MSI MPG B560I GAMING EDGE WIFI Intel B560 Soket 1200 DDR4 5200(OC)MHz Mini-ITX Gaming Anakart Genel Özellikler

Oyunlara Tarzınızı Katın MSI’ın yeni üyesi MPG B560I Gaming Edge WiFi, farklı açılardan muhteşem renklerini yansıtan keskin ve belirgin hatlara sahip tasarımıyla eşsiz bir his ve üstün bir görünüm sunar. Optimize edilmiş tasarım ve yüksek kaliteli bileşenleri sayesinde yıldırım hızında performansa sahip olan MPG B550I Gaming Edge WiFi, oyuncuların tüm gereksinimlerini karşılayabilmek için seçkin oyun özellikleri, sınırsız özelleştirme seçenekleri ve kritik öneme sahip oyun silahlarıyla donatılmıştır.

MPG B560I Gaming Edge WiFi ile tehlikeli sularda gezin; düşmanlarınızın ruhuna korku salın!

Eşsiz Özellikler
 • Core Boost Teknolojisi: 8 pin güç konnektörleri ve üstün kaliteye sahip tasarımıyla maksimum performansı için hazır.
 • Audio Boost: En sürükleyici oyun deneyimi için yüksek kaliteli ses işlemcisi ve izole ses.
 • 2 oz kalınlaştırılmış bakır ile 8 katmanlı PCB: 2 oz kalınlaştırılmış bakır ile 8 katmanlı devre kartı sayesinde yüksek performans ve uzun ömürlü sistem kararlılığından hiçbir ödün vermez.
 • PCIe Steel Armor: Ekran kartlarını bükülme ve elektromanyetik girişime karşı koruyarak daha yüksek performans göstermelerini sağlar.

Yeni Nesil Termal Çözüm
 • 7W/mK Termal Pedli Soğutucular: 7W/mK termal ped, soğutucuya daha iyi ısı transferi sağlar.
 • Genişletilmiş Soğutma Bloğu Tasarımı: MSI’ın genişleştilmiş güç yönetimi ve devre tasarımı, üst sınıf işlemcilerin tam hızda çalışmasına yardımcı olur.
 • Pompa Fan Desteği: Su soğutma pompanızın hızını ayarlayarak hem gürültü, hem de soğutma özelliklerini kontol etmenizi sağlar.
 • M.2 Shield Frozr: Dahili M.2 termal çözümü M.2 SSD’leri ısınmaya bağlı tıkanmaya karşı koruyarak daha hızlı çalışmalarını sağlar.

Yüksek Hızlı Veri İletimi
 • 2.5G Ağ Çözümü: Üst sınıf 2.5G LAN, LAN Manager ile birlikte çok daha iyi bir ağ deneyimi sunar.
 • En yeni Wi-Fi 6E Çözümü: En yeni kablosuz bağlantı çözümü MU-MIMO ve BSS renk teknolojisi desteği ile 2400 Mb/sn’ye varan hızlara olanak tanır.
 • DDR4 Boost: Tamamen izole edilmiş DDR devreleri ile en iyi oyun ve hız aşırtma performansı için saf sinyal iletimini garantiler.
 • MSI M.2 Otomatik Anahtar: Gen4 M.2, 11. veya 10. Nesil işlemciyle otomatik olarak senkronize olan özel anahtara sahiptir.
 • Lightning Gen 4 Çözümü: En yeni Gen 4 PCI-E ve M.2 çözümü, 64GB/sn’ye varan bant genişliği ile maksimum veri transfer hızı sunuyor.

Üst Seviye Donanım Tasarımı Yılların tecrübesine sahip olan MSI, yüksek performanslı anakartlar üretmeye yabancı değil. Ar-Ge ve mühendislik ekiplerimiz, sayısız tasarımı gözden geçirip, çok çeşitli yüksek kaliteli bileşenleri değerlendirerek en zorlu koşullar altında dahi güvenilirlik sunan ürünler geliştirdi.

Daha Fazla Çekirdek ve Daha Yüksek Performans İçin Gelişmiş Termal Tasarım Daha fazla çekirdeğe sahip işlemcilerde termal ve güç tasarımı, sıcaklığın düşük kalması için son derece önemlidir. MSI’ın genişletilmiş PWM soğutucu ve gelişmiş devre tasarımı sayesinde en üst seviye işlemciler bile MSI anakartlarda tam güç çalışabilir.

M.2 Shield Frozr - SSD Performansını Arttırın, Yavaşlamaları Engelleyin Dünyanın en hızlı SSD’leri bile ısındıklarında performansları düşebilir. Anakartın soğutma bloğu tasarımının bir parçası olarak M.2 Shield Frozr, gelecek nesil M.2 termal tasarımı olarak SSD diskinizin her zaman yüksek performansta çalışması için en iyi soğutma yöntemine sahiptir.

Tam Kontrollü Fan Konnektörleri MSI anakartları, tüm sisteminizin CPU fanlarının hızlarını ve sıcaklıklarını yönetmenize olanak tanır, böylelikle size serin ve sessiz çalışan bir sistem üzerinde tam kontrol sağlar. Total Fan Control, anakartınıza bağlı tüm fanların denetimini kolay bir arayüz ile gerçekleştirmenizi sağlar. Ayrıca, işlemci ve anakart için, fan hızlarını otomatik olarak ayarlayabilen 4 adede kadar CPU sıcaklık hedefi atamanıza imkan tanır.

Frozr AI Cooling MSI AI Engine’i benimseyen Frozr AI Cooling özelliği, CPU ve GPU sıcaklıklarını algılayarak sistem fanlarının hızlarını bu ısı değerlerine göre otomatik olarak ayarlar.

Sıvı Soğutma İçin Optimize Edildi Piyasadaki en popüler All-in-One ve özel sıvı soğutma çözümlerini destekleyecek şekilde tasarlanmıştır.

6+2+1 Fazlı Güç Tasarımı 6+2+1 fazlı güç sistemi sayesinde kararlı ve sürekli güç iletimi garantilenir. VRM tasarımı ve Core Boost teknolojisine sahip MPG serisi anakartlar ile en zorlu oyunlarda dahi maksimum performansı ortaya çıkarın ve sürdürün.

Core Boost Core Boost teknolojisi MSI'ın üstün dizaynını ve optimize edilen güç tasarımını bir araya getiriyor. Böylece işlemcinize daha hızlı ve kesintisiz güç sağlıyor. Çok çekirdekli işlemcilere destek vermesinin yanında CPU için de en uygun koşulları sağlıyor.

1 Saniyede Hız Aşırtma Daha fazla FPS mi gerekiyor? Daha fazla CPU ve belek gücü mü lazım? MSI Game Boost, bir saniyede hız aşırtma sağlayarak size daha fazla FPS almanız için gereken gereken performans artışını sunar.

Dahili G/Ç Kalkanı Önceden monte edilmiş olarak gelen G/Ç kalkanı ile montaj süreci sizin için daha güvenli ve kolay geçer. Patent bekleyen bu tasarım G/Ç portlarınızı korumakla kalmaz, aynı zamanda elektrostatik deşarjdan kaynaklanan hasarları da önleyerek oyun için sağlam bir temel oluşturur.
EZ Debug LED (Hata Teşhis LED’leri) Başın belada mı? Ana bileşenleriniz için konumlandırılmış dahili LED’ler sayesinde bir sorunla karşılaştığınızda tam olarak nereye bakacağınızı bilir ve sorunu kolayca tespit edebilirsiniz.

Bakır PCB Tasarımı 2oz kalınlaştırılmış bakır PCB tasarımı, özellikle hız aşırtma yaparken iletkenlik ve ısı dağılımını arttırarak güvenilir performans sağlar.

Sisteminizi PCI-E Steel Armor İle Güçlendirin Steel Armor, PCB üzerinde çok daha fazla lehim noktasına sahiptir. Böylece ekran kartınızı güçlendirir ve PCI-Express sinyallerinin elektromanyetik girişimlere maruz kalmasını önleyerek daha yüksek bir GPU hızlandırması ile kesintisiz bir oyun deneyimi sunar.

En İyi Anakart Koruması MSI anakartlar üzerinde bulunan çift kat topraklanmış montaj yuvaları, anakarta zarar verebilecek elektrostatik deşarj (ESD) dalgalanmalarına karşı Çift ESD koruması sunar. Böylece sınırsızca ve güven içinde sisteminizin tadını çıkarabilirsiniz.

Gaming Certified - En İyi Oyun Performansı MSI anakartlar, en zorlu oyunlar için üretildi. Gaming anakartlarımız oyun laboratuvarlarımızda, internet kafelerde ve dünyanın en iyi eSpor oyuncuları tarafından yine dünyanın en popüler oyunlarında kararlılık ve en iyi performans için test edilmiştir. 24 saatlik kesintisiz online ve offline oyun testleri ile MSI, tümleşik ağ konfigürasyonu, ses iletimi ve FPS performansını mükemmel bir seviyeye ayarlayarak sizlerin de en iyi oyun performansına ulaşmanızı sağlar.
Yalnızca bu testlerden geçen anakartlar “Gaming Certified” statüsüne erişir ve gerçek bir MSI Gaming anakart olduklarına dair sertifikalandırılırlar.

Geliştirilmiş Performans İster bir oyuncu, ister PC tutkunu olun, gelişmiş özellikler ve en son teknolojiyle donatılmış olan yüksek performanslı MSI anakartlar sayesinde karşınıza çıkabilecek her türlü zorluğun üstesinden gelebilirsiniz.

DDR Performansında Büyük Bir Adım MSI OC LAB, yalnızca aşırı hız aşırtma üzerinde sıkı çalışmaz. XMP bellek profili, B560 için performans ve verimlilik konusunda büyük bir gelişmeye sahiptir. En iyi bellek hızını ve kararlılığını elde etmek için otomatik güç ayarlarıyla XMP profilini etkinleştirmek kolaydır.

Üst Düzeyde İstikrar ve Uyumluluk Testi MSI, en zorlu şartlar altında testlerini gerçekleştirdiği popüler markaların belleklerinin sisteminizde her görevde istikrarlı çalışmasını prensip edinmiştir. Bellek iş ortaklarımız olan Corsair, Crucial, Kingston, G.Skill ve daha birçok marka bellek modüllerini ve konfigürasyonlarını optimize ederek hız aşırtma performansının iyileştirilmesini sağlar.
Extreme Memory Profile (XMP) Teknolojisi Sistem performansını arttırmak ve mükemmel kararlılıkta bir sistem oluşturmak için Click BIOS uygulamasından Extreme Profile (XMP) özelliğini kolayca etkinleştirmeniz yeterli. Extreme Memory Profile teknolojisi ile en iyi bellek hızı ve kararlılığına kolayca ulaşırsınız.

Lightning Gen4 PCI-E M.2 11. Nesil Intel işlemcileri kullanan MSI B560 anakartlar, piyasadaki en hızlı yerleşik depolama çözümü olan Lightning Gen 4 M.2'ye sahiptir. MSI Lightning Gen 4 PCI-E, maksimum transfer hızları için 64GB/sn tek yönlü bant genişliğine sahip en yeni ve en hızlı PCI-E ve M.2 veri aktarım çözümüdür. PCIe 4.0, eski ve yeni nesil arayüzlerle de uyumludur. Steel Armor tasarımı ve sunucu sınıfı PCB optimizasyonu sayesinde hiçbir taviz vermeksizin yeni nesil cihazların tadını çıkarabilirsiniz.

Hızlı ve Geleceğe Hazır Depolama MSI B560 anakartlar en güncel depolama standartlarının tümünü destekler. Herhangi bir ultra-hızlı depolama aygıtını bağlamanıza olanak tanıyan bu özelliği, size oyun içinde avantajlar sağlar. Oyunlara daha hızlı başlayın, seviyeleri daha hızlı yükleyin ve böylelikle düşmanlarınıza karşı gerçek bir avantaja sahip olun.

Intel Optane Bellekler İçin Hazır Bu yeni teknoloji harikası, bellek ve depolama cihazlarında oyunun kurallarını değiştirecek bir performans sunuyor. Optane bellekleme özelliğini devreye sokarak depolama cihazlarınızın daha hızlı çalışmasını sağlayabilir, oyun sisteminizi çok daha hızlı hale getirebilirsiniz!

MSI M.2 Otomatik Anahtar MSI anakart, maksimum uyumluluk için ilk M.2 konektörünün otomatik olarak 11. veya 10. Nesil Intel Core işlemcilerle senkronize olmasını sağlayan özel anahtarlara sahiptir.

MSI Center Gelişmiş anakart özelliklerinin kontrolünü elinize almanız için tasarlanan MSI Center, bir dizi MSI yardımcı yazılım programını tek bir merkezde toplayarak optimizasyonu yeni bir seviyeye taşıyor.

Click BIOS 5 - Oyun Tutkunlarının BIOS’u BIOS’umuz en güncel seçenekleri içerir ve herkesin kolayca kullanması için uygundur. Click BIOS 5’in kapsamlı özellikleri, siz oyun oynarken maksimum performansı elde etmeniz için sisteminizi en optimum ayarlara getirmenizi sağlar.

MSI Sound Tune Tüm istenmeyen gürültü ve sesleri filtreleyen MSI Sound Tune, yapay zeka algoritmaları ile sesi algılar ve optimize ederek video ve ses görüşmelerinizin son derece temiz ve anlaşılır bir şekilde sürmesini sağlar.

Resizable BAR Resizable BAR, işlemcinizin GPU arabelleğinin tamamına erişebilmesini sağlayan ve bu sayede birçok oyunda performansı arttıran gelişmiş bir PCI Express özelliğidir.

*İşlevler sürümlere göre değişiklik gösterebilir. Lütfen resmi MSI web sitesinden en son VBIOS/BIOS/sürücü güncellemesi yapın veya servis merkezine başvurun.

Oyun İçinde Avantajınız MSI anakartlar sunduğu en etkileyici oyun içi avantajları ile oyuncuların istedikleri zaman oyuna hakim olmalarını sağlar; MSI anakartların gelişmiş ses, LAN özellikleri, USB bağlantıları ve Mystic Light uygulaması ile sürükleyici oyun deneyiminin tadını çıkarın.

Mystic Light Extension Sisteminizin görünümünden henüz tatmin olmadınız mı? MSI Mystic Light Extension ile oyun sisteminizi RGB LED şeritlerle donatabilir, senkronize edebilir ve RGB destekli anakartınız üzerindeki girişler sayesinde tüm ışıklandırmayı tek bir yazılım içinden özelleştirebilirsiniz.

Yüksek Bant Genişliği ve Düşük Gecikme Süresi MPG B560 Gaming Edge WiFi, yüksek bant genişliği ve düşük gecikme süreli 2.5G LAN’a sahiptir. Tümleşik 2.5Gbps bağlantı her zamankinden daha hızlı ve inanılmaz veri aktarım hızı sağlarken, MSI LAN Manager en iyi online oyun deneyimini sunar.

WiFi 6E ve Gerçek MU-MIMO Teknolojisi En yeni Wi-Fi 6E çözümü, 6GHz bandını, Bluetooth 5.2'yi, iki yönlü MU-MIMO ve BSS renk teknolojisini destekler, yüksek sinyal yoğunluğu ortamında 4 kata kadar ağ kapasitesi ve verimliliği sağlayarak 2400 Mbps'ye kadar hız sağlar.

MSI LAN Manager Optimize edilmiş trafik önceliği ve düşük gecikme ile size en iyi online oyun deneyimini sunmak için tasarlanmış olan MSI Gaming LAN Manager, gecikmeye karşı duyarlı oyun uygulamalarını otomatik olarak sınıflandırır ve öncelik tanır.

MSI LAN Manager;
 • Oyunları otomatik olarak diğer uygulamalardan daha öncelikli tutar
 • Uygulamaların trafik önceliğini belirleme olanağı sunar
 • Her uygulama için bant genişliğini özelleştirme imkanı sunar

Audio Boost ile Profesyonel Stüdyo Sınıfı Ses Kalitesi Audio Boost ile mümkün olan en derin ses deneyimini yaşayın. MSI anakartlar uzun yıllara dayanan tecrübesiyle oyunculara gerçek ve en iyi sesi sunuyor. En yüksek ses kalitesi için üst sınıf bileşenleri kullanan Audio Boost, oyun oynarken rakiplerinize karşı size açık bir avantaj sağlar. Nefes kesici bir ses deneyimi ile oyunun kurallarını değiştiren dinamik ses sahnelerinin keyfini tadacaksınız. Audio Boost kullanarak gözleriniz kapalı bir şekilde düşmanlarınızın yerini tespit edebilirsiniz.

Audio Boost ile Ses Kalitesini Yükseltin
 • Yüksek çözünürlüklü ses işlemcisi
 • Yüksek kaliteli ses kapasitörleri
 • Yüksek kaliteli ses jakları
 • İzole ses devresi
 • Birbirinden ayrılmış ses katmanları
 • De-Pop Koruması

USB 3.2 Gen2 Sevdiğiniz oyunları, film ve müzikleri USB üzerinden transfer etmek hiç bu kadar hızlı olmamıştı! USB cihazlarınız için çok çeşitli seçenekler sunan MSI MPG serisi anakartlar ile USB 3.2 Gen2 Type-A ve Type-C üzerinden 10Gb/sn'ye kadar yıldırım hızında veri transferi gerçekleştirin!

Ön USB Type-C Bağlantısı MSI gaming anakartlar, oyuncuların en yeni USB cihazlarıyla bağlantı kurmasını sağlayan ön USB Type-C desteğine sahiptir. MSI PC kasalı bir sistem kurarak en pratik ve kullanışlı deneyime sahip olun.

Arka Giriş/Çıkış Portları
 • 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C
 • 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-A
 • 4 x USB 2.0
 • 1 x HDMI
 • 1 x DisplayPort
 • 2.5G LAN
 • Wi-Fi/Bluetooth
 • 3 x Ses Jakı
Dahili Giriş/Çıkış Portları
 • 1x 24-pin ATX ana güç konektörü
 • 1x 8-pin ATX 12V güç konektörü
 • 4x SATA 6Gb/s konektörü
 • 2x M.2 slot (M-Key)
 • 1x USB 3.2 Gen 1 5Gbps Type-C port
 • 1x USB 3.2 Gen 1 5Gbps konektörü (ek 2 USB 3.2 Gen 1 5 Gbps bağlantı noktasını destekler)
 • 1x USB 2.0 Type-A konektörü (ek 2 USB 2.0 bağlantı noktasını destekler)
 • 1x 4-pin CPU fan konektörü
 • 1x 4-pin water-pump fan konektörü
 • 1x 4-pin sistem fan konektörü
 • 1x Ön panel ses konektörü
 • 2x Sistem paneli konektörü
 • 1x Kasaya izinsiz giriş konnektörü
 • 1x TPM modül konektörü
 • 1x Clear CMOS jumper
Teknik Özellikler
İşlemci Intel Soket LGA1200, 11. Nesil Intel Core, 10. Nesil Intel Core, Pentium Gold ve Celeron İşlemci
Yonga Seti Intel B560
Bellek 2 x DIMM, Max. 64GB, DDR4 5200(OC) / 5000(OC)/ 4800(OC)/ 4600(OC)/ 4533(OC)/ 4400(OC)/ 4300(OC)/ 4266(OC)/ 4200(OC)/ 4133(OC)/ 4000(OC)/ 3866(OC)/ 3733(OC)/ 3600(OC)/ 3466(OC)/ 3400(OC)/ 3333(OC)/ 3300(OC)/ 3200(OC)/ 3000(OC)/ 2933(JEDEC)/ 2666(JEDEC)/ 2400(JEDEC)/ 2133(JEDEC) MHz
Genişleme Yuvaları 1x PCIe x16 slot
Grafik 1x HDMI 2.0b (HDR), maks. çözünürlük 4K 60Hz, 1x DisplayPort 1.4, maks. çözünürlük 5120x3200 60Hz
Depolama 4 x SATA 6Gb/s, 2x M.2
USB Arka: 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C, 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-A, 4 x USB 2.0 / Ön: 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-C, 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 2 x USB 2.0
Ses Realtek ALC897 Codec 7.1-Channel High Definition Audio
LAN 1x Realtek RTL8125B 2.5Gbps LAN
WiFi / Bluetooth Intel Wi-Fi 6E AX210 / Bluetooth 5.2
Form Faktörü Mini-ITX, 17.0 cm x 17.0 cm
İşletim Sistemi Windows 10 64-bit

MSI MPG B560I GAMING EDGE WIFI Intel B560 Soket 1200 DDR4 5200(OC)MHz Mini-ITX Gaming (Oyuncu) Anakart Özellikleri

 • İşlemci ModeliIntel
 • İşlemci Desteği11. Nesil Intel Core / 10. Nesil Intel Core / Pentium Gold / Celeron
 • YongasetiIntel B560
 • Soket Yapısı1200
 • Ram TipiDDR4 5200(OC) / 5000(OC)/ 4800(OC)/ 4600(OC)/ 4533(OC)/ 4400(OC)/ 4300(OC)/ 4266(OC)/ 4200(OC)/ 4133(OC)/ 4000(OC)/ 3866(OC)/ 3733(OC)/ 3600(OC)/ 3466(OC)/ 3400(OC)/ 3333(OC)/ 3300(OC)/ 3200(OC)/ 3000(OC)/ 2933(JEDEC)/ 2666(JEDEC)/ 2400(JEDEC)/ 2133(JEDEC) MHz
 • Ram Kapasitesi64GB
 • SATA4x SATA3
 • M.22 x M.2
 • PCI-E Slot1x PCIe x16
 • Ethernet (LAN)1x Realtek RTL8125B 2.5Gbps LAN
 • HDMI1x HDMI
 • USB1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C, 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-A, 4 x USB 2.0
 • Overclock Var
 • Wi-Fi Var
 • Kasa YapısıMini - ITX
 • Garanti24 Ay Garanti
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.470,35 TL 3.470,35 TL +0
 • 1.787,37 TL 3.574,73 TL +0
 • 1.203,23 TL 3.609,68 TL +0
 • 911,33 TL 3.645,32 TL +0
 • 736,34 TL 3.681,68 TL +0
 • 619,79 TL 3.718,76 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.470,35 TL 3.470,35 TL +0
 • 593,22 TL 3.559,33 TL +4
 • 1.196,88 TL 3.590,63 TL +0
 • 905,62 TL 3.622,49 TL +0
 • 730,60 TL 3.653,00 TL +0
 • 614,33 TL 3.685,98 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.470,35 TL 3.470,35 TL +0
 • 1.782,96 TL 3.565,92 TL +0
 • 1.199,61 TL 3.598,83 TL +0
 • 908,09 TL 3.632,35 TL +0
 • 733,38 TL 3.666,89 TL +0
 • 616,95 TL 3.701,71 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.470,35 TL 3.470,35 TL +0
 • 1.783,87 TL 3.567,75 TL +0
 • 1.200,23 TL 3.600,69 TL +0
 • 908,56 TL 3.634,25 TL +0
 • 733,77 TL 3.668,83 TL +0
 • 617,28 TL 3.703,68 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.470,35 TL 3.470,35 TL +0
 • 887,74 TL 3.550,96 TL +2
 • 1.179,19 TL 3.537,56 TL +0
 • 902,80 TL 3.611,18 TL +0
 • 728,38 TL 3.641,88 TL +0
 • 601,86 TL 3.611,18 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.470,35 TL 3.470,35 TL +0
 • 1.782,91 TL 3.565,82 TL +0
 • 1.199,61 TL 3.598,83 TL +0
 • 908,11 TL 3.632,45 TL +0
 • 733,34 TL 3.666,70 TL +0
 • 616,93 TL 3.701,61 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.470,35 TL 3.470,35 TL +0
 • 1.782,91 TL 3.565,82 TL +0
 • 1.199,61 TL 3.598,83 TL +0
 • 908,11 TL 3.632,45 TL +0
 • 733,34 TL 3.666,70 TL +0
 • 616,93 TL 3.701,61 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.470,35 TL 3.470,35 TL +0
 • 1.776,02 TL 3.552,05 TL +0
 • 1.192,56 TL 3.577,68 TL +0
 • 900,92 TL 3.603,68 TL +0
 • 725,26 TL 3.626,28 TL +0
 • 608,19 TL 3.649,16 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.470,35 TL 3.470,35 TL +0
 • 1.772,94 TL 3.545,88 TL +0
 • 1.190,35 TL 3.571,05 TL +0
 • 899,24 TL 3.596,96 TL +0
 • 724,50 TL 3.622,49 TL +0
 • 608,06 TL 3.648,39 TL +0
3.470,35 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.

Bu ürün hakkında henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya
   MSI MPG B560I GAMING EDGE WIFI Intel B560 Soket 1200 DDR4 5200(OC)MHz Mini-ITX Gaming (Oyuncu) Anakart
   MSI MPG B560I GAMING EDGE WIFI Intel B560 Soket 1200 DDR4 5200(OC)MHz Mini-ITX Gaming (Oyuncu) Anakart
   Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.