MEG Z490I UNIFY
MEG Z490I UNIFY
MEG Z490I UNIFY
MEG Z490I UNIFY
MEG Z490I UNIFY
Soket
1200
Intel, Intel
DDR4
Mini ITX

MSI MEG Z490I UNIFY Intel Z490 Soket 1200 DDR4 5000(OC)MHz Mini-ITX Gaming (Oyuncu) Anakart

MSI
%14 indirim
3.654,28 TL Tek Çekim / Havale: 3.130,77 TL
Bu ürünü satın aldığınızda 13,27TL değerinde 132659 puan kazanacaksınız
3 Gün İçinde Kargo
Ücretsiz Kargo
Çoklu
Kredi Kartı


MSI MEG Z490I UNIFY Intel Z490 Soket 1200 DDR4 5000(OC)MHz Mini-ITX Gaming Anakart Genel Özellikler

MSI MEG Serisi - Oyunun Efendisi Uç seviye gaming serisinin sınırlarını zorlamak için üretilmiş olan MSI’ın amiral gemisi modeli MEG Serisi, mevcut tüm gaming ürünlerin ötesine geçmeyi hedefliyor. Oyun verimliliğini arttırmak için mevcut cephaneliğimizin güçlü yönleri ile yenilikçi teknolojiyi bir araya getirdiğimiz en üst seviye gaming serisi olan MEG serisi, bir anakarttan çok daha fazlasını isteyen oyun tutkunlarına performans ve kişiselleştirmenin tam kontrolünü ele alma imkanı sunar.

Olağanüstü Soğutma Çözümü
 • Zero Frozr Teknolojisi ile gelen Frozr Heatsink tasarımı: MEG sınıfı modellere özel bu tasarımda aktif soğutma ile maksimum performansa hazır.
 • M.2 Shield Frozr: Dahili M.2 termal çözümü, M.2 SSD’lere ekstra sağlamlık kazandırmanın yanında ısıya bağlı tıkanmayı da engelleyerek daha hızlı çalışmalarını sağlar.
 • Alüminyum G/Ç Kalkanı ve 7W/mK Termal ped: Tamamen alüminyum G/Ç kalkanı ve genişletilmiş soğutucu tasarımı sayesinde ısı dağılım yüzeyi genişlerken 7W/mK termal pedler de soğutucu üzerine daha fazla ısı transfer edilmesini sağlar.
 • Isı Borusu Tasarımı: İki MOS soğutucunun birleşimiyle ısı dağıtımı için daha fazla yüzey alanı.

Sisteminizin Sarsılmaz Temel Taşı
 • 10 katmanlı PCB tasarımı: Çok katmanlı PCB tasarımı, güç verimliliğini optimize ederek sisteminizin daha kararlı ve serin çalışmasını sağlar.
 • PCIe Steel Armor: Ekran kartlarını bükülmelere karşı korurken aynı zamanda elektromanyetik girişimi engelleyerek daha yüksek performans, kararlılık ve dayanıklılık sunar.
 • ISL Dijital PWM, 8 fazlı, 90A SPS: ISL dijital güç tasarımı, 90A Akıllı Güç Yönetimi ve Titanyum Choke III dahil olmak üzere yüksek kaliteli bileşenler sayesinde sisteminiz en zorlu koşullarda dahi kararlı ve sorunsuz çalışır.

Sınırsız Bağlantı
 • Thunderbolt 3 Portu: USB Type-C portu üzerinden 40Gb/s’ye varan aktarım hızları sunar.
 • En yeni Wi-Fi 6 Çözümü: En yeni kablosuz standardı, MU-MIMO ve BSS renk teknolojisi sayesinde 2400 Mb/sn hızlara ulaşabilir.
 • 2.5G LAN: LAN Manager ve 2.5G Gigabit LAN ile daha iyi ağ deneyimi.
 • Çift Turbo M.2 Konnektörü: Çift Turbo M.2, en yeni SSD’ler için 32Gb/sn’ye ulaşan PCI-E Gen3 x4 performansı sunar.

Üst Seviye Donanım Tasarımı Yılların tecrübesine sahip olan MSI, yüksek performanslı anakartlar üretmeye yabancı değil. Ar-Ge ve mühendislik ekiplerimiz, sayısız tasarımı gözden geçirip, çok çeşitli yüksek kaliteli bileşenleri değerlendirerek en zorlu koşullar altında dahi güvenilirlik sunan ürünler geliştirdi.

Termal Çözüm
 • Genişletilmiş alüminyum soğutucu tasarımı
 • Frozr Heatsink
 • Isı borusu tasarımı
 • M.2 Shield Frozr
 • 7W/mK termal ped

M.2 Shield Frozr - SSD Performansını Arttırın, Yavaşlamaları Engelleyin Dünyanın en hızlı SSD’leri bile ısındıklarında performansları düşebilir. Anakartın soğutma bloğu tasarımının bir parçası olarak M.2 Shield FROZR, gelecek nesil M.2 termal tasarımı olarak SSD diskinizin her zaman yüksek performansta çalışması için en iyi soğutma yöntemine sahiptir.

Total Fan Control Total Fan Control, anakartınıza bağlı tüm fanların denetimini kolay bir arayüz ile gerçekleştirmenizi sağlar. Ayrıca, işlemci ve anakart için, fan hızlarını otomatik olarak ayarlayabilen 4 adede kadar sıcaklık hedefi atamanıza imkan tanır.

Sıvı Soğutma İçin Optimize Edildi Piyasadaki en popüler All-in-One ve özel sıvı soğutma çözümlerini destekleyecek şekilde tasarlanmıştır.

Direkt 8 Fazlı Sağlam Güç Tasarımı Direkt 8 dijital güç fazlı VRM tasarımı ile maksimum performansı ortaya çıkarın ve sürdürün. ISL dijital PWM ve 90A Akıllı Güç Yönetimine sahip olan MEG Z490I UNIFY, üst düzey işlemcilerin tüm meydan okumalarına hazır.

Core Boost Core Boost teknolojisi MSI'ın üstün dizaynını ve optimize edilen güç tasarımını bir araya getiriyor. Böylece işlemcinize daha hızlı ve kesintisiz güç sağlıyor. Çok çekirdekli işlemcilere destek vermesinin yanında CPU için de en uygun koşulları sağlıyor.

1 Saniyede Hız Aşırtma Daha fazla FPS mi gerekiyor? Daha fazla CPU ve belek gücü mü lazım? MSI Game Boost, bir saniyede hız aşırtma sağlayarak size daha fazla FPS almanız için gereken gereken performans artışını sunar.

Dahili G/Ç Kalkanı Önceden monte edilmiş olarak gelen G/Ç kalkanı ile montaj süreci sizin için daha güvenli ve kolay geçer. Patent bekleyen bu tasarım G/Ç portlarınızı korumakla kalmaz, aynı zamanda elektrostatik deşarjdan kaynaklanan hasarları da önleyerek oyun için sağlam bir temel oluşturur.
10 Katmanlı PCB Tasarımı 10 PCB katmanı daha yüksek bant genişliği, daha yüksek aktarım hızları ve güvenilir devre iletimi sağlar.

Sisteminizi PCI-E Steel Armor İle Güçlendirin Steel Armor, PCB üzerinde çok daha fazla lehim noktasına sahiptir. Böylece ekran kartınızı güçlendirir ve PCI-Express sinyallerinin elektromanyetik girişimlere maruz kalmasını önleyerek daha yüksek bir GPU hızlandırması ile kesintisiz bir oyun deneyimi sunar.

En İyi Anakart Koruması MSI anakartlar üzerinde bulunan çift kat topraklanmış montaj yuvaları, anakarta zarar verebilecek elektrostatik deşarj (ESD) dalgalanmalarına karşı Çift ESD koruması sunar. Böylece sınırsızca ve güven içinde sisteminizin tadını çıkarabilirsiniz.

Gaming Certified - En İyi Oyun Performansı MSI anakartlar, en zorlu oyunlar için üretildi. Gaming anakartlarımız oyun laboratuvarlarımızda, internet kafelerde ve dünyanın en iyi eSpor oyuncuları tarafından yine dünyanın en popüler oyunlarında kararlılık ve en iyi performans için test edilmiştir. 24 saatlik kesintisiz online ve offline oyun testleri ile MSI, tümleşik ağ konfigürasyonu, ses iletimi ve FPS performansını mükemmel bir seviyeye ayarlayarak sizlerin de en iyi oyun performansına ulaşmanızı sağlar.
Yalnızca bu testlerden geçen anakartlar “Gaming Certified” statüsüne erişir ve gerçek bir MSI Gaming anakart olduklarına dair sertifikalandırılırlar.

Geliştirilmiş Performans İster bir oyuncu, ister PC tutkunu olun, gelişmiş özellikler ve en son teknolojiyle donatılmış olan yüksek performanslı MSI anakartlar sayesinde karşınıza çıkabilecek her türlü zorluğun üstesinden gelebilirsiniz.

Üst Düzeyde İstikrar ve Uyumluluk Testi MSI, en zorlu şartlar altında testlerini gerçekleştirdiği popüler markaların belleklerinin sisteminizde her görevde istikrarlı çalışmasını prensip edinmiştir. Bellek iş ortaklarımız olan Corsair, Crucial, Kingston, G.Skill ve daha birçok marka bellek modüllerini ve konfigürasyonlarını optimize ederek hız aşırtma performansının iyileştirilmesini sağlar.
Extreme Memory Profile (XMP) Teknolojisi Sistem performansını arttırmak ve mükemmel kararlılıkta bir sistem oluşturmak için Click BIOS uygulamasından Extreme Memory Profile (XMP) özelliğini kolayca etkinleştirmeniz yeterli. Extreme Memory Profile teknolojisi ile en iyi bellek hızı ve kararlılığına kolayca ulaşırsınız.

Hızlı ve Geleceğe Hazır Depolama MSI anakartlar en güncel depolama standartlarının tümünü destekler. Herhangi bir ultra-hızlı depolama aygıtını bağlamanıza olanak tanıyan bu özelliği, size oyun içinde avantajlar sağlar. Oyunlara daha hızlı başlayın, seviyeleri daha hızlı yükleyin ve böylelikle düşmanlarınıza karşı gerçek bir avantaja sahip olun.

Intel Optane Bellekler İçin Hazır Bu yeni teknoloji harikası, bellek ve depolama cihazlarında oyunun kurallarını değiştirecek bir performans sunuyor. Optane bellekleme özelliğini devreye sokarak depolama cihazlarınızın daha hızlı çalışmasını sağlayabilir, oyun sisteminizi çok daha hızlı hale getirebilirsiniz!

M.2 Genie İle Kolay RAID Kurulumu MSI’ ın M.2 Genie seçeneği ile RAID 0 konfigürasyonu yaparak en yeni SSD'lerle inanılmaz hızlara ulaşmak mümkün. BIOS üzerindeki M.2 Genie işlevi ile oyuncular artık sistem ya da oyun SSD’leri için RAID 0 kurarak oyunların açılış hızlarını artırabilecekler. MSI’ın M.2 Genie özelliği sayesinde M.2 ve U.2 için RAID 0 kurulumu inanılmaz kolay bir işlem haline geliyor.

Dragon Center - Tek Bir Uygulama İle Oyun Sisteminiz Üzerinde Tam Kontrol Gelişmiş anakart özelliklerinin kontrolünü elinize almanız için yeniden tasarlanan Dragon Center, bir dizi MSI yardımcı yazılım programını tek bir merkezde toplayarak optimizasyonu yeni bir seviyeye taşıyor.

Click BIOS 5 - Oyun Tutkunlarının BIOS’u BIOS’umuz en güncel seçenekleri içerir ve herkesin kolayca kullanması için uygundur. Click BIOS 5’in kapsamlı özellikleri, siz oyun oynarken maksimum performansı elde etmeniz için sisteminizi en optimum ayarlara getirmenizi sağlar.

MSI APP Player BlueStacks ile yapıan özel işbirliği ile geliştirilen MSI APP Player, mobil oyunlar ve PC platformu arasında mükemmel bir geçiş sağlayarak özel ışıklandırması, daha iyi grafikler gibi birçok avantaj sunar.

Oyun İçinde Avantajınız MSI anakartlar sunduğu en etkileyici oyun içi avantajları ile oyuncuların istedikleri zaman oyuna hakim olmalarını sağlar; MSI anakartlarının gelişmiş ses ve LAN özellikleri, USB ve Mystic Light gibi özellikler ile herhangi bir oyun deneyimini sürükleyici bir hale dönüştürür.

Yüksek Bant Genişliği ve Düşük Gecikme Süresi MEG Z490I Unify, yüksek bant genişliği ve düşük gecikme süreli 2.5G LAN’a sahiptir. Tümleşik 2.5Gbps bağlantı her zamankinden daha hızlı ve inanılmaz veri aktarım hızı sağlarken, MSI LAN Manager en iyi online oyun deneyimini sunar.

WiFi 6 ve Gerçek MU-MIMO Teknolojisi En yeni OFDMA ve iki yönlü MU-MIMO teknolojilerine destekleyen WiFi 6, sinyal yoğunluğunun yüksek olduğu ortamlarda dahi 4 kata kadar ağ kapasitesi ve verimlilik sağlar. Veri paketini aynı anda yalnızca bir cihaza gönderebilen WiFi 5 ile kıyaslandığında, WiFi 6 aynı ağdaki tüm cihazlara aynı ve uyumlu bant genişliğini verimli bir şekilde dağıtır.

Yeni Nesil Intel WiFi AX ve Bluetooth 2.4Gbps’e kadar AX hızları sunan MU-MIMO teknolojisine sahip Intel WiFi / Bluetooth çözümü ile yüksek hızlı kablosuz ağa bağlanın.

MSI Gaming LAN Manager Optimize edilmiş trafik önceliği ve düşük gecikme ile size en iyi online oyun deneyimini sunmak için tasarlanmış olan MSI Gaming LAN Manager, gecikmeye karşı duyarlı oyun uygulamalarını otomatik olarak sınıflandırır ve öncelik tanır.

MSI Gaming LAN Manager;
 • Oyunları otomatik olarak diğer uygulamalardan daha öncelikli tutar
 • Uygulamaların trafik önceliğini belirleme olanağı sunar
 • Her uygulama için bant genişliğini özelleştirme imkanı sunar

Audio Boost 4 İle Profesyonel Stüdyo Sınıfı Ses Kalitesi Audio Boost 4 ile mümkün olan en derin ses deneyimini yaşayın. MSI anakartlar uzun yıllara dayanan tecrübesiyle oyunculara gerçek ve en iyi sesi sunuyor. En yüksek ses kalitesi için üst sınıf bileşenleri kullanan Audio Boost 4, oyun oynarken rakiplerinize karşı size açık bir avantaj sağlar. Nefes kesici bir ses deneyimi ile oyunun kurallarını değiştiren dinamik ses sahnelerinin keyfini tadacaksınız. Audio Boost 4 kullanarak gözleriniz kapalı bir şekilde düşmanlarınızın yerini tespit edebilirsiniz.

Audio Boost 4 İle Ses Kalitesini Yükseltin
 • Yeni nesil yüksek çözünürlüklü ses işlemcisi (ALC1200)
 • Yüksek kaliteli ses kapasitörleri
 • Altın ses jakları
 • İzole ses devresi
 • Birbirinden ayrılmış ses katmanları
 • De-Pop Koruması

Yepyeni Nahimic 3 İle Gelecek Nesil Ses Deneyimi Yepyeni Nahimic 3 ile daha önce yaşamadığınız nefes kesen bir ses deneyimine hazır olun! Basit ve algısal yeni arayüzü ile Nahimic 3 sadece oyunlarda 3D surround deneyimini geliştirmekle kalmıyor, aynı zamanda müzik, film ve konferans görüşmelerinde de sesi istediğiniz şekilde kontrol etmenizi sağlıyor.

Thunderbolt 3 40Gbps’e kadar hızlı veri aktarımına olanak sunan Thunderbolt 3 ayrıca, papatya dizilimini kullanarak tek bir bağlantı noktası aracılığıyla altı adede kadar Thunderbolt özellikli aygıtı bağlamanıza imkan tanır. Thunderbolt 3 ile ışık hızında veri aktarımının rahatlığını yaşayın.

Ön USB Type-C Bağlantısı MSI anakartlar, oyuncuların en yeni USB cihazlarıyla bağlantı kurmasını sağlayan ön USB Type-C desteğine sahiptir. MSI PC kasalı bir sistem kurarak en pratik ve kullanışlı deneyime sahip olun.

ESL Pro League MSI ile devam eden ortaklığımız, ESL Turnuvalarında hem oyunculara hem de takipçilerine e-Sporu benzersiz bir şekilde deneyimleme olanağı verdi.”

- Paul Brewer, ESL marka ortaklığı departmanı Bşk.Yrd.

Arka Giriş/Çıkış Portları
 • 1 x USB 3.2 Gen2 Type-C
 • 1 x USB 3.2 Gen2 Type-A
 • 2 x USB 3.2 Gen1 Type-A
 • 2 x USB 2.0
 • Display port
 • HDMI port
 • 2.5G LAN
 • Wi-Fi / Bluetooth Anten Konnektörleri
 • 5 x Ses Jakı
 • Clear CM0S Düğmesi
 • Optik S/PDIF-Çıkışı
Dahili Giriş/Çıkış Portları
 • 1x 24-pin ATX Güç Bağlantısı
 • 1x 8-pin ATX 12V Güç Bağlantısı
 • 4x SATA 6Gb/s
 • 2x M.2 slot (M-Key)
 • 1x USB 3.2 Gen 2 10Gbps Type-C port
 • 1x USB 3.2 Gen 1 5Gbps bağlantısı (ek 2 USB 3.2 Gen1 5Gbps bağlantı noktasını destekler)
 • 1x USB 2.0 bağlantısı (ek 2 USB 2.0 bağlantı noktasını destekler)
 • 1x 4-pin CPU fan bağlantısı
 • 1x 4-pin Water Pump Bağlantısı
 • 1x 4-pin Sistem Fan Bağlantısı
 • 1x Ön panel ses bağlantısı
 • 2x Sistem paneli bağlantısı
 • 1x Chassis Intrusion konnektörü
 • 2x 3-pin RAINBOW LED konnektörü
 • 1xTPM modül konnektörü
Teknik Özellikler
İşlemci 10. Nesil Intel Core, Pentium Gold, Celeron
Soket LGA 1200
Yonga Seti Intel Z490
Bellek 2x DIMM, maks. 64GB, DDR4 5000(OC)/ 4800(OC)/ 4600(OC)/ 4533(OC)/ 4400(OC)/ 4300(OC)/ 4266(OC)/ 4200(OC)/ 4133(OC)/ 4000(OC)/ 3866(OC)/ 3733(OC)/ 3600(OC)/ 3466(OC)/ 3400(OC)/ 3333(OC)/ 3300(OC)/ 3200(OC)/ 3000(OC) / 2933(JEDEC)/ 2666(JEDEC)/ 2400(JEDEC)/ 2133(JEDEC) MHz
Genişleme Yuvaları 1x PCIe 3.0 x16 slot
Grafik 1x DisplayPort, maks. çözünürlük 4096x2304 @60Hz, 1x HDMI port, maks. çözünürlük 4096x2160 @30Hz, Intel JHL7540 Thunderbolt 3 Kontrolcü, 1x Thunderbolt 3 [Type-C] port, maks. çözünürlük 3840x2160 @60Hz, DisplayPort 1.4 maks. çözünürlük 4096x2304 @60 Hz, Maksimum paylaşılan bellek 1GB
Depolama 4x SATA 6Gb/s, 2x M.2 slot [Key M]
RAID 0/1/5/10
USB Arka: 1 x USB 3.2 Gen2 Type-C, 1 x USB 3.2 Gen2 Type-A, 2 x USB 3.2 Gen1 Type-A, 2 x USB 2.0 / Ön: 1 x USB 3.2 Gen2 Type-C, 2 x USB 3.2 Gen1 Type-A, 2 x USB 2.0
Ses Realtek ALC1220 Codec, 7.1-Channel High Definition Audio
LAN 1x Realtek RTL8125B 2.5Gbps LAN
WIFI & Bluetooth Intel AX201, Bluetooth 5.1
Form Faktörü Mini-ITX, 17.0 cm x 17.0 cm (6.7 in. x 6.7 in.)
İşletim Sistemi Windows 10 64-bit

MSI MEG Z490I UNIFY Intel Z490 Soket 1200 DDR4 5000(OC)MHz Mini-ITX Gaming (Oyuncu) Anakart Özellikleri

 • İşlemci ModeliIntel, Intel
 • İşlemci Desteği10. Nesil Intel Core / Pentium Gold / Celeron
 • YongasetiIntel Z490
 • Soket Yapısı1200
 • Ram TipiDDR4 5000(OC)/4800(OC)/4600(OC)/4533(OC)/4400(OC)/ 4300(OC)/ 4266(OC)/ 4200(OC)/ 4133(OC)/ 4000(OC)/ 3866(OC)/ 3733(OC)/ 3600(OC)/ 3466(OC)/ 3400(OC)/ 3333(OC)/ 3300(OC)/ 3200(OC)/ 3000(OC) / 2933(JEDEC)/ 2666(JEDEC)/ 2400(JEDEC)/ 2133(JEDEC) MHz
 • Ram Kapasitesi64GB
 • SATA4x SATA3
 • RAIDRAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 10
 • M.22 x M.2
 • PCI-E Slot1x PCIe 3.0 x16
 • Ethernet (LAN)1x Realtek® 8125B 2.5G LAN controller
 • HDMI1x HDMI
 • USB1 x USB 3.2 Gen2 Type-C / 1 x USB 3.2 Gen2 Type-A / 2 x USB 3.2 Gen1 Type-A / 2 x USB 2.0
 • Overclock Var, Var
 • Wi-Fi Var
 • Kasa YapısıMini - ITX
 • Garanti24 Ay Garanti
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.130,77 TL 3.130,77 TL +0
 • 1.612,47 TL 3.224,94 TL +0
 • 1.076,75 TL 3.230,26 TL +0
 • 822,16 TL 3.288,62 TL +0
 • 664,28 TL 3.321,42 TL +0
 • 559,15 TL 3.354,88 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.130,77 TL 3.130,77 TL +0
 • 1.605,52 TL 3.211,05 TL +0
 • 1.079,76 TL 3.239,29 TL +0
 • 817,01 TL 3.268,03 TL +0
 • 659,11 TL 3.295,55 TL +0
 • 554,22 TL 3.325,30 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.130,77 TL 3.130,77 TL +0
 • 1.613,13 TL 3.226,27 TL +0
 • 1.086,51 TL 3.259,52 TL +0
 • 823,28 TL 3.293,12 TL +0
 • 665,55 TL 3.327,77 TL +0
 • 560,53 TL 3.363,16 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.130,77 TL 3.130,77 TL +0
 • 1.613,97 TL 3.227,93 TL +0
 • 1.087,07 TL 3.261,22 TL +0
 • 823,80 TL 3.295,20 TL +0
 • 665,91 TL 3.329,54 TL +0
 • 560,83 TL 3.364,97 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.130,77 TL 3.130,77 TL +0
 • 800,87 TL 3.203,49 TL +2
 • 646,05 TL 3.230,26 TL +2
 • 814,46 TL 3.257,83 TL +0
 • 657,10 TL 3.285,52 TL +0
 • 552,28 TL 3.313,69 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.130,77 TL 3.130,77 TL +0
 • 1.613,15 TL 3.226,30 TL +0
 • 1.086,48 TL 3.259,45 TL +0
 • 823,32 TL 3.293,29 TL +0
 • 665,57 TL 3.327,85 TL +0
 • 560,52 TL 3.363,13 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.130,77 TL 3.130,77 TL +0
 • 1.613,15 TL 3.226,30 TL +0
 • 1.086,48 TL 3.259,45 TL +0
 • 823,32 TL 3.293,29 TL +0
 • 665,57 TL 3.327,85 TL +0
 • 560,52 TL 3.363,13 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.130,77 TL 3.130,77 TL +0
 • 1.602,24 TL 3.204,47 TL +0
 • 1.075,87 TL 3.227,60 TL +0
 • 812,76 TL 3.251,06 TL +0
 • 654,29 TL 3.271,44 TL +0
 • 548,68 TL 3.292,08 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.130,77 TL 3.130,77 TL +0
 • 1.601,74 TL 3.203,49 TL +0
 • 1.075,98 TL 3.227,93 TL +0
 • 813,10 TL 3.252,41 TL +0
 • 655,45 TL 3.277,26 TL +0
 • 550,36 TL 3.302,15 TL +0
3.130,77 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.

Bu ürün hakkında henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya
   MSI MEG Z490I UNIFY Intel Z490 Soket 1200 DDR4 5000(OC)MHz Mini-ITX Gaming (Oyuncu) Anakart
   MSI MEG Z490I UNIFY Intel Z490 Soket 1200 DDR4 5000(OC)MHz Mini-ITX Gaming (Oyuncu) Anakart %14 indirim 3.654,28 TL 3.130,77 TL
   3 Gün İçinde Kargo Ücretsiz Kargo
   SEPETE EKLE
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.