Msi MAG B365M Mortar
Msi MAG B365M Mortar
Msi MAG B365M Mortar
Msi MAG B365M Mortar
Msi MAG B365M Mortar
Soket
1151
Intel
DDR4
Micro
ATX

MSI MAG B365M Mortar Intel B365 Soket 1151 DDR4 2666MHz mATX Gaming Anakart

MSI
%21 indirim
1.303,64 TL Tek Çekim / Havale: 1.030,61 TL
Bu ürünü satın aldığınızda 4,37TL değerinde 43669 puan kazanacaksınız
Stoktan Hızlı Teslimat
Ücretsiz Kargo
Çoklu
Kredi Kartı


Msi MAG B365M Mortar Intel B365 Soket 1151 DDR4 2666MHz mATX Gaming Anakart Genel Özellikler

Msi MAG B365M Mortar 1- Mouse/Klavye Portları
2- USB 2.0
3- HDMI
4- Intel Gaming LAN
5- USB 3.1 Gen1 Type A+C
6- Üzerinde gelen G/Ç Paneli: Daha iyi koruma ve daha kolay kurulum
7- Sticker Alanı: Kişisel zevkinize göre özelleştirebileceğiniz boş bir alan
8- Genişletilen Heatsink tasarımı: Maksimum soğutma performansı için lider heatsink tasarımı
9- DDR4 Boost: İzole edilen bellek devreleri ve optimize devre kanalları
10- PCI-E Steel Armor: Ekran kartınızı bükülme ve elektromanyetik sinyallere karşı korur
11- Turbo M.2: PCI-Express Gen3 x4 üzerinden 32Gb/sn’ye varan veri hızı
12- Audio Boost: Oyun için optimize edilen en iyi ses bileşenleri

Savaş Alanının Fatihi Ol MAG serisi anakartlar işlevsellik ve dayanıklılık üzerine odaklanmıştır. Üzerindeki sağlam heatsink tasarımlı Gaming soğutma bloğu ve sert görünümüyle MSI Arsenal Gaming anakartları zarif bir oyun deneyimi için eşsiz oyun özellikleri ile donatılmıştır. Sahip olduğu askeri tasarımı ile savaşa hazırdır!
G/Ç Paneli Üzerinde Geliyor Önceden yerleştirilmiş olarak gelen G/Ç paneli ile montaj süreci sizin için daha güvenli ve kolay geçer. Patent bekleyen bu tasarım G/Ç portlarınızı korumakla kalmaz, aynı zamanda elektrostatik deşarjdan kaynaklanan hasarları da önleyerek oyun için sağlam bir temel oluşturur.
Geliştirilmiş Performans MSI anakartlar, oyun ve PC tutkunları için en güncel depolama standartlarının tümünü destekler. Herhangi bir ultra-hızlı depolama aygıtını bağlamanıza olanak tanıyan bu özelliği, size oyun içinde avantajlar sağlar. CPU ve bellek yükseltme, hızlı depolama ve USB aktarım hızlarıyla savaş alanının fatihi olun. Oyunlara daha hızlı başlayın, seviyeleri daha hızlı yükleyin ve böylelikle düşmanlarınıza karşı gerçek bir avantaja sahip olun.

En Yüksek Oyun Performansı İçin Soğuk Kalır PC’nizde soğutma, güvenilir bir performans için çok önemlidir. MSI anakartlar, sağlam ve ağır zırhlı soğutma blokları ile mükemmel güç tasarımına sahiptir. Bunun yanı sıra yeterli sayıda fan bağlantısı ve eksiksiz denetimlerle sisteminizi maksimum seviyede soğutmak için gerekli tüm yazılım ve donanıma sahip olduğunuzdan emin olabilirsiniz.
Daha Fazla Çekirdek ve Daha Yüksek Performans İçin Gelişmiş Termal Tasarım Daha fazla çekirdeğe sahip işlemcilerde termal ve güç tasarımı, sıcaklığın düşük kalması için son derece önemlidir. MSI’ın genişletilmiş güç yönetimi ve gelişmiş devre tasarımı sayesinde en üst seviye işlemciler bile MSI anakartlarda tam güç çalışabilir.
Tam Kontrollü Fan Konnektörleri MSI anakartları, tüm sisteminizin CPU fanlarının hızlarını ve sıcaklıklarını yönetmenize olanak tanır, böylelikle size serin ve sessiz çalışan bir sistem üzerinde tam kontrol sağlar. En popüler işlemci soğutucuları göz önünde bulundurularak fan konnektörleri anakarta uygun şekilde yerleştirilmiştir.

Total Fan Control
Total Fan Control, anakartınıza bağlı tüm fanların denetimini kolay bir arayüz ile gerçekleştirmenizi sağlar. Ayrıca, işlemci ve anakart için, fan hızlarını otomatik olarak ayarlayabilen 4 adede kadar sıcaklık hedefi atamanıza imkan tanır.

Çalışma Profiline Göre Değişken Fan Hızları
MSI Fan konnektörleri sistemin pil veya elektrik gücünde çalıştığını otomatik olarak algılar ve fan hızlarını sessizlik için optimize eder. Hysteresis özelliği ile önceki kullanımları da değerlendirerek fanlarınızın akıcı bir şekilde çalışmasını sağlayarak sistemin her zaman sessiz ve soğuk kalmasını sağlar.

Mystic Light Extension MSI Mystic Light Extension pin konnektörleri sezgisel algılama ile anakart üzerinde bulunan RGB şeritlerini ve sisteme eklenen diğer RGB çevre bileşenlerini harici bir RGB kontrolcüsüne ihtiyaç duymadan idare eder. Oyuncular, herhangi bir 12V RGB LED şeridini 4 pinli Mystic Light Extension RGB konnektörüne bağlayarak istedikleri stilde senkronize edebilirler.

Mystic Light Extension (JRGB) çıkışı, 3 metreye kadar tek renk 5050 RGB LED şeritleri için maksimum 3A (12V) güç sağlar.
Mystic Light Sync İle LED Deneyiminizi Senkronize Edin Mystic Light Sync’in sağladığı kolaylık sayesinde, Mystic Light uygulaması ile uyumlu işlemci soğutucusu, klavye, fare gibi farklı donanımların ve çevre birimlerinin RGB LED çözümlerini de rahatlıkla kontrol edebilirsiniz.

9. ve 8. Nesil Intel Core İşlemci Desteği MSI B365 anakartlar, 9. nesil Intel Core işlemcilerin performanslarını maksimum seviyeye ulaştıracak şekilde optimize edildi. Aynı zamanda 8. nesil Intel işlemcileri de destekleyen B365 anakartlar sayesinde, 8. nesil işlemcileri kullanıyor olsanız dahi en yeni MSI anakart teknolojisinin keyfini rahatlıkla çıkarabilirsiniz. Intel'in gücünü MSI Core Boost teknolojisiyle birleştirerek, hangi CPU'yu kullandığınızın önemi kalmadan maksimum performansa ulaşabilirsiniz.

Core Boost Teknolojisi
Core Boost teknolojisi, MSI’ın üst sınıf yerleşim yapısı ve optimize edilmiş güç tasarımı sayesinde işlemciye daha kesin, daha hızlı ve temiz bir sinyal iletimi sunar. Intel 9. ve 8. Nesil işlemcilerine tam destek sunan MSI B365 anakartlar, çok çekirdekli CPU desteğinin yanı sıra hız aşırtma için de ideal koşulları sağlar.
Ömür Boyu Kalite İçin Tasarlandı Yalnızca en iyi kaliteye sahip bileşenleri ve en yeni tasarımları kullanıyoruz. Acımasız testlerden ve en zorlu koşullardan geçiriyoruz.. Böylece size süper güvenilir, kararlı ve yüksek performanslı bir anakart sunuyoruz.
Sisteminizi PCI-E Steel Armor İle Güçlendirin Steel Armor, PCB üzerinde çok daha fazla lehim noktasına sahiptir. Böylece ekran kartınızı güçlendirir ve PCI-Express sinyallerinin elektromanyetik girişimlere maruz kalmasını önleyerek daha yüksek bir GPU hızlandırması ile kesintisiz bir oyun deneyimi sunar.

En İyi Anakart Koruması
MSI anakartlar üzerinde bulunan çift kat topraklanmış montaj yuvaları, anakarta zarar verebilecek elektrostatik deşarj (ESD) dalgalanmalarına karşı Çift ESD koruması sunar. Böylece sınırsızca ve güven içinde sisteminizin tadını çıkarabilirsiniz.
Kullanıcı Dostu Tasarım MSI anakartlar, uygun pin-header, SATA ve USB konumu gibi kullanışlı ve akıllı DIY dostu tasarımlarıyla, dilediğiniz oyun donanımını seçmenize imkan tanıyarak PC kurma deneyiminizi kolaylaştırır.

Eşsiz Bellek Performansı MSI anakartlar oyun sisteminizdeki belleklerin çok daha hızlı, hız aşırtmaya hazır ve kararlı çalışmasını sağlar.

Optimize Edilmiş Bellek Hatları
MSI, sunduğu DDR4 Boost teknolojisi ile bellek hatlarını optimize ederek bellek devresini tamamen izole eder. Bu sayede mükemmel bir istikrar ve performansa ulaşan sisteminizin çökmesi konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

DDR4 Boost teknolojisi, diğer markalara kıyasla yüksek bellek hızlarında daha fazla kararlılık sağlar. Oyun oynarken veya büyük boyutlu video ve fotoğraf dosyalarıyla çalışırken performansta görülen ekstra artışın tadını çıkarın.
Hızlı ve Geleceğe Hazır Depolama Bu anakart en güncel depolama standartlarının tümünü destekler. Herhangi bir ultra-hızlı depolama aygıtını bağlamanıza olanak tanıyan bu özelliği, size oyun içinde avantajlar sağlar. Oyunlara daha hızlı başlayın, seviyeleri daha hızlı yükleyin ve böylelikle düşmanlarınıza karşı gerçek bir avantaja sahip olun.
Intel Optane Bellekler İçin Hazır Bu yeni teknoloji harikası, bellek ve depolama cihazlarında oyunun kurallarını değiştirecek bir performans sunuyor. Intel Optane teknolojisi, yüksek verimlilik, düşük gecikme süresi, yüksek hizmet kalitesi ve dayanıklılığın eşsiz bir kombinasyonunu sunar. Optane bellekleme özelliğini devreye sokarak depolama cihazlarınızın daha hızlı çalışmasını sağlayabilir, oyun sisteminizi çok daha hızlı hale getirebilirsiniz!

Oyun İçinde Avantajınız MSI anakartlar sunduğu en etkileyici oyun içi avantajları ile oyuncuların istedikleri zaman oyuna hakim olmalarını sağlar; MSI anakartlarının gelişmiş ses ve LAN özellikleri ile dinleme deneyiminizi ve ağ bağlantınızı artırın. Olağanüstü ses kalitesinin ve çevrim içi oyunların tadını çıkarın.

Audio Boost İle Sizi Oyunun İçine Çeken Ses Kalitesi Audio Boost ile mümkün olan en derin ses deneyimini yaşayın. En yüksek ses kalitesi için üst sınıf bileşenleri kullanan Audio Boost, oyun oynarken rakiplerinize karşı size açık bir avantaj sağlar. Nefes kesici bir ses deneyimi ile oyunun kurallarını değiştiren dinamik ses sahnelerinin keyfini tadacaksınız. Audio Boost kullanarak gözleriniz kapalı bir şekilde düşmanlarınızın yerini tespit edebilirsiniz.

Audio Boost İle Ses Kalitesini Yükseltin
 • Yeni nesil yüksek çözünürlüklü ses işlemcisi
 • Yüksek kaliteli ses kapasitörleri
 • 7.1 Ses konnektörleri
 • İzole ses devresi
 • Birbirinden ayrılmış ses katmanları
 • Anti-Popcorn gürültü önleyici

En Düşük Gecikme İle Oyuna Hükmet MSI Gaming LAN ile savaş alanında düşmanlarını ezmeye hazırlan! En yüksek kaliteli bileşenleri en iyi online oyun için ince ayarlarla donattık. Böylece en düşük gecikme ile en iyi oyun içi deneyimi sunuyoruz.
Intel İle Düşük Gecikmeli Gaming LAN Intel LAN ile akıcı oyun deneyimini yaşayın. Intel LAN, hem internet hem de intranet üzerinden şampiyona sınıfı online ve LAN eSpor karşılaşmaları için optimize edilmiştir. İşlemcinin aşırı yüklenmesini önler ve benzersiz TCP ve UDP değerleri sunar. Böylece işlemcinizi oyun için daha etkin bir şekilde kullanılabilir ve daha yüksek FPS değerleri elde edersiniz.
MSI Gaming LAN Manager Optimize edilmiş trafik önceliği ve düşük gecikme ile size en iyi online oyun deneyimini sunmak için tasarlanmış olan MSI Gaming LAN Manager, gecikmeye karşı duyarlı oyun uygulamalarını otomatik olarak sınıflandırır ve öncelik tanır.

MSI Gaming LAN Manager;
• Oyunları otomatik olarak diğer uygulamalardan daha öncelikli tutar
• Uygulamaların trafik önceliğini belirleme olanağı sunar
• Her uygulama için bant genişliğini özelleştirme imkanı sunar
Maksimum Uyumluluk Her bir MSI anakartı, kullanıcı dostu tasarıma sahip SATA ve USB konumlandırması ile en geniş bileşen ve cihaz gamı uyumluluğu sertifikasına sahiptir. Dahası en kritik bileşen olan bellekler için de özel bir QVL Listesi sunuyoruz. MSI DDR4 Boost Teknolojisi ile birlikte sunulan maksimum uyumluluk sayesinde bilgisayar toplarken veya yükseltme yaparken dilediğiniz gibi seçim yapma özgürlüğüne kavuşur ve herhangi bir oyun donanımını rahatlıkla seçebilirsiniz.
Üst Düzeyde İstikrar ve Uyumluluk Testi MSI, en zorlu şartlar altında testlerini gerçekleştirdiği popüler markaların belleklerinin sisteminizde her görevde istikrarlı çalışmasını prensip edinmiştir. Bellek iş ortaklarımız olan Corsair, Crucial, Kingston, G.Skill ve daha birçok marka bellek modüllerini ve konfigürasyonlarını optimize ederek hız aşırtma performansının iyileştirilmesini sağlar.
Dragon Center - Tek Bir Uygulama İle Oyun Sisteminiz Üzerinde Tam Kontrol PC’nizin kontrolüne tamamen sahip olmanız için gereken her şeyi tek bir uygulamada toplayan MSI Dragon Center, MSI masaüstü, ekran kartı, anakart ve hatta oyun donanımlarınızın tam işlevselliği için yüklemeniz gereken tek MSI yazılımı olacaktır. Dragon Center ile gelişmiş anakartların özelliklerini kontrol altına alın ve sonsuz olasılıkları ortaya çıkarın.
MSI APP Player BlueStacks ile yapıan özel işbirliği ile geliştirilen MSI APP Player, mobil oyunlar ve PC platformu arasında mükemmel bir geçiş sağlayarak özel ışıklandırması, daha iyi grafikler gibi birçok avantaj sunar.
Click BIOS 5 - Oyun Tutkunlarının BIOS’u BIOS’umuz en güncel seçenekleri içerir ve herkesin kolayca kullanması için uygundur. Click BIOS 5’in kapsamlı özellikleri, siz oyun oynarken maksimum performansı elde etmeniz için sisteminizi en optimum ayarlara getirmenizi sağlar.

Arka Giriş/Çıkış Portları
 • 1 x USB 3.1 Gen1 Type-C
 • 3 x USB 3.1 Gen1 Type-A
 • 2 x USB 2.0
 • 1 x HDMI
 • 1 x Mouse Portu
 • 1 x Klavye Portu
 • 1 x Intel Gaming LAN
 • 3 x HD Ses Konnektörleri
Dahili Giriş/Çıkış Portları
 • 1 x 24-pin ATX Güç Bağlantısı
 • 1x 8-pin ATX 12V Güç Bağlantısı
 • 6x SATA 6Gb/s Bağlantısı
 • 1x USB 3.1 Gen1 Bağlantıları (ek olarak 2 USB 3.1 Gen1 portları destekler)
 • 2x USB 2.0 Bağlantıları (ek olarak 4 USB 2.0 portları destekler)
 • 1x 4-pin CPU Fan Bağlantısı
 • 2x 4-pin Sistem Fan Bağlantıları
 • 1x Ön panel ses bağlantısı
 • 2x Sistem paneli konnektörü
 • 1x Seri port konnektörü
 • 1x Paralel port konnektörü
 • 1x 3-pin RAINBOW LED konnektörü
 • 1x 4-pin RGB LED konnektörü
 • 1x TPM module konnektörü
 • 1x Chassis Intrusion konnektörü
 • 1 x Clear CMOS jumper
Teknik Özellikler
Soket 1151
Yonga Seti Intel B365
İşlemci 9. ve 8. nesil Intel Core / Pentium Gold / Celeron
Bellek 4 x DDR4 memory slots, support up to 64GB Supports DDR4 2666/ 2400/ 2133 MHz
Grafik 1 x HDMI port 1.4, maksimum çözünürlük; [email protected]
Genişletme Yuvaları 1 x PCIe 3.0 x16, 2 x PCIe 3.0 x1
SATA 3 6 x SATA 6Gb/s
M.2 Slot 1 x M.2
LAN 1 x Intel I219-V Gigabit LAN controller
Ses Realtek ALC892 Codec 7.1-Channel High Definition Audio
İşletim Sistemi Windows 10, 64-bit
Form Faktörü Micro-ATX (24.3 cm x 24.3 cm)

MSI MAG B365M Mortar Intel B365 Soket 1151 DDR4 2666MHz mATX Gaming Anakart Özellikleri

 • İşlemci ModeliIntel
 • İşlemci Desteği9. / 8. Nesil Intel Core i9 / Intel Core i7 / Intel Core i5 / Intel Core i3 / Intel Pentium / Intel Celeron
 • YongasetiIntel B365
 • Soket Yapısı1151
 • Ram TipiDDR4 2666 / 2400 / 2133 MHz
 • Ram Kapasitesi64GB
 • SATA6x SATA3
 • RAIDRAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 10
 • M.21 x M.2
 • PCI-E Slot1 x PCIe 3.0 x16, 2 x PCIe 3.0 x1
 • Ethernet (LAN)Intel I219V Gigabit LAN
 • HDMI1x HDMI
 • USB2 x USB 2.0, 3 x USB 3.1 Gen1 Type-A, 1 x USB 3.1 Gen1 Type-C
 • Overclock Yok
 • Wi-Fi Yok
 • Kasa YapısımATX
 • Garanti24 Ay Garanti
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.030,61 TL 1.030,61 TL +0
 • 530,27 TL 1.060,55 TL +0
 • 356,97 TL 1.070,92 TL +0
 • 270,37 TL 1.081,49 TL +0
 • 218,46 TL 1.092,28 TL +0
 • 183,88 TL 1.103,28 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.030,61 TL 1.030,61 TL +0
 • 528,52 TL 1.057,04 TL +0
 • 355,44 TL 1.066,33 TL +0
 • 268,95 TL 1.075,79 TL +0
 • 216,97 TL 1.084,85 TL +0
 • 182,44 TL 1.094,65 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.030,61 TL 1.030,61 TL +0
 • 529,39 TL 1.058,77 TL +0
 • 356,18 TL 1.068,54 TL +0
 • 269,62 TL 1.078,50 TL +0
 • 217,70 TL 1.088,52 TL +0
 • 183,14 TL 1.098,85 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.030,61 TL 1.030,61 TL +0
 • 530,53 TL 1.061,06 TL +0
 • 357,14 TL 1.071,43 TL +0
 • 270,50 TL 1.082,01 TL +0
 • 218,56 TL 1.092,79 TL +0
 • 183,97 TL 1.103,79 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.030,61 TL 1.030,61 TL +0
 • 263,64 TL 1.054,55 TL +2
 • 212,67 TL 1.063,36 TL +2
 • 268,11 TL 1.072,44 TL +0
 • 216,31 TL 1.081,55 TL +0
 • 181,80 TL 1.090,82 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.030,61 TL 1.030,61 TL +0
 • 530,26 TL 1.060,52 TL +0
 • 356,96 TL 1.070,88 TL +0
 • 270,36 TL 1.081,44 TL +0
 • 218,44 TL 1.092,21 TL +0
 • 183,87 TL 1.103,20 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.030,61 TL 1.030,61 TL +0
 • 530,26 TL 1.060,52 TL +0
 • 356,96 TL 1.070,88 TL +0
 • 270,36 TL 1.081,44 TL +0
 • 218,44 TL 1.092,21 TL +0
 • 183,87 TL 1.103,20 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.030,61 TL 1.030,61 TL +0
 • 526,90 TL 1.053,79 TL +0
 • 353,80 TL 1.061,39 TL +0
 • 267,27 TL 1.069,10 TL +0
 • 215,16 TL 1.075,79 TL +0
 • 180,43 TL 1.082,57 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.030,61 TL 1.030,61 TL +0
 • 527,27 TL 1.054,55 TL +0
 • 354,20 TL 1.062,59 TL +0
 • 267,66 TL 1.070,65 TL +0
 • 215,77 TL 1.078,83 TL +0
 • 181,17 TL 1.087,03 TL +0
1.030,61 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.
MSI MAG B365M Mortar Intel B365 Soket 1151 DDR4 2666MHz mATX Gaming Anakart
Puan Ortalaması 5,0
Bu ürüne verilmiş puanlar

MSI MAG B365M Mortar Intel B365 Soket 1151 DDR4 2666MHz mATX Gaming Anakart

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN
5
Bios a gerek yok
8. ve 9. nesil işlemcileri destekliyor. Ben 9. nesil intel işlemci kullanıyorum bios güncellemesine ihtiyaç duymadan direk olarak çalıştırıyor. Soğutması da gayet iyi. Uygun fiyatlı gaming anakart arayanlar tercih edebilir.
Üye resmi
Osman Koç 06 Ara 2019

B365 serisinin en kaliteli modeli. Hatta 9. nesil işlemcilerle birlikte kullanılacak anakartların en iyisi çünkü 9. nesil işlemciler için BIOS güncellemesi istemiyor. Sağlam ve kaliteli bileşenlere sahip ve son derece stabil çalışıyor. 1 haftadır en ufak sıkıntı yaşamadan kullanıyorum. Alacak olanlara da tavsiye ederim. Bu arada hızlı kargo için teşekkürler.

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya
   MSI MAG B365M Mortar Intel B365 Soket 1151 DDR4 2666MHz mATX Gaming Anakart
   MSI MAG B365M Mortar Intel B365 Soket 1151 DDR4 2666MHz mATX Gaming Anakart %21 indirim 1.303,64 TL 1.030,61 TL
   Hızlı Kargo Ücretsiz Kargo
   SEPETE EKLE
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.