ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

MINING amaçlı kullanılan Ekran kartları üretici tarafından garanti dışı bırakılabilir.

MSI Radeon RX 5600 XT Gaming MX 6GB GDDR6 192Bit DX12 Gaming Ekran Kartı Genel Özellikler

MSI Radeon RX 5600 XT ile Kurallara Meydan Okuyun Mükemmel bir oyun deneyimi için kuralları esnettik. Yeni RDNA tabanlı Radeon RX 5600 XT ile sıra dışı performans ve yüksek kaliteli oyun keyfini yaşayın. Radeon RX 5600 XT ile kontrolü ele alın ve sizin için özelleştirilmiş, kesin ve hızlı bir oyun sistemine sahip olun.

Yeni Gaming RDNA Mimarisi Radeon RX 5600 XT, görsel efektler için optimize edilen yeni işlemci birimleri ve yeni yönergeler ile çok katmanlı arabellek hiyerarşisini kullanarak gecikmeyi büyük ölçüde azaltarak oyunların daha hızlı tepki vermesine olanak tanır.

RDNA Mimarisi ile Maksimum Oyun Performansı Yüksek performanslı RDNA mimarisi ile geliştirilen Radeon Görüntü Keskinleştirme, FidelityFX ve VR teknolojileri gibi özelliklerle maksimum performans ve ağzınızı açık bırakacak oyun deneyimleri sizi bekliyor!

Sürükleyici Oyun Dinamikleri Oyun deneyiminizi bir üst seviyeye taşıyın. AMD Radeon FreeSync teknolojisi ile takılma ve yırtılma olmaksızın akıcı bir oyun deneyimi yaşayın. En sevdiğiniz e-spor oyunları için ultra hızlı tepki süresi sağlayan Radeon Anti-Lag sayesinde en düşük gecikme süresi ile oyunlarınızda rekabet üstünlüğünü yakalayın. En güncel Radeon yazılımları ile ekran kartınızın potansiyelini tamamen serbest bırakan en güncel ve yeni oyunlar için optimize edilmiş Radeon Software ile yüksek performansta ve özelleştirilebilir oyun deneyimini yaşayın.

Gaming MX ile Sessizlik İçinde En Sert Oyununu Oyna MSI’ın ikonik çift fanlı GAMING serisinin merakla beklenen dönüşü. Şık siyah ve demir grisi kaplamanın karışımını bir araya getiren bu şaheser, dış cephede size birinci sınıf tasarım sunar. Yeni MSI GAMING kartı sizi şaşırtmak için tasarlandı!

Arkanızı Kolluyoruz Şık fırçalı metal görünümü ile GAMING serisi ekran kartları, kartın hem daha şık görünmesini, hem de bükülmelere karşı daha dayanıklı olmasını sağlar. Stratejik olarak yerleştirilen termal yastıklar ile sıcaklıklar daha da düşük seviyelerde tutulur.

Termal Tasarım Etkileyici Sanal Gerçeklik dünyasını deneyimlemek ve tadını çıkarmak için yüksek performanslı donanım gereklidir. Üst düzey oyun ve eSpor alanında dünya lideri olan MSI, sisteminizin VR'a hazır olduğundan emin olmak için doğru tavsiyelerde bulunur. MSI, VR ortaklarımızla birlikte oyunculara oyunların canlandığı son derece gerçekçi bir VR deneyimi sunuyor.

Torx Fan 3.0 Soğutmada bir sembol haline gelen MSI TORX fanların yeni versiyonunda termal performansın sınırlarını zorluyoruz. Geleneksel kanatlar üzerinde görülen çıkıntılar, hava akışını yoğunlaştırıp dağıtıcı kanatlara aktararak sabit ve güçlü bir basınç üretilmesini sağlar.
 • Dağıtıcı Fan Kanatları: Dağıtıcı fan kanatları daha dik bir kavise sahiptir. Böylece içeri daha fazla hava çekilerek soğutma bloğu üzerine üflenen hava akımı ve etkisi maksimum seviyeye ulaşır.
 • Geleneksel Fan Kanatları: Geleneksel fan kanatları, aşağı doğru hava akımını maksimum seviyeye çıkarır ve alt kısımdaki geniş heatsink üzerine yönlendirerek sürekli hava akışı sağlar.

Aerodinamik Ustası En iyi soğutmayı sağlama arayışlarımız sonucunda aerodinamik sanatında ustalaştık. MSI Gaming MX ekran kartının altında, tüm kartı soğuk tutan bir mühendislik harikası bulunuyor. Verimli ısı dağılımı için çığır açan aerodinamik teknikleri kullanan soğutma bloğu, düşük sıcaklık ve yüksek performansı bir arada sunar.

Zero Frozr: Kimseye Fark Edilmeyin İlk defa 2008 yılında MSI tarafından sektöre sunulan Zero Frozr teknolojisi, artık ekran kartlarında bir standart haline geldi. Zero Frozr teknolojisi, düşük yük altında fanları tamamen durdurarak gürültüyü keser ve oyuna daha fazla odaklanmanıza yardımcı olur.
 • Isı > 60°C Üzerinde Fanlar Çalışır: Yoğun oyun veya benchmark testleri sırasında fanlar döner.
 • Isı < 60°C’nin Altında Fanlar Durur: Sistem beklemede iken, multimedya ya da hafif oyunlar sırasında fanlar tamamen durur.

Yoğun Soğutma
 • 1. Bakır Isı Boruları: Altta düz kare şekilli bakır ısı boruları, bakır taban plakasının yüzeyinden çok daha hızlı ve optimal ısı transferi sağlar.
 • 2. Üstün Kaliteli Termal Macun: En iyi termal tasarımı oluştururken her detayın önemi vardır. Bu yüzden MSI ekran kartları, soğutmada rakiplerini uzak ara geride bırakmak için oyuncu sınıfı termal macunu kullanmaktadır.

Termal Pedler Kullanılan bol miktarda termal ped ile bileşenlerin soğutma bloğuna ısı iletimi arttırılarak soğutma performansı maksimum seviyeye çıkarıldı.

Birliğin İzleri Tüm bu metallerin altında, çok katmanlı bağlantı yollarından oluşan Baskılı Devre Kartı, hayati öneme sahip bileşenleri birbirine bağlar ve yıldırım hızında iletişim kurmalarına izin verir.

Bükülmeyi Önleyen Soğutucu Tasarımı Bellek modülleri için soğutucu görevi gören döküm metal sac plaka direkt olarak G/Ç braketine bağlanarak bükülmeyi önleyici bir koruma görevi görür. Sağ tarafta yer alan güç fazları ise mükemmel soğutma için direkt olarak soğutucuya kaynaşmış olan bir plaka ile kaplıdır.

Özel PCB Tasarımı Tüm devre kartları eşit şekilde oluşturulmamıştır. Nihai kararlılık sunmak için daha fazla katman ve daha geniş bir yüzey alanı kullanan MSI’ın özel PCB tasarımı, kartı sınırlarına kadar zorlayabilmeniz için güçlendirilmiş bir güç dağıtımı sağlar.

Sınırsız Deneyim Beraberinde gelen yazılımla MSI ekran kartınızın performansından en iyi şekilde yararlanın ve neredeyse sınırsız özelleştirme seçeneklerini deneyimleyin.

Dragon Center - Tek Bir Uygulama İle Oyun Sisteminiz Üzerinde Tam Kontrol Yeniden tasarlanan Dragon Center, optimizasyonu yeni bir seviyeye taşıyor. Şimdi sistem performansınızı yalnızca görüntülemiyor, aynı zamanda farklı özelleştirilebilir profiller ile optimize ederek sistem belleğinde oyun performansı için yer açabiliyor.

Sonunda Dragon Center, MSI masaüstü, ekran kartı, anakart ve hatta oyun donanımlarınızın tam işlevselliği için yüklemeniz gereken tek MSI yazılımı olacaktır. Modüler konsept sayesinde, uygulama eklendiğinde yeni MSI donanımını otomatik olarak algılar. Sisteminizdeki donanıma bağlı olarak, özel kurulumunuz için ilgili sürücü yazılımlarını sunar.
MSI Afterburner MSI Afterburner, dünyada en tanınan ve en çok kullanılan ekran kartı hız aşırtma aracıdır. Ekran kartınız üzerinde tam denetim kurmanızı sağlar. Ayrıca donanımlarınızı üzerinde son derece detaylı bilgi vermenin yanında fan profilleri özelleştirme, benchmark ve video kayıt gibi bazı ek özellikler de sunar.

Oyun Deneyiminizi Bir Üst Seviyeye Taşıyın Oyun deneyiminizi bir üst seviyeye taşıyın. Radeon RX 5600 XT’nin tüm avantajlarından yararlanan AMD Radeon FreeSync ve FreeSync 2 HDR teknolojileri oyunculara, 700'den fazla monitörde daha yüksek tazeleme oranları, düşük gecikme süresi ve 10bit HDR ile takılma ve yırtılma olmaksızın akıcı bir oyun deneyimi sunar.

FidelityFX Teknolojisi Oyun geliştiricilerinin yüksek kaliteli işleme sonrası efektler oluşturmalarına yardımcı olan FidelityFX, oyunların görsel doğruluk ve performans arasında bir denge kurmasını kolaylaştırır. FidelityFX teknolojisi, geleneksel görüntü keskinleştirme rutinlerinin sebep olduğu yapay dokuları en aza indirirken, düşük kontrasta sahip alanlardaki detayları ortaya çıkaran Kontrast Uyumlu Keskinleştirme (CAS) özelliğini barındırır.

Radeon Görüntü Keskinleştirme (RIS) Teknolojisi Radeon Görüntü Keskinleştirme teknolojisi, oyun çözünürlüğü üzerinde tam kontrol sağlamanıza ve görüntü kalitesi ile performans arasındaki dengeyi kurmanıza olanak tanır. Daha iyi FPS değerlerine ulaşmak için düşük çözünürlükte oyun oynadığınızda oluşan bulanıklığı gidermek için, Radeon GPU ölçekleme ve RIS özelliğini birlikte kullanarak oyun içi görsellerin keskinliğini geri kazanmasını sağlayabilir ve detaylı tam ekran oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

Tamsayı Ekran Ölçeklemesi Tamsayı Ekran Ölçeklemesi ile klasik oyunların nostaljisini modern yüksek çözünürlüklü ekranlarda yeniden yaşayın. IDS, net bir görsel deneyim sağlamak için her pikseli dört (veya daha fazla) kat kadar yükseltir.

AMD Radeon Boost AMD Radeon Boost, dinamik olarak hızlı hareketli oyun sahnelerinde daha yüksek FPS sağlamak için, görüntü çözünürlüğünü azaltıp, kare oranları ve akıcılığı yükselterek, görüntü kalitesine en az etkiyle performans artışı sağlar.

Radeon Anti-Lag eSpor için geliştirilen Radeon Anti-Lag, verilen komutla ekranda görünen etkisi arasında geçen süreyi yüzde 31’e kadar azaltarak, rekabetçi bir avantaj sunar. Böylece daha yüksek kare oranlarına benzer bir deneyim sağlar.

Oyunun Geleceği Ekranda yırtılma, takılma ve gecikme olmadan en akıcı, en hızlı ve en heyecanlı oyun deneyimi.

Ultra yüksek çözünürlük (UHD) ile 1080p seviyesinin 4 katına ulaşabilir, oyunda daha keskin ve detaylı görüntülere kavuşabilirsiniz. HDR (High Dynamic Range) teknolojisi, oyun dünyanızı daha önce görmediğiniz kadar yüksek kontrast ve renkler sayesinde çarpıcı parlaklık ve canlılıkta bir görüntü deneyimi ile zenginleştirir.

MSI İle Sanal Gerçekliğe Hazır Olun Sanal gerçekliğin büyülü dünyasını sonuna kadar deneyimleyebilmek için yüksek performanslı donanımlar gerekli. Üst sınıf oyun sistemleri ve e-Sporda dünya lideri MSI, sisteminizin VR için hazır olduğundan emin olmanız için tavsiye ettiğimiz MSI VR oyun sistemleri sayesinde VR iş ortaklarımızla birlikte size oyunların hayat bulduğu son derece gerçekçi bir VR deneyimi sunuyoruz.
MSI APP Player BlueStacks ile yapılan özel işbirliği ile geliştirilen MSI APP Player, mobil oyunlar ve PC platformu arasında mükemmel bir geçiş sağlayarak özel ışıklandırması, daha iyi grafikler gibi birçok avantaj sunar.

Teknik Özellikler
Model Adı Radeon RX 5600 XT GAMING MX
Grafik İşlemci Ünitesi Radeon RX 5600 XT
Veriyolu Standardı PCI Express 4.0
İşlem Çekirdeği 2304
Çekirdek Hızı Boost: 1620 MHz / Game: 1495 MHz / Base: 1280 MHz
Bellek Hızı 14 Gbps
Bellek 6GB GDDR6
Bellek Arayüzü 192-bit
Çıkışlar DisplayPort x 3 (v1.4) / HDMI 2.0b x 1
HDCP Desteği Var
Güç Tüketimi 150W
Güç Bağlantıları 8-pin x 2
Önerilen PSU 550W (Minimum: 450W)
DirectX Desteği 12
OpenGL Desteği 4.5
Çoklu GPU Teknolojisi Var
Maks. Görüntü Desteği 4
VR Ready Var
Dijital Maks. Çözünürlük 7680x4320
Boyutlar 297 x 141 x 42 mm
Ağırlık 922 g

MSI Radeon RX 5600 XT Gaming MX 6GB GDDR6 192Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı Özellikleri

 • Chip SetiAMD, AMD
 • Bellek6 GB, 6 GB
 • Bit Değeri192 Bit, 192 Bit
 • Grafik İşlemcisiAMD Radeon RX 5600 XT, AMD Radeon RX 5600 XT
 • Bağlantı TipiHDMI, HDMI, DisplayPort, DisplayPort
 • DirectX DesteğiDirectX 12, DirectX 12
 • OverclockYok, Yok
 • DVI ÇıkışıYok, Yok
 • HDMIVar, Var
 • Display ÇıkışıVar, Var
 • Open GLOpen GL 4.5, Open GL 4.5
 • Soğutucu TipiÇift Fanlı, Çift Fanlı
 • Garanti Süresi24 Ay, 24 Ay
 • Garanti KoşuluMINING amaçlı kullanılan Ekran kartları üretici tarafından garanti dışı bırakılabilir., MINING amaçlı kullanılan Ekran kartları üretici tarafından garanti dışı bırakılabilir.
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 11.040,21 TL 11.040,21 TL +0
 • 5.686,14 TL 11.372,28 TL +0
 • 3.827,82 TL 11.483,47 TL +0
 • 2.899,21 TL 11.596,86 TL +0
 • 2.342,50 TL 11.712,50 TL +0
 • 1.971,75 TL 11.830,48 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 11.040,21 TL 11.040,21 TL +0
 • 5.661,64 TL 11.323,29 TL +0
 • 3.807,62 TL 11.422,87 TL +0
 • 2.881,06 TL 11.524,22 TL +0
 • 2.324,25 TL 11.621,27 TL +0
 • 1.954,36 TL 11.726,19 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 11.040,21 TL 11.040,21 TL +0
 • 5.688,48 TL 11.376,96 TL +0
 • 3.831,41 TL 11.494,23 TL +0
 • 2.903,18 TL 11.612,71 TL +0
 • 2.346,98 TL 11.734,91 TL +0
 • 1.976,62 TL 11.859,71 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 11.040,21 TL 11.040,21 TL +0
 • 5.691,41 TL 11.382,83 TL +0
 • 3.833,41 TL 11.500,22 TL +0
 • 2.905,01 TL 11.620,05 TL +0
 • 2.348,23 TL 11.741,15 TL +0
 • 1.977,68 TL 11.866,09 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 11.040,21 TL 11.040,21 TL +0
 • 2.824,16 TL 11.296,64 TL +2
 • 2.278,21 TL 11.391,05 TL +2
 • 2.872,06 TL 11.488,25 TL +0
 • 2.317,18 TL 11.585,90 TL +0
 • 1.947,54 TL 11.685,23 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 11.040,21 TL 11.040,21 TL +0
 • 5.688,54 TL 11.377,08 TL +0
 • 3.831,33 TL 11.493,99 TL +0
 • 2.903,33 TL 11.613,32 TL +0
 • 2.347,03 TL 11.735,16 TL +0
 • 1.976,60 TL 11.859,59 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 11.040,21 TL 11.040,21 TL +0
 • 5.688,54 TL 11.377,08 TL +0
 • 3.831,33 TL 11.493,99 TL +0
 • 2.903,33 TL 11.613,32 TL +0
 • 2.347,03 TL 11.735,16 TL +0
 • 1.976,60 TL 11.859,59 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 11.040,21 TL 11.040,21 TL +0
 • 5.644,28 TL 11.288,55 TL +0
 • 3.789,98 TL 11.369,93 TL +0
 • 2.863,12 TL 11.452,50 TL +0
 • 2.304,84 TL 11.524,22 TL +0
 • 1.932,81 TL 11.596,86 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 11.040,21 TL 11.040,21 TL +0
 • 5.648,32 TL 11.296,64 TL +0
 • 3.794,28 TL 11.382,83 TL +0
 • 2.867,29 TL 11.469,15 TL +0
 • 2.311,36 TL 11.556,80 TL +0
 • 1.940,76 TL 11.644,56 TL +0
11.040,21 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.
MSI Radeon RX 5600 XT Gaming MX 6GB GDDR6 192Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı
Puan Ortalaması 5,0
Bu ürüne verilmiş puanlar

MSI Radeon RX 5600 XT Gaming MX 6GB GDDR6 192Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN
5

Özellikle 3 yıl garantisi olması çok büyük bir avantaj. Sessiz çalışması ekstra güzel bir özellik. 5 saat aralıksız Battlefield V ultra ayarlarda oynadım ve sıcaklık değerlerinin 60-61 derecenin üzerine çıkmadı. Hem performans hem de kalite olarak, sınıfına göre üst seviye bir kart.

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   MSI Radeon RX 5600 XT Gaming MX 6GB GDDR6 192Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı
   MSI Radeon RX 5600 XT Gaming MX 6GB GDDR6 192Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı
   Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.