MSI X299 Gaming M7 ACK Intel X299 Soket 2066 DDR4 4500(OC)MHz ATX Gaming Anakart Genel Özellikler

Usta Oyuncuların Anakartı MSI’ın Gaming anakartları seçkin oyun özellikleri ile dolu benzersiz bir görünüm ve his ile mümkün olan en iyi oyun deneyimini sunar.
Oyun Sisteminizi Kişiselleştirin Gaming APP ile kendi renk düzeninizi özelleştirin ve uygulayın. Mystic Light kullanarak oyun sisteminizi 16.8 milyon renk ve 17 farklı ışıklandırma efekti ile kişiselleştirebilirsiniz. İster Mystic Light uygulaması, ister akıllı telefonunuz vasıtasıyla paletten istediğiniz renkleri seçerek sisteminizin tarzına uyumlandırın. Farklı renkler mi istiyorsunuz? Sisteminizin görünümünü 1 saniyede değiştirin!
Soğuk Kalır PC’nizde soğutma, güvenilir bir performans için çok önemlidir. Yeterli sayıda fan bağlantısı ve eksiksiz denetimlerle sisteminizi maksimum seviyede soğutmak için gerekli tüm yazılım ve donanıma sahipsiniz.
Oyun İçinde Avantajınız Benzersiz MSI GAMING araçlarıyla oyunda rakiplerinizi geride bırakın. Akıllı donanım ve yazılımlar yeteneklerinizi öne çıkarmak için tasarlandı.
Savaş Alanında Birinci Olun Bu anakart en güncel depolama standartlarının tümünü destekler. Herhangi bir ultra-hızlı depolama aygıtını bağlamanıza olanak tanıyan bu özelliği, size oyun içinde avantajlar sağlar. Oyunlara daha hızlı başlayın, seviyeleri daha hızlı yükleyin ve böylelikle düşmanlarınıza karşı gerçek bir avantaja sahip olun.

Sanal Dünyalara Dalın VR deneyiminde hiçbir ödün vermek istemiyorsanız, benzersiz MSI özelliklerinin önde gelen VR markaları ile işbirliği yaparak sunduğu canlı, akıcı ve gerçekçi bir VR deneyimini yaşayın; içerikler hayat bulsun!
Profesyonel Ses Kalitesi Audio Boost 4 Pro ile mümkün olan en derin ses deneyimini yaşayın. MSI Audio Boost 4 Pro, kullandığı birinci sınıf ses bileşenleri ile en yüksek ses kalitesini sunar. Nefes kesici bir ses deneyimi ile oyunun kurallarını değiştiren dinamik ses sahnelerinin keyfini tadacaksınız.
En Düşük Gecikme İle Oyuna Hükmet MSI GAMING LAN ile savaş alanında düşmanlarını ezmeye hazırlan! En yüksek kaliteli bileşenleri en iyi online oyun için ince ayarlarla donattık. Böylece en düşük gecikme ile en iyi oyun içi deneyimi sunuyoruz.
Eşsiz Bellek Performansı MSI anakartlar oyun sisteminizdeki belleklerin çok daha hızlı, hız aşırtmaya hazır ve kararlı çalışmasını sağlar.
Hız Aşırtma İçin Tasarlandı Sektörün en iyi bileşenleri ve MSI’ın üst sınıf ArGe tasarımını bir arada sunan bu anakart ile dünya standartlarında bir performansa ulaşacaksınız. Sisteminizi ayarlama ve hata giderme için elinizin altında bulunan sayısız araç ile sisteminizi yepyeni performans seviyelerine ulaştırabilirsiniz.
- OC Engine 2
- BIOS Flashback+
- OC PCB
- V-Check Points Lite
- Üst Sınıf Güç Fazları.
- Load Line Kalibrasyonu
- DigitALL Power PWM
- DEBUG LED
- EASY BUTTON 3
- Handy Clear CMOS button
- Yüksek Akım Koruması

MSI USB 3.1 - 2 Kat Daha Hızlı Sevdiğiniz oyunları, film ve müzikleri USB üzerinden transfer etmek hiç bu kadar hızlı olmamıştı! USB 3.1, 10Gb/sn'ye kadar yıldırım hızında veri transferi gerçekleştirebilir!
Üretkenliğinizi Geliştirecek Uygulamalar Kolay kullanımlı, performans arttırıcı uygulamalar geliştirmede yıllar süren deneyimin sonucunda size yalnızca en iyi kaliteye sahip uygulamalar sunuyoruz. Bu araçları anakartınızdan en iyi performansı almak ve oyunda zafer elde etmek için kullanabilirsiniz.
Ömür Boyu Kalite İçin Tasarlandı Yalnızca en iyi kaliteye sahip bileşenleri ve en yeni tasarımları kullanıyoruz. Acımasız testlerden ve en zorlu koşullardan geçiriyoruz. Böylece size süper güvenilir, kararlı ve yüksek performanslı bir anakart sunuyoruz.
Oyun Tutkunlarının BIOS’u BIOS’umuz en güncel seçenekleri içerir ve herkesin kolayca kullanması için uygundur. BIOS’un kapsamlı özellikleri, siz oyun oynarken maksimum performansı elde etmeniz için sisteminizi en optimum ayarlara getirmenizi sağlar.

Olağanüstü Renkler ve Efektler Mystic Light RGB LED kullanarak PC’nizi 16.8 milyon renk ve 17 farklı ışıklandırma efekti ile kişiselleştirin.

Mystic Light İle Akıllı Telefon ve PC Kontrolü
Mystic Light uygulamasını kolaylıkla bilgisayarda, telefon ya da tablette kullanabilirsiniz. Telefon ya da tablete kolayca kurulan bu uygulama sayesinde PC’nize uzaktan erişim imkanı sağlar ve birkaç tuşla bilgisayarınızı istediğiniz herhangi bir renge ve yepyeni bir görünüme kavuşturabilirsiniz.
3D Yazıcı Ürünleri ve Modifikasyon Desteği Modifikasyonu kendiniz yapın! Sisteminizi tamamen dönüştürün. Bu anakart 3D yazıcı ve modlama için optimize edildi.

Bu anakart üzerindeki 3D X-Mounting vidalar, 3D yazıcı ile ürettiğiniz kendi kapaklarınızı, FAN korumalarınızı ve diğer 3D parçaları anakarta kolayca monte etmenize olanak tanıyor.
Tam Kontrollü Fan Konnektörleri MSI anakartları, tüm sisteminizin CPU fanlarının hızlarını ve sıcaklıklarını yönetmenize olanak tanır, böylelikle size serin ve sessiz çalışan bir sistem üzerinde tam kontrol sağlar. En popüler işlemci soğutucuları göz önünde bulundurularak fan konnektörleri anakarta uygun şekilde yerleştirilmiştir.

Çalışma Profiline Göre Değişken Fan Hızları
MSI FAN konnektörleri sistemin pil veya elektrik gücünde çalıştığını otomatik olarak algılar ve fan hızlarını sessizlik için optimize eder. Hysteresis özelliği ile önceki kullanımları da değerlendirerek fanlarınızın akıcı bir şekilde çalışmasını sağlayarak sistemin her zaman sessiz ve soğuk kalmasını sağlar.
Optimize Edilmiş Bellek Hatları MSI, sunduğu DDR4 Boost teknolojisi ile bellek hatlarını optimize ederek bellek devresini tamamen izole eder. Bu sayede mükemmel bir istikrar ve performansa ulaşan sisteminizin çökmesi konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Eşsiz Bellek Performansı
DDR4 Boost teknolojisi, diğer markalara kıyasla yüksek bellek hızlarında daha fazla kararlılık sağlar. Oyun oynarken veya büyük boyutlu video ve fotoğraf dosyalarıyla çalışırken performansta görülen ekstra artışın tadını çıkarın.

Lightning USB 3.1 Gen2 İle Yüksek Hızda Veri Transferi Birden fazla USB 3.1 cihazını kullanmak hiç bu kadar hızlı olmamıştı! Dünyanın en hızlı USB çözümü olan ASmedia 3142 USB 3.1 Gen2 denetleyicini barındıran MSI anakartları, aynı anda birden fazla USB cihazı kullanımında daha önce görülmemiş USB hızları sunar.
Intel Optane Ready Bu yeni teknoloji harikası, bellek ve depolama cihazlarında oyunun kurallarını değiştirecek bir performans sunuyor. Optane bellekleme özelliğini devreye sokarak depolama cihazlarınızın daha hızlı çalışmasını sağlayabilir, oyun sisteminizi çok daha hızlı hale getirebilirsiniz!
2 x Turbo M.2 Gen3 x4 ile 32Gb/sn'ye kadar hızlarla Turbo M.2, standart bir SATA III bağlantısından en az 5 kat daha hızlıdır! MSI anakartlarla yıldırım hızında bir sistem açılışı, inanılmaz çabuk açılan oyun ve uygulamaları deneyimleyin.
M.2 Genie İle Kolay RAID Kurulumu MSI’ ın M.2 Genie seçeneği ile RAID 0 konfigürasyonu yaparak en yeni SSD'lerle inanılmaz hızlara ulaşmak mümkün. BIOS üzerindeki M.2 Genie işlevi ile oyuncular artık sistem ya da oyun SSD’leri için RAID 0 kurarak oyunların açılış hızlarını artırabilecekler. MSI’ın M.2 Genie özelliği sayesinde M.2 ve U.2 için RAID 0 kurulumu inanılmaz kolay bir işlem haline geliyor.
X-Boost; Depolama Performansınızı Arttırır Kolay kullanıma sahip olan bu benzersiz ve özel yazılım, sisteminize bağlı tüm depolama ve USB cihazları otomatik olarak algılayıp optimize ederek performanslarını arttırmanıza yardımcı olur. X-Boost’un “Basit” ve “Gelişmiş” modunu kullanarak sisteminizin hızını %20’ye kadar arttırabilirsiniz. X-Boost bu sayede veri yüklerken ve aktarırken size zaman kazandırır.

Optimize Edilmiş PCB Tasarımı Endüstri lideri tasarım, profesyonel ekran kartları ve üst düzey depolama cihazlarından en yüksek verimliliği almak için, bant genişliğini en üst düzeye çıkarmıştır. Bu sayede optimize edilmiş uyumluluğu ve sarsılmayan kararlılığı ile profesyonel kullanımlara olanak sağlar.
Daha Fazla Performans mı İstiyorsunuz? Çoklu Ekran Kartını Deneyin! Oyun tutkunları en üst düzey deneyimi elde etmek için her zaman daha fazla performans ararlar. Çoklu ekran kartı kullanmak, istenilen performansa ulaşmak için mükemmel bir tercihtir. MSI Gaming anakartları çoklu ekran kartı teknolojilerine tam destek sağlar ve en uygun PCI-Express yuvası yerleşimi ile en iyi ısı performansına ulaşır.
VR Boost İle Oyunun İçine Çekileceksiniz Geleneksel USB portları sinyal düşmesi sebebiyle bağlı cihazlarda performans kaybına yol açabilir. Yalnızca MSI’da bulunan VR Boost, sanal gerçeklik uygulamaları için optimize edilmiş USB portuna temiz ve güçlü bir sinyal gönderen akıllı bir yongadır. Böylece VR deneyiminizden her zaman aynı keyfi alabilirsiniz.
Audio Boost 4 Pro İle Oyuna Güç Katın Nahimic 2 ile güçlendirilen Audio Boost sayesinde MSI anakartlar üstün kaliteli ses bileşenleri ve izole edilmiş ses devresi ile en yüksek ses kalitesini sunar. Audio Boost 4 PRO ile ister ön, ister arka ses çıkışını kullanın; oyun içinde rakibinizin konumunu tespit ederek stratejik üstünlüğe sahip olabilirsiniz. Audio Boost 4 PRO teknolojisi, her biri üzerinde bağımsız amplifikatör bulunan 2 adet adanmış HD ses işlemcisine sahiptir. Dolayısıyla kulaklık ve hoparlörlerinizi aynı anda kullanabilirsiniz.

Audio Boost 4 İle Ses Kalitesini Yükseltin
- LED İle Aydınlatılmış İzole Ses Devresi
- Birbirinden Ayrılmış Ses Katmanları
- Anti-Popcorn Gürültü Önleyici
- İki Adet Yeni Nesil Yüksek Çözünürlüklü Ses İşlemcisi
- Dahili Çift Kulaklık Amplifikatörü
- Chemi-Con Ses Kapasitörleri
- En Uygun 7.1 Ses Kalitesi İçin Altın Ses Jakları

Killer LAN E2500 İle Maksimum Ağ Performansı Gaming DNA’sı ile dizayn edilen Killer LAN, şampiyona sınıfı online ve LAN eSporlar için optimize edilmiştir. Gelişmiş Ağ Platformu Killer E2500 ile birlikte gelen Advanced Stream Detect 2.0 teknolojisi ile online oyunlarda ve yüksek kaliteli medya akışlarında maksimum ağ performansına ulaşırsınız. Killer LAN ile ağ trafiğinizi korur; öncelik seviyesini otomatik olarak denetleyip yöneterek lag atlamalarını engeller; böylelikle kusursuz oyun performansı ve rekabet avantajı elde edersiniz.
Killer DoubleShot Pro Killer DoubleShot Pro, Killer Ethernet konnektörlerinin ve Killer Wi-Fi adaptörünün bir arada çalışarak en yüksek ağ hızını sunmasını sağlar. Killer Network Manager, hangi uygulamaların hangi bağlantı üzerinden iletişim kuracağına karar verir ve ağ optimizasyonu sağlar. Bu sayede bağlantı hızınız 1,867 Gb/sn’ye ulaşabilir.
Killer Wireless AC 1535 Killer Wireless AC 1535 ve ExtremeRange Teknolojisi, PC’nizin kontrolü için sektör lideri hız ve akıllı denetimler sunar. Killer ile gelen “Lag and Latency Reduction” ve “ExtremeRange” teknolojileri bir arada çalışarak kullanıcı deneyimini daha düşük gecikme, daha uzun WiFi erişim mesafesi ve daha yüksek veri kalitesi ile geliştirir.

FAYDALARI
- Gecikme ve takılmayı azaltır
- ExtremeRange™ Teknolojisi
- Üst sınıf .11ac peformansı
- Bluetooth 4.1
- Advanced Stream Detect
- Görsel bant genişliği denetimi
LAN Protect İle Sisteminizi Güç Dalgalanmalarına Karşı Koruyun 15KV'lık akım koruması ile ağınız yıldırım düşmesi veya statik elektrik gibi sebeplerden oluşan ani akım dalgalanmalarına karşı korunur. LAN Protect, size en iyi ağ deneyimini sunacak bir LAN bağlantı tasarımıdır. RJ45 konnektörü içindeki kırmızı LED ışığı, korumanın devrede olduğunu gösterir.
Gaming LAN Manager MSI GAMING LAN ile rakiplerini savaş alanında bozguna uğratmaya hazırlan! Bu en kaliteli bileşenler, en iyi online oyun deneyimini gecikmesiz sunmak için özel olarak üretilip ayarlandı.

Optimize edilmiş trafik önceliği ve düşük gecikme ile size en iyi online oyun deneyimini sunmak için tasarlanmış olan MSI Gaming LAN Manager, gecikmeye karşı duyarlı oyun uygulamalarını otomatik olarak sınıflandırır ve öncelik tanır.
MSI Gaming LAN Manager;
- Oyunları otomatik olarak diğer uygulamalardan daha öncelikli tutar
- Uygulamaların trafik önceliğini belirleme olanağı sunar
- Her uygulama için bant genişliğini özelleştirme imkanı sunar

Sisteminizi PCI-E Steel Armor İle Güçlendirin Steel Armor, PCB üzerinde çok daha fazla lehim noktasına sahiptir. Böylece ekran kartınızı güçlendirir ve PCI-Express sinyallerinin elektromanyetik girişimlere maruz kalmasını önleyerek daha yüksek bir GPU hızlandırması ile kesintisiz bir oyun deneyimi sunar.
Steel Armor İle Bellek ve SSD Koruması DDR4 modülleri, M.2 SSD ve slotları MSI Steel Armor ile fiziksel hasarlara karşı korunur. Steel Armor aynı zamanda elektromanyetik parazitlere (EMI) karşı da koruma sağlayarak, anakart ve bağlı bileşenler arasında daha temiz bir veri sinyali sağlar ve daha akıcı bir oyun deneyimi sunmaya yardımcı olur.
Gelecek Nesil SSD’lere Hazır: U.2 Konnektörü ve Steel Armor Gelecek nesil SSD’ler, gelecek nesil bağlantı noktalarına ihtiyaç duyarlar. MSI GAMING anakartta bulunan ve cihaz başına 32Gb/sn’ye varan bir hız sunan U.2 konnektörü, Steel Armor ile geliştirilmiş bir korumaya sahiptir.
M.2 Shield Frozr: SSD Performansını Arttırın, Yavaşlamaları Engelleyin Dünyanın en hızlı SSD’leri bile ısındıklarında performansları düşebilir. Anakartın soğutma bloğu tasarımının bir parçası olarak M.2 Shield FROZR, gelecek nesil M.2 termal tasarımı olarak SSD diskinizin her zaman yüksek performansta çalışması için en iyi soğutma yöntemine sahiptir.
En İyi Anakart Koruması MSI anakartlar üzerinde bulunan çift kat topraklanmış montaj yuvaları, anakarta zarar verebilecek elektrostatik deşarj (ESD) dalgalanmalarına karşı Çift ESD koruması sunar. Böylece sınırsızca ve güven içinde sisteminizin tadını çıkarabilirsiniz.

Military Class 6 Bileşenleri MSI, sektörün en yüksek kalite standardı olan Military Class 6 bileşenler kullanır. Bu yüksek kaliteli bileşenler en zorlu koşullar altında bile sisteminizin akıcı ve kararlı çalışmasını sağlayan en iyi koruma teknolojileri ile donatılmıştır.
- Titanium Choke II; Daha ufak boyutu ve %30 daha yüksek güç verimliliği ile daha iyi bir hız aşırtma ve kararlılık sunar.
- Dark CAP; Üst sınıf anakart tasarımında vazgeçilmez bir bileşen olan Dark CAP, düşük ESR (eşdeğer seri direnç) değerlerine ve 10 yılı aşan parça ömrüne sahiptir.
- Dark Choke; Özel çekirdek tasarımı sayesinde Dark Choke daha düşük sıcaklıkta çalışır, daha iyi güç verimliliği ve kararlığı sunar.
Sınırsız Özgürlük, Maksimum Kolaylık Gaming Hotkey klavyenizi oyunlarda çok daha fonksiyonel hale getirir. Tek yapmanız gereken tuşlara istediğiniz işlevi veya makroyu atamak. Böylece ister tek tuşla sevdiğiniz oyunu başlatın, isterseniz hız aşırtma profilini yükleyin ve overclock yapın. En sık kullandığınız ardışık komutları tek tuşla verin. İstediğiniz tuşu kullanmakta özgürsünüz. İmkanlarınız sınırsız!
- Klavyenizdeki herhangi bir tuşu özelleştirin
- 8 adıma kadar makro programlayabilme
- Kullanıcı dostu kolay arabirim
- Tek tuşla favori oyununuzu başlatın
- Tek tuşla hız aşırtma
Gaming Device Port MSI Gaming Device Port, üst kalite oyun farelerinde hız yeteneklerini sonuna kadar kullanabilmeniz için en iyi bağlantı özelliklerini sunar. Böylece oyunlarda fareniz daha akıcı ve daha hızlı tepki verebilir.
Oyunlarda;
- Daha çabuk etki
- Özelleştirilebilir fare ayarları
- Ayarlanabilir fare iletişim hızı
- Daha akıcı oyun deneyimi
- Hızlı reaksiyon

Teknik Avantajları;
- Sıradan konnektörlere göre 3 kat daha fazla altın
- Takma-çıkarma işlemlerine 10 kat daha dayanıklı
- Oksitlenmeyi önler
X299 GAMING M7 ACK - Kusursuz Üstünlük 1- Clear CMOS & FlashBack+ düğmeleri
2- Lightning USB 3.1 Gen2
3- Killer GAMING WIFI
4- Killer GAMING LAN
5- Altın ses jakları ve S/PDIF
6- Gaming için tasarlanmış G/Ç kapağı
Çarpıcı bir görüntü, korumalı G/Ç portları
7- RGB LED aydınlatmalı sağlam soğutma bloğu
En iyi soğutma çözümünü RGB LED renklerle özelleştirin
8- DDR4 Boost / Steel Armor
Optimize edilmiş hatlar, izole bellek devreleri
9- PCI-E Steel Armor
Ekran kartınızı bükülme, çatlama ve elektromanyetik girişim sinyallerinden korur
10- M.2 Shield FROZR
2 adet M.2 SSD diskinizi tıkanmalara karşı korur ve daha hızlı çalışmalarını sağlar
11- U.2 / Steel Armor
NVMe desteği, PCI-Express Gen3 x4 üzerinden 32Gb/sn’ye varan veri transfer hızı
12- Audio Boost 4 PRO
2 adet ses işlemcisi ve Nahimic ile oyunda en yoğun ses deneyimi

MSI X299 Gaming M7 ACK Intel X299 Soket 2066 DDR4 4500(OC)MHz ATX Gaming Anakart Özellikleri

 • İşlemci ModeliIntel
 • İşlemci DesteğiIntel Core X-Serisi
 • YongasetiIntel X299
 • Soket Yapısı2066
 • Ram TipiDDR4 (O.C. 4133 / 4000 / 3866 / 3800 / 3733 / 3600 / 3466 / 3400 / 3333 / 3200 / 3000 / 2933 / 2800 / Olmayan: 2667/ 2400/ 2133 MHz, DDR4 (O.C.) 4500 / 4400 / 4333 / 4266 / 4200 / 4133 / 4000 / 3866 / 3800 / 3733 / 3600 / 3466 / 3400 / 3333 / 3200 / 3000 / 2933 / 2800 / Olmayan: 2667/ 2400/ 2133 MHz
 • Ram Kapasitesi256GB
 • SATA8x SATA3
 • RAIDRAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 10
 • M.22 x M.2
 • PCI-E Slot4 x PCIe 3.0 x16, 2 x PCIe 3.0 x1
 • Ethernet (LAN)Killer E2500 Gigabit LAN
 • HDMIYok
 • USB3 x USB 2.0, 4 x USB 3.1 Gen1 Type-A, 1 x USB 3.1 Gen2 Type-C, 1 x USB 3.1 Gen2 Type-A
 • Overclock Var
 • Wi-Fi Var
 • Kasa YapısıATX
 • Garanti36 Ay Garanti
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.071,96 TL 4.071,96 TL +0
 • 2.086,90 TL 4.173,80 TL +0
 • 1.401,61 TL 4.204,83 TL +0
 • 1.058,97 TL 4.235,89 TL +0
 • 853,48 TL 4.267,40 TL +0
 • 716,64 TL 4.299,85 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.071,96 TL 4.071,96 TL +0
 • 2.075,41 TL 4.150,82 TL +0
 • 1.392,12 TL 4.176,37 TL +0
 • 1.051,10 TL 4.204,40 TL +0
 • 846,12 TL 4.230,60 TL +0
 • 709,89 TL 4.259,37 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.071,96 TL 4.071,96 TL +0
 • 2.091,62 TL 4.183,23 TL +0
 • 1.407,28 TL 4.221,83 TL +0
 • 1.065,29 TL 4.261,15 TL +0
 • 860,15 TL 4.300,76 TL +0
 • 723,59 TL 4.341,57 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.071,96 TL 4.071,96 TL +0
 • 2.092,91 TL 4.185,81 TL +0
 • 1.408,01 TL 4.224,02 TL +0
 • 1.065,85 TL 4.263,38 TL +0
 • 860,61 TL 4.303,03 TL +0
 • 724,06 TL 4.344,35 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.071,96 TL 4.071,96 TL +0
 • 832,80 TL 4.163,98 TL +3
 • 699,65 TL 4.197,89 TL +3
 • 1.058,09 TL 4.232,36 TL +0
 • 853,48 TL 4.267,40 TL +0
 • 717,17 TL 4.303,03 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.071,96 TL 4.071,96 TL +0
 • 2.091,83 TL 4.183,66 TL +0
 • 1.407,28 TL 4.221,83 TL +0
 • 1.065,29 TL 4.261,15 TL +0
 • 860,15 TL 4.300,76 TL +0
 • 723,67 TL 4.342,03 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.071,96 TL 4.071,96 TL +0
 • 2.091,83 TL 4.183,66 TL +0
 • 1.407,28 TL 4.221,83 TL +0
 • 1.065,29 TL 4.261,15 TL +0
 • 860,15 TL 4.300,76 TL +0
 • 723,67 TL 4.342,03 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.071,96 TL 4.071,96 TL +0
 • 2.081,78 TL 4.163,56 TL +0
 • 1.397,86 TL 4.193,57 TL +0
 • 1.056,01 TL 4.224,02 TL +0
 • 850,10 TL 4.250,48 TL +0
 • 712,88 TL 4.277,27 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.071,96 TL 4.071,96 TL +0
 • 2.083,27 TL 4.166,54 TL +0
 • 1.399,44 TL 4.198,33 TL +0
 • 1.057,54 TL 4.230,17 TL +0
 • 852,50 TL 4.262,49 TL +0
 • 715,81 TL 4.294,86 TL +0
4.071,96 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.

Bu ürün hakkında henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
MSI X299 GAMING M7 ACK Intel X299 Soket 2066 DDR4 4500(O.C)MHz ATX Gaming Anakart

  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya
   MSI X299 Gaming M7 ACK Intel X299 Soket 2066 DDR4 4500(OC)MHz ATX Gaming Anakart
   MSI X299 Gaming M7 ACK Intel X299 Soket 2066 DDR4 4500(OC)MHz ATX Gaming Anakart
   Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.