MSI MEG X570 UNIFY
MSI MEG X570 UNIFY
MSI MEG X570 UNIFY
MSI MEG X570 UNIFY
MSI MEG X570 UNIFY
Soket
AM4
AMD
DDR4
ATX

MSI MEG X570 UNIFY AMD X570 Soket AM4 DDR4 5000(OC)MHz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart

MSI
%28 indirim
4.857,18 TL Tek Çekim / Havale: 3.494,44 TL
Bu ürünü satın aldığınızda 14,81TL değerinde 148069 puan kazanacaksınız
3 Gün İçinde Kargo
Ücretsiz Kargo
Çoklu
Kredi Kartı


MSI MEG X570 UNIFY AMD X570 Soket AM4 DDR4 5000(OC)MHz ATX Gaming Anakart Genel Özellikler

MEG X570 UNIFY Yalnızca termal değil, aynı zamanda güç çözümünü de geliştirmiş olan MEG X570 UNIFY, profesyonel oyuncular ve PC tutkunları için özel olarak tasarlandı. MEG X570 UNIFY anakartın tamamen siyah ve UV baskı parlayan yansıması, gizemli ve yüksek kalitenin simgesidir.

Saf siyah. Saf performans. Karanlık tarafa katılın.

Sınırsız Bağlantı
 • En yeni Wi-Fi 6 Çözümü: En yeni kablosuz bağlantı çözümü, MU-MIMO ve BSS teknolojilerine destek vererek 2400 Mb/sn’ye kadar hızlara ulaşabilir.
 • Kusursuz Ağ Çözümü: Tümleşik 2.5 Gigabit Gigabit LAN ve Gaming LAN Manager yazılımı ile en iyi online oyun deneyimi.
 • DDR4 Boost: Tamamen izole edilen DIMM yuvaları, en iyi oyun ve hızaşırtma performansı için saf sinyal iletimi sağlar.
 • Lightning Gen 4 Çözümü: 4.Nesil PCI-E ve M.2 çözümü ile 64GB/sn’ye varan bant genişliği ile maksimum veri akışı.

Olağanüstü Soğutma Çözümü
 • Alüminyum kapaklı genişletilmiş Heatsink: Tamamen metal yapıya sahip genişletilmiş heatsink kapağı ile en üst seviye işlemciler rahatlıkla tam hızda çalışabilir.
 • M.2 Shield Frozr: M.2 termal aksesuarı, M.2 SSD’lerinizi güvende tutarken aynı zamanda ısıya bağlı tıkanmaları önleyerek daha hızlı çalışmalarını sağlar.
 • Zero Frozr Teknolojisi: Yapay zekaya sahip ayarlama sisemi sayesinde fan hızı yongaseti sıcaklığına göre otomatik olarak ayarlanır; böylece düşük yük durumlarında fanların tamamen durması da sağlanır.
 • Frozr Heatsink Tasarımı: Patentli fan ve çift rulman sayesinde oyun tutkunları ve profesyonel kullanıcılar için en iyi performans.

Sisteminizin Sarsılmaz Temel Taşı
 • Core Boost Teknolojisi: Çift 8-pin güç konnektörü ve üstün yerleşim tasarımı ile UNIFY maksimum performansın zincirlerini kırmaya hazır.
 • Sunucu sınıfı PCB: Sunucu sınıfı PCB, hiçbir ödün vermeden daha yüksek PCIe 4.0 performansı ve daha uzun ömürlü bir sistem kararlılığı sunar.
 • IR Dijital PWM: IR Dijital PWM ile gelen en yüksek kalitede bileşenler 60A güç seviyesi ve Titanium choke II ile sisteminizin en zorlu şartlarda bile akıcı çalışmasını sağlar.
 • PCIe Steel Armor: Ekran kartınızı bükülmeye ve elektromanyetik gürültü sinyallerine karşı korur.

Kullanıcı Dostu Tasarım MSI anakartlar, uygun pin-header, SATA ve USB konumu gibi kullanışlı ve akıllı DIY dostu tasarımlarıyla, dilediğiniz oyun donanımını seçmenize imkan tanıyarak PC kurma deneyiminizi kolaylaştırır.

En Yüksek Oyun Performansı İçin Soğuk Kalır PC’nizde soğutma, güvenilir bir performans için çok önemlidir. MSI MEG X570 UNIFY, sağlam ve ağır zırhlı soğutma bloğu ile mükemmel güç tasarımına sahiptir. Bunun yanı sıra tam fan hızı kontrollü fan başlıkları ve eksiksiz denetimlerle sisteminizi maksimum seviyede soğutmak için gerekli tüm yazılım ve donanıma sahip olduğunuzdan emin olabilirsiniz.

Alüminyum Kapaklı Genişletilmiş Soğutucu Tasarımı Tamamen metal yapıya sahip genişletilmiş soğutucu kapağı ile en üst seviye işlemciler rahatlıkla tam hızda çalışabilir.

Üstün Sıcaklık Yönetimi Birden çok fan başlığı ile serin ve sessiz bir sistem kurun. Bunları manuel olarak ayarlayın veya termal sensörlerin sistem fanlarınızın otomatik kontrolüne yardımcı olmasına izin verin.

M.2 Shield Frozr Dünyanın en hızlı SSD’leri bile ısındıklarında performansları düşebilir. Anakartın soğutma bloğu tasarımının bir parçası olarak M.2 Shield Frozr, gelecek nesil M.2 termal tasarımı olarak SSD diskinizin her zaman yüksek performansta çalışması için en iyi soğutma yöntemine sahiptir.

Termal Çözüm
 • Genişletilmiş alüminyum soğutucu tasarımı
 • Isı borusu tasarımı
 • 3 x M.2 Shield Frozr
 • Frozr Heatsink
 • Sağlam VRM ısı bloğu
 • 7W/mK termal ped
 • Genişletilmiş yongaseti ısı bloğu

Frozr Heatsink Tasarımı Daha yüksek performans, daha fazla ısı üretir. İyi bir termal çözüm, yeni Gen4 bant genişliği desteği sunan X570 yongaseti için son derece önemlidir. MSI anakartlar, patentli fan tasarımı ile oyun tutkunları ve profesyonel seviyede kullanıcılar için en yüksek performansı sunar.

Eşsiz Fan Tasarımı Eşsiz fan tasarımı ile %20’den fazla artış sağlayan muazzam hava akışı, daha iyi soğutma performansı sunar.
 • 1. Küçük Kavis: Daha fazla hava akışı üretir
 • 2. Ball Bearing: 50000 saat kesintisiz çalışma
 • 3. Yuvarlatılmış Kenar: Rüzgar sesini azaltır
 • 4. Oluk: Hava akışı aralığını genişletir
 • 5. Parlak Kaplama: Hava direncini düşürür
 • 6. Kemerli Kenar: Hava akış yönünün açısını büyütür

Mükemmel Fan Yerleşimi MSI X570 anakartlar oyun tutkunları için en iyi soğutma çözümü ile donatıldı. Frozr Heatsink tasarımı maksimum hava akışını sağlamanın yanında mükemmel fan yerleşimi ile en büyük ekran kartlarının bile rahatlıkla takılmasına olanak tanıyacak bir tasarıma sahiptir. Böylece sisteminiz aşırı ısınma sorunu ile karşılaşmaz.

Daha Havalı Bir Soğutma Kontrolü MSI FROZR Heatsink tasarımı MSI’ın özel ZERO FROZR ve AI Tuning teknolojilerini bir arada kullanarak fan hızlarını çipset sıcaklığına bağlı olarak ayarlar. Ayrıca farklı modlar (Boost/Balance/Silent) arasında seçim yaparak tercihinizi Dragon Center veya MSI UEFI BIOS üzerinden de kendiniz ayarlayabilirsiniz Böylece soğutma için en yüksek performanstan ödün vermek zorunda kalmazsınız.

Dahili G/Ç Kalkanı Önceden monte edilmiş olarak gelen G/Ç kalkanı ile montaj süreci sizin için daha güvenli ve kolay geçer. Patent bekleyen bu tasarım G/Ç portlarınızı korumakla kalmaz, aynı zamanda elektrostatik deşarjdan kaynaklanan hasarları da önleyerek oyun için sağlam bir temel oluşturur.

Clear CMOS ve Flash BIOS Düğmesi Anakartınızın BIOS’unu güncellemek artık bir kabus olmaktan çıkıyor. Flash BIOS düğmesi ile BIOS’u birkaç dakika içinde yükleyin ve oyuna devam edin. MSI anakartlar, sisteminizi başarılı bir şekilde yeniden başlatmanız için Clear CMOS ve Flash BIOS düğmesi olmak üzere 2 kolay kullanım seçeneği ile birlikte gelir.
XL Klips Büyütülmüş PCI-E klipsi ile cihazlarınızı daha kolay takıp çıkarırken, PCI-E yuvasını güvende tutun.
Easy Button 3 Hız aşırtma sırasında sisteminizi hızlı ve kolayca açıp kapatmak için kullanabileceğiniz bu düğmeler hem rahatlıkla ulaşabileceğiniz şekilde yerleştirilmiş, hem de karanlık ortamlarda bile kolayca bulmanız için aydınlatılmıştır.
Debug LED Debug LED, kolay tanılama için yerleştirildi. Bir sorunla karşılaştığınızda, dijital LED ekranda görüntülenen kod sayesinde tam olarak nereye bakacağınızı bileceksiniz.
EZ Debug LED (Hata Teşhis LED’leri) Başın belada mı? Ana bileşenleriniz için konumlandırılmış dahili LED’ler sayesinde bir sorunla karşılaştığınızda tam olarak nereye bakacağınızı bilir ve sorunu kolayca tespit edebilirsiniz.

Maksimum Uyumluluk Her bir MSI anakartı, kullanıcı dostu tasarıma sahip SATA ve USB konumlandırması ile en geniş bileşen ve cihaz gamı uyumluluğu sertifikasına sahiptir. Dahası en kritik bileşen olan bellekler için de özel bir QVL Listesi sunuyoruz. MSI DDR4 Boost Teknolojisi ile birlikte sunulan maksimum uyumluluk sayesinde bilgisayar toplarken veya yükseltme yaparken dilediğiniz gibi seçim yapma özgürlüğüne kavuşur ve herhangi bir oyun donanımını rahatlıkla seçebilirsiniz.

Ryzen İşlemci Desteği Güncellenmiş özellikler ve yeteneklere sahip MSI X570 anakartlar, AMD'nin en yeni nesil Ryzen işlemcilerini desteklemektedir. Hem tasarımcılar hem de oyuncular için oluşturulmuş platformla yeni zirvelere yükselmenin tadını çıkarın.

Core Boost
Core Boost teknolojisi MSI'ın üstün dizaynını ve optimize edilen güç tasarımını bir araya getiriyor. Böylece işlemcinize daha hızlı ve kesintisiz güç sağlıyor. Çok çekirdekli işlemcilere destek vermesinin yanında CPU için de en uygun koşulları sağlıyor.

Üst Düzeyde İstikrar ve Uyumluluk Testi MSI, en zorlu şartlar altında testlerini gerçekleştirdiği popüler markaların belleklerinin sisteminizde her görevde istikrarlı çalışmasını prensip edinmiştir. Bellek iş ortaklarımız olan Corsair, Crucial, Kingston, G.Skill ve daha birçok marka bellek modüllerini ve konfigürasyonlarını optimize ederek hız aşırtma performansının iyileştirilmesini sağlar.

12+2+1 Fazlı Sağlam Güç Tasarımı Toplam 12+2+1 dijital güç fazlı VRM tasarımı ile maksimum performansı ortaya çıkarın ve sürdürün. Çift güç konnektörü ve özel Core Boost teknolojisine sahip olan MEG serisi anakartlar, üst düzey işlemcilerin tüm meydan okumalarına hazır.

1 Saniyede Hız Aşırtma Daha fazla FPS mi gerekiyor? Daha fazla CPU ve belek gücü mü lazım? MSI Game Boost, bir saniyede hız aşırtma sağlayarak size daha fazla FPS almanız için gereken gereken performans artışını sunar.

Eşsiz Bellek Performansı MSI anakartlar oyun sisteminizdeki belleklerin çok daha hızlı, hız aşırtmaya hazır ve kararlı çalışmasını sağlar.

Hızlı ve Geleceğe Hazır Depolama Bu anakart en güncel depolama standartlarının tümünü destekler. Herhangi bir ultra-hızlı depolama aygıtını bağlamanıza olanak tanıyan bu özelliği, size oyun içinde avantajlar sağlar. Oyunlara daha hızlı başlayın, seviyeleri daha hızlı yükleyin ve böylelikle düşmanlarınıza karşı gerçek bir avantaja sahip olun.

Lightning Gen4 M.2 3. Nesil Ryzen işlemcileri kullanan MSI X570 anakartlar, piyasadaki en hızlı yerleşik depolama çözümü olan Lightning Gen 4 M.2'ye sahiptir. MSI Lightning Gen 4 PCI-E, maksimum transfer hızları için 64GB/sn tek yönlü bant genişliğine sahip en yeni ve en hızlı PCI-E ve M.2 veri aktarım çözümüdür.
Storage Boost İle Depolama Performansınızı Arttırın Kolay kullanıma sahip olan bu benzersiz ve özel yazılım, sisteminize bağlı olan tüm depolama cihazlarını otomatik olarak algılayıp optimize ederek performanslarını arttırmanıza yardımcı olur. Storage Boost etkinleştirildiğinde, SSD’lerinizi optimize ederek sisteminizin hızını ve depolama performansını en üst seviyeye çıkarır, bu sayede veri yüklerken ve aktarırken size daha fazla zaman kazandırır.
M.2 Genie İle Kolay RAID Kurulumu MSI’ ın M.2 Genie seçeneği ile RAID 0 konfigürasyonu yaparak en yeni SSD'lerle inanılmaz hızlara ulaşmak mümkün. BIOS üzerindeki M.2 Genie işlevi ile oyuncular artık sistem ya da oyun SSD’leri için RAID 0 kurarak oyunların açılış hızlarını artırabilecekler. MSI’ın M.2 Genie özelliği sayesinde M.2 ve U.2 için RAID 0 kurulumu inanılmaz kolay bir işlem haline geliyor.
USB Cihazlarınızın Performansını Arttırın Yüksek hızlı USB üzerinden veri, müzik ve filmleri her zamankinden çok daha hızlı iletin.

AMD Turbo USB 3.2 Gen2’ye sahip olan MSI anakartlar ile daha önce hiç görmediğiniz USB hızlarına ulaşırsınız. Ters çevrilebilir USB Type-C konektörünün rahatlığı ile USB cihazlarının zahmetsizce bağlanmasını sağlayıp, USB 3.2’nin tüm performans avantajlarından kolayca faydalanın.

Ömür Boyu Kalite İçin Tasarlandı Yalnızca en iyi kaliteye sahip bileşenleri ve en yeni tasarımları kullanıyoruz. Acımasız testlerden ve en zorlu koşullardan geçiriyoruz.. Böylece size süper güvenilir, kararlı ve yüksek performanslı bir anakart sunuyoruz.

Sisteminizi PCI-E Steel Armor İle Güçlendirin Steel Armor, PCB üzerinde çok daha fazla lehim noktasına sahiptir. Böylece ekran kartınızı güçlendirir ve PCI-Express sinyallerinin elektromanyetik girişimlere maruz kalmasını önleyerek daha yüksek bir GPU hızlandırması ile kesintisiz bir oyun deneyimi sunar.

En İyi Anakart Koruması MSI anakartlar üzerinde bulunan çift kat topraklanmış montaj yuvaları, anakarta zarar verebilecek elektrostatik deşarj (ESD) dalgalanmalarına karşı Çift ESD koruması sunar. Böylece sınırsızca ve güven içinde sisteminizin tadını çıkarabilirsiniz.

Üst Seviye Tasarım Yılların tecrübesine sahip olan MSI, yüksek performanslı anakartlar üretmeye yabancı değil. Ar-Ge ve mühendislik ekiplerimiz, sayısız tasarımı gözden geçirip, çok çeşitli yüksek kaliteli bileşenleri değerlendirerek en zorlu koşullar altında dahi güvenilirlik sunan ürünler geliştirdi.

Sunucu Sınıfı PCB İki kat daha yüksek transfer hızı ve bant genişliği sunan yeni PCI-E Gen 4 çözümlerini tam olarak desteklemek için MSI X570 anakartlarda sunucu sınıfı devre kartı tasarımı kullanılır. Böylece uzun oyun seanslarınız için daha uzun ömürlü ve güvenilir bir sistem performansı elde edebilirsiniz.
 • Sunucu sınıfı PCB, 3 kat daha yüksek ısı dayanımına sahiptir ve devre kartını yüksek sıcaklıklara karşı korur.
 • Sunucu sınıfı PCB, sistemin altyapısını güçlü kılan, bükülme ve kıvrılmaya karşı daha dayanıklı bir yapıya sahiptir.
 • Sunucu sınıfı PCB sinyal kaybını %30 daha fazla önleyerek daha iyi performans olanağı sunar.

Gaming Certified - En İyi Oyun Performansı Gaming anakartlarımız oyun laboratuvarlarımızda, internet kafelerde ve dünyanın en iyi eSpor oyuncuları tarafından yine dünyanın en popüler oyunlarında kararlılık ve en iyi performans için test edilmiştir. 24 saatlik kesintisiz online ve offline oyun testleri ile MSI, tümleşik ağ konfigürasyonu, ses iletimi ve FPS performansını mükemmel bir seviyeye ayarlayarak sizlerin de en iyi oyun performansına ulaşmanızı sağlar.

Yalnızca bu testlerden geçen anakartlar “Gaming Certified” statüsüne erişir ve gerçek bir MSI Gaming anakart olduklarına dair sertifikalandırılırlar.

Oyun İçinde Avantajınız MSI anakartlar sunduğu en etkileyici oyun içi avantajları ile oyuncuların istedikleri zaman oyuna hakim olmalarını sağlar; MSI anakartlarının gelişmiş ses ve LAN özellikleri ile dinleme deneyiminizi ve ağ bağlantınızı artırın. Olağanüstü ses kalitesinin ve çevrim içi oyunların tadını çıkarın.

En Düşük Gecikme İle Oyuna Hükmet MSI GAMING LAN ile savaş alanında düşmanlarını ezmeye hazırlan! En yüksek kaliteli bileşenleri en iyi online oyun için ince ayarlarla donattık. Böylece en düşük gecikme ile en iyi oyun içi deneyimi sunuyoruz.

WiFi 6 ve Gerçek MU-MIMO Teknolojisi En yeni OFDMA ve iki yönlü MU-MIMO teknolojilerine destekleyen WiFi 6, sinyal yoğunluğunun yüksek olduğu ortamlarda dahi 4 kata kadar ağ kapasitesi ve verimlilik sağlar. Veri paketini aynı anda yalnızca bir cihaza gönderebilen WiFi 5 ile kıyaslandığında, WiFi 6 aynı ağdaki tüm cihazlara aynı ve uyumlu bant genişliğini verimli bir şekilde dağıtır.

Yüksek Bant Genişliği ve Düşük Gecikme Süresi MEG X570 UNIFY, yüksek bant genişliği ve düşük gecikme süreli 2.5G LAN’a sahiptir. Tümleşik 2.5Gbps bağlantı her zamankinden daha hızlı ve inanılmaz veri aktarım hızı sağlarken, MSI LAN Manager en iyi online oyun deneyimini sunar.

Yeni Nesil Intel WiFi AX ve Bluetooth 2.4Gbps’e kadar AX hızları sunan MU-MIMO teknolojisine sahip Intel WiFi / Bluetooth çözümü ile yüksek hızlı kablosuz ağa bağlanın.

MSI Gaming LAN Manager Optimize edilmiş trafik önceliği ve düşük gecikme ile size en iyi online oyun deneyimini sunmak için tasarlanmış olan MSI Gaming LAN Manager, gecikmeye karşı duyarlı oyun uygulamalarını otomatik olarak sınıflandırır ve öncelik tanır.

MSI Gaming LAN Manager;
 • Oyunları otomatik olarak diğer uygulamalardan daha öncelikli tutar
 • Uygulamaların trafik önceliğini belirleme olanağı sunar
 • Her uygulama için bant genişliğini özelleştirme imkanı sunar

Sizi Oyunun İçine Çeken Ses Kalitesi Audio Boost ile mümkün olan en derin ses deneyimini yaşayın. MSI anakartlar uzun yıllara dayanan tecrübesiyle oyunculara gerçek ve en iyi sesi sunuyor. En yüksek ses kalitesi için üst sınıf bileşenleri kullanan Audio Boost, oyun oynarken rakiplerinize karşı size açık bir avantaj sağlar. Nefes kesici bir ses deneyimi ile oyunun kurallarını değiştiren dinamik ses sahnelerinin keyfini tadacaksınız. Audio Boost kullanarak gözleriniz kapalı bir şekilde düşmanlarınızın yerini tespit edebilirsiniz.

Audio Boost ile Ses Kalitesini Yükseltin
 • Yeni nesil yüksek çözünürlüklü ses işlemcisi (ALC1220)
 • ESS Audio DAC
 • Yüksek kaliteli ses kapasitörleri
 • Altın kaplama ses jakları ile S/PDIF
 • İzole ses devresi
 • Birbirinden ayrılmış ses katmanları
 • De-Pop Koruması
 • Dahili Kulaklık Amplifikatörü

Yepyeni Nahimic 3 İle Gelecek Nesil Ses Deneyimi Yepyeni Nahimic 3 ile daha önce yaşamadığınız nefes kesen bir ses deneyimine hazır olun! Basit ve algısal yeni arayüzü ile Nahimic 3 sadece oyunlarda 3D surround deneyimini geliştirmekle kalmıyor, aynı zamanda müzik, film ve konferans görüşmelerinde de sesi istediğiniz şekilde kontrol etmenizi sağlıyor.

Resizable BAR Resizable BAR, işlemcinizin GPU arabelleğinin tamamına erişebilmesini sağlayan ve bu sayede birçok oyunda performansı arttıran gelişmiş bir PCI Express özelliğidir.

Üretkenliğinizi Geliştirecek Uygulamalar Kolay kullanımlı, performans arttırıcı uygulamalar geliştirmede yıllar süren deneyimin sonucunda size yalnızca en iyi kaliteye sahip uygulamalar sunuyoruz. Bu araçları anakartınızdan en iyi performansı almak ve oyunda zafer elde etmek için kullanabilirsiniz.

MSI APP Player BlueStacks ile yapılan özel işbirliği ile geliştirilen MSI APP Player, mobil oyunlar ve PC platformu arasında mükemmel bir geçiş sağlayarak özel ışıklandırması, daha iyi grafikler gibi birçok avantaj sunar.

Dragon Center - Tek Bir Uygulama İle Oyun Sisteminiz Üzerinde Tam Kontrol PC’nizin kontrolüne tamamen sahip olmanız için gereken her şeyi tek bir uygulamada toplayan MSI Dragon Center, MSI masaüstü, ekran kartı, anakart ve hatta oyun donanımlarınızın tam işlevselliği için yüklemeniz gereken tek MSI yazılımı olacaktır. Dragon Center ile gelişmiş anakartların özelliklerini kontrol altına alın ve sonsuz olasılıkları ortaya çıkarın.

Kullanıcı Dostu BIOS BIOS’umuz en güncel seçenekleri içerir ve herkesin kolayca kullanması için uygundur. BIOS’un kapsamlı özellikleri, siz oyun oynarken maksimum performansı elde etmeniz için sisteminizi en optimum ayarlara getirmenizi sağlar.

Arka Giriş/Çıkış Portları
 • 1 x USB 3.2 Gen2 Type-C
 • 3 x USB 3.2 Gen2 Type-A
 • 2 x USB 3.2 Gen1 Type-A
 • 2 x USB 2.0
 • Clear CMOS Düğmesi
 • Wi-Fi /Bluetooth Anten Konektörleri
 • PS/2 GAMING Device Port
 • Realtek 2.5G LAN
 • 5 x HD ses jakı
 • Flash BIOS Düğmesi
Dahili Giriş/Çıkış Portları
 • 1x 24-pin ATX ana güç bağlantısı
 • 2x 8-pin ATX 12V güç bağlantısı
 • 4x SATA 6Gb/s
 • 2x USB 2.0 bağlantısı (ek 4 USB 2.0 bağlantı desteği)
 • 2x USB 3.2 Gen 1 bağlantısı (ek 4 USB 3.2 Gen 1 bağlantı desteği)
 • 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C Port
 • 1x 4-pin CPU fan konnektörü
 • 5x 4-pin sistem fan konnektörü
 • 1x 4-pin water-pump konnektörü
 • 1x Ön panel ses konnektörü
 • 2x Sistem paneli konnektörü
 • 1x TPM modül konnektörü
 • 1x Clear CMOS jumper
 • 1x Chassis Intrusion konnektörü
 • 1x Power düğmesi
 • 1x Reset düğmesi
 • 1x 4-pin RGB LED konnektörü
 • 2x 3-pin RAINBOW LED konnektörü
 • 1x 3-pin CORSAIR konnektörü
 • 1x 2-pin LED güç girişi
 • 1x Debug Code LED
 • 4x EZ Debug LED
Teknik Özellikler
İşlemci AMD Ryzen 5000 Serisi / 2. ve 3. Nesil AMD Ryzen / Ryzen 4000 G-Serisi / Radeon Vega Grafikli Ryzen ve Radeon Vega Grafikli 2. Nesil AMD Ryzen işlemciler
Soket AM4
Yonga Seti AMD X570
Bellek 4x DIMM, maks. 128GB, DDR4 1866/ 2133/ 2400/ 2667/ 2800/2933 /3000 /3066 /3200 /3466 /3600 /3733 /3866 /4000 /4133 /4266 /4400 /4533 /4600 /4733 /4800 /5000+ Mhz by JEDEC and A-XMP OC MODE
Genişleme Yuvaları 2x PCIe 4.0/ 3.0 x16 slot (PCI_E1, PCI_E3), 1x PCIe 4.0/ 3.0 x16 slot (PCI_E5, x4 modunu destekler), 2x PCIe 4.0/ 3.0 x1 slot
Multi-GPU Desteği 2-Yollu Nvidia SLI Teknolojisi, 3-Yollu AMD CrossFire Teknolojisi
Depolama 4x SATA 6Gb/s, 3x M.2
RAID 0/1/10
USB Arka: 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C, 3 x USB 3.2 Gen2 Type-A, 2 x USB 3.2 Gen1 Type-A, 2 x USB 2.0 / Ön: 1 x USB 3.2 Gen2 Type-C, 4 x USB 3.2 Gen1 Type-A, 4 x USB 2.0
Ses Realtek ALC1220 Codec, 7.1-Channel High Definition Audio
LAN 1x Realtek RTL8125 2.5 Gbps LAN
WIFI & Bluetooth Intel Wi-Fi 6 AX200, Bluetooth 5.1
Form Faktörü ATX, 30.5 cm x 24.4 cm
İşletim Sistemi Windows 10 64-bit

MSI MEG X570 UNIFY AMD X570 Soket AM4 DDR4 5000(OC)MHz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart Özellikleri

 • İşlemci ModeliAMD
 • İşlemci DesteğiAMD
 • YongasetiAMD X570
 • Soket YapısıAM4
 • Ram TipiDDR4 1866/ 2133/ 2400/ 2667/ 2800/2933 /3000 /3066 /3200 /3466 /3600 /3733 /3866 /4000 /4133 /4266 /4400 /4533 /4600 /4733 /4800 /5000+ Mhz by JEDEC and A-XMP OC MODE
 • Ram Kapasitesi128GB
 • SATA4 x SATA 6Gb/s
 • RAIDRAID 0, RAID 1, RAID 10
 • M.23 x M.2
 • PCI-E Slot3 x PCI-E X16, 2 x PCI-E X1
 • Ethernet (LAN)1x Realtek RTL8125 2.5 Gbps LAN
 • HDMIYok
 • USB1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C / 3 x USB 3.2 Gen2 Type-A / 2 x USB 3.2 Gen1 Type-A / 2 x USB 2.0
 • Overclock Var
 • Wi-Fi Var
 • Kasa YapısıATX
 • Garanti24 Ay Garanti
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.494,44 TL 3.494,44 TL +0
 • 1.799,77 TL 3.599,55 TL +0
 • 1.211,58 TL 3.634,74 TL +0
 • 917,66 TL 3.670,63 TL +0
 • 741,45 TL 3.707,24 TL +0
 • 624,10 TL 3.744,58 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.494,44 TL 3.494,44 TL +0
 • 1.792,02 TL 3.584,04 TL +0
 • 1.205,19 TL 3.615,56 TL +0
 • 911,91 TL 3.647,64 TL +0
 • 735,67 TL 3.678,36 TL +0
 • 618,59 TL 3.711,57 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.494,44 TL 3.494,44 TL +0
 • 1.800,52 TL 3.601,03 TL +0
 • 1.212,72 TL 3.638,15 TL +0
 • 918,91 TL 3.675,65 TL +0
 • 742,87 TL 3.714,33 TL +0
 • 625,64 TL 3.753,83 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.494,44 TL 3.494,44 TL +0
 • 1.801,44 TL 3.602,89 TL +0
 • 1.213,35 TL 3.640,04 TL +0
 • 919,49 TL 3.677,97 TL +0
 • 743,26 TL 3.716,30 TL +0
 • 625,97 TL 3.755,85 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.494,44 TL 3.494,44 TL +0
 • 893,90 TL 3.575,61 TL +2
 • 721,10 TL 3.605,49 TL +2
 • 909,06 TL 3.636,26 TL +0
 • 733,43 TL 3.667,16 TL +0
 • 616,43 TL 3.698,60 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.494,44 TL 3.494,44 TL +0
 • 1.800,53 TL 3.601,07 TL +0
 • 1.212,69 TL 3.638,07 TL +0
 • 918,96 TL 3.675,84 TL +0
 • 742,88 TL 3.714,41 TL +0
 • 625,63 TL 3.753,79 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.494,44 TL 3.494,44 TL +0
 • 1.800,53 TL 3.601,07 TL +0
 • 1.212,69 TL 3.638,07 TL +0
 • 918,96 TL 3.675,84 TL +0
 • 742,88 TL 3.714,41 TL +0
 • 625,63 TL 3.753,79 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.494,44 TL 3.494,44 TL +0
 • 1.786,52 TL 3.573,05 TL +0
 • 1.199,60 TL 3.598,81 TL +0
 • 906,23 TL 3.624,94 TL +0
 • 729,53 TL 3.647,64 TL +0
 • 611,77 TL 3.670,63 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.494,44 TL 3.494,44 TL +0
 • 1.787,80 TL 3.575,61 TL +0
 • 1.200,96 TL 3.602,89 TL +0
 • 907,55 TL 3.630,21 TL +0
 • 731,59 TL 3.657,95 TL +0
 • 614,29 TL 3.685,73 TL +0
3.494,44 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.
MSI MEG X570 UNIFY AMD X570 Soket AM4 DDR4 5000(OC)MHz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart
Puan Ortalaması 5,0
Bu ürüne verilmiş puanlar

MSI MEG X570 UNIFY AMD X570 Soket AM4 DDR4 5000(OC)MHz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN
5
Kaliteli anakart
Ürün tam bir performans canavarı. Vrm değerleri müthiş. Bileşen kalitesi üst seviyede. Üstünde fazlasıyla bağlantı yuvası var. Performansı ile göz dolduruyor.

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   MSI MEG X570 UNIFY AMD X570 Soket AM4 DDR4 5000(OC)MHz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart
   MSI MEG X570 UNIFY AMD X570 Soket AM4 DDR4 5000(OC)MHz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart %28 indirim 4.857,18 TL 3.494,44 TL
   3 Gün İçinde Kargo Ücretsiz Kargo
   SEPETE EKLE
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.