MSI GE62VR 7RF(Apache Pro)-425XTR
MSI GE62VR 7RF(Apache Pro)-425XTR
MSI GE62VR 7RF(Apache Pro)-425XTR
MSI GE62VR 7RF(Apache Pro)-425XTR
MSI GE62VR 7RF(Apache Pro)-425XTR
MSI GE62VR 7RF(Apache Pro)-425XTR
MSI GE62VR 7RF(Apache Pro)-425XTR
INTEL Core i7 16GB RAM 1TB 128GB SSD Geforce GTX1060

MSI GE62VR 7RF(Apache Pro)-425XTR Intel Core i7-7700HQ Max.3.80GHz 16GB DDR4 128GB SSD + 1TB 7200Rpm 3GB GTX 1060 15.6'' Full HD FreeDOS Gaming Notebook

%8 indirim
8.706,69 TL Tek Çekim / Havale: 7.971,49 TL
Şimdi sipariş verin, 27 Haziran Çarşamba kargoya verelim.
3 Gün İçinde Kargo
Ücretsiz Kargo
31.12.2018 tarihine kadar indirim fırsatı! Kampanya bittiğinde ürünün fiyatı 8.706,69 TL olacaktır.


FreeDOS

MSI GE62VR 7RF(Apache Pro)-425XTR Intel Core i7-7700HQ Notebook Genel Özellikler

Hediyelerimiz:
MSI Gaming Mouse (Kutu içeriğinden çıkar)
MSI 15.6" Gaming Sırt Çantası (Ayrı olarak gelir)

Dünyanın Geniş Görüntüleme Açısına Sahip İlk Oyun Notebook Bilgisayarı

Daha iyi bir görüntü kalitesi için geniş görüntüleme açısına sahip paneli ile TN panellere göre %20 daha fazla kontrast ve %20 daha fazla parlaklık seviyesini deneyimleyin! Ekranda nereye bakarsanız bakın, canlı renkler ve eşit dağılmış bir parlaklık seviyesini deneyimleyeceksiniz.

Matrix Display Extend Özelliği İle +3 Harici Ekranla Kuşatan Görüntü Deneyimi

Uç noktada oyun deneyimi için görüş açınızı genişletin. MSI Matrix Display teknolojisi, bir adet HDMI 1.4, bir miniDisplay-Port 1.2 ve bir adet Type-C portu sayesinde 3 adede kadar harici görüntü birimini destekler. En zorlu oyunları oynarken bile diğer işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Laptop bilgisayarınızı HDTV’ye bağlayarak Matrix Display ile 4K çıkışla 3840 x 2160’a kadar çözünürlüğe ulaşabilirsiniz.

MSI Matrix Display teknolojisi, uç noktada oyun deneyimi ve keyifli multimedya eğlencesi için en ideal ortamı oluşturur.

True Color Teknolojisiyle Gerçeğe En Yakın Renkler

Hiçbir şey mükemmel değildir; fakat elimizden gelen, mükemmele en yakın noktaya ulaşmak. Portrait Displays, Inc. Firması ile ortaklaşa geliştirdiğimiz MSI True Color Teknolojisi, görüntü teknolojisinde yepyeni bir zirve keşfetmemizi sağladı. Her panel yoğun incelemelerden ve geniş çaplı fabrika kalibrasyonlarından geçirildi ve sRGB gamına %100’e yakın oranda renk benzetimine ulaşılarak her rengin gerçeğine en yakın hale getirilmesi sağlandı.

Veriler Göz Açıp Kapayıncaya Kadar Karşınızda

Uç Noktada 2200MB/sn depolama okuma hızı ile işyerinde artık çok daha yüksek bir verimliliğe sahipsiniz. Artık dosyaların açılması için beklemek zorunda kalmayacaksınız. Eğlence zamanı geldiğinde ise bu hızlı veri işleme avantajı ile laptop bilgisayarınız mükemmel bir özel multimedya merkezine dönüşüyor. Bilgisayarınızı açtıktan sonra Windows ortamına ulaşmanız, en yeni PCI-e Gen 3.0x4 bant genişliğine sahip M.2 SSD üzerinde NVMe teknolojisi ile artık 15-20 saniye sürüyor. SATA3 SSD’lere göre 5 kat daha hızlı!

Fırçalı Metal Tasarımlı Yüzey

Zarif fırçalı alüminyum yüzey, estetik ve performansın ideal birleşimini yaratıyor.

Super Port – Herşey İçin Tek Bir Port

İhtiyacınız olan her şeye Super Port ile sahip olabilirsiniz. Büyük dosyaları 1000MB/sn gibi hızlarla taşıyabilir, zincirleme yetenekleri ve çift 4K görüntü birimi desteği ile görüntüleme alanınızı genişletebilir, hatta tablet veya telefonunuzu evde ya da hareket halinde hızla şarj edebilirsiniz. (max. 3A akım destekler)

SteelSeries RGB Oyun Klavyesi; Tüm Oyuncuların Düşlediği Klavye

Tüm detayları profesyonel oyuncular için tasarlanan bu klavye şimdi sizin parmak uçlarınızda! RGB geriden aydınlatmalı, daha duyarlı ve dokunsal geribildirim için 1.9mm hareket mesafesine sahip özel ergonomik tuşlara sahip bu klavye üzerinde optimize edilen WASD bölgesi yerleşimi ve 45 tuşa kadar anti-ghosting (gölgeleme engellemesi) bulunuyor.

Gümüş Baskılı Tuşlar

Üst sınıf gümüş baskılı klavye tuşları ile geceleri daha iyi görün, daha iyi çalışın. SteelSeries çok renkli klavye ile renk gamının tamamını görebilir, hasar ve yıpranmadan endişe etmeden klavyenizi uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Tek Bir Uygulama İle Oyun Sisteminiz Üzerinde Tam Kontrol

Dragon Center, PC’nizin kontrolüne tamamen sahip olmanız için gerekli 6 işlev sunar; tüm uygulamalara tek bir yerden kolay erişim (App Portal), gerçek zamanlı sistem performans izleyicisi (System Monitor), LED efektlerin yönetimi (LED/CPU-SHIFT veya tek tuşla CPU hızlandırma (System Tuner), mobil telefon üzerinden parametreleri görüntüleme, LED ayarları ve sistem profili ayarlama (Mobile Center) ve hızlı problem çözme merkezi (Tool & Help). Dragon Center kullanıcılara sistem kaynaklarını harcamadan sistemlerine kolay ince ayar yapma imkanı tanır.

Dinamik Sıcaklık / Performans Dengeleme

Özel MSI “SHIFT” teknolojisi, sistemi uç noktada performansa taşırken aynı zamanda gürültü ve sıcaklığı da minimum seviyede tutar. 5 farklı profil arasında geçiş yaparak sisteminizin performansını arttırabilir ya da daha uzun pil ömrü için daha dengeli bir profil seçebilirsiniz. Yalnızca Fn+F7 tuş kombinasyonu ile kolay geçiş yapabilir veya ayarlarınızı Dragon Gaming Center üzerinden değiştirebilirsiniz.

Audio Boost 2 İle 3 Bağımsız Amplifikatör

Adanmış kulaklık amplifikatörleri, izole ses devresi ve altın kaplamalı ses jakları sayesinde Audio Boost 2, oyun notebooklarında geliştirilmiş bir dinleme deneyimi yaratıyor. Ses performansı, geleneksel ses çözümlerine göre ortalama %30 oranında artıyor. Audio Boost 2, oyunculara bulundukları ortama dair daha detaylı bir işitsel resim çiziyor. Ayrıca ses bozunumunu da engelleyen güçlü amplifikatörler, en talepkar oyun kulaklıklarında bile sorun yaşamadan kullanılabiliyor. Altın kaplama jaklar sayesinde daha az gürültü girişimi ve daha uzun parça ömrü sunuyor.

Daha İyi Bir Soğutma Çözümü

MSI'ın özel Cooler Boost teknolojisi, 4’ü ekran kartı ve 2’si işlemci olmak üzere toplam 6 soğutma borusu ve çift fandan oluşan bu özel Cooler Boost 4 teknolojisi ile ayrık termal çözüme sahip. Bu sayede 2 havalandırma ızgarasından çift fanla atılan sıcak hava sayesinde sistem sıcaklığı büyük bir hızla düşüyor. Cooler Boost 4 ile optimum soğutma sağlanarak sisteminiz sürekli düşük sıcaklıkta çalışıyor. Yoğun işlem yükü ve uzun çalışma sürelerinde bile…

Killer E2500 Gaming Lan - Ping Değerinizi Koruyun

Oyunlarda savaş alanının galibini hız belirler. Oyunları lag yüzünden kaybetmeye son verin. Killer E2500 Gigabit Ethernet yongası ile gelen Advanced Stream Detect 2.0, ağ trafiğinizi korur; 6 farklı öncelik seviyesini denetleyerek ve yöneterek lag atlamalarını engeller. Artık kolay kullanımlı Killer Network Manager ile hızınızı izleyebilir, gecikmelerden korkmadan oyununuza odaklanabilirsiniz. Yepyeni Killer Control Center arayüzü size ağınızın performansını, hangi uygulama ve web sitesinin bant genişliği kapladığını gösterebilir ve performansınızı optimize edebileceğiniz çözümler sunar. Böylece düşük öncelikli uygulamalar tarafından engellenmeden multimedya uygulamalarınızın veya favori web sitelerinizin keyfini çıkarabilirsiniz.

Killer Shield İle Daha Akıcı Oyun

Daha akıcı yükleme ve indirme işlemleri için ek bir koruma ile daha akıcı bir oyun deneyimi.

SteelSeries Engine 3 (SSE3) – Nişan Al, Ateş!

Oyun sırasında SteelSeries Engine 3 ateşli silahınız haline gelir. SSE3 ile silahınızı istediğiniz şekilde uyarlayabilir, değişik bir renk ile geriden aydınlatabilir, birçok komutu tek bir tuşta toplayarak onu yüksek teknolojiye sahip bir silaha dönüştürebilirsiniz. Ayrıca tüm SteelSeries cihazlarınızı bulut üzerinde eşitleyebilirsiniz.

Nahimic İle Daha İyi Duy, Daha İyi Oyna

Nahimic ses yazılımı, hem insan sesi, hem de müzik ve diğer ses efektlerinde yüksek çözünürlük ile oyun bilgisayarınızda ses performansını arttırır. Stereo hoparlörlerinizden bile sanal 7.1 ses elde edebilirsiniz!

Yüksek ve Temiz Ses; Nahimic, insan sesinin en iyi şekilde iletilmesini garantileyerek takımınızın sizi doğru ve temiz bir biçimde duyabilmesini sağlar. Böylece savaş alanında üstünlüğünüzü koruyabilirsiniz.

Hedefi Belirlemenin Yeni Bir Yolu; Sound Tracker yeteneği, oyun sırasında duyabileceğiniz en yüksek sesi bulur ve görsel olarak takip eder. Oyunda yeni misiniz? Sound tracker tanımadığınız bu ortamda size yardımcı olacak en iyi müttefik.

Sound By Dynaudio

Yüksek kaliteli ses efektleri arayan kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap verebilmek için MSI, dünyanın en iyi ses markalarından biri olan ve kendini “özüne sadık” ses kalitesine adayan Dynaudio ile birlikte çalışıyor ve MSI Gaming serisi notebookları en üst sınıf ses özellikleri sayesinde gerçekçi bir sesle donatıyor. Gerçekçi sesler ve saran efektlerle yüksek kaliteli stereo ses kaynakları da gerçek, çok kanallı ses deneyimi yaşatıyor. Böylece artık odanızı dolduran bir ses deneyimi için fazladan hoparlörler ve kablolar satın almak zorunda kalmayacaksınız.

Eksiksiz Ve İçine Alan Bir Sanal Gerçeklik Deneyimi

Nahimic VR ile sanal gerçeklik oyunlarınızdaki çok kanallı ses özelliklerini zincirlerinden kurtarın! Gitttikçe daha fazla VR oyun 7.1 surround ses özelliklerini destekliyor; ancak ne yazık ki deneyiminiz stereo ses ile sınırlı kalıyor. Nahimic VR, dünyada 7.1 sesi standart stereo kulaklıklara ulaştıran ilk ses çözümü. Özel ses algoritmaları ile 3D ses alanını HDMI ve USB çıkış üzerinden geliştiriyoruz. Sonuç ise 3D ses ve VR deneyimini bir araya getiren eksiksiz, nefes kesen bir VR oyun deneyimi. Sadece Dragon Center içinden Nahimic VR düğmesine basın ve VR ses efektlerini etkinleştirin ve şaşırmaya hazır olun!

Yeni Nesil Performans Canavarı

Intel i7-7700HQ dan gücünü alan MSI GE62VR 7RF(Apache Pro)-425XTR ile yapabilecekleriniz hayal gücünüzle sınırlı. Dört adet fiziksel dört de sanal çekirdeğiyle yeni nesil Intel i7-7700HQ işlemci yoğun iş yükü altında bile performansından ödün vermiyor. Zorlu program ve uygulamaların ya da çoklu görevlerin bindireceği yükü 3.80 GHz turbo frekans hızına çıkarak zorlanmadan yerine getiren işlemci, optimize edilmiş ısıl tasarımıyla elektriği adeta koklayarak enerji tüketimini de en düşük seviyede tutmayı başarıyor.

NVIDIA'nın GTX 1060 Ekran Kartı İşlemcisi, Sizi MSI Oyuncu Laptoplarında Hayran Bırakmaya Hazır

GeForce GTX'ten gücünü alan oyuncu bilgisayarlarıyla oyunlara hazır olun. En hızlı performans, gelişmiş oyun teknolojileri ve en iyi oyun ekosistemi sunan GeForce GTX ekran kartlarıyla oyun deneyiminin zirvesine ulaşın.

GeForce GTX 10 serisi ekran kartı işlemcileri, bir önceki nesil ekran kartı işlemcilerinin performansından 3 kata kadar daha fazlasını sunuyor. GTX 10 serisi GPU'lar, ultra hızlı FinFET mimarisiyle üretildi. Son teknoloji yüksek bant genişlikli belleklerle donatılan GTX 10 serisi GPU'lar, DirextX 12 özelliklerini de destekleyerek, oyun tutkunlarına en hızlı ve en akıcı oyuncu laptopları deneyimini sunuyor.

En Yeni Mimari İle DDR4-2400 Bellek Desteği

Geliştirilmiş DDR4-2400 XMP bellek desteği ile notebook bilgisayarından mümkün olan en yüksek performansı alın. 32GB/sn üzerinde yazma hızı ile önceki nesil DDR3-1600 belleklere göre %40’ın üzerinde performans artışı sunan DDR4-2400, uç noktada oyun deneyiminizi bir üst seviyeye taşımanız için yeni laptop standardı.

MSI GE62VR 7RF(Apache Pro)-425XTR Intel Core i7-7700HQ Max.3.80GHz 16GB DDR4 128GB SSD + 1TB 7200Rpm 3GB GTX 1060 15.6'' Full HD FreeDOS Gaming Notebook Özellikleri

 • İşlemciCore™ i7
 • İşlemci ModeliIntel Core i7-7700HQ
 • İşlemci HızıMax 3.80 Ghz
 • Çekirdek SayısıDört Çekirdek İşlemci
 • İşletim SistemiFreeDos
 • Sistem Belleği16 GB
 • Bellek TürüDDR4 2400MHz
 • Arttırılabilir Bellek (Maks.)32 GB
 • Sabit Disk (HDD)128 GB SSD, 1 TB
 • SSD128 GB
 • Disk Dönüş Hızı7200 Rpm.
 • Ekran Kartı Hafızası3 GB Paylaşımlı
 • Ekran KartıNvidia GeForce GTX1060
 • Ekran Kartı Bellek TipiGDDR5
 • Ekran Kartı Bellek Arayüzü192 Bit
 • Ekran Özelliği15.6"
 • EkranFull HD
 • Ekran Çözünürlüğü1920 x 1080
 • Optik SürücüDVD Super Multi
 • KlavyeTürkçe Q
 • Numerik KlavyeVar
 • USB Port1x Usb 2.0, 1x Usb 3.0 Type-C, 2x Usb 3.0
 • HDMIVar
 • VGAYok
 • Ethernet (LAN)Var
 • Kablosuz HaberleşmeVar
 • Bluetooth ÖzelliğiVar
 • WebcamVar
 • Parmak İzi OkuyucuYok
 • Kart OkuyucuVar
 • Batarya6 hücreli Lityum-İyon
 • Paket İçeriğiÇanta, Mouse, Pil, Şarj Aleti, Notebook
 • Ağırlık2.40 Kg.
 • RenkSiyah
 • Garanti24 Ay Resmi Msi Türkiye Garantisindedir.(Distribütör Firma Garantisi)
 • MarkaMSI
 • Model Kodu7RF(Apache Pro)-425XTR
 
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.026,01 TL 8.052,01 TL +0
 • 2.704,49 TL 8.113,48 TL +0
 • 2.043,97 TL 8.175,89 TL +0
 • 1.647,85 TL 8.239,27 TL +0
 • 1.383,94 TL 8.303,64 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.041,52 TL 8.083,04 TL +0
 • 2.716,10 TL 8.148,31 TL +0
 • 2.055,57 TL 8.222,27 TL +0
 • 1.657,96 TL 8.289,82 TL +0
 • 1.393,81 TL 8.362,87 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.632,67 TL 8.163,33 TL +3
 • 1.369,67 TL 8.218,03 TL +3
 • 2.068,37 TL 8.273,47 TL +0
 • 1.665,93 TL 8.329,67 TL +0
 • 1.397,77 TL 8.386,63 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.019,51 TL 8.039,02 TL +0
 • 2.675,89 TL 8.027,68 TL +0
 • 2.034,79 TL 8.139,16 TL +0
 • 1.638,20 TL 8.191,01 TL +0
 • 1.337,95 TL 8.027,68 TL +0
 
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.047,67 TL 8.095,35 TL +0
 • 2.725,58 TL 8.176,73 TL +0
 • 2.057,69 TL 8.230,76 TL +0
 • 1.660,38 TL 8.301,91 TL +0
 • 1.394,40 TL 8.366,38 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.104,78 TL 8.209,57 TL +0
 • 2.719,72 TL 8.159,15 TL +0
 • 2.067,30 TL 8.269,18 TL +0
 • 1.661,59 TL 8.307,96 TL +0
 • 1.386,83 TL 8.320,97 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.353,62 TL 8.121,74 TL +4
 • 2.737,93 TL 8.213,80 TL +0
 • 2.059,82 TL 8.239,27 TL +0
 • 1.659,00 TL 8.295,00 TL +0
 • 1.387,55 TL 8.325,32 TL +0
7.971,49 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.
MSI GE62VR 7RF(Apache Pro)-425XTR Intel Core i7-7700HQ Max.3.80GHz 16GB DDR4 128GB SSD + 1TB 7200Rpm 3GB GTX 1060 15.6'' Full HD FreeDOS Gaming Notebook
Puan Ortalaması 5,0
Bu ürüne verilmiş puanlar

MSI GE62VR 7RF(Apache Pro)-425XTR Intel Core i7-7700HQ Max.3.80GHz 16GB DDR4 128GB SSD + 1TB 7200Rpm 3GB GTX 1060 15.6'' Full HD FreeDOS Gaming Notebook

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
Eğlenceli bilgisayar
Bilgisayar performans olarak beklentileri zaten rahatça karşılayabilecek donanımda. Tasarım desen yıkılıyor kasası olsun klavyesi olsun, zaten klavye efsane olmuş o apayrı. Akıcı bir pc.
Üye resmi
Çağrı Bozer 17 Ara 2017
Kalite ve performans bir arada
Çok başarılı tasarlanmış bir bilgisayar alüminyum kasa şık ve kaliteli duruyor. Böyle performansa sahip bir bilgisayarın sadece çok çok beğenmediğim bir özelliği var onlarda fanları turbo mod dışında çalıştırırsanız biraz ısınma yapıyor, turbo modda çalıştırırsanız da biraz ses yapıyor. Tek kötü denilebilecek nokta sadece bu gerisini siz düşünün yani. Kesinlikle tavsiye ederim.
Üye resmi
Celal Özkan 17 Ara 2017
Harika
Tümüyle çok beğendiğim bir bilgisayar ama en sevdiğim yönü klavyesi gerçekten güzel bir hissiyat veriyor. Ses ve full hd görüntü kalitesi neredeyse mükemmele yakın bunların hepsi GTX 1060 ekran kartıyla birleşince oluşan oyun deneyimi paha biçilemez...
Üye resmi
Sedat Bayram 13 Eki 2017
ah 3gb bozdu
HIZI performansı yerinde. 1060 ekran kartına 3gb olmuyor tabii. çift fanla ısınmanın engellenmiş gayet de iyi olmuş

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
MSI GE62VR 7RF(Apache Pro)-425XTR Intel Core i7-7700HQ 3.80GHz 16GB DDR4 128GB SSD + 1TB 7200Rpm 3GB GTX 1060 15.6'' Full HD FreeDOS Gaming Notebook

  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   MSI GE62VR 7RF(Apache Pro)-425XTR Intel Core i7-7700HQ Max.3.80GHz 16GB DDR4 128GB SSD + 1TB 7200Rpm 3GB GTX 1060 15.6'' Full HD FreeDOS Gaming Notebook
   MSI GE62VR 7RF(Apache Pro)-425XTR Intel Core i7-7700HQ Max.3.80GHz 16GB DDR4 128GB SSD + 1TB 7200Rpm 3GB GTX 1060 15.6'' Full HD FreeDOS Gaming Notebook %8 indirim 8.706,69 TL 7.971,49TL
   3 Günde Kargo Ücretsiz Kargo
   SEPETE EKLE
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.