MSI GeForce GTX 1060 GAMING X 6G 6GB GDDR5 192Bit DX12 Gaming Ekran Kartı Genel Özellikler

En İyi PC Oyun Platformu GeForce GTX ile oyuna hazır olun. GeForce GTX ekran kartları, ulaşılmaz bir performans, güç verimliliği ve gelecek nesil oyun deneyimi ile şu ana kadar üretilmiş en gelişmiş video grafik kartlarıdır.
VR Ready Gelecek nesil VR performansı, en düşük gecikme ve tak-çalıştır uyumluluğunu Nvidia VRWorks teknolojileri ile desteklenen lider gözlük markaları ile deneyimleyin. VR ses, fizik ve tepkiler sayesinde her anı gerçekmişçesine yaşayabilirsiniz.
En Son Oyun Teknolojileri Pascal, sanal gerçeklik, ultra yüksek çözünürlük, çoklu monitör de dahil olmak üzere gelecek nesil görüntü birimlerinin gereksinimlerini karşılamak üzere üretildi. Nvidia GameWorks teknolojileri sayesinde son derece akıcı oyun ve sinematik deneyimler sunuyor. Ayrıca devrim yaratan yeni 360 derece görüntü yakalama özelliğine de sahip.
Performans Pascal mimarisine sahip ekran kartları ultra hızlı FinFET ve DirectX 12 desteği ile en hızlı, en akıcı, en üstün performanslı ve en iyi güç verimliliği sunan bir oyun deneyimi getiriyor.

Oyun İçin En İyi Ekran Kartı Tasarım ve performansta kendi başına bir sınıf
Yakan Oyun Işıltısı LED ışıkları ve ışıklandırma efektlerini özelleştirerek sisteminize ve ruh halinize uyumlandırabilirsiniz.
TORX 2.0 Fan MSI’ın patentli fan tasarımı son derece sessiz bir kullanım için %22 daha fazla hava basıncı üretir. TORX fanlar sayesinde ekran kartınız inanılmaz derecede kalmasının yanı sıra güçlü soğutma performansı sağlar.
Arkanızı Kolluyoruz Sağlam metal arka plaka sayesinde ekstra sertlik ve kaplama

Daha Güçlü Olmak İçin Takım Çalışması Patentli TORX fan teknolojisinin geliştirilmiş versiyonu olan TORX Fan 2.0, tıpkı oyunlarda olduğu gibi ekip çalışmasının gücünü kullanarak MSI’ın yeni TWIN FROZR VI termal tasarımı ile hava soğutma tasarımlarındaki çıtayı yepyeni bir seviyeye taşıyor. TORX 2.0 Fan tasarımı savaşın en hararetli anında bile %22 daha fazla hava basıncı üreterek mükemmel biçimde sessiz bir performans sağlar.

Dağılımlı Fan Kanatları
Dağıtıcı fan kanatları daha dik bir kavise sahiptir. Böylece içeri daha fazla hava çekilerek soğutma bloğu üzerine üflenen hava akımı ve etkisi maksimum seviyeye ulaşır.

Geleneksel Fan Kanatları
Geleneksel fan kanatları, aşağı doğru hava akımını maksimum seviyeye çıkarır ve alt kısımdaki geniş heatsink üzerine yönlendirerek sürekli hava akışı sağlar.
ZeroFrozr İle Kimseye Fark Edilmeyin İlk defa 2008 yılında MSI tarafından sektöre sunulan ZeroFrozr teknolojisi, artık ekran kartlarında bir standart haline geldi. Düşük yük altında fanları tamamen durdurarak gürültüyü kesiyor ve oyuna daha fazla odaklanmanıza yardımcı oluyor.
- Isı > 60°C Üzerinde Fanlar Çalışır: Yoğun oyun veya benchmark testleri sırasında fanlar döner.
- Isı < 60°C’nin Altında Fanlar Durur: Sistem beklemede iken, multimedya ya da hafif oyunlar sırasında fanlar tamamen durur.

“TORX 2.0 fanlarınız dönmüyorsa sisteminizi daha fazla zorlamanız gerekiyor demektir.”
Güçlü Soğutma GAMING ekran kartının altında, tüm kartı soğuk tutan bir mühendislik harikası yatıyor. Detayları özel olarak tasarlanan bu heatsink, sessiz ve soğuk bir oyun deneyimi yaşamanızda çok önemli bir role sahip.

Airflow Control Teknolojisi
Gelişmiş aerodinamik özelliklere sahip olan Airflow Control teknolojisi, havayı TWIN FROZR VI soğutma borularına doğrudan yönlendirir. Heatsink üzerinde bulunan özel deflektörler yüzey alanını genişleterek daha düşük sıcaklığa ve dolayısıyla daha iyi bir oyun deneyimine sahip olmanızı sağlar.

Havalı LED Efektleri İle Ruh Halinizi Yansıtın Her LED, MSI Gaming App uygulamasında bulunan animasyon modları ile ayrı ayrı kontrol edilebilir. Böylece ister oyundaki seslere, ister çalan müziğe uyum sağlayabilir. Ya da isterseniz nefes alıp veren bir etki yaratır. Kapkaranlık bir ortamdan hoşlanıyorsanız ışıkları tamamen kapatabilirsiniz.
Arka Plaka Güçlü bir ekran kartı, performansını kaldırabilecek güçlü bir yapıya ihtiyaç duyar. MSI GAMING X ekran kartlarında, kartı sağlamlaştıran metal arka plaka bulunur. Mat siyah kaplaması ise TWIN FROZR VI tasarımının mükemmelliğini yansıtır.
2 Slotta Mükemmellik Diğer ekran kartları 3 PCI slotu yer kaplarken, MSI GTX 1060 GAMING X 6G, 27,9 cm uzunluğuyla orta boy kasaların yanı sıra mini boyutlu kasaların birçoğuna da sığabilir ve sadece 2 PCI slotu yere ihtiyaç duyar. Bu, anakartınızdaki PCI yuvalarının gereksiz şekilde engellenmesinin önüne geçerek SLI kurulumlarını kolaylaştırır ve kasadaki genel hava akışını iyileştirir.

Köşeleri Yumuşatılmış Soğutma Boruları Kalınlığı 8mm’ye varan bakır soğutma boruları, alt kısımda köşeleri yuvarlatılmış düzgün bir kare şeklini alarak bakır taban plakasının yüzeyinden çok daha hızlı ve optimal ısı transferi sağlar.
Sağlam Taban Plakası Güçlü grafik işlemci tarafından üretilen ısıyı giderebilmek için MSI GAMING serisi ekran kartlarında sağlam nikel kaplamalı bakır taban plakası kullanılır. Taban plakası GPU üzerindeki ısıyı yakalayarak soğutma borularına iletir ve ekran kartının daha çabuk ve verimli soğutulmasını sağlar.
Üstün Kaliteli Termal Macun En iyi termal tasarımı oluştururken her detayın önemi vardır. Bu yüzden TWIN FROZR VI termal tasarımında, güçlü Pascal işlemcisini her zaman soğuk tutmak ve rakiplerini uzak ara geride bırakmak için en üst sınıf termal macun kullanıldı.

Yakın Temas Soğutma Heatsink altında bulacağınız yakın temas soğutma sistemi MSI GAMING ekran kartlarının sınırlarını maksimum seviyelere taşımanızı sağlar.

1- Sağlamlaştırılmış Bükülmez Şerit
2- Kararlı ve daha yüksek seviye hız aşırtma için Bellek Soğutma plakası
3- Kartı kaplayan PWM Heatsink ile daha düşük ısılar
Fazladan Güç Girişi Daha yüksek performans ve ekstra soğutma yetenekleri için özel olarak üretilen devre kartı, sınırların ötesinde hız aşırtma olanağı için ekstra 8pinli güç konnektörü ile geliyor.

1- Ekstra soğutma için daha geniş PCB
2- 8pin (150W) güç konnektörü
Gelişmiş PWM Tasarımı Yüksek kaliteli Military Class bileşenlere sahip 6 fazlı PWM tasarımı uç noktada güvenilirlik ve üstün hız aşırtma yeteneklerini geliştirilmiş verimlilikle birlikte sunuyor.

Oyunun Geleceği Ekranda yırtılma, takılma ve gecikme olmadan en akıcı, en hızlı ve en heyecanlı oyun deneyimi.

Ultra yüksek çözünürlük (UHD) ile 1080p seviyesinin 4 katına ulaşabilir, oyunda daha keskin ve detaylı görüntülere kavuşabilirsiniz.
MSI İle Sanal Gerçekliğe Hazır Olun Sanal gerçekliğin büyülü dünyasını sonuna kadar deneyimleyebilmek için yüksek performanslı donanımlar gerekli. Üst sınıf oyun sistemleri ve e-Sporda dünya lideri MSI, sisteminizin VR için hazır olduğundan emin olmanız için tavsiye ettiğimiz MSI VR oyun sistemleri sayesinde VR iş ortaklarımızla birlikte size oyunların hayat bulduğu son derece gerçekçi bir VR deneyimi sunuyoruz.
Tek Tuşla VR Deneyimine Hazır Olun Düzgün bir Sanal Gerçeklik deneyimi için hem yazılımın hem de donanımın birbirleriyle uyumlu olmaları gerekir. MSI Gaming App içinden ulaşacağınız One-Click to VR seçeneği, Sanal Gerçeklik uygulamalarınız için bilgisayarınızı tek bir tıklamayla optimize ederek bileşenleri maksimum performansa ulaştırır. Böylece VR maceranızın diğer uygulamalar tarafından gölgelenmesini engelleyerek bilgisayarınızı tek tıklama ile VR kullanımına hazır hale getirir.

Gaming App MSI Gaming App uygulaması, tek tuşla ulaşabileceğiniz profiller sayesinde oyunda en yüksek performansı almanıza ya da hafif kullanımda sessiz çalışmanıza olanak tanıyor. Ayrıca EyeRest sekmesi ile görüntü kalitesini iyileştiren bir teknoloji kullanıyor. LED denetim sekmesi, MSI GAMING LED ışıklarınızı istediğiniz ruh haline göre değiştirebiliyor. Tercih ettiğiniz modu seçin ve tek bir düğmeye basın:
OC Modu;
Daha yüksek saat frekansları ile maksimum performans ve arttırılmış fan hızları

Gaming Modu;
Oyun içi performans ve sessiz çalışma arasındaki mükemmel denge

Silent Modu;
Minimum fan gürültüsü için en iyi ayarlar
Ekranda Hız ve Sıcaklıklar Grafik çekirdeği, DRAM frekansı, GPU ve CPU sıcaklıkları gibi birçok gerçek zamanlı bilgiye ister oyun içinden, ister diğer tam ekran uygulamalar çalışırken ulaşın, ekrandaki bilgileri ihtiyaçlarınıza göre özelleştirin.
Mobil Gaming App Özel MSI Gaming App uygulaması şimdi Android işletim sisteminde. Böylece Windows ortamına geçiş yapmak zorunda kalmadan ekran kartınızı akıllı telefonunuz üzerinden denetleyebilirsiniz.

Oyuna Farklı Bir Gözle Bakış MSI Dragon Eye, oyun oynarken aynı zamanda YouTube videolarını veya Twitch yayınlarını izlemenize olanak tanıyor. Sevdiğiniz oyunların maçlarını ya da öğretici videolarını ekranın bir köşesinde izlerken artık ekran değiştirmek zorunda kalmadan aynı anda oyununuza devam edebilirsiniz.
Senin Oyunun, Senin Yayının, Senin Şöhretin XSplit Gamecaster ve Broadcaster V2 ile oyun anlarınızı kolayca kaydedebilir, isterseniz oyununuzu canlı olarak Twitch, YouTube, UStream ve daha birçok kanalda yayınlayabilirsiniz. Basit ve kolay kullanımı, arkadaşlarınız, aileniz ve tüm dünyayla paylaşmanız için ideal! Ya da o muhteşem oyun anlarını öylesine kaydedin! Ne bekliyorsunuz? Bu devrime siz de katılın ve XSplit Gamecaster ile kaydetmeye ve yayınlamaya hemen bugün başlayın. Kolay arayüzlü video editörü ile kayıtlarınızı düzenleyin ve birleştirin. Game Capture Auto Detect oyun başladığı anda kayıt yapmak üzere otomatik olarak ayarlanabilir.
- WebCam & Chroma Key; Bir webcam kullan ve oyuncu yüzünü göster
- Yayınını Paylaş; Yayınını paylaşarak dünyayı fethet.
- Gerçek Zamanlı Notlar; Yayın sırasında oyun içi alıntılarla dikkat çekin.
- Kaydet ve Gönder; XSplit Gamecaster ile tüm oyun aktivitelerinizi kaydedebilir ve yayınlayabilirsiniz.
MSI Afterburner Hız Aşırtma Aracı MSI Afterburner, dünyada en tanınan ve en çok kullanılan ekran kartı hız aşırtma aracıdır. Ekran kartınız üzerinde tam denetim kurmanızı sağlar. Ayrıca oyun içi video kayıt, IOS/Android üzerinden uzaktan denetim gibi bazı ek özellikler sunmasının yanı sıra tümleşik DX12 efekt testini de destekler.

MSI GeForce GTX 1060 GAMING X 6G 6GB GDDR5 192Bit DX12 Gaming Ekran Kartı Özellikleri

 • Chip SetiNVIDIA
 • Bellek6 GB
 • Bit Değeri192 Bit
 • Grafik İşlemcisiNVIDIA GeForce GTX 1060
 • Bağlantı TipiHDMI, DL-DVI-D, DisplayPort
 • DirectX DesteğiDirectX 12
 • DVI Çıkışı1 x Dual-link DVI-D
 • HDMI1 x HDMI 2.0
 • TV-Out ÇıkışıYok
 • Display Çıkışı3 x DisplayPort 1.4
 • Open GLOpen GL 4.5
 • Soğutucu TipiÇift Fanlı
 • Garanti Süresi24 Ay
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.379,24 TL 2.379,24 TL +0
 • 1.222,76 TL 2.445,51 TL +0
 • 820,99 TL 2.462,98 TL +0
 • 621,54 TL 2.486,14 TL +0
 • 503,65 TL 2.518,25 TL +0
 • 421,85 TL 2.531,11 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.379,24 TL 2.379,24 TL +0
 • 1.204,68 TL 2.409,36 TL +0
 • 805,16 TL 2.415,47 TL +0
 • 607,57 TL 2.430,27 TL +0
 • 490,56 TL 2.452,82 TL +0
 • 408,80 TL 2.452,82 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.379,24 TL 2.379,24 TL +0
 • 1.220,12 TL 2.440,25 TL +0
 • 813,42 TL 2.440,25 TL +0
 • 622,71 TL 2.490,83 TL +0
 • 503,12 TL 2.515,58 TL +0
 • 423,43 TL 2.540,56 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.379,24 TL 2.379,24 TL +0
 • 475,85 TL 2.379,24 TL +3
 • 405,87 TL 2.435,25 TL +3
 • 612,64 TL 2.450,55 TL +0
 • 493,16 TL 2.465,79 TL +0
 • 413,58 TL 2.481,48 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.379,24 TL 2.379,24 TL +0
 • 1.221,50 TL 2.443,00 TL +0
 • 822,27 TL 2.466,81 TL +0
 • 622,71 TL 2.490,83 TL +0
 • 503,12 TL 2.515,58 TL +0
 • 423,43 TL 2.540,56 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.379,24 TL 2.379,24 TL +0
 • 1.221,50 TL 2.443,00 TL +0
 • 822,27 TL 2.466,81 TL +0
 • 622,71 TL 2.490,83 TL +0
 • 503,12 TL 2.515,58 TL +0
 • 423,43 TL 2.540,56 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.379,24 TL 2.379,24 TL +0
 • 1.222,76 TL 2.445,51 TL +0
 • 820,99 TL 2.462,98 TL +0
 • 621,54 TL 2.486,14 TL +0
 • 503,65 TL 2.518,25 TL +0
 • 421,85 TL 2.531,11 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.379,24 TL 2.379,24 TL +0
 • 1.220,00 TL 2.439,99 TL +0
 • 820,82 TL 2.462,47 TL +0
 • 621,34 TL 2.485,36 TL +0
 • 501,74 TL 2.508,69 TL +0
 • 421,94 TL 2.531,64 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.379,24 TL 2.379,24 TL +0
 • --
 • --
 • --
 • --
 • --
2.379,24 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.
MSI GeForce GTX 1060 GAMING X 6G 6GB GDDR5 192Bit DX12 Gaming Ekran Kartı
Puan Ortalaması 5,0
Bu ürüne verilmiş puanlar

MSI GeForce GTX 1060 GAMING X 6G 6GB GDDR5 192Bit DX12 Gaming Ekran Kartı

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN
Parama değdi
Fiyatını hakeden bir üründü. Piyasada ultra grafik ayarlarında oynatmayacağı oyun yok şu an ve en iyi özelliği yeni nesil bağdaştırıcıları HDMI ve Display Port çoğunlukta olması. Diğer ürünlere tercih etmemin sebeplerinden biri soğutması yani Twinfrozerdı ısınma gibi bir problem hiç yaşamadım.Beklediğimden daha iyi performans aldım diyebilirim.
Üye resmi
Mustafa Esen 21 Nis 2018

gerçekten kaliteli ürün ve kargo çok hızlı alacakkara tavsiye ederim
Üye resmi
Tolga Çetinkaya 21 Eyl 2017

ürünü aldıktan 1 gün sonra elime geçti. Hızlı ve güvenli bir site ilk defa alışveriş yapmış olmama rağmen hizmetten çok memnun kaldım. Msi gtx 1060 ekran kartı çok güzel ve birçok özellik barındırıyor eğer bu özelliklere sahip bir ekran kartı alacaksanız bu ürünü tercih etmenizi tavsiye ederim.
Üye resmi
Yuşa Avcı 12 Eki 2016
canavar
muadili olarak gösterilen kartları sollayarak farkını ortaya koyan bir canavar. 2k çözünürlükte ve en yüksek ayarlarda bile yüksek fps alabilir, gayet akıcı bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. bana mısın demez. msi ın hoş tasarımı ve twin frozr ı ile de hem sessiz hem güçlü soğutma beraberinde gelmiş oluyor.

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
MSI GeForce GTX 1060 GAMING X 6G 6GB GDDR5 192Bit DX12 Gaming Ekran Kartı

  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   MSI GeForce GTX 1060 GAMING X 6G 6GB GDDR5 192Bit DX12 Gaming Ekran Kartı
   MSI GeForce GTX 1060 GAMING X 6G 6GB GDDR5 192Bit DX12 Gaming Ekran Kartı
   Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.