MSI X299 Pro Intel X299 Soket 2066 DDR4 4200(OC)MHz ATX Gaming Anakart Genel Özellikler

Msi X299 Pro - Çelikten Daha Güçlü 1- Clear CMOS Düğmesi
2- USB 3.2 Gen1
3- Dual LAN ve 1x 2.5G LAN
4- USB 3.2 Gen2 x2
5- Altın ses jakları ve S/PDIF
6- Genişletilmiş Heatsink tasarımı: Lider heatsink tasarımı ile maksimum soğutma.
7- Core Boost: Üstün yerleşim dizaynı ve dijital güç tasarımı ile daha fazla işlemci çekirdeğini destekleyerek daha iyi performans sunar.
8 - DDR4 Boost: Optimize edilmiş hatlar, izole bellek devreleri
9- PCI-E Steel Armor: Ekran kartınızı bükülmeye ve elektromanyetik gürültü sinyallerine karşı korur.
10- Twin Turbo M.2 ve M.2 Shield Frozr: 32 Gb/sn’ye varan hızlarla NVMe cihazlarına destek verir. Intel® Optane™ bellekler için hazırdır. M.2 cihazlarınız için termal geliştirme sunar.
11- Ön panel USB 3.2 Gen2 Type-C: Ters çevrilebilir konektör, kolay erişim.
12- Audio Boost 4 ve amplifikatör: En iyi bileşenlerle optimize edilen oyun sınıfı ses deneyimi

Hayatınızı Kolaylaştırmak Bizim İşimiz MSI PRO serisi anakartların ana özelliği, güvenebileceğiniz kalite ile en üstün performans ve akıllı iş çözümlerini bir araya getirmektir. En talepkar profesyonellerin ihtiyaçlarını bile karşılayabilecek şekilde üretilen PRO serisi anakartlar her türlü PC ile uyumludur; hayatınızı kolaylaştırmak, işinizi son derece kararlı, güvenilir ve uzun ömürlü yüksek performansla desteklemek için tasarlanmıştır.

En Güvenilir Sistem Performansı İçin Soğuk Kalır PC’nizde soğutma, güvenilir bir performans için çok önemlidir. MSI X299 Pro Serisi, sağlam ve ağır zırhlı soğutma blokları ile mükemmel güç tasarımına sahiptir. Bunun yanı sıra yeterli sayıda fan bağlantısı ve eksiksiz denetimlerle sisteminizi maksimum seviyede soğutmak için gerekli tüm yazılım ve donanıma sahip olduğunuzdan emin olabilirsiniz.
Daha Fazla Soğutma İçin Genişletilmiş Soğutma Bloğu Tasarımı Güç dağıtım devrelerinin üstünde yer alan genişletilmiş soğutma bloğu tasarımı, aşırı ısının dağılımını sağlamak için daha geniş bir yüzey alanına sahiptir.
Total Fan Control Total Fan Control, anakartınıza bağlı tüm fanların denetimini kolay bir arayüz ile gerçekleştirmenizi sağlar. Ayrıca, işlemci ve anakart için, fan hızlarını otomatik olarak ayarlayabilen 4 adede kadar sıcaklık hedefi atamanıza imkan tanır.

Çalışma Profiline Göre Değişken Fan Hızları
MSI fan konnektörleri sistemin pil veya elektrik gücünde çalıştığını otomatik olarak algılar ve fan hızlarını sessizlik için optimize eder. Hysteresis özelliği ile önceki kullanımları da değerlendirerek fanlarınızın akıcı bir şekilde çalışmasını sağlayarak sistemin her zaman sessiz ve soğuk kalmasını sağlar.
Sıvı Soğutma İçin Optimize Edildi Piyasadaki en popüler All-in-One ve özel sıvı soğutma çözümlerini destekleyecek şekilde tasarlanmıştır.

Geliştirilmiş Performans MSI anakartlar, oyun ve PC tutkunları için en güncel depolama standartlarının tümünü destekler. Herhangi bir ultra-hızlı depolama aygıtını bağlamanıza olanak tanıyan bu özelliği, size oyun içinde avantajlar sağlar. CPU ve bellek yükseltme, hızlı depolama ve USB aktarım hızlarıyla savaş alanının fatihi olun. Oyunlara daha hızlı başlayın, seviyeleri daha hızlı yükleyin ve böylelikle düşmanlarınıza karşı gerçek bir avantaja sahip olun.

Stüdyo İçinde Avantajınız Herhangi bir profesyonel iş akışını karşılamak için tasarlanmış olan MSI anakartlar, en etkileyici stüdyo içi avantajları sunar. MSI anakartlarının gelişmiş ses ve LAN özellikleri ile dinleme deneyiminizi ve ağ bağlantınızı artırın. Olağanüstü ses kalitesinin ve online deneyiminin tadını çıkarın.
Ömür Boyu Kalite İçin Tasarlandı Yalnızca en iyi kaliteye sahip bileşenleri ve en yeni tasarımları kullanıyoruz. Acımasız testlerden ve en zorlu koşullardan geçiriyoruz.. Böylece size süper güvenilir, kararlı ve yüksek performanslı bir anakart sunuyoruz.
Sisteminizi PCI-E Steel Armor İle Güçlendirin Steel Armor, PCB üzerinde çok daha fazla lehim noktasına sahiptir. Böylece ekran kartınızı güçlendirir ve PCI-Express sinyallerinin elektromanyetik girişimlere maruz kalmasını önleyerek daha yüksek bir GPU hızlandırması ile kesintisiz bir oyun deneyimi sunar.

En İyi Anakart Koruması
MSI anakartlar üzerinde bulunan çift kat topraklanmış montaj yuvaları, anakarta zarar verebilecek elektrostatik deşarj (ESD) dalgalanmalarına karşı Çift ESD koruması sunar. Böylece sınırsızca ve güven içinde sisteminizin tadını çıkarabilirsiniz.

Kullanıcı Dostu Tasarım MSI anakartlar, uygun pin-header, SATA ve USB konumu gibi kullanışlı ve akıllı DIY dostu tasarımlarıyla, dilediğiniz oyun donanımını seçmenize imkan tanıyarak PC kurma deneyiminizi kolaylaştırır.
Maksimum Uyumluluk Her bir MSI anakartı, kullanıcı dostu tasarıma sahip SATA ve USB konumlandırması ile en geniş bileşen ve cihaz gamı uyumluluğu sertifikasına sahiptir. Dahası en kritik bileşen olan bellekler için de özel bir QVL Listesi sunuyoruz. MSI DDR4 Boost Teknolojisi ile birlikte sunulan maksimum uyumluluk sayesinde bilgisayar toplarken veya yükseltme yaparken dilediğiniz gibi seçim yapma özgürlüğüne kavuşur ve herhangi bir oyun donanımını rahatlıkla seçebilirsiniz.

Core Boost Core Boost teknolojisi MSI’ın üst sınıf yerleşim tasarımı ve dijital güç tasarımını bir araya getirerek CPU’ya daha hızlı ve bozunumsuz akım sağlar. Çok çekirdekli işlemcilere verdiği desteğin yanında hız aşırtma için de en uygun koşulları oluşturur. MSI X299 anakartlar, en yeni Intel Core X serisi işlemcileri mükemmel bir şekilde destekler. MSI Core Boost teknolojisi ile birlikte, hangi CPU'yu kullanırsanız kullanın maksimum performansı serbest bırakabilirsiniz.
Üst Düzeyde İstikrar ve Uyumluluk Testi MSI, en zorlu şartlar altında testlerini gerçekleştirdiği popüler markaların belleklerinin sisteminizde her görevde istikrarlı çalışmasını prensip edinmiştir. Bellek iş ortaklarımız olan Corsair, Crucial, Kingston, G.Skill ve daha birçok marka bellek modüllerini ve konfigürasyonlarını optimize ederek hız aşırtma performansının iyileştirilmesini sağlar.

Eşsiz Bellek Performansı MSI anakartlar oyun sisteminizdeki belleklerin çok daha hızlı, hız aşırtmaya hazır ve kararlı çalışmasını sağlar. MSI, sunduğu DDR4 Boost teknolojisi ile bellek hatlarını optimize ederek bellek devresini tamamen izole eder. Bu sayede mükemmel bir istikrar ve performansa ulaşan sisteminizin çökmesi konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.
Hızlı ve Geleceğe Hazır Depolama Bu anakart en güncel depolama standartlarının tümünü destekler. Herhangi bir ultra-hızlı depolama aygıtını bağlamanıza olanak tanıyan bu özelliği, size oyun içinde avantajlar sağlar. Oyunlara daha hızlı başlayın, seviyeleri daha hızlı yükleyin ve böylelikle düşmanlarınıza karşı gerçek bir avantaja sahip olun.

Storage Boost İle Depolama Performansınızı Arttırın
Kolay kullanıma sahip olan bu benzersiz ve özel yazılım, sisteminize bağlı olan tüm depolama cihazlarını otomatik olarak algılayıp optimize ederek performanslarını arttırmanıza yardımcı olur. Storage Boost etkinleştirildiğinde, SSD’lerinizi optimize ederek sisteminizin hızını ve depolama performansını en üst seviyeye çıkarır, bu sayede veri yüklerken ve aktarırken size daha fazla zaman kazandırır.
USB Cihazlarınızın Performansını Arttırın Sevdiğiniz oyunları, film ve müzikleri USB üzerinden transfer etmek hiç bu kadar hızlı olmamıştı! USB 3.2, 10Gb/sn'ye kadar yıldırım hızında veri transferi gerçekleştirebilir! Ters çevrilebilir USB Type-C konektörünün rahatlığı ile USB cihazlarının zahmetsizce bağlanmasını sağlayıp, USB 3.2’nin tüm performans avantajlarından kolayca faydalanın.

Lightning USB 3.2 Gen2 İle Yüksek Hızda Veri Transferi
Birden fazla USB 3.2 cihazını kullanmak hiç bu kadar hızlı olmamıştı! Dünyanın en hızlı USB çözümü olan ASmedia 3142 USB 3.2 Gen2 denetleyicisini barındıran MSI anakartlar, aynı anda birden fazla USB cihazı kullanımında daha önce görülmemiş USB hızları sunar.

Audio Boost 4 ile Profesyonel Stüdyo Sınıfı Ses Kalitesi Audio Boost 4 ile mümkün olan en derin ses deneyimini yaşayın. En yüksek ses kalitesi için üst sınıf bileşenleri kullanan Audio Boost 4, oyun oynarken rakiplerinize karşı size açık bir avantaj sağlar. Nefes kesici bir ses deneyimi ile oyunun kurallarını değiştiren dinamik ses sahnelerinin keyfini tadacaksınız. Audio Boost 4 kullanarak gözleriniz kapalı bir şekilde düşmanlarınızın yerini tespit edebilirsiniz.

Kararlı, Güvenli ve Hızlı Ağ Yapısı İçerik oluşturma, profesyonel ve multimedya kullanımı için optimize edilmiş yüksek kaliteli ağ çözümü, büyük verileri aktarırken size 7/24 güvenilirlik ve kararlılıkla hizmet sunmaya hazırdır.

2.5G LAN ile Maksimum Veri Aktarımı X299 PRO, çift Ethernet ağı ile talepkar tasarımcılar ve ileri seviye kullanıcıların ihtiyaç duyduğu yüksek bant genişliği, yüksek yoğunluk ve düşük gecikmeye sahip veri akışları sağlar. Tümleşik 2.5Gbps bağlantı sayesinde eskisinden daha üstün bir hıza kavuşabilirsiniz. MSI LAN Manager yazılımı, gecikmeye duyarlı uygulamaları otomatik olarak algılayarak ve öncelik atayarak size en düşük gecikme ile en iyi online deneyimi yaşatır.
Intel İle Düşük Gecikmeli LAN Intel LAN ile akıcı oyun deneyimini yaşayın. Profesyonel ve multimedya kullanımı için optimize edilmiş olan yüksek kaliteli Gigabit LAN ağ bileşeni, güvenli, istikrarlı ve hızlı bir ağ bağlantısı sağlamak için olağanüstü bir performansa sahiptir.
Üretkenliğinizi Geliştirecek Uygulamalar Kolay kullanımlı, performans arttırıcı uygulamalar geliştirmede yıllar süren deneyimin sonucunda size yalnızca en iyi kaliteye sahip uygulamalar sunuyoruz. Bu araçları anakartınızdan en iyi performansı almak ve oyunda zafer elde etmek için kullanabilirsiniz.
Dragon Center - Tek Bir Uygulama İle Oyun Sisteminiz Üzerinde Tam Kontrol PC’nizin kontrolüne tamamen sahip olmanız için gereken her şeyi tek bir uygulamada toplayan MSI Dragon Center, MSI masaüstü, ekran kartı, anakart ve hatta oyun donanımlarınızın tam işlevselliği için yüklemeniz gereken tek MSI yazılımı olacaktır. Dragon Center ile gelişmiş anakartların özelliklerini kontrol altına alın ve sonsuz olasılıkları ortaya çıkarın.

Click BIOS 5 BIOS’umuz en güncel seçenekleri içerir ve herkesin kolayca kullanması için uygundur. BIOS’un kapsamlı özellikleri, siz oyun oynarken maksimum performansı elde etmeniz için sisteminizi en optimum ayarlara getirmenizi sağlar.
M.2 Genie İle Kolay RAID Kurulumu MSI’ın M.2 Genie seçeneği ile RAID 0 konfigürasyonu yaparak en yeni SSD'lerle inanılmaz hızlara ulaşmak mümkün. BIOS üzerindeki M.2 Genie işlevi ile oyuncular artık sistem ya da oyun SSD’leri için RAID 0 kurarak oyunların açılış hızlarını artırabilecekler. MSI’ın M.2 Genie özelliği sayesinde M.2 ve U.2 için RAID 0 kurulumu inanılmaz kolay bir işlem haline geliyor.
Extreme Memory Profile (XMP) Teknolojisi Sistem performansını arttırmak ve mükemmel kararlılıkta bir sistem oluşturmak için Click BIOS uygulamasından Extreme Memory Profile (XMP) özelliğini kolayca etkinleştirmeniz yeterli. Extreme Memory Profile teknolojisi ile en iyi bellek hızı ve kararlılığına kolayca ulaşırsınız.
Windows 10 Sertifikalı MSI Pro Serisi anakartlarla Microsoft Windows 10 kullanırken uyumluluk problemlerinden endişe etmeyin. Uyumluluk ve performans odaklı MSI ArGe ekibi, tüm MSI Pro serisi anakartlarda Microsoft Windows işletim sisteminin son sürümünü sorunsuz olarak kullanmanızı garantiledi.

Arka Giriş/Çıkış Portları
 • 1 x USB 3.2 Gen2x2 20G Type-C
 • 4 x USB 3.2 Gen1 Type-A
 • 4 x USB 2.0
 • Klavye/Mouse
 • Gigabit LAN
 • 2.5G LAN
 • 5 x HD Ses Konektörleri
 • 1 x Clear CMOS Buton
 • Optical S/PDIF out
Dahili Giriş/Çıkış Portları
 • 1x 24-pin ATX Güç Bağlantısı
 • 2x 8-pin ATX 12V Güç Bağlantısı
 • 6x SATA 6Gb/s
 • 2x USB 2.0 Bağlantısı (ek olarak 4 USB 2.0 portları destekler)
 • 2x USB 3.2 Gen1 Bağlantıları (ek olarak 4 USB 3.2 Gen1 portları destekler)
 • 1x USB 3.2 Gen2 Type-C port
 • 1x 4-pin CPU Fan Bağlantısı
 • 1x 4-pin Water Pump Bağlantısı
 • 4x 4-pin Sistem Fan Bağlantısı
 • 1x Ön panel ses bağlantısı
 • 2x Sistem paneli konektörü
 • 1x TPM modül konektörü
 • 1x Chassis Intrusion konektörü
 • 1 x Virtual RAID on CPU connector
 • 1 x Thunderbolt Eklenti Kart Konektörü
Teknik Özellikler
Soket 2066
Yonga Seti Intel X299
İşlemci Supports Intel® Core™ X-series 10000/ 9000/ 78xx (above) processors for socket LGA2066
Bellek DDR4 4200+(OC)/ 4000(OC)/ 3800 (OC)/ 3733(OC)/ 3600(OC)/ 3466(OC)/ 3400(OC)/ 3333(OC)/ 3300(OC)/ 3200(OC)/ 3000(OC)/ 2933/ 2666/ 2400/ 2133 MHz
Genişletme Yuvaları 4x PCIe 3.0 x16
SATA 3 6
M.2 Slot 2
RAID 0/1/5/10
USB Arka Panel: 1 x USB 3.2 Gen2 Type-C, 4 x USB 3.2 Gen1 Type-A, 4 x USB 2.0 / Dahili Konektör: 1 x USB 3.2 Gen2x2 Type-C, 4 x USB 3.2 Gen1 Type-A, 2 x USB 2.0
Ses Realtek ALC1220 Codec 7.1-Channel High Definition Audio
LAN 1 x Intel I219-V Gigabit LAN controller / 1 x Realtek RTL8125-CG 2.5G LAN controller
Multi-GPU 3-Way NVIDIA SLI Technolojisi / 3-Way AMD CrossFire Teknolojisi
İşletim Sistemi Windows 10 64-bit
Form Faktörü ATX Form Faktör / 30.5 cm x 24.4 cm (12 in. x 9.6 in.)

MSI X299 Pro Intel X299 Soket 2066 DDR4 4200(OC)MHz ATX Gaming Anakart Özellikleri

 • İşlemci ModeliIntel
 • İşlemci DesteğiIntel Core X-Serisi
 • YongasetiIntel X299
 • Soket Yapısı2066
 • Ram TipiDDR4 4200+(OC)/ 4000(OC)/ 3800 (OC)/ 3733(OC)/ 3600(OC)/ 3466(OC)/ 3400(OC)/ 3333(OC)/ 3300(OC)/ 3200(OC)/ 3000(OC)/ 2933/ 2666/ 2400/ 2133 MHz
 • Ram Kapasitesi256GB
 • SATA6x SATA3
 • RAIDRAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 10
 • M.22 x M.2
 • PCI-E Slot4 x PCI-EX16
 • Ethernet (LAN)Intel I219-V Gigabit LAN, Realtek RTL8125-CG 2.5G
 • HDMIN/A
 • USB1 x USB 3.2 Gen2 Type-C, 4 x USB 3.2 Gen1 Type-A, 4 x USB 2.0
 • Overclock Var
 • Wi-Fi Yok
 • Kasa YapısıATX
 • Garanti24 Ay Garanti
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.045,21 TL 3.045,21 TL +0
 • 1.568,40 TL 3.136,80 TL +0
 • 1.047,33 TL 3.141,98 TL +0
 • 799,69 TL 3.198,75 TL +0
 • 646,13 TL 3.230,65 TL +0
 • 543,86 TL 3.263,19 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.045,21 TL 3.045,21 TL +0
 • 1.561,64 TL 3.123,29 TL +0
 • 1.050,25 TL 3.150,76 TL +0
 • 794,68 TL 3.178,71 TL +0
 • 641,10 TL 3.205,48 TL +0
 • 539,07 TL 3.234,42 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.045,21 TL 3.045,21 TL +0
 • 1.569,05 TL 3.138,09 TL +0
 • 1.056,81 TL 3.170,44 TL +0
 • 800,78 TL 3.203,12 TL +0
 • 647,37 TL 3.236,83 TL +0
 • 545,21 TL 3.271,25 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.045,21 TL 3.045,21 TL +0
 • 1.569,86 TL 3.139,71 TL +0
 • 1.057,36 TL 3.172,09 TL +0
 • 801,29 TL 3.205,14 TL +0
 • 647,71 TL 3.238,55 TL +0
 • 545,50 TL 3.273,01 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.045,21 TL 3.045,21 TL +0
 • 778,98 TL 3.115,94 TL +2
 • 628,40 TL 3.141,98 TL +2
 • 792,20 TL 3.168,79 TL +0
 • 639,15 TL 3.195,73 TL +0
 • 537,19 TL 3.223,12 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.045,21 TL 3.045,21 TL +0
 • 1.569,06 TL 3.138,13 TL +0
 • 1.056,79 TL 3.170,37 TL +0
 • 800,82 TL 3.203,29 TL +0
 • 647,38 TL 3.236,90 TL +0
 • 545,20 TL 3.271,22 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.045,21 TL 3.045,21 TL +0
 • 1.569,06 TL 3.138,13 TL +0
 • 1.056,79 TL 3.170,37 TL +0
 • 800,82 TL 3.203,29 TL +0
 • 647,38 TL 3.236,90 TL +0
 • 545,20 TL 3.271,22 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.045,21 TL 3.045,21 TL +0
 • 1.558,45 TL 3.116,90 TL +0
 • 1.046,46 TL 3.139,39 TL +0
 • 790,55 TL 3.162,21 TL +0
 • 636,41 TL 3.182,03 TL +0
 • 533,69 TL 3.202,11 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.045,21 TL 3.045,21 TL +0
 • 1.557,97 TL 3.115,94 TL +0
 • 1.046,57 TL 3.139,71 TL +0
 • 790,88 TL 3.163,52 TL +0
 • 637,54 TL 3.187,70 TL +0
 • 535,32 TL 3.211,90 TL +0
3.045,21 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.

Bu ürün hakkında henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya
   MSI X299 Pro Intel X299 Soket 2066 DDR4 4200(OC)MHz ATX Gaming Anakart
   MSI X299 Pro Intel X299 Soket 2066 DDR4 4200(OC)MHz ATX Gaming Anakart
   Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.