Seçtiğiniz kriterlere uyan 30 adet Gaming Notebook bulundu.

Gaming Notebooklar Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Normal el tipi bilgisayar modellerine göre daha küçük ve yarı yarıya özellikleri sağlayan bilgisayar tipine notebook adı verilir. Kullanışı çok rahattır ve her yere kolaylıkla yanımızda taşıma imkânı sunar. Siyah, beyaz ve gri renklerde renk seçenekleri sunar. Hafızası diğer bilgisayarlara göre düşüktür. Notebook fiyatları kullanılan işletim sistemlerine ve özelliklerine göre de değişiklik gösterir. Yeni nesil bilgisayar özellikleri de bulunur. Maliyeti düşük olmasından kaynaklı normal laptop fiyatlarına göre uygundur. Oyun oynarken ya da üzerinden sörf yapacağınız zaman daha hızlı ve kaliteli hizmet sunar.
Niçin kullanıldığı önemlidir. Kriterlerlesiniz ona göre yapmanız ve gününüzün birçoğunu bilgisayar ekranında geçirmeniz gerektiğine göre tercih etmeniz gerekir. Ekran çözünürlüğün yüksek olmasına önem verin. Gözü yormayacak ve uzun süre şarj gitme özelliğine sahip olan bilgisayarları seçmeniz gerekir. Ram 4 GB ile 8 GB arasında olan notebook bilgisayarı tercih etmeniz oyun da kitleli bir şekilde oynamanızı sağlar.
En çok tercih edilen modellerden biri olan MSI GF75 Thin 9SCXR-224XTR notebook bilgisayardır. Tam oyun oynamayı sevenler için dizayn edilmiş harika bir modeldir. Hızlı ve 8 gb belleğe sahiptir. Notebook fiyatları bu notebook bilgisayara göre daha düşüktür. İkinci model ise MSI GE66 Raider 10SF-289TR ışıklı sistemleri sayesinde gece kullanımda estetik görünüm sunar. Daha hızlı performans ve yüksek hafıza seçeneklerinden dolayı bu modelde tercihler arasındadır. Eğer siz de bu üründen birini almak isterseniz firmamızdan bu ürünleri güvenle temin edebilirsiniz.

Bugün incehesap.com'da en çok satılan gaming notebook modelleri aşağıda listelenmiştir:

Bugün incehesap.com'da satılan fiyatı düşen gaming notebook modelleri aşağıda listelenmiştir.

Karşılaştırma Listesi