MSI H110M GAMING Intel H110 Soket 1151 DDR4 2133MHz mATX Gaming Anakart Genel Özellikler

Oyunlara Tarzınızı Katın Her oyun farklı beceriler gerektirir; her oyuncu kendi oyun karakterini seçer, özelleştirir ve seviyelendirir. Peki neden bununla sınırlı kalasınız? MSIPerformance GAMING anakartlar, oyun PC’nizi istediğiniz her renge dönüştürebilmenize ve kişiselleştirebilmenize olanak tanırken harika bir oyun deneyimi için en üst performansı da aynı anda sunuyor.
Eşine Rastlanmayan Bellek Performansı ve Kararlılık Geleneksel bellek tasarımlarında bellek sinyalleri genelllikle diğer bileşenlerden yayılan sinyallerden etkilenerek bozunuma uğrar, yavaşlar ya da kararsız hale gelir. MSI'ın geliştirdiği DDR4 Boost teknolojisi ile bellek hatları ve bellek devreleri anakartın diğer bileşenlerinden izole edilmiştir. Bu tasarım sayesinde bellek sinyalleri her zaman saf bir şekilde iletilir ve hem performans, hem de kararlılıkta optimum verimlilik sağlar.
En Düşük Gecikme İle Oyuna Hükmet Özenle seçilmiş bileşenlerle en iyi online oyun deneyimi için gecikmeyi yok eden MSI GAMING LAN ile rakipleriniz ezip geçmeye hazır olun!
Audio Boost İle Stüdyo Sınıfı Ses Kalitesi Audio Boost ile üst sınıf ses bileşenleri üzerinden en yüksek ses kalitesini sunuyoruz. Böylece nefes kesici, kristal berraklığında ses ve müzik deneyimini 6 kanal üzerinden ya da yüksek empedanslı kulaklıklarınızla yaşayabilecek, oyununuza gerçek anlamda hükmedebileceksiniz.
- LED İle Aydınlatılmış İzole Ses Devresi; Audio Boost, ses devrelerinin LED’le aydınlatılmış bir hat izole edilmesi sayesinde harici ses kartı gibi işlev görür. Daha az sinyal gürültüsü size daha temiz bir ses olarak geri döner. LED’ler ile aydınlatılmış hatlar, Hi-Fi ses ünitesini öne çıkarırken koruma da sağlar.
- Birbirinden Ayrılmış Ses Katmanları; Sol ve sağ ses kanallarında eşit ve mükemmel ses elde etmek için ses devresinde ayrıştırılmış katmanlar kullanıldı.
- Chemi-Con Ses Kapasitörleri; Ön panelde yer alan altın ses konnektörleri, stüdyo düzeyinde kulaklıklar için benzersiz akustik ve gerçekçilik ile kristal berraklığında ses deneyimi sağlar.
- Anti-Popcorn Gürültü Önleyici; Audio Boost, cihazlarınızı takıp çıkarırken veya PC’nizi açıp kapatırken duyduğunuz, pop-corn adı verilen ani ses yükselmesi ve patlaması gibi rahatsızlıklardan sizi korur.
- 5.1 Ses Jakları; Yüksek kaliteli ses konnektörleri ile mümkün olan en iyi sinyal çıkışını ve en az ses bozunumunu elde edersiniz.
- Ön Panelde Adanmış Kulaklık Çıkışı; Ön paneldeki kulaklık çıkışı özellikle yüksek kaliteli, yükseltilmiş ses elde etmek için kolaylık olarak yerleştirildi.

Intel’den Adanmış Gaming LAN Intel i219 LAN ile daha akıcı bir oyun deneyimi! Intel i219 LAN, oyun sırasında daha yüksek performans ile diğer çözümlere oranla daha yüksek net veri akışı sunar.

Intel i219 LAN, e-Spor şampiyonalarında kullanılan profesyonel sınıf online performansla CPU üzerindeki yığılmayı engeller ve daha yüksek TCP ve UDP değerleri sunar. Böylelikle işlemciniz daha verimli çalışır ve oyun sırasında daha yüksek FPS değerlerine ulaşabilirsiniz.
Oyun İçin Optimize Edilmiş Bant Genişliği Yönetimi Optimize edilmiş trafik önceliği ve düşük gecikme ile size en iyi online oyun deneyimini sunmak için tasarlanmış olan MSI Gaming LAN Manager, gecikmeye karşı duyarlı oyun uygulamalarını otomatik olarak sınıflandırır ve öncelik tanır.
MSI Gaming LAN Manager;
- Oyunları otomatik olarak diğer uygulamalardan daha öncelikli tutar
- Uygulamaların trafik önceliğini belirleme olanağı sunar
- Her uygulama için bant genişliğini özelleştirme imkanı sunar
Sınırsız Özgürlük, Maksimum Kolaylık Gaming Hotkey klavyenizi oyunlarda çok daha fonksiyonel hale getirir. Tek yapmanız gereken tuşlara istediğiniz işlevi veya makroyu atamak. Böylece ister tek tuşla sevdiğiniz oyunu başlatın, isterseniz hız aşırtma profilini yükleyin ve overclock yapın. En sık kullandığınız ardışık komutları tek tuşla verin. İstediğiniz tuşu kullanmakta özgürsünüz. İmkanlarınız sınırsız!
- Klavyenizdeki herhangi bir tuşu özelleştirin
- 8 adıma kadar makro programlayabilme
- Kullanıcı dostu kolay arabirim
- Tek tuşla favori oyununuzu başlatın
Gaming Device Port MSI Gaming Device Port, üst kalite oyun farelerinde hız yeteneklerini sonuna kadar kullanabilmeniz için en iyi bağlantı özelliklerini sunar. Böylece oyunlarda fareniz daha akıcı ve daha hızlı tepki verebilir.
Oyunlarda;
- Daha çabuk etki
- Özelleştirilebilir fare ayarları
- Ayarlanabilir fare iletişim hızı
- Daha akıcı oyun deneyimi
- Hızlı reaksiyon

Teknik Avantajları;
- Sıradan konnektörlere göre 3 kat daha fazla altın
- Takma-çıkarma işlemlerine 10 kat daha dayanıklı
- Oksitlenmeyi önler

Ön Panel USB 3.1 Gen1 MSI anakartlarda akıllıca yerleştirilmiş USB 3.1 Gen1 ön panel konnektörü sayesinde 2 adet USB 3.1 Gen1 cihazını doğrudan kasanızın ön paneline takabilirsiniz. Böylece yüksek hızlı USB arayüzünden faydalanmak için kasanın arkasındaki ulaşılması güç bölümlere uzanmak zorunda kalmazsınız.
Çift ESD Koruması MSI anakartlarda ön paneldeki USB 3.1 Gen1 portları birkaç elektromanyetik deşarj (ESD) koruma devresi ile donatılmıştır. Böylece USB cihazlarınızı takıp çıkarırken elektromanyetik deşarj tehlikesi ile karşılaşmazsınız.
EZ Debug LED - Kolay Tanılama MSI EZ Debug LED sayesinde bilgisayarınız her açılışta CPU, Bellek ve VGA işlemlerini 3 adet LED uyarısı ile kolayca izlemenize olanak tanır. Bu sayede herhangi bir sorunla karşılaştığınızda probleme hangi bileşenin sebep olduğunu rahatça görebilirsiniz.
Geliştirilmiş CPU Aşırı Akım Koruması Tümleşik aşırı akım koruması, CPU ve diğer bileşenleri ani akım yükselmeleri ve kısa devre sorunlarına karşı korur. 24 pin CPU güç konnektörü yanında bulunan kırmızı LED uyarı ile bu özelliğin devrede olduğunu anlayabilir ve sorun giderme sürecinde zaman kazanabilirsiniz.

Military Class 4 Military Class 4, yüksek kaliteli bileşenlerde yeni nesildir. Dark Choke, Super Ferrite Chokes ve Solid CAP ile PC'niz zorlu oyun ortamlarında daha kararlı çalışır.

Dark Choke: Özel çekirdek tasarımı ile Dark Choke daha düşük ısılarda, daha yüksek kapasiteyle çalışarak daha yi güç verimi ve kararlılık sunar.
Solid CAP: Alüminyum çekirdek tasarımı ve Japon üretim kalitesi ile Solid CAP, üst sınıf anakartlar için tasarlanmıştır. Daha düşük ESR (eşdeğer seri direnç) değerlerine ek olarak 10 yılın üzerinde parça ömrüne sahiptir.
Super Ferrite Chokes: SFC, süper geçirgen ferrit çekirdeğe sahiptir. Böylece 35 derece gibi düşük bir sıcaklıkta çalışırken %30 daha yüksek akım kapasitesi, %20 daha yüksek güç verimliliği ve hızaşırtmada daha iyi bir güç kararlılığı sunar.
Guard Pro - Rutubet Koruması; Rutubetin %10 oranında absorbe edilmesi, “Geçirgen Anodik Filament” şeklinde tanımlanan, yüzeydeki yalıtım direncinin aniden kaybolması sorununu büyük ölçüde engeller. Bu işleme tabi tutulmamış devre kartlarında 10 kat daha fazla hata oranı mevcuttur.
- Yüksek Isı Koruması; MSI anakartlarda kullanılan tüm ana bileşenler, en zorlu hava koşullarında gerçekleştirilen askeri sınıf testlerden başarıyla geçmiştir.
- Devre Koruması; Özenle seçilmiş malzemeler, çoklu devre kartı katmanları ve korumalar, GAMING anakartlarımızda en iyi devre korumasını garanti ediyor.
- ESD Koruması; Tüm giriş/çıkışlar, elektrostatik deşarja karşı koruma altına alınmıştır.
- EMI Koruması; Tüm MSI anakartlar, ABD Federal İletişim Komisyonu (FCC) tarafından belirlenmiş yönergelere uyumludur ve elektromanyetik girişim etkilerine karşı koruma altındadır.
VGA Armor: Güçlendirilmiş PCI Express Yuvası Modern üst sınıf ekran kartlarının artan boyut ve ağırlıkları nedeniyle geleneksel PCI Express yuvaları genellikle bükülme, hatta kırılma tehlikesi ile karşı karşıya kalırlar. VGA Armor, güçlendirilmiş PCI Express yuvalarında daha fazla lehim kullanır ve böylece slotların kırılması riskini ortadan kaldırır.
Güvenli ve Güvenilir UEFI BIOS Çözümü Bu gelecek nesil UEFI BIOS sürümü tamamen yeniden tasarlanmış ve sistem toplayanların en sevdikleri seçeneklerle donatılmıştır. Kolay BIOS flash işlemlerinden gelişmiş veri koruması ve sistem güvenliğine kadar CLICK BIOS, sisteminizi tam anlamıyla korumak ve optimize etmek için gerekli tüm araçları sunar.

Akıllı tasarım ve Windows 10 optimizasyonları ile CLICK BIOS her zamankinden daha hızlı. UEFI kabuğundaki grafik kullanımı azaltılarak daha hızlı açılması, daha hızlı tepki vermesi ve ayarları değiştirirken daha akıcı çalışması sağlandı. İşlev ve ayarların akıllı bir şekilde kategorilere ayrılması sayesinde şu ana kadar gördüğünüz en kolay BIOS arayüzü haline geldi:
- Kullanımı kolay
- Windows 10 için optimize edildi
- Güvenlik özellikleri ile donatıldı

OBS Akış Yazılımı Oyunlardaki başarılarınızı dünya ile paylaşın! Open Broadcaster Software (OBS), dünyanın en popüler açık kaynaklı video kayıt ve canlı yayın yazılımıdır. Arkadaşlarınıza oyundaki ilerlemenizi gerçek zamanlı olarak gösterin.
- Optimize edilmiş video kalitesi; OBS, videoları ufak boyutlarda fakat mükemmel görüntü ve ses kalitesi ile gecikmesiz olarak kaydeder.
- Kolay paylaşım; Twitch, YouTube, DailyMotion, Hitbox gibi favori video paylaşım sitelerinize canlı olarak yayın yapın.
- Webcam destekli; OBS, neredeyse tüm web kameralarını destekler.
- Birden çok profil; Her biri kendi ayarlarına sahip farklı profiller ekleyin. OBS, herkes ve her durum için kolay kullanıma sahiptir.
- Birçok eklenti; Herbiri kendi ayarlarına sahip farklı profiller ekleyin. OBS her yerde, her durumda kolay bir kullanıma sahiptir.
Hız Aşırtma Artık Çok Daha Kolay Hem anakartınız, hem de ekran kartınızda hız aşırtmayı aynı anda kontrol edebileceğiniz MSI GAMING APP ile rakiplerinizi geride bırakın.

Tercih ettiğiniz modu seçin ve tek bir düğmeye basın:
/ Silent / Gaming / OC /

Ekranda Hız ve Sıcaklıklar
Gerçek zamanlı olarak GPU çekirdeği, DRAM frekansları, GPU/CPU sıcaklıkları ve daha birçok veriyi oyun içi veya tam ekran uygulamalarda tamamen özelleştirilebilir olarak izleyebilirsiniz.
CPU-Z MSI Gaming Edition MSI, CPUID ile birlikte çalışarak MSI GAMING ejderhasının da yer aldığı yeni ve özel bir CPU-Z versiyonu sunuyor. CPU-Z ile CPU hızı, bellek hız ve zamanlamaları, anakart BIOS versiyonu gibi sisteminizin önemli bileşenleri hakkında temel bilgilere ulaşabilirsiniz.
Sınırsız RAMDisk MSI Command Center, sinirsiz RAMDisk ile birlikte geliyor. RAMDisk ile sistem belleğinizin bir kısmını sanal sürücü olarak kullanabilir, modern SSD disklerden bile 25 kat daha yüksek veri hızlarına şahit olabilirsiniz. İsterseniz tüm bir oyun görüntüsünü yükleyebilir, tarayıcınızı hızlandırabilir veya sayfa dosyasını kaydederek sistem performansını inanılmaz seviyelere ulaştırabilirsiniz! RAMDisk gereksiz okuma-yazma işlemlerini ortadan kaldırdığı için bu sayede SSD diskinizin ömrünü de uzatabilirsiniz.

MSI & SteelSeries İle En İyi Oyun Deneyimine Hazır Olun! Oyun meraklılarına özel ürünler üreten SteelSeries, MSI GAMING anakartlarına resmi olarak “SteelSeries Certified (SSC)” onayı verdi. Bu sertifikasyon, MSI GAMING anakartlar ve SteelSeries ürünlerinin performans gereksinimlerine ve kararlılıklarına bağlı olarak hazırlandı. Yani SteelSeries kulaklığınız, fareniz ve diğer yüksek kaliteli oyun cihazlarınız en iyi MSI GAMING anakartlarla çalışır!
En İyi Oyun Performansı GAMING anakartlarımız oyun laboratuvarlarımızda, internet kafelerde ve dünyanın en iyi eSpor oyuncuları tarafından yine dünyanın en popüler oyunlarında kararlılık ve en iyi performans için test edilmiştir. 24 saatlik kesintisiz online ve offline oyun testleri ile MSI, tümleşik ağ konfigürasyonu, ses iletimi ve FPS performansını mükemmel bir seviyeye ayarlayarak sizlerin de en iyi oyun performansına ulaşmanızı sağlar.

Yalnızca bu testlerden geçen anakartlar GAMING CERTIFIED statüsüne erişir ve gerçek bir MSI GAMING anakart olduklarına dair sertifikalandırılırlar.
Senin Oyunun, Senin Yayının, Senin Şöhretin XSplit Gamecaster ve Broadcaster V2 ile oyun anlarınızı kolayca kaydedin ve oyununuzu canlı olarak Twitch, YouTube, UStream ve daha birçok kanalda yayınlayın. Basit ve kolay kullanımı, arkadaşlarınız, aileniz ve tüm dünyayla paylaşmanız için ideal! Ya da o muhteşem oyun anlarını öylesine kaydedin!
- Kaydet ve Yayınla; XSplit Gamecaster tüm oyun aktivitelerinizi yayınlamak için kullanılabilir
- Video Editor; Kayıtlarınızı düzenleyin ve dünyayı fethedin
- Gerçek Zamanlı Notlar; Yayın sırasında oyun içi alıntılarla dikkat çekin
- TriDef SmartCam; Her türlü fon ile çalışabilen, tam otomatik chroma key
- Adaptive Bitrate; Bit hızınızı ağınızın durumuna göre otomatik olarak ayarlar
- Game Detection; Game Capture Auto Detect, oyun başladığı anda otomatik olarak yayın yapma özelliği sunar.
Bağlantılar 1- Gaming Device Port
2- USB 3.1 Gen1
3- VGA Port
4- USB 3.1 Gen1
5- MSI GAMING LAN
6- Ses konnektörleri
7- DVI-D
8- HDMI Port
9- USB 2.0

MSI H110M GAMING Intel H110 Soket 1151 DDR4 2133MHz mATX Gaming(Oyuncu) Anakart Özellikleri

 • İşlemci ModeliIntel
 • İşlemci Desteği6. Nesil Intel Core i7 / Core i5 / Core i3 / Pentium / Celeron
 • YongasetiIntel H110
 • Soket Yapısı1151
 • Ram TipiDDR4 2133 MHz
 • Ram Kapasitesi32GB
 • SATA4x SATA3
 • M.2Yok
 • PCI-E Slot1 x PCIe 3.0 x16
 • Ethernet (LAN)Intel I219V Gigabit LAN
 • HDMI1x HDMI
 • USB2 x USB 2.0
 • Overclock Yok
 • Wi-Fi Yok
 • Kasa YapısımATX
 • Garanti24 Ay Garanti
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 606,62 TL 606,62 TL +0
 • 309,12 TL 618,25 TL +0
 • 207,33 TL 621,99 TL +0
 • 156,46 TL 625,84 TL +0
 • 125,93 TL 629,67 TL +0
 • 105,59 TL 633,55 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 606,62 TL 606,62 TL +0
 • 306,07 TL 612,13 TL +0
 • 204,66 TL 613,99 TL +0
 • 153,97 TL 615,86 TL +0
 • 123,55 TL 617,74 TL +0
 • 103,27 TL 619,64 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 606,62 TL 606,62 TL +0
 • 308,81 TL 617,62 TL +0
 • 207,12 TL 621,35 TL +0
 • 156,30 TL 625,19 TL +0
 • 125,80 TL 629,02 TL +0
 • 105,48 TL 632,89 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 606,62 TL 606,62 TL +0
 • 308,78 TL 617,55 TL +0
 • 207,05 TL 621,16 TL +0
 • 156,20 TL 624,81 TL +0
 • 125,70 TL 628,49 TL +0
 • 105,38 TL 632,29 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 606,62 TL 606,62 TL +0
 • 123,11 TL 615,55 TL +3
 • 103,14 TL 618,81 TL +3
 • 155,53 TL 622,11 TL +0
 • 125,09 TL 625,45 TL +0
 • 104,80 TL 628,82 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 606,62 TL 606,62 TL +0
 • 308,63 TL 617,25 TL +0
 • 206,94 TL 620,83 TL +0
 • 156,13 TL 624,53 TL +0
 • 125,64 TL 628,20 TL +0
 • 105,33 TL 631,97 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 606,62 TL 606,62 TL +0
 • 308,63 TL 617,25 TL +0
 • 206,94 TL 620,83 TL +0
 • 156,13 TL 624,53 TL +0
 • 125,64 TL 628,20 TL +0
 • 105,33 TL 631,97 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 606,62 TL 606,62 TL +0
 • 308,81 TL 617,62 TL +0
 • 207,12 TL 621,35 TL +0
 • 156,30 TL 625,19 TL +0
 • 125,80 TL 629,02 TL +0
 • 105,48 TL 632,89 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 606,62 TL 606,62 TL +0
 • 307,15 TL 614,30 TL +0
 • 205,62 TL 616,86 TL +0
 • 154,86 TL 619,45 TL +0
 • 124,40 TL 621,99 TL +0
 • 104,10 TL 624,61 TL +0
606,62 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.
MSI H110M GAMING Intel H110 Soket 1151 DDR4 2133MHz mATX Gaming(Oyuncu) Anakart
Puan Ortalaması 4,7
Bu ürüne verilmiş puanlar

MSI H110M GAMING Intel H110 Soket 1151 DDR4 2133MHz mATX Gaming(Oyuncu) Anakart

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN
5

Biraz küçük bir anakart ama yeni nesil tavsiye ederim
Üye resmi
Oğuzhan Taşyapar 19 Tem 2017

Ürünü 17.07.2017 tarihinde 22:50 gibi sipariş ettim. 19.07.2017 tarihinde sabah 10 gibi elime geldi paketleme olarak poşet kullanılmış ek bir köpük vesaire yoktu. ama yinede sorunsuz eksiksiz geldi anakartım şimdilik bir sıkıntı yok kargo hariç kargo konularında özellikle "yurtiçi kargo" olduğu için köpükleme vs koruma yöntemlerini yapmaları gerekiyor , puanım 4
Üye resmi
Gencal Özkök 30 Haz 2017
7700k ve 1060 ile tam uyum
intel 7700k tabanlı ve gtx 1060 ekran kartı olan sistemime tam uyum sağladı. tavsiye ederim.

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
MSI H110M GAMING Intel H110 Soket 1151 DDR4 2133MHz mATX Gaming Anakart

  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   MSI H110M GAMING Intel H110 Soket 1151 DDR4 2133MHz mATX Gaming(Oyuncu) Anakart
   MSI H110M GAMING Intel H110 Soket 1151 DDR4 2133MHz mATX Gaming(Oyuncu) Anakart
   Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.