ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

MINING amaçlı kullanılan Ekran kartları üretici tarafından garanti dışı bırakılabilir.

Msi GeForce RTX 2080 Super Gaming X Trio 8GB GDDR6 256Bit DX12 Gaming Ekran Kartı Genel Özellikler

Gaming X Trio - Canavarın Dönüşü GeForce RTX 20 serisi GAMING TRIO ile MSI’ın güçlü 3 fanlı ekran kartı geri dönüyor. Sadece en güçlü GPU’larda kullanılan TRIO serisi, siyah ve kurşuni gri renkleri ihtişamlı bir görüntü ve kartın ön yüzü ile uyumlu fırçalı metal arka plaka ile bir araya getiriyor. Ekran kartının ön ve yan kısmında bulunan ve MSI’ın Mystic Light yazılımı ile kontrol edilebilen göz alıcı RGB efektler, diğer RGB bileşenlerinizle senkronize edilebiliyor ve harika bir görüntü sunuyor.
Süper Güçler Edinin Yeni GeForce RTX SUPER Serisi artık daha da fazla çekirdeğe ve daha yüksek saat hızlarına sahip. Bu da performansını orijinal RTX 20 serisinden %25 ve önceki nesil 10 Serisi GPU’lara göre de 6 kat daha hızlı hale getiriyor. Şimdi vites yükseltme ve süper güçler edinme zamanı.
NVIDIA Turing Mimarisi - Grafik Yeniden İcat Edildi Yepyeni GeForce RTX grafik platformumuzla birlikte devrim niteliğindeki NVIDIA Turing mimarisi gerçek zamanlı ışın izleme, yapay zeka ve programlanabilir gölgelendirme teknolojilerini bir araya getirerek size oyunları deneyimlemenin yepyeni bir yolunu sunuyor.
GeForce Experience Videolar, ekran görüntüleri ve canlı yayınlar kaydedip bunları arkadaşlarınızla paylaşın. GeForce Sürücülerinizi güncel tutun. Oyun ayarlarınızı optimize edin. GeForce Experience tüm bunları yapmanıza olanak sağlar. GeForce ekran kartınız için mükemmel bir yol arkadaşı.

Tri-Frozr Termal Tasarımla Daha İyi Soğutma Performansı Çift rulmanla donatılmış olan MSI’ın patentli TORX 3.0 fanlarının üçlü olarak kullanıldığı MSI GeForce RTX 2080 Super Gaming X Trio ekran kartı, daha üstün soğutma, daha sessiz ve serin bir çalışma performansı sunar.

Birliğin İzleri Tüm bu metallerin altında, çok katmanlı bağlantı yollarından oluşan Baskılı Devre Kartı, hayati öneme sahip bileşenleri birbirine bağlar ve yıldırım hızında iletişim kurmalarına izin verir.
Optimize Edilmiş PCB Daha yoğun bakır katmanlar, kesintisiz performans sunmak için daha hızlı ve temiz sinyal iletimi sağlar.
Sınırsız Deneyim Beraberinde gelen yazılımla MSI ekran kartınızın performansından en iyi şekilde yararlanın ve neredeyse sınırsız özelleştirme seçeneklerini deneyimleyin.

Çarpıcı Renkler MSI Mystic Light aracı ile rengarenk bir görünüm yaratın, milyonlarca renk ve ön tanımlı hareketli efektlerle süsleyin. Yepyeni bir görünüm sadece birkaç tık ötenizde. Renklerle aranız iyi değilse veya biraz karanlık arıyorsanız tüm LED’leri kapatmak da bir o kadar kolay.

Arkanızı Kolluyoruz Şık fırçalı görünümü ile GAMING TRIO serisindeki arka plaka, karta görsel bir nezaket katarken aynı zamanda yapısını güçlendiriyor ve zekice yerleştirilmiş termal yastıklar sayesinde sıcaklıkların düşük seviyede kalmasına da yardımcı oluyor.

Dinamik Arka Plaka Arka plaka, ekran kartının yapısını güçlendirmesinin yanı sıra, sahip olduğu ısı delikleri ve termal yastıkları sayesinde hava akımını ve ısı dağılımını arttırarak kartın pasif olarak soğutulmasına yardımcı olur.

Güçlü Soğutma Gelişmiş aerodinamik özelliklere sahip güçlü termal tasarım, bükülmeyi önlemesinin yanı sıra soğutma performansını arttırır.
Torx Fan 3.0 Soğutmada bir sembol haline gelen MSI TORX fanların yeni versiyonunda termal performansın sınırlarını zorluyoruz. Geleneksel kanatlar üzerinde görülen çıkıntılar, hava akışını yoğunlaştırıp dağıtıcı kanatlara aktararak sabit ve güçlü bir basınç üretilmesini sağlar.

• Dağılımlı Fan Kanatları
Dağıtıcı fan kanatları daha dik bir kavise sahiptir. Böylece içeri daha fazla hava çekilerek soğutma bloğu üzerine üflenen hava akımı ve etkisi maksimum seviyeye ulaşır.
• Geleneksel Fan Kanatları
Geleneksel fan kanatları, aşağı doğru hava akımını maksimum seviyeye çıkarır ve alt kısımdaki geniş heatsink üzerine yönlendirerek sürekli hava akışı sağlar.

Çift Rulman Çift rulman özelliği, benzersiz MSI TORX 3.0 fanlara daha güçlü ve dayanıklı bir yapı kazandırır. Böylece yıllar boyu akıcı bir oyun deneyimi yaşarsınız. Aynı zamanda yük altında bile neredeyse tamamen sessiz bir dönüş gerçekleştirdiği için uzun soluklu ve yoğun oyunlarda bile ekran kartınız sessizce soğutulur.

Aerodinamik Ustası En iyi soğutmayı sağlama arayışlarımız sonucunda aerodinamik sanatında ustalaştık.
MSI Gaming X Trio ekran kartının altında, tüm kartı soğuk tutan bir mühendislik harikası bulunuyor. Detayları özel olarak tasarlanan bu soğutucu, sessiz ve soğuk bir oyun deneyimi yaşamanızda çok önemli bir role sahip.

Hava Akışı Kontrol Teknolojisi
Gelişmiş aerodinamik özelliklere sahip olan Hava Akışı Kontrol Teknolojisi, hava akışını doğrudan soğutma borularına yönlendirir, aynı zamanda maksimum seviyede ısı dağılımı sağlamak için soğutucu üzerinde daha fazla yüzey alanı oluşturur. Böylece daha düşük sıcaklığa ve dolayısıyla daha iyi bir oyun deneyimine sahip olmanızı sağlar.

Zero Frozr: Kimseye Farkedilmeyin İlk defa 2008 yılında MSI tarafından sektöre sunulan Zero Frozr teknolojisi, artık ekran kartlarında bir standart haline geldi. Zero Frozr teknolojisi, düşük yük altında fanları tamamen durdurarak gürültüyü keser ve oyuna daha fazla odaklanmanıza yardımcı olur.
 • Isı > 60°C Üzerinde Fanlar Çalışır: Yoğun oyun veya benchmark testleri sırasında fanlar döner.
 • Isı < 60°C’nin Altında Fanlar Durur: Sistem beklemede iken, multimedya ya da hafif oyunlar sırasında fanlar tamamen durur.
Güçlü Soğutma Plakası Güç bileşenlerinin üzerinde yer alan özel alüminyum plaka, direkt soğutma sağlayarak, optimize edilmiş soğutma performansı sunar.

Yoğun Soğutma PCB üzerine sıkıca vidalanmış olan heatsink (soğutucu ünitesi) çok daha yüksek ısı dağılımı sağlamasının yanı sıra kartın fiziksel olarak sağlamlığını arttırır.

Bakır Isı Boruları Heatsink boyunca uzanan bakır ısı boruları, bakır taban plakasının yüzeyinden çok daha hızlı ve optimal ısı transferi sağlar.

Bakır Taban Plakası Güçlü bir grafik işlemci tarafından üretilen ısıyı azaltmak için MSI Gaming X Trio Serisi ekran kartları, nikel kaplamaya sahip bakır taban plakası kullanır. Bu plaka, GPU’dan gelen ısıyı alır ve dağıtması için ısı borularına aktarır; böylece ekran kartı serinliğini daima muhafaza eder.

Üstün Kaliteli Termal Macun En iyi termal tasarımı oluştururken her detayın önemi vardır. Bu yüzden MSI ekran kartları, soğutmada rakiplerini uzak ara geride bırakmak için en üst sınıf termal macunu kullanmaktadır.

Termal Pedler Kullanılan bol miktarda termal ped ile bileşenlerin soğutma bloğuna ısı iletimi arttırılarak soğutma performansı maksimum seviyeye çıkarıldı.
Dragon Center - Tek Bir Uygulama İle Oyun Sisteminiz Üzerinde Tam Kontrol Yeniden tasarlanan Dragon Center, optimizasyonu yeni bir seviyeye taşıyor. Şimdi sistem performansınızı yalnızca görüntülemiyor, aynı zamanda farklı özelleştirilebilir profiller ile optimize ederek sistem belleğinde oyun performansı için yer açabiliyor.

Sonunda Dragon Center, MSI masaüstü, ekran kartı, anakart ve hatta oyun donanımlarınızın tam işlevselliği için yüklemeniz gereken tek MSI yazılımı olacaktır. Modüler konsept sayesinde, uygulama eklendiğinde yeni MSI donanımını otomatik olarak algılar. Sisteminizdeki donanıma bağlı olarak, özel kurulumunuz için ilgili sürücü yazılımlarını sunar.
Mystic Light Sync İle LED Deneyiminizi Senkronize Edin Mystic Light yazılımı ile RGB aydınlatmalı tüm bileşenlerinizi kolayca kontrol edebilirsiniz. Tüm MSI ve diğer markaların uyumlu ürünlerini otomatik olarak tespit eden Mystic Light yazılımı, RGB aydınlatmaya sahip donanımlarınızı ayrı ayrı kontrol etmenizi veya birbirine bağlamanızı sağlar.

Mystic Light Sync’in sağladığı kolaylık sayesinde, işlemci soğutucusu, klavye, fare gibi farklı markalara ait farklı donanımların RGB LED çözümlerini de rahatlıkla kontrol edebilirsiniz.
MSI Afterburner MSI Afterburner, dünyada en tanınan ve en çok kullanılan ekran kartı hız aşırtma aracıdır. Ekran kartınız üzerinde tam denetim kurmanızı sağlar. Ayrıca donanımlarınızı üzerinde son derece detaylı bilgi vermenin yanında fan profilleri özelleştirme, benchmark ve video kayıt gibi bazı ek özellikler de sunar.
OC Scanner MSI Afterburner yazılımının yeni sürümüne RTX 20 serisi ekran kartları için özel OC Scanner aracı eklendi. OC Scanner, ekran kartınız için mümkün olan en yüksek kararlı hız aşırtma ayarlarını otomatik olarak buluyor ve size bedava ek güç sağlıyor. Böylece daha yüksek FPS değerleri ile daha akıcı bir oyun için deneyim sunuyor.
Oyunun Geleceği Ekranda yırtılma, takılma ve gecikme olmadan en akıcı, en hızlı ve en heyecanlı oyun deneyimi.

Ultra yüksek çözünürlük (UHD) ile 1080p seviyesinin 4 katına ulaşabilir, oyunda daha keskin ve detaylı görüntülere kavuşabilirsiniz.

HDR (High Dynamic Range) teknolojisi, oyun dünyanızı daha önce görmediğiniz kadar yüksek kontrast ve renkler sayesinde çarpıcı parlaklık ve canlılıkta bir görüntü deneyimi ile zenginleştirir.

MSI İle Sanal Gerçekliğe Hazır Olun Sanal gerçekliğin büyülü dünyasını sonuna kadar deneyimleyebilmek için yüksek performanslı donanımlar gerekli. Üst sınıf oyun sistemleri ve e-Sporda dünya lideri MSI, sisteminizin VR için hazır olduğundan emin olmanız için tavsiye ettiğimiz MSI VR oyun sistemleri sayesinde VR iş ortaklarımızla birlikte size oyunların hayat bulduğu son derece gerçekçi bir VR deneyimi sunuyoruz.
MSI APP Player BlueStacks ile yapıan özel işbirliği ile geliştirilen MSI APP Player, mobil oyunlar ve PC platformu arasında mükemmel bir geçiş sağlayarak özel ışıklandırması, daha iyi grafikler gibi birçok avantaj sunar.

Teknik Özellikler
Model Adı GeForce RTX 2080 SUPER GAMING X TRIO
Grafik İşlemci Ünitesi NVIDIA GeForce RTX 2080 SUPER
Veriyolu Standardı PCI Express x16 3.0
İşlem Çekirdeği 3072
Çekirdek Hızı Boost: 1845 MHz
Bellek Hızı 15.5 Gbps
Bellek 8GB GDDR6
Bellek Arayüzü 256-bit
Çıkışlar DisplayPort x 3 (v1.4) / HDMI 2.0b x 1 / Type-C x1
HDCP Desteği 2.2
Güç Tüketimi 250 W
Güç Konektörleri 8-pin x 2
Önerilen PSU 650 W
Boyutlar 328 x 140 x 56.5 mm
Ağırlık 1531 g
DirectX Desteği 12 API
OpenGL Desteği 4.5
Çoklu Ekran Kartı Teknolojisi NVIDIA NVLink (SLI-Ready), 2-way
Maksimum Ekran 4
VR Ready Evet
G-SYNC Teknolojisi Evet
Adaptive Vertical Sync Evet
Maksimum Çözünürlük 7680x4320

MSI GeForce RTX 2080 Super Gaming X Trio 8GB GDDR6 256Bit DX12 Gaming Ekran Kartı Özellikleri

 • Chip SetiNVIDIA
 • Bellek8 GB
 • Bit Değeri256 Bit
 • Grafik İşlemcisiNVIDIA GeForce RTX 2080 SUPER
 • Bağlantı TipiHDMI, DisplayPort, USB Type-C
 • DirectX DesteğiDirectX 12
 • OverclockYok
 • DVI ÇıkışıYok
 • HDMIVar
 • Display ÇıkışıVar
 • Open GLOpen GL 4.5
 • Soğutucu TipiÜçlü Fan
 • Garanti Süresi36 Ay
 • Garanti KoşuluMINING amaçlı kullanılan Ekran kartları üretici tarafından garanti dışı bırakılabilir.
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 9.392,48 TL 9.392,48 TL +0
 • 4.829,54 TL 9.659,07 TL +0
 • 3.249,43 TL 9.748,29 TL +0
 • 2.459,80 TL 9.839,18 TL +0
 • 1.986,15 TL 9.930,73 TL +0
 • 1.670,84 TL 10.025,06 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 9.392,48 TL 9.392,48 TL +0
 • 4.787,20 TL 9.574,39 TL +0
 • 3.211,10 TL 9.633,31 TL +0
 • 2.424,49 TL 9.697,97 TL +0
 • 1.951,68 TL 9.758,42 TL +0
 • 1.637,46 TL 9.824,77 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 9.392,48 TL 9.392,48 TL +0
 • 4.824,57 TL 9.649,15 TL +0
 • 3.246,06 TL 9.738,19 TL +0
 • 2.457,22 TL 9.828,88 TL +0
 • 1.984,05 TL 9.920,24 TL +0
 • 1.669,06 TL 10.014,37 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 9.392,48 TL 9.392,48 TL +0
 • 4.835,01 TL 9.670,01 TL +0
 • 3.254,84 TL 9.764,51 TL +0
 • 2.465,22 TL 9.860,87 TL +0
 • 1.991,83 TL 9.959,16 TL +0
 • 1.676,57 TL 10.059,42 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 9.392,48 TL 9.392,48 TL +0
 • 1.920,95 TL 9.604,75 TL +3
 • 1.613,83 TL 9.682,97 TL +3
 • 2.440,62 TL 9.762,48 TL +0
 • 1.968,66 TL 9.843,30 TL +0
 • 1.654,25 TL 9.925,48 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 9.392,48 TL 9.392,48 TL +0
 • 4.832,52 TL 9.665,04 TL +0
 • 3.253,15 TL 9.759,44 TL +0
 • 2.463,92 TL 9.855,70 TL +0
 • 1.990,78 TL 9.953,88 TL +0
 • 1.675,67 TL 10.054,04 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 9.392,48 TL 9.392,48 TL +0
 • 4.832,52 TL 9.665,04 TL +0
 • 3.253,15 TL 9.759,44 TL +0
 • 2.463,92 TL 9.855,70 TL +0
 • 1.990,78 TL 9.953,88 TL +0
 • 1.675,67 TL 10.054,04 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 9.392,48 TL 9.392,48 TL +0
 • 4.801,88 TL 9.603,76 TL +0
 • 3.224,33 TL 9.673,00 TL +0
 • 2.435,81 TL 9.743,24 TL +0
 • 1.960,85 TL 9.804,26 TL +0
 • 1.644,34 TL 9.866,05 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 9.392,48 TL 9.392,48 TL +0
 • 4.805,32 TL 9.610,64 TL +0
 • 3.227,99 TL 9.683,97 TL +0
 • 2.439,35 TL 9.757,41 TL +0
 • 1.966,39 TL 9.831,97 TL +0
 • 1.651,11 TL 9.906,64 TL +0
9.392,48 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.
MSI GeForce RTX 2080 Super Gaming X Trio 8GB GDDR6 256Bit DX12 Gaming Ekran Kartı
Puan Ortalaması 5,0
Bu ürüne verilmiş puanlar

MSI GeForce RTX 2080 Super Gaming X Trio 8GB GDDR6 256Bit DX12 Gaming Ekran Kartı

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN
5

Sipariş verirken hiç tereddüt etmeden gözüm kapalı bir şekilde siparişi verdim. Beklediğim gibi bir ekran kartı geldi. Canavar gibi ekran kartı, msi farkı ile 2080 Super hem görsel olarak hem de verdiği performans olarak üst düzey.
Üye resmi
Serhat Galip Salman 20 Tem 2020
SUPER!!
MSI kendini kanıtlamış firma kesinlikle, özellikle gpu üreticileri arasında tek geçerim. Kendi pcb boardlarını üretmelerinden komponentleri yerleştirmelerine kadar muazzam bir kart mimarisi ve tasarımı var. Fanlarına diyecek tek kelime yok "0 ses" resmen. Hangi nvidia serisi alırsanız alın ama MSI alın, biraz tuzlu ama ileriye dönük parasınıda çıkartır emin olun :)
Üye resmi
Barışcan Başar 18 Ara 2019
DEHŞET ÖTESİ EKRAN KARTI
Msi 1050Tİ GAMİNG X 4 GB MODELİNİ KULLANIYORDUM. SATIP BUNU ALDIM. SANKİ ÇAĞ ATLAMIŞ GİBİ OLDUM. TASARIMI PERFORMANSI OVERCLOCK YAPABİLMESİ VE 3 FANLI OLUŞU BİR HARİKA ÖZELLİKLE ÖN TARAFTAKİ LOGOLU RGB SUNUMUNA BAYILDIM. MSİ KULLANAN BİRİ OLARAK VE GAMİNG X MODELİNİN EN ÜST SEVİYE MODEL OLDUĞUNU BİLDİĞİMDEN BAŞKA MARKA DÜŞÜNMEDEN DİREK BUNU ALDIM. 1080P MONİTÖR İÇİN KULLANACAĞIM ŞİMDİLİK. İLERİDE 2K MONİTÖRE GEÇMEYİ PLANLIYORUM. BELKİ ŞU AN 1080P MONİÖR İÇİN FAZLA 2K MONİTÖR İÇİN BİLE FAZLA GELDİĞİ ZAMANLAR OLUYOR İHTİYACIMI BAYA BAYA KARŞILIYOR AMA GÜNÜMÜZ TEKNOLOJİ OYUNLARINDA EKRAN KARTI PERFORMANSI ÇOK İSTEDİĞİ İÇİN BU BİLE 1-2 SENE İÇERİSİNDE 1080P MONİTÖRÜ İÇİN İDEAL EKRAN KARTI ADAYI OLMA YOLUNDA.ÜRÜNÜ KESİNLİKLE HEPİNİZE TAVSİYE EDERİM KAFANIZDA SORU İŞARETİ VARSA BU ÜRÜN İÇİN OLMASIN. ÜRÜN ÇOK ÇOK GÜÇLÜ +++++++ LARI BOLCA - LERİ YOK. SADECE ALT TARAFTAKİ RGB BELKİ BİRAZ DAHA FAZLA OLABİLİRDİ AMA ÇOKTA GEREKLİ DEĞİL. EKRAN KARTI SON ÇIKAN OYUNLARDA FULL AYARLARDA HER ŞEY AÇIK 1080P 144 HZ MONİTÖRÜMDE 100+ FPS ALIYOR ULTRANINDA ULTRASI OYNARKEN BİLE YANİ KESİNLİKLE TAVSİYE EDİYORUM ÖZELLİKLE BENİM GİBİ 1050Tİ 1060 MODELLERİNDEN GEÇEN OLURSA ÇOK ÇOK İYİ ANLAYACAKTIR.

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya
   MSI GeForce RTX 2080 Super Gaming X Trio 8GB GDDR6 256Bit DX12 Gaming Ekran Kartı
   MSI GeForce RTX 2080 Super Gaming X Trio 8GB GDDR6 256Bit DX12 Gaming Ekran Kartı
   Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.