Teknolojisi: Üçlü 8 pin güç konnektörleri ve üstün kaliteye sahip tasarımıyla Creator, maksimum performans için hazır.
 • PCIe Steel Armor: Ekran kartlarını bükülmelere karşı korurken aynı zamanda elektromanyetik girişimi engelleyerek daha yüksek performans, kararlılık ve dayanıklılık sunar.
 • Digital Power: En kaliteli bileşenler, 12 fazlı 90A dijital güç tasarımı, DrMOS ve Titanium Choke II ile sisteminizin en ağır koşullarda bile akıcı çalışmasını sağlar.

Yıldırım Hızında Transfer Hızı
 • En yeni Wi-Fi 6 Çözümü: En yeni kablosuz bağlantı çözümü, MU-MIMO ve BSS teknolojilerine destek vererek 2400 Mb/sn’ye kadar hızlara ulaşabilir.
 • Lightning USB 20G: ASMedia ASM3242 USB 3.2 Gen2x2 denetleyici, kararlı ve en hızlı USB arayüzü ile gelir.
 • 10G Super LAN: Gelecek nesil ağ hızları, güvenli ağ ve en hızlı veri iletişimi ile verimliliğinizi arttırır.
 • DDR4 Boost ve Steel Armor: Tamamen izole edilen DIMM yuvaları, en iyi oyun ve hız aşırtma performansı için saf sinyal iletimi sağlar.
 • M.2 Xpander-Aero: Fazladan 4 adet Turbo M.2 Gen 3 x4 yuvası ve ekran kartı seviyesinde termal tasarım ile depolama kapasitenizi arttırır.
 • Thunderbolt M3: Sınıfının en yeni 40Gb/sn bağlantı hızına sahiptir.

Yeni Nesil Termal Çözüm
 • Genişletilmiş Heatsink: Tamamen metal yapıya sahip genişletilmiş heatsink kapağı ile en üst seviye işlemciler rahatlıkla tam hızda çalışabilir.
 • M.2 Shield Frozr: M.2 termal aksesuarı, M.2 SSD’lerinizi güvende tutarken aynı zamanda ısıya bağlı tıkanmaları önleyerek daha hızlı çalışmalarını sağlar.
 • Tamamen Aluminyum Yapı: Heatsink boyutunun genişletilmesi, CPU üçün soğutma yüzeyinin artması anlamına gelir.

Kullanıcı Dostu Tasarım MSI anakartlar, uygun pin-header, SATA ve USB konumu gibi kullanışlı ve akıllı DIY dostu tasarımlarıyla, dilediğiniz oyun donanımını seçmenize imkan tanıyarak PC kurma deneyiminizi kolaylaştırır.
G/Ç Paneli Üzerinde Geliyor Önceden yerleştirilmiş olarak gelen G/Ç paneli ile montaj süreci sizin için daha güvenli ve kolay geçer. Patent bekleyen bu tasarım G/Ç portlarınızı korumakla kalmaz, aynı zamanda elektrostatik deşarjdan kaynaklanan hasarları da önleyerek oyun için sağlam bir temel oluşturur.

En Yüksek Oyun Performansı İçin Soğuk Kalır PC’nizde soğutma, güvenilir bir performans için çok önemlidir. MSI Creator, sağlam ve ağır zırhlı soğutma bloğu ile mükemmel güç tasarımına sahiptir. Bunun yanı sıra tam fan hızı kontrollü fan başlıkları ve eksiksiz denetimlerle sisteminizi maksimum seviyede soğutmak için gerekli tüm yazılım ve donanıma sahip olduğunuzdan emin olabilirsiniz.
Olağanüstü Sıcaklık Yönetimi Çoklu fan konnektörleri, fanlarınızın otomatik veya manuel kontrolü ile serin ve sessiz bir sistem kurmanıza olanak sağlar.
M.2 Shield Frozr - SSD Performansını Arttırın, Yavaşlamaları Engelleyin Dünyanın en hızlı SSD’leri bile ısındıklarında performansları düşebilir. Anakartın soğutma bloğu tasarımının bir parçası olarak M.2 Shield FROZR, gelecek nesil M.2 termal tasarımı olarak SSD diskinizin her zaman yüksek performansta çalışması için en iyi soğutma yöntemine sahiptir.
Total Fan Control Total Fan Control, anakartınıza bağlı tüm fanların denetimini kolay bir arayüz ile gerçekleştirmenizi sağlar. Ayrıca, işlemci ve anakart için, fan hızlarını otomatik olarak ayarlayabilen 4 adede kadar sıcaklık hedefi atamanıza imkan tanır.

Çalışma Profiline Göre Değişken Fan Hızları
MSI fan konnektörleri sistemin pil veya elektrik gücünde çalıştığını otomatik olarak algılar ve fan hızlarını sessizlik için optimize eder. Hysteresis özelliği ile önceki kullanımları da değerlendirerek fanlarınızın akıcı bir şekilde çalışmasını sağlayarak sistemin her zaman sessiz ve soğuk kalmasını sağlar.
Sıvı Soğutma İçin Optimize Edildi Piyasadaki en popüler All-in-One ve özel sıvı soğutma çözümlerini destekleyecek şekilde tasarlanmıştır.

Geliştirilmiş Performans İster oyuncu, ister PC tutkunu veya profesyonel tasarımcı olun, en son teknolojiyle donatılmış olan yüksek performanslı MSI anakartlar, tüm zorlukların üstesinden gelebilmeniz için size gereken tüm gelişmiş özelliklere sahiptir.

Stüdyo İçinde Avantajınız Herhangi bir profesyonel iş akışını karşılamak için tasarlanmış olan MSI anakartlar, en etkileyici stüdyo içi avantajları sunar. MSI anakartlarının gelişmiş ses ve LAN özellikleri ile dinleme deneyiminizi ve ağ bağlantınızı artırın. Olağanüstü ses kalitesinin ve online deneyiminin tadını çıkarın.
Ömür Boyu Kalite İçin Tasarlandı Yalnızca en iyi kaliteye sahip bileşenleri ve en yeni tasarımları kullanıyoruz. Acımasız testlerden ve en zorlu koşullardan geçiriyoruz.. Böylece size süper güvenilir, kararlı ve yüksek performanslı bir anakart sunuyoruz.
Sisteminizi PCI-E Steel Armor İle Güçlendirin Steel Armor, PCB üzerinde çok daha fazla lehim noktasına sahiptir. Böylece ekran kartınızı güçlendirir ve PCI-Express sinyallerinin elektromanyetik girişimlere maruz kalmasını önleyerek daha yüksek bir GPU hızlandırması ile kesintisiz bir oyun deneyimi sunar.

En İyi Anakart Koruması
MSI anakartlar üzerinde bulunan çift kat topraklanmış montaj yuvaları, anakarta zarar verebilecek elektrostatik deşarj (ESD) dalgalanmalarına karşı Çift ESD koruması sunar. Böylece sınırsızca ve güven içinde sisteminizin tadını çıkarabilirsiniz.

Mystic Light Infinity - Oyun Sisteminizi Kişiselleştirin MSI’ın Mystic Light Infinity ile kendi renk düzeninizi özelleştirin ve uygulayın. Renk paletinden istediğiniz renkleri seçerek sisteminizin tarzına uyumlandırın. Farklı renkler mi istiyorsunuz? Sisteminizin görünümünü 1 saniyede değiştirin!
Olağanüstü Renkler ve Efektler Mystic Light RGB LED kullanarak PC’nizi 16.8 milyon renk ve 29 farklı ışıklandırma efekti ile kişiselleştirin. Hem de ister PC üzerinden Mystic Light uygulaması ile ister mobil cihazınız özerinden tek tıklamayla!

Mystic Light Sync İle LED Deneyiminizi Senkronize Edin
Mystic Light Sync’in sağladığı kolaylık sayesinde, Mystic Light uygulaması ile uyumlu işlemci soğutucusu, klavye, fare gibi farklı donanımların ve çevre birimlerinin RGB LED çözümlerini de rahatlıkla kontrol edebilirsiniz.

Mystic Light Extension MSI Mystic Light Extension pin konnektörleri sezgisel algılama ile anakart üzerinde bulunan RGB şeritlerini ve sisteme eklenen diğer RGB çevre bileşenlerini harici bir RGB kontrolcüsüne ihtiyaç duymadan idare eder. Oyuncular, herhangi bir 12V RGB LED şeridini 4 pinli Mystic Light Extension RGB konnektörüne bağlayarak istedikleri stilde senkronize edebilirler.
 • JRAINBOW: JRAINBOW pin başlığı, 75 LED'de WS2812B Adreslenebilir RGB LED şeritleri için maksimum 3A (5V) güç kaynağı sağlar.
 • JCORSAIR: JCORSAIR pin başlığı, CORSAIR LED şeritleri için maksimum 3A (5V) güç kaynağı sağlar.
 • JRGB: JRGB pin başlığı, 3 metreye kadar tek renk 5050 RGB LED şeritleri için maksimum 3A (12V) güç sağlar.

Audio Boost 4 İle Profesyonel Stüdyo Sınıfı Ses Kalitesi Audio Boost 4 ile mümkün olan en derin ses deneyimini yaşayın. MSI anakartlar uzun yıllara dayanan tecrübesiyle oyunculara gerçek ve en iyi sesi sunuyor. En yüksek ses kalitesi için üst sınıf bileşenleri kullanan Audio Boost 4, oyun oynarken rakiplerinize karşı size açık bir avantaj sağlar. Nefes kesici bir ses deneyimi ile oyunun kurallarını değiştiren dinamik ses sahnelerinin keyfini tadacaksınız. Audio Boost 4 kullanarak gözleriniz kapalı bir şekilde düşmanlarınızın yerini tespit edebilirsiniz.

Audio Boost İle Ses Kalitesini Yükseltin
 • Yeni nesil yüksek çözünürlüklü ses işlemcisi (ALC1220)
 • Yüksek kaliteli ses kapasitörleri
 • Altın ses jakları
 • İzole ses devresi
 • Birbirinden ayrılmış ses katmanları
 • De-Pop Koruması
 • Dahili Kulaklık Amplifikatörü

Yepyeni Nahimic 3 İle Gelecek Nesil Ses Deneyimi Yepyeni Nahimic 3 ile daha önce yaşamadığınız nefes kesen bir ses deneyimine hazır olun! Basit ve algısal yeni arayüzü ile Nahimic 3 sadece oyunlarda 3D surround deneyimini geliştirmekle kalmıyor, aynı zamanda müzik, film ve konferans görüşmelerinde de sesi istediğiniz şekilde kontrol etmenizi sağlıyor.

Eşsiz Bellek Performansı MSI anakartlar oyun sisteminizdeki belleklerin çok daha hızlı, hız aşırtmaya hazır ve kararlı çalışmasını sağlar. MSI, sunduğu DDR4 Boost teknolojisi ile bellek hatlarını optimize ederek bellek devresini tamamen izole eder. Bu sayede mükemmel bir istikrar ve performansa ulaşan sisteminizin çökmesi konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.
Hızlı ve Geleceğe Hazır Depolama Bu anakart en güncel depolama standartlarının tümünü destekler. Herhangi bir ultra-hızlı depolama aygıtını bağlamanıza olanak tanıyan bu özelliği, size oyun içinde avantajlar sağlar. Oyunlara daha hızlı başlayın, seviyeleri daha hızlı yükleyin ve böylelikle düşmanlarınıza karşı gerçek bir avantaja sahip olun.

Storage Boost İle Depolama Performansınızı Arttırın
Kolay kullanıma sahip olan bu benzersiz ve özel yazılım, sisteminize bağlı olan tüm depolama cihazlarını otomatik olarak algılayıp optimize ederek performanslarını arttırmanıza yardımcı olur. Storage Boost etkinleştirildiğinde, SSD’lerinizi optimize ederek sisteminizin hızını ve depolama performansını en üst seviyeye çıkarır, bu sayede veri yüklerken ve aktarırken size daha fazla zaman kazandırır.

M.2 Xpander-Aero Msi Creator X299 üzerinde M.2 Shield FROZR desteğine sahip 3 adet Turbo M2 bulunur. Ayrıca kutu içinden çıkan M.2 Xpander-Aero ile sisteminizin depolama hızını ve kapasitesini özel aktif termal çözüm ile arttırabilirsiniz.

İyi İşçilik, Doğru Araçları Kullanarak Yapılır İyi bir tasarımcı, profesyonel ekipmanlarla çalışır. Creator X299, USB 3.2 Gen2x2, ön panelde USB 3.2 Gen2 Type-C arayüzü ve tonlarca USB 3.2 Gen1 / 2.0 yuvaları mevcuttur. Bu sayede birçok cihaza zahmetsizce bağlanabilirsiniz.

Thunderbolt M3 Thunderbolt M3 kartı, 4K video deneyimi için çift DisplayPort ve çift Thunderbolt 3 arayüzü sunarak içerik tasarımında iş akışlarını ve ekibin üretkenliğini geliştirir. Büyük dosyaları, videoları ve görüntüleri kolayca aktarmanızı sağlar. Ayrıca 6 adede kadar Thunderbolt cihazını tek bir kablo üzerinden, USB3.2 Gen1 cihazlara göre 8 kat daha yüksek hızda ve zincirleme bağlamanıza olanak tanır.
 • 1. Thunderbolt3 portları / USB 3.2 Gen2 Type-C
 • 2. DisplayPort
 • 3. J1 Konnektör
4 Kat Daha Hızlı Lightning USB 20G Tasarımcılar, editörler, animasyon profesyonelleri ve profesyonel kullanıcılar için büyük dosyalar her zaman sorun yaratır. En yeni USB3.2 Gen 2x2 arayüzü, USB 3.2 Gen1 çözümünden 4 kat daha hızlıdır. ASMedia 3242 denetleyici ile gelen Creator X299, kararlı ve yüksek hızlı veri iletimi sayesinde hem yedekleme, hem de veri transferi işlemlerinde zaman kazandırır.

12+1 Fazlı Dijital Güç ve Tamamen Alüminyum Tasarım Sabit ve kararlı bir sistem tasarımcı için son derece önemlidir. Creator X299, işlemciye en ağır yüklerde bile rahatlıkla çalışabileceği doğrudan bağlantılı 12 güç fazlı 90A dijital güç iletimi sağlar. Üst sınıf devre kartı ve Genişletilmiş Heatsink tasarımı ile sisteminiz her zaman en iyi performansta ve son derede kararlı çalışır.
Üçlü 8-Pin Güç Konnektörü 3 x 8-Pin CPU güç konnektörü ile çok çekirdekli işlemcinize uygun bir güç iletimi sağlanır. Böylece en iyi kullanıcı deneyimi ve uç noktada hız aşırtma performansı, en güvenilir anakart ile gelir.

Core Boost Core Boost teknolojisi MSI’ın üst sınıf yerleşim tasarımı ve dijital güç tasarımını bir araya getirerek CPU’ya daha hızlı ve bozunumsuz akım sağlar. Çok çekirdekli işlemcilere verdiği desteğin yanında hız aşırtma için de en uygun koşulları oluşturur. MSI X299 anakartlar, en yeni Intel Core X serisi işlemcileri mükemmel bir şekilde destekler. MSI Core Boost teknolojisi ile birlikte, hangi CPU'yu kullanırsanız kullanın maksimum performansı serbest bırakabilirsiniz.
10G Super LAN Çözümü Tümleşik 10G Super LAN, yüksek bant genişliği, yüksek yoğunluk ve düşük gecikmeye sahip veri akışları sağlar. Talepkar tasarımcılar ve ileri seviye kullanıcıların 4K videoları, dev boyutta görselleri ve büyük dosyaları çok kısa süre içinde aktarabilmelerine olanak tanır.

Wi-Fi 6 ve Bluetooth Online oyunlarda LAN portunuzu kullanırken WiFi ile online uygulamalarda çalışın. Wi-Fi 6 teknolojisi, en yeni OFDMA ve çift yönlü MU-MIMO teknolojileri ile 2.4Gbps’e kadar AX kablosuz iletim hızları sunar.
Intel İle Düşük Gecikmeli Gaming LAN Intel LAN ile akıcı oyun deneyimini yaşayın. Profesyonel ve multimedya kullanımı için optimize edilmiş olan yüksek kaliteli Gigabit LAN ağ bileşeni, güvenli, istikrarlı ve hızlı bir ağ bağlantısı sağlamak için olağanüstü bir performansa sahiptir.
Maksimum Uyumluluk Her bir MSI anakartı, kullanıcı dostu tasarıma sahip SATA ve USB konumlandırması ile en geniş bileşen ve cihaz gamı uyumluluğu sertifikasına sahiptir. Dahası en kritik bileşen olan bellekler için de özel bir QVL Listesi sunuyoruz. MSI DDR4 Boost Teknolojisi ile birlikte sunulan maksimum uyumluluk sayesinde bilgisayar toplarken veya yükseltme yaparken dilediğiniz gibi seçim yapma özgürlüğüne kavuşur ve herhangi bir oyun donanımını rahatlıkla seçebilirsiniz.

Creator Center MSI Creator Center yazılımı, tasarımcılar, stüdyolar ve içerik oluşturucular için optimize edilmiştir. Yepyeni bir MSI yazılımı olan Creator Center ile içerik üretenler farklı senaryolar ve ihtiyaçlar için optimize edilmiş sistem kaynaklarına ve modlara kavuşuyor. Sisteminizi tasarım programları için optimize eden MSI'ın yeni yazılımı “Creator Center” ile performans ve konfigürasyon için karmaşık Windows ayarları içinde kaybolmanıza gerek kalmıyor.

Arka Giriş/Çıkış Portları
 • 1 x USB 3.2 Gen2x2 20G Type-C
 • 7 x USB 3.2 Gen1 Type-A
 • 2 x USB 2.0
 • 1 x Clear CMOS Buton
 • 1 x Klavye/Mouse
 • 1 x Gigabit LAN
 • 1 x 10G LAN
 • 5 x HD Ses Konektörleri
 • 1 x Flash BIOS Buton
 • Wireless / Bluetooth
 • Optical S/PDIF out
Dahili Giriş/Çıkış Portları
 • 1x 24-pin ATX Güç Bağlantısı
 • 3x 8-pin ATX 12V Güç Bağlantısı
 • 1 x flat 4-pin ATX 12V Güç Bağlantısı (PCIe x16 yuvaları için ek güç sağlar)
 • 8x SATA 6Gb/s Bağlantısı
 • 1 x U.2 port
 • 2x USB 2.0 Bağlantısı (ek olarak 4 USB 2.0 portları destekler)
 • 2x USB 3.2 Gen1 Bağlantıları (ek olarak 4 USB 3.2 Gen1 portları destekler)
 • 1x USB 3.2 Gen2 Type-C Port
 • 1x 4-pin CPU Fan Bağlantısı
 • 4x 4-pin Sistem Fan Bağlantısı
 • 2x 4-pin extend Sistem Fan Bağlantısı
 • 1x 4-pin Water Pump Bağlantısı
 • 1 x 3-pin Water Flow Bağlantısı
 • 1x Ön panel ses bağlantısı
 • 2x Sistem paneli konektörü
 • 1x TPM modül konektörü
 • 1x Chassis Intrusion konektörü
 • 1 x 2-pin termal sensör bağlantısı
 • 1 x Thunderbolt Eklenti Kart Konektörü
 • 1 x Virtual RAID on CPU connector
Teknik Özellikler
Soket 2066
Yonga Seti Intel X299
İşlemci Supports Intel® Core™ X-series 10000/ 9000/ 78xx (above) processors for socket LGA2066
Bellek DDR4 4266+(OC)/ 4133(OC)/ 4000(OC)/ 3866(OC)/ 3733(OC)/3600(OC)/ 3466(OC)/ 3400(OC)/ 3333(OC)/ 3300(OC)/ 3200(OC)/ 3000(OC)/ 2933/ 2666/ 2400/ 2133
Genişletme Yuvaları 4 x PCIe 3.0 x16
SATA 3 8 x SATA 6Gb/s
M.2 Slot 3
U.2 1
RAID 0/1/5/10
USB Arka Panel: 1 x USB 3.2 Gen2x2 Type-C, 7 x USB 3.2 Gen1 Type-A, 2 x USB 2.0 / Dahili Konektör: 1 x USB 3.2 Gen2 Type-C, 4 x USB 3.2 Gen1 Type-A, 4 x USB 2.0
Ses Realtek® ALC1220 Codec 7.1-Channel High Definition Audio
LAN 1 x Intel® I219-V Gigabit LAN controller / 1 x Aquantia® AQC107 10-Gigabit LAN controller
WiFi Intel Wi-Fi 6 AX200 / 802.11 a/b/g/n/ac/ax, MU-MINO Rx, 2.4GHz-5GHz (160MHz) up to 2.4Gbps
Bluetooth Bluetooth 5.1
Multi-GPU 4-Way NVIDIA SLI Technolojisi / 4-Way AMD CrossFire Teknolojisi
İşletim Sistemi Windows 10 64-bit
Form Faktörü E-ATX Form Faktör / 30.5 cm x 27.2 cm (12 in. x 10.7 in.)

MSI Creator X299 Intel X299 Soket 2066 DDR4 4266(OC)MHz E-ATX Gaming Anakart Özellikleri

 • İşlemci ModeliIntel
 • İşlemci DesteğiIntel Core X-Serisi
 • YongasetiIntel X299
 • Soket Yapısı2066
 • Ram TipiDDR4 4266+(OC)/ 4133(OC)/ 4000(OC)/ 3866(OC)/ 3733(OC)/3600(OC)/ 3466(OC)/ 3400(OC)/ 3333(OC)/ 3300(OC)/ 3200(OC)/ 3000(OC)/ 2933/ 2666/ 2400/ 2133 MHz
 • Ram Kapasitesi256GB
 • SATA8x SATA3
 • RAIDRAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 10
 • M.23 x M.2
 • PCI SlotYok
 • PCI-E Slot4 x PCIe 3.0 x16
 • Ethernet (LAN)Intel I219V Gigabit LAN, Aquantia AQC107 10-Gigabit
 • HDMIYok
 • USB2 x USB 2.0, 7 x USB 3.2 Gen1 Type-A, 1 x USB 3.2 Gen2 Type-C
 • Overclock Var
 • Wi-Fi Var
 • Kasa YapısıE-ATX
 • Garanti36 Ay Garanti
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 5.222,59 TL 5.222,59 TL +0
 • 2.676,60 TL 5.353,21 TL +0
 • 1.797,67 TL 5.393,01 TL +0
 • 1.358,21 TL 5.432,84 TL +0
 • 1.094,65 TL 5.473,26 TL +0
 • 919,15 TL 5.514,88 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 5.222,59 TL 5.222,59 TL +0
 • 2.661,87 TL 5.323,74 TL +0
 • 1.785,50 TL 5.356,50 TL +0
 • 1.348,11 TL 5.392,45 TL +0
 • 1.085,21 TL 5.426,06 TL +0
 • 910,49 TL 5.462,96 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 5.222,59 TL 5.222,59 TL +0
 • 2.682,65 TL 5.365,30 TL +0
 • 1.804,94 TL 5.414,81 TL +0
 • 1.366,31 TL 5.465,24 TL +0
 • 1.103,21 TL 5.516,04 TL +0
 • 928,06 TL 5.568,38 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 5.222,59 TL 5.222,59 TL +0
 • 2.684,31 TL 5.368,61 TL +0
 • 1.805,87 TL 5.417,62 TL +0
 • 1.367,03 TL 5.468,10 TL +0
 • 1.103,79 TL 5.518,95 TL +0
 • 928,66 TL 5.571,95 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 5.222,59 TL 5.222,59 TL +0
 • 1.068,12 TL 5.340,61 TL +3
 • 897,35 TL 5.384,11 TL +3
 • 1.357,08 TL 5.428,32 TL +0
 • 1.094,65 TL 5.473,26 TL +0
 • 919,83 TL 5.518,95 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 5.222,59 TL 5.222,59 TL +0
 • 2.682,93 TL 5.365,86 TL +0
 • 1.804,94 TL 5.414,81 TL +0
 • 1.366,31 TL 5.465,24 TL +0
 • 1.103,21 TL 5.516,04 TL +0
 • 928,16 TL 5.568,98 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 5.222,59 TL 5.222,59 TL +0
 • 2.682,93 TL 5.365,86 TL +0
 • 1.804,94 TL 5.414,81 TL +0
 • 1.366,31 TL 5.465,24 TL +0
 • 1.103,21 TL 5.516,04 TL +0
 • 928,16 TL 5.568,98 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 5.222,59 TL 5.222,59 TL +0
 • 2.670,03 TL 5.340,07 TL +0
 • 1.792,86 TL 5.378,57 TL +0
 • 1.354,41 TL 5.417,62 TL +0
 • 1.090,31 TL 5.451,55 TL +0
 • 914,32 TL 5.485,91 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 5.222,59 TL 5.222,59 TL +0
 • 2.671,95 TL 5.343,89 TL +0
 • 1.794,89 TL 5.384,67 TL +0
 • 1.356,38 TL 5.425,50 TL +0
 • 1.093,39 TL 5.466,96 TL +0
 • 918,08 TL 5.508,48 TL +0
5.222,59 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.

Bu ürün hakkında henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya
   MSI Creator X299 Intel X299 Soket 2066 DDR4 4266(OC)MHz E-ATX Gaming Anakart
   MSI Creator X299 Intel X299 Soket 2066 DDR4 4266(OC)MHz E-ATX Gaming Anakart
   Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.