MSI MAG B460 TOMAHAWK Intel B460 Soket 1200 DDR4 2933Mhz ATX Gaming Anakart Genel Özellikler

Savaş Alanının Fatihi Ol MAG serisi anakartlar işlevsellik ve dayanıklılık üzerine odaklanmıştır. En iyi kullanıcı deneyimini sunmaya odaklanan MAG serisi, genişletilmiş soğutma bloğu tasarımı, kolay kurulum sunan kullanıcı dostu arayüzü ile oyuncular için mükemmel bir seçimdir.

Seçkin Performans Özellikleri
 • Core Boost Teknolojisi: MSI'a özel Core Boost Teknolojisine sahip birinci sınıf tasarımıyla maksimum performans için hazır.
 • Mystic Light: 16.8 milyon renk / 29 efekt.
 • Digital PWM: En kaliteli bileşenlerden üretilen IR dijital güç yönetimi ile sisteminiz uç noktada koşullarda bile akıcı çalışır.
 • PCIe Steel Armor: Ekran kartlarını bükülmelere karşı korurken aynı zamanda elektromanyetik girişimi engelleyerek daha yüksek performans, kararlılık ve dayanıklılık sunar.

Yeni Nesil Termal Çözüm
 • Genişletilmiş Heatsink Tasarımı: MSI’ın genişletilmiş PWM heatsink ve devre tasarımı, en üst seviye işlemcilerin bile MSI anakartlarda tam hızda çalışmasına olanak tanıyor.
 • M.2 Shield Frozr: Bu M.2 termal aksesuar, M.2 SSD’lere ekstra sağlamlık kazandırmanın yanında ısıya bağlı tıkanmayı da engelleyerek daha hızlı çalışmalarını sağlar.
 • Pompa Fan Desteği: En iyi akış ve gürültü kontrolü için su soğutma pompası hızlarını kontrol edin.
 • Termal Pedli Soğutucular: 7W/mK termal ped, soğutucuya daha iyi ısı transferi sağlar.

Yüksek Hızlı İletim
 • Lightning 20G: Dahili USB 3.2 Gen 2x2 bağlantı noktası, USB 3.2 Gen 1'den 4 kat daha hızlı 20Gbps iletim hızı sunar.
 • 2.5G Gigabit LAN: 2.5G Gigabit LAN ve LAN Manager ile gecikmesiz, daha iyi ağ deneyimi.
 • DDR4 Boost: Tamamen izole edilmiş DDR devreleri ile en iyi oyun ve hız aşırtma performansı için saf sinyal iletimini garantiler.
 • Turbo M.2: PCI-E Gen3 x4 desteğine sahip çift M.2 yuvası ile NVMe tabanlı SSD’ler için maksimum seviyede performans.

Üst Seviye Donanım Tasarımı Yılların tecrübesine sahip olan MSI, yüksek performanslı anakartlar üretmeye yabancı değil. Ar-Ge ve mühendislik ekiplerimiz, sayısız tasarımı gözden geçirip, çok çeşitli yüksek kaliteli bileşenleri değerlendirerek en zorlu koşullar altında dahi güvenilirlik sunan ürünler geliştirdi.

Daha Fazla Çekirdek ve Daha Yüksek Performans İçin Gelişmiş Termal Tasarım Daha fazla çekirdeğe sahip işlemcilerde termal ve güç tasarımı, sıcaklığın düşük kalması için son derece önemlidir. MSI’ın genişletilmiş PWM soğutucu ve gelişmiş devre tasarımı sayesinde en üst seviye işlemciler bile MSI anakartlarda tam güç çalışabilir.

M.2 Shield Frozr - SSD Performansını Arttırın, Yavaşlamaları Engelleyin Dünyanın en hızlı SSD’leri bile ısındıklarında performansları düşebilir. Anakartın soğutma bloğu tasarımının bir parçası olarak M.2 Shield Frozr, gelecek nesil M.2 termal tasarımı olarak SSD diskinizin her zaman yüksek performansta çalışması için en iyi soğutma yöntemine sahiptir.

Tam Kontrollü Fan Konnektörleri MSI anakartları, tüm sisteminizin CPU fanlarının hızlarını ve sıcaklıklarını yönetmenize olanak tanır, böylelikle size serin ve sessiz çalışan bir sistem üzerinde tam kontrol sağlar. Total Fan Control, anakartınıza bağlı tüm fanların denetimini kolay bir arayüz ile gerçekleştirmenizi sağlar. Ayrıca, işlemci ve anakart için, fan hızlarını otomatik olarak ayarlayabilen 4 adede kadar CPU sıcaklık hedefi atamanıza imkan tanır.

Sıvı Soğutma İçin Optimize Edildi Piyasadaki en popüler All-in-One ve özel sıvı soğutma çözümlerini destekleyecek şekilde tasarlanmıştır.

12+2+1 Duet Rail Power Güç Tasarımı 12+2+1 Duet Rail Power dijital güç sistemi sayesinde kararlı ve sürekli güç iletimi garantilenir. VRM tasarımı ve Core Boost teknolojisine sahip MAG serisi anakartlar ile en zorlu oyunlarda dahi maksimum performansı ortaya çıkarın ve sürdürün.

Core Boost Core Boost teknolojisi MSI'ın üstün dizaynını ve optimize edilen güç tasarımını bir araya getiriyor. Böylece işlemcinize daha hızlı ve kesintisiz güç sağlıyor. Çok çekirdekli işlemcilere destek vermesinin yanında CPU için de en uygun koşulları sağlıyor.

Dahili G/Ç Kalkanı Önceden monte edilmiş olarak gelen G/Ç kalkanı ile montaj süreci sizin için daha güvenli ve kolay geçer. Patent bekleyen bu tasarım G/Ç portlarınızı korumakla kalmaz, aynı zamanda elektrostatik deşarjdan kaynaklanan hasarları da önleyerek oyun için sağlam bir temel oluşturur.
XL Klips Büyütülmüş PCI-E klipsi ile cihazlarınızı daha kolay takıp çıkarırken, PCI-E yuvasını güvende tutun.
EZ Debug LED (Hata Teşhis LED’leri) Başın belada mı? Ana bileşenleriniz için konumlandırılmış dahili LED’ler sayesinde bir sorunla karşılaştığınızda tam olarak nereye bakacağınızı bilir ve sorunu kolayca tespit edebilirsiniz.
EZ LED Kontrol Anakart üzerinde yer alan LED düğmesi ile aydınlatma efektinizi kolayca kontrol edin, açın/kapatın.

Sisteminizi PCI-E Steel Armor İle Güçlendirin Steel Armor, PCB üzerinde çok daha fazla lehim noktasına sahiptir. Böylece ekran kartınızı güçlendirir ve PCI-Express sinyallerinin elektromanyetik girişimlere maruz kalmasını önleyerek daha yüksek bir GPU hızlandırması ile kesintisiz bir oyun deneyimi sunar.

En İyi Anakart Koruması MSI anakartlar üzerinde bulunan çift kat topraklanmış montaj yuvaları, anakarta zarar verebilecek elektrostatik deşarj (ESD) dalgalanmalarına karşı Çift ESD koruması sunar. Böylece sınırsızca ve güven içinde sisteminizin tadını çıkarabilirsiniz.

Gaming Certified - En İyi Oyun Performansı MSI anakartlar, en zorlu oyunlar için üretildi. Gaming anakartlarımız oyun laboratuvarlarımızda, internet kafelerde ve dünyanın en iyi eSpor oyuncuları tarafından yine dünyanın en popüler oyunlarında kararlılık ve en iyi performans için test edilmiştir. 24 saatlik kesintisiz online ve offline oyun testleri ile MSI, tümleşik ağ konfigürasyonu, ses iletimi ve FPS performansını mükemmel bir seviyeye ayarlayarak sizlerin de en iyi oyun performansına ulaşmanızı sağlar.
Yalnızca bu testlerden geçen anakartlar “Gaming Certified” statüsüne erişir ve gerçek bir MSI Gaming anakart olduklarına dair sertifikalandırılırlar.

Mystic Light ile Oyun Sisteminizi Kişiselleştirin MSI Mystic Light ile 16.8 milyon renk ve 29 farklı LED efekti arasından dilediğinizi seçerek canlı RGB aydınlatma efektleri ve renklerle sisteminizi kişiselleştirin.

Mystic Light Extension Sisteminizin görünümünden henüz tatmin olmadınız mı? MSI Mystic Light Extension ile oyun sisteminizi RGB LED şeritlerle donatabilir, senkronize edebilir ve RGB destekli anakartınız üzerindeki girişler sayesinde tüm ışıklandırmayı tek bir yazılım içinden özelleştirebilirsiniz.

Geliştirilmiş Performans İster bir oyuncu, ister PC tutkunu olun, gelişmiş özellikler ve en son teknolojiyle donatılmış olan yüksek performanslı MSI anakartlar sayesinde karşınıza çıkabilecek her türlü zorluğun üstesinden gelebilirsiniz.

Üst Düzeyde İstikrar ve Uyumluluk Testi MSI, en zorlu şartlar altında testlerini gerçekleştirdiği popüler markaların belleklerinin sisteminizde her görevde istikrarlı çalışmasını prensip edinmiştir. Bellek iş ortaklarımız olan Corsair, Crucial, Kingston, G.Skill ve daha birçok marka bellek modüllerini ve konfigürasyonlarını optimize ederek hız aşırtma performansının iyileştirilmesini sağlar.
Extreme Memory Profile (XMP) Teknolojisi Sistem performansını arttırmak ve mükemmel kararlılıkta bir sistem oluşturmak için Click BIOS uygulamasından Extreme Memory Profile (XMP) özelliğini kolayca etkinleştirmeniz yeterli. Extreme Memory Profile teknolojisi ile en iyi bellek hızı ve kararlılığına kolayca ulaşırsınız.

Hızlı ve Geleceğe Hazır Depolama MSI MAG serisi anakartlar en güncel depolama standartlarının tümünü destekler. Herhangi bir ultra-hızlı depolama aygıtını bağlamanıza olanak tanıyan bu özelliği, size oyun içinde avantajlar sağlar. Oyunlara daha hızlı başlayın, seviyeleri daha hızlı yükleyin ve böylelikle düşmanlarınıza karşı gerçek bir avantaja sahip olun.

Intel Optane Bellekler İçin Hazır Bu yeni teknoloji harikası, bellek ve depolama cihazlarında oyunun kurallarını değiştirecek bir performans sunuyor. Optane bellekleme özelliğini devreye sokarak depolama cihazlarınızın daha hızlı çalışmasını sağlayabilir, oyun sisteminizi çok daha hızlı hale getirebilirsiniz!

Dragon Center - Tek Bir Uygulama İle Oyun Sisteminiz Üzerinde Tam Kontrol Gelişmiş anakart özelliklerinin kontrolünü elinize almanız için yeniden tasarlanan Dragon Center, bir dizi MSI yardımcı yazılım programını tek bir merkezde toplayarak optimizasyonu yeni bir seviyeye taşıyor.

Click BIOS 5 - Oyun Tutkunlarının BIOS’u BIOS’umuz en güncel seçenekleri içerir ve herkesin kolayca kullanması için uygundur. Click BIOS 5’in kapsamlı özellikleri, siz oyun oynarken maksimum performansı elde etmeniz için sisteminizi en optimum ayarlara getirmenizi sağlar.

MSI APP Player BlueStacks ile yapıan özel işbirliği ile geliştirilen MSI APP Player, mobil oyunlar ve PC platformu arasında mükemmel bir geçiş sağlayarak özel ışıklandırması, daha iyi grafikler gibi birçok avantaj sunar.

Oyun İçinde Avantajınız MSI anakartlar sunduğu en etkileyici oyun içi avantajları ile oyuncuların istedikleri zaman oyuna hakim olmalarını sağlar; MSI anakartların gelişmiş ses, LAN özellikleri, USB bağlantıları ve Mystic Light uygulaması ile sürükleyici oyun deneyiminin tadını çıkarın.

Yüksek Bant Genişliği ve Düşük Gecikme Süresi MAG B460 Tomahawk, yüksek bant genişliği ve düşük gecikme süreli 2.5G LAN’a sahiptir. Tümleşik 2.5Gbps bağlantı her zamankinden daha hızlı ve inanılmaz veri aktarım hızı sağlarken, MSI LAN Manager en iyi online oyun deneyimini sunar.

MSI Gaming LAN Manager Optimize edilmiş trafik önceliği ve düşük gecikme ile size en iyi online oyun deneyimini sunmak için tasarlanmış olan MSI Gaming LAN Manager, gecikmeye karşı duyarlı oyun uygulamalarını otomatik olarak sınıflandırır ve öncelik tanır.

MSI Gaming LAN Manager;
 • Oyunları otomatik olarak diğer uygulamalardan daha öncelikli tutar
 • Uygulamaların trafik önceliğini belirleme olanağı sunar
 • Her uygulama için bant genişliğini özelleştirme imkanı sunar

Audio Boost İle Profesyonel Stüdyo Sınıfı Ses Kalitesi Audio Boost ile mümkün olan en derin ses deneyimini yaşayın. MSI anakartlar uzun yıllara dayanan tecrübesiyle oyunculara gerçek ve en iyi sesi sunuyor. En yüksek ses kalitesi için üst sınıf bileşenleri kullanan Audio Boost, oyun oynarken rakiplerinize karşı size açık bir avantaj sağlar. Nefes kesici bir ses deneyimi ile oyunun kurallarını değiştiren dinamik ses sahnelerinin keyfini tadacaksınız. Audio Boost kullanarak gözleriniz kapalı bir şekilde düşmanlarınızın yerini tespit edebilirsiniz.

Audio Boost İle Ses Kalitesini Yükseltin
 • Yeni nesil yüksek çözünürlüklü ses işlemcisi (ALC1200)
 • Yüksek kaliteli ses kapasitörleri
 • Yüksek kaliteli ses jakları
 • İzole ses devresi
 • Birbirinden ayrılmış ses katmanları

Lightning USB 3.2 Gen2x2 20G USB 3.2 cihazları kullanmak hiç bu kadar hızlı olmamıştı! Lighting ASmedia 3241 USB 3.2 Gen2x2 denetleyicisine sahip MSI anakartlar, arka USB Type-C ile daha önce hiç görülmemiş 20Gb/s'ye kadar USB hızları sunar. Daha iyi bir sinyal ve performans sağlamak için Lightning USB 20G konektörleri altınla kaplıdır.

Ön USB Type-C Bağlantısı MSI gaming anakartlar, oyuncuların en yeni USB cihazlarıyla bağlantı kurmasını sağlayan ön USB Type-C desteğine sahiptir. MSI PC kasalı bir sistem kurarak en pratik ve kullanışlı deneyime sahip olun.

ESL Pro League MSI ile devam eden ortaklığımız, ESL Turnuvalarında hem oyunculara hem de takipçilerine e-Sporu benzersiz bir şekilde deneyimleme olanağı verdi.”

- Paul Brewer, ESL marka ortaklığı departmanı Bşk.Yrd.

Arka Giriş/Çıkış Portları
 • 1 x USB 3.2 Gen 2x2 Type-C
 • 4 x USB 3.2 Gen1 Type-A
 • 2 x USB 2.0
 • 1 x PS/2 Combo Port
 • 1 x DisplayPort
 • 1 x HDMI
 • 1G LAN Port
 • 2.5G LAN Port
 • 5 x Ses Jakı
 • Optik S/PDIF Çıkışı
Dahili Giriş/Çıkış Portları
 • 1x 24-pin ATX Güç Bağlantısı
 • 1x 8-pin ATX 12V Güç Bağlantısı
 • 6x SATA 6Gb/s
 • 2x M.2 slot (M-Key)
 • 1x USB 3.2 Gen 1 5Gbps Type-C port
 • 1x USB 3.2 Gen 1 5Gbps bağlantısı (ek olarak 2 USB 3.2 Gen 1 5Gbps port desteği)
 • 2x USB 2.0 bağlantısı (ek olarak 4 USB 2.0 desteği)
 • 1x 4-pin CPU fan bağlantısı
 • 1x 4-pin water-pump fan bağlantısı
 • 6x 4-pin sistem fan bağlantısı
 • 1x Ön panel ses bağlantısı
 • 2x Sistem paneli bağlantısı
 • 1x Chassis Intrusion konnektörü
 • 2x 4-pin RGB LED bağlantısı
 • 2x 3-pin RAINBOW LED bağlantısı
 • 1x TPM modül konnektörü
 • 1x Clear CMOS jumper
 • 1x TBT bağlantısı
Teknik Özellikler
İşlemci 10. Nesil Intel Core / Pentium Gold / Celeron
Soket LGA1200
Yonga Seti Intel B460
Bellek 4x DIMM, maks. 128GB, DDR4 2933/ 2666/ 2400/ 2133 MHz
Genişleme Yuvaları 1x PCIe 3.0 x16 (x16 modu), 1x PCIe 3.0 x16 (x4 modu), 2x PCIe 3.0 x1
Grafik 1x HDMI port, maks. çözünürlük 4096x2160 @30Hz / 1x DisplayPort, maks. çözünürlük 4096x2304 @60Hz
Depolama 6x SATA 6Gb/s, 2x M.2
RAID 0/1/5/10
USB Arka: 1 x USB 3.2 Gen 2x2 Type-C, 4 x USB 3.2 Gen1 Type-A, 2 x USB 2.0 / Ön: 1 x USB 3.2 Gen1 Type-C, 2 x USB 3.2 Gen1 Type-A, 4 x USB 2.0
Ses Realtek ALC1200 Codec 7.1-Channel High Definition Audio
LAN 1x Realtek RTL8125B 2.5Gbps LAN, 1x Intel I219V 1Gbps LAN
Form Faktörü ATX, 30.5 cm x 24.4 cm
İşletim Sistemi Windows 10 64-bit

MSI MAG B460 TOMAHAWK Intel B460 Soket 1200 DDR4 2933MHz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart Özellikleri

 • İşlemci ModeliIntel, Intel
 • İşlemci Desteği10. Nesil Intel Core / Pentium Gold / Celeron
 • YongasetiIntel B460
 • Soket Yapısı1200
 • Ram TipiDDR4 2933(Max)/ 2666/ 2400/ 2133 MHz
 • Ram Kapasitesi128GB
 • SATA6x SATA3
 • RAIDRAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 10
 • M.22 x M.2
 • PCI-E Slot1x PCIe 3.0 x16 (x16 modu), 1x PCIe 3.0 x16 (x4 modu), 2x PCIe 3.0 x1
 • Ethernet (LAN)1x Realtek RTL8125B 2.5Gbps LAN, 1x Intel I219V 1Gbps LAN
 • HDMI1x HDMI
 • USB1 x USB 3.2 Gen 2x2 Type-C, 4 x USB 3.2 Gen1 Type-A, 2 x USB 2.0
 • Overclock Yok
 • Wi-Fi Yok
 • Kasa YapısıATX
 • Garanti24 Ay Garanti
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.258,06 TL 1.258,06 TL +0
 • 646,88 TL 1.293,77 TL +0
 • 435,24 TL 1.305,72 TL +0
 • 329,47 TL 1.317,89 TL +0
 • 266,03 TL 1.330,15 TL +0
 • 223,80 TL 1.342,79 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.258,06 TL 1.258,06 TL +0
 • 641,21 TL 1.282,42 TL +0
 • 430,11 TL 1.290,32 TL +0
 • 324,74 TL 1.298,98 TL +0
 • 261,41 TL 1.307,07 TL +0
 • 219,33 TL 1.315,96 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.258,06 TL 1.258,06 TL +0
 • 646,22 TL 1.292,44 TL +0
 • 434,79 TL 1.304,36 TL +0
 • 329,13 TL 1.316,51 TL +0
 • 265,75 TL 1.328,75 TL +0
 • 223,56 TL 1.341,36 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.258,06 TL 1.258,06 TL +0
 • 647,62 TL 1.295,23 TL +0
 • 435,96 TL 1.307,89 TL +0
 • 330,20 TL 1.320,80 TL +0
 • 266,79 TL 1.333,96 TL +0
 • 224,57 TL 1.347,39 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.258,06 TL 1.258,06 TL +0
 • 257,30 TL 1.286,49 TL +3
 • 216,16 TL 1.296,97 TL +3
 • 326,90 TL 1.307,62 TL +0
 • 263,69 TL 1.318,44 TL +0
 • 221,58 TL 1.329,45 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.258,06 TL 1.258,06 TL +0
 • 647,28 TL 1.294,57 TL +0
 • 435,74 TL 1.307,21 TL +0
 • 330,03 TL 1.320,10 TL +0
 • 266,65 TL 1.333,25 TL +0
 • 224,44 TL 1.346,67 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.258,06 TL 1.258,06 TL +0
 • 647,28 TL 1.294,57 TL +0
 • 435,74 TL 1.307,21 TL +0
 • 330,03 TL 1.320,10 TL +0
 • 266,65 TL 1.333,25 TL +0
 • 224,44 TL 1.346,67 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.258,06 TL 1.258,06 TL +0
 • 643,18 TL 1.286,36 TL +0
 • 431,88 TL 1.295,63 TL +0
 • 326,26 TL 1.305,04 TL +0
 • 262,64 TL 1.313,21 TL +0
 • 220,25 TL 1.321,49 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.258,06 TL 1.258,06 TL +0
 • 643,64 TL 1.287,28 TL +0
 • 432,37 TL 1.297,10 TL +0
 • 326,73 TL 1.306,94 TL +0
 • 263,39 TL 1.316,93 TL +0
 • 221,15 TL 1.326,93 TL +0
1.258,06 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.
MSI MAG B460 TOMAHAWK Intel B460 Soket 1200 DDR4 2933MHz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart
Puan Ortalaması 5,0
Bu ürüne verilmiş puanlar

MSI MAG B460 TOMAHAWK Intel B460 Soket 1200 DDR4 2933MHz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN
5

Anakarta bayıldım. Grili siyahlı tema çok güzel duruyor. Kocaman buz gibi heatsinkler var. Biri soğutuculu 2 adet m.2 yuva. 8 tane fan girişi, 2 şer adet Rgb ve Argb giriş. Biri 2.5G çift eternet portu vs vs. En güzeli ise fan kontrolcüye kesinlikle ihtiyacınız yok. Pwm veya dc tüm fanlara çok ince ayar yapabiliyorsunuz. Kasa açık mı bazen anlamıyorum:) Açıkçası beklentimin çok üstünde çok başarılı bir anakart aldım. Parasını kuruşuna kadar hakediyor. Çok mutluyum :))
Üye resmi
Adem Acar 14 Oca 2021

Ürünü Gaming gecesinde aldım.çok memnunum..Geri ödeme ve oyun hediyesi vardı.inş hediyeleri de gelir..Tavsiye ederim.
Üye resmi
Ergün Dönmez 13 Oca 2021
kapalı kutu hızlı teslimat
anakart tasarım ve malzeme olarak süper beklediğimdende daha başarılı çıktı diyebilirim. ısınma sorunu şusu busu diye hiç dert etmeyin çünkü öyle bişey yok. hatasız kapalı kutu olarak teslim edildi.en ufak sorun bile yoktu. kesinlikle tavsiye ediyorum.
Üye resmi
İsmail Yalçın 13 Oca 2021
Üst seviye B460 anakart
Ürünü alırken öncelikle beni tasarımı cezbetti. Bir B460 anakarta göre daha heybetli ki onu ilk bakışta Z490 chipsetli bir anakart zannedebilirsiniz. Sahip olduğu özellikler özellikler bakımından da aynı şeyler geçerli. Büyük ve iyi pasif soğutucu, 2.5gbps LAN portu, 2 adet m2 slotu, m2 ssd soğutucusu , USB tip C girişi, çok sayıda fan girişi mevcut. 10400f işlemcimle birlikte güzel bir ikili olduğunu düşünüyorum. Almayı düşünenlere tavsiye ederim.
Üye resmi
Ömer Furkan Yalçın 08 Oca 2021
B460 chipsetin nirvana anakartı, önerimdir
Bu ürünü almadan önce çok araştırdım. Gördüğüm kadarıyla en iyi B460 anakartlardan biri, sebebi ise üst seviye Z490lardan bir çok güzel özelliği daha erişilebilir bir şekilde sunması. 12+1+1 VRM dizilimi, bazı Z490 anakartlardan bile büyük ve iyi pasif soğutucu, 2.5gbps LAN portu, birbirinden bağımsız 2 adet x4 m.2 slotu, type-c portu ve 8 adet fan girişi bulunduruyor. Ayrıca b460 tomahawk sizi fan ya da rgb kontrolcüsü masrafından da kurtarıyor. Biostan en ince ayrıntısına kadar seçebiliyorsunuz fan hızlarını. Almadan önce bu kadar özelliğe ihtiyacım var mı diye düşündürmedim değil fakat 6 katman devre kartı olması ve ram slotlarının izole edilerek stabilite üzerine çalışılmış olmasıyla uzun süre başımı ağrıtmayacağını düşünerek sipariş ettim. Fiyatının hakkını veren bir ürün, özelliklerini araştırarak alırsanız hiçbir yönden pişman olacağınızı düşünmüyorum. Zaten msi pazar payı büyük ve bilindik bir marka. Sürekli etkinlik vs. düzenliyorlar.Garantisi de 3 yıl olunca hiç tereddüt etmeden alıverdim :D
Üye resmi
Abdullah Bilgin 07 Oca 2021
Çok iyi
(İsteğe Bağlı) Ürün istediğim gibi beni rahatlattı memnunum inceheaap ekibinede teşekkür ederim
Üye resmi
Abdullah Bilgin 06 Oca 2021

gayet iyi bir ürün hızlı teslimat sağlam teslim teşekkürler incehesap
Üye resmi
Mustafa Bıyık 31 Ara 2020
Kalite.
Ürün MSI'ın çeşitli kampanyaları ile birlikte sınıfının hem en dolu özellikli olanı hem en kalitelisi hem de en uyguna geleni oluyor e böyle olunca da almamak çok zor. MSI'ı gerçekten tebrik ederim böyle güzel politikaları için. Ejderha'dan şaşmayın arkadaşlar :) Kalite vazgeçilmezdir.
Üye resmi
Ayhan Baş 31 Ara 2020
F/P her özelliği bulunan anakart
Anakartın fiyatı cok artısı var fiyatı makûl seviyede 2.5gbps lan özelliği 2 adet m2 slotu thunderbolt desteği cok sayida usb soketi adreslenebilir rgb soketleri bile konulmuş daha ne olsun bu fiyat çok iyi bir model
Üye resmi
Burak Küçükkurt 31 Ara 2020
msi b460 tomahawk
12+1+1 vrm ile b460 ların en iyisi. büyük pasif soğutucu, 2 adet normal 2 adet argb imkanı, 2.5g lan girişi, 2 adet m2 imkanı, 4 adet ram slotu ile kalitede b460 lar arasında kesinlikle rakipsiz. msi yine kalitesini konuşturmuş...
Üye resmi
Nuray İlerici 15 Ara 2020
MSI MAG B460 Tomahawk - Orta seviyenin kralı
MSI MAG B460 Tomahawk ve 10400f ile harika bir ikili oldu. Oldukça memnun kaldım. Küçük dar bir kasam olmasına ve maşallah soba gibi bir ekran kartı kullanmama rağmen anakart kendini serin tutuyor. Soğutucular baya büyük. Ayrıca bu anakartı aldıysanız ekstradan ne fan kontrolcü ne de rgb kontrolcü satın almanıza gerek yok. 8 fan girişi ve üstüne biostan en ince hızlara kadar ayar yapabilmemiz efsane.Anakart üzerinde 2 şer adet Rgb ve Argb giriş olması az bulunur bir şey. Ara parçaymış, dönüştürücüymüş vs uğraşmadan takıp kullanıyorunuz. Güzel özellik. Kısacası optik ses çıkışı olması ve grili siyahlı büyük soğutucularına tav olup aldığım kart beklentilerimi baya aştı. Teşekkürler.
Üye resmi
Mahmut Gerçel 05 Eyl 2020

B460 serisi modeller arasında en fazla özelliğe sahip ve VRM tasarımı en iyi anakart bu. Özellikleri, oyuncular için fazlasıyla yeterli. Üründe en çok hoşuma giden VRM'lerin üzerindeki büyük pasif soğutucu. Genel olarak memnun kaldım.

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya
   MSI MAG B460 TOMAHAWK Intel B460 Soket 1200 DDR4 2933MHz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart
   MSI MAG B460 TOMAHAWK Intel B460 Soket 1200 DDR4 2933MHz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart
   Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.