MSI X299 SLI Plus Intel X299 Soket 2066 DDR4 4500(OC)MHz ATX Gaming Anakart Genel Özellikler

Hayatınızı Kolaylaştırmak Bizim İşimiz MSI PRO serisi anakartların ana özelliği, güvenebileceğiniz kalite ile en üstün performans ve akıllı iş çözümlerini bir araya getirmektir. En talepkar profesyonellerin ihtiyaçlarını bile karşılayabilecek şekilde üretilen bu anakartlar her türlü PC ile uyumludur; hayatınızı kolaylaştırmak, işinizi son derece kararlı, güvenilir ve uzun ömürlü yüksek performansla desteklemek için tasarlanmıştır.
Soğuk Kalır PC’nizde soğutma, güvenilir bir performans için çok önemlidir. Yeterli sayıda fan bağlantısı ve eksiksiz denetimlerle sisteminizi maksimum seviyede soğutmak için gerekli tüm yazılım ve donanıma sahipsiniz.
En Yeni Görüntü Standartları İle Tanışın En yeni teknolojiler (OLED, HDR) için yeni görüntü bağlantılarının yanı sıra projektör gibi cihazlar için eski bağlantıları da destekleyen MSI anakartlar, tüm profesyonel kullanıcıların hayatını kolaylaştırmak amacıyla üretildiler.
Sabahları PC’yi İlk Açan Siz Olun Bu anakart en güncel depolama standartlarının tümünü destekler. Herhangi bir ultra-hızlı depolama aygıtını bağlamanıza olanak tanıyan bu özelliği size önemli avantajlar sağlar. Programları daha hızlı başlatın, verileri daha hızlı yükleyin ve üretkenliğinizi arttırın.

Profesyonel Ses Kalitesi Audio Boost ile mümkün olan en derin ses deneyimini yaşayın. MSI Audio Boost, kullandığı birinci sınıf ses bileşenleri ile en yüksek ses kalitesini sunar. Nefes kesici bir ses deneyimi ile oyunun kurallarını değiştiren dinamik ses sahnelerinin keyfini tadacaksınız.
Sanal Dünyalara Dalın VR deneyiminde hiçbir ödün vermek istemiyorsanız, benzersiz MSI özelliklerinin önde gelen VR markaları ile işbirliği yaparak sunduğu canlı, akıcı ve gerçekçi bir VR deneyimini yaşayın; içerikler hayat bulsun!
Kararlı, Güvenli, Hızlı Ağ Yapısı Hem profesyonel, hem de multimedya kullanımı için optimize edilen bu nesil, veri iletiminde 7/24 kararlılık sunan yüksek kaliteli bir ağ çözümü ile donatıldı. MSI anakartları, üzerindeki Gigabit ağ adaptörü ile hızlı, güvenilir ve güvenli bağlantı sunar.
Eşsiz Bellek Performansı MSI anakartlar oyun sisteminizdeki belleklerin çok daha hızlı, hız aşırtmaya hazır ve kararlı çalışmasını sağlar.
Sınır Tanımayan İnce Ayar İçin Dizayn Edildi Akıllı özelliklere sahip en iyi anakartlarla dolu bir geçmişe sahip olan bu anakartın en uç koşullarda bile en iyi performansı göstereceğine güvenebilirsiniz. İnce ayar ve hata giderme için parmaklarınızın ucunda sayısız araç bulunuyor. Bu sayede sisteminizi yepyeni performans seviyelerine ulaştırabilirsiniz.

USB 3.1 - 2 Kat Daha Hızlı Sevdiğiniz oyunları, film ve müzikleri USB üzerinden transfer etmek hiç bu kadar hızlı olmamıştı! USB 3.1, 10Gb/sn'ye kadar yıldırım hızında veri transferi gerçekleştirebilir!
Üretkenliğinizi Geliştirecek Uygulamalar Kolay kullanımlı, performans arttırıcı uygulamalar geliştirmede yıllar süren deneyimin sonucunda size yalnızca en iyi kaliteye sahip uygulamalar sunuyoruz. Bu araçları anakartınızdan en iyi performansı almak ve oyunda zafer elde etmek için kullanabilirsiniz.
Ömür Boyu Kalite İçin Tasarlandı Yalnızca en iyi kaliteye sahip bileşenleri ve en yeni tasarımları kullanıyoruz. Acımasız testlerden ve en zorlu koşullardan geçiriyoruz. Böylece size süper güvenilir, kararlı ve yüksek performanslı bir anakart sunuyoruz.
Kullanıcı Dostu BIOS BIOS’umuz en güncel seçenekleri içerir ve herkesin kolayca kullanması için uygundur. CLICK BIOS 5’in kapsamlı özellikleri, size güvenilir ve maksimum performansı sunmak için sisteminizi en optimum ayarlara getirmenizi sağlar.

Tam Kontrollü Fan Konnektörleri MSI anakartları, tüm sisteminizin CPU fanlarının hızlarını ve sıcaklıklarını yönetmenize olanak tanır, böylelikle size serin ve sessiz çalışan bir sistem üzerinde tam kontrol sağlar. En popüler işlemci soğutucuları göz önünde bulundurularak fan konnektörleri anakarta uygun şekilde yerleştirilmiştir.

Çalışma Profiline Göre Değişken Fan Hızları
MSI FAN konnektörleri sistemin pil veya elektrik gücünde çalıştığını otomatik olarak algılar ve fan hızlarını sessizlik için optimize eder. Hysteresis özelliği ile önceki kullanımları da değerlendirerek fanlarınızın akıcı bir şekilde çalışmasını sağlayarak sistemin her zaman sessiz ve soğuk kalmasını sağlar.
Total Fan Control Total Fan Control, anakartınıza bağlı tüm fanların denetimini kolay bir arayüz ile gerçekleştirmenizi sağlar.
- 4 pin konnektörler ile fan denetimi tamamen sizde
- Fan hızı ve sıcaklıklarını gerçek zamanlı olarak izleyin
- Sezgisel, kolay kullanımlı uygulama tasarımı
- Profil oluşturma imkanı
- Fan hızları, voltaj ve sıcaklık değerlerini kayıt dosyasına yazma özelliği
Nvidia Quadro SLI Desteği Eşsiz Steel Armor teknolojisi ve optimum şekilde anakart üzerine yerleştirilmiş PCI Ekspress slotlarıyla en ağır iş yüklerini bile mükemmel derecede kararlılıkla ve uyum içinde yerine getiren MSI X299 RAIDER, en iyi render performansı için NVIDIA Quadro SLI sistem yapılandırmasına uygun şekilde dizayn ve optimize edilmiştir.
Daha Fazla Performans mı İstiyorsunuz? Çoklu Ekran Kartını Deneyin! Oyun tutkunları en üst düzey deneyimi elde etmek için her zaman daha fazla performans ararlar. Çoklu ekran kartı kullanmak, istenilen performansa ulaşmak için mükemmel bir tercihtir. MSI Gaming anakartları çoklu ekran kartı teknolojilerine tam destek sağlar ve en uygun PCI-Express yuvası yerleşimi ile en iyi ısı performansına ulaşır.

Intel Optane Ready Bu yeni teknoloji harikası, bellek ve depolama cihazlarında oyunun kurallarını değiştirecek bir performans sunuyor. Optane bellekleme özelliğini devreye sokarak depolama cihazlarınızın daha hızlı çalışmasını sağlayabilir, oyun sisteminizi çok daha hızlı hale getirebilirsiniz!
2 x Turbo M.2 Gen3 x4 ile 32Gb/sn'ye kadar hızlarla Turbo M.2, standart bir SATA III bağlantısından en az 5 kat daha hızlıdır! MSI anakartlarla yıldırım hızında bir sistem açılışı, inanılmaz çabuk açılan oyun ve uygulamaları deneyimleyin.
Gelecek Nesil SSD’lere Hazır: U.2 Konnektörü ve Steel Armor Gelecek nesil SSD’ler, gelecek nesil bağlantı noktalarına ihtiyaç duyarlar. MSI GAMING anakartta bulunan ve cihaz başına 32Gb/sn’ye varan bir hız sunan U.2 konnektörü, Steel Armor ile geliştirilmiş bir korumaya sahiptir.
M.2 Genie İle Kolay RAID Kurulumu MSI’ ın M.2 Genie seçeneği ile RAID 0 konfigürasyonu yaparak en yeni SSD'lerle inanılmaz hızlara ulaşmak mümkün. BIOS üzerindeki M.2 Genie işlevi ile oyuncular artık sistem ya da oyun SSD’leri için RAID 0 kurarak oyunların açılış hızlarını artırabilecekler. MSI’ın M.2 Genie özelliği sayesinde M.2 ve U.2 için RAID 0 kurulumu inanılmaz kolay bir işlem haline geliyor.

Audio Boost 4 İle Ses Kalitesini Yükseltin - LED İle Aydınlatılmış İzole Ses Devresi
- Birbirinden Ayrılmış Ses Katmanları
- Anti-Popcorn Gürültü Önleyici
- Yeni Nesil Yüksek Çözünürlüklü Ses İşlemcisi
- Dahili Çift Kulaklık Amplifikatörü
- Chemi-Con Ses Kapasitörleri
- En Uygun 7.1 Ses Kalitesi İçin Altın Ses Jakları
2 x Intel Gigabit LAN Bu model, Intel’in yüksek kaliteli çift ağ çözümü ile donatılmıştır. Profesyonel ve multimedya kullanımı için optimize edilmiş olan, iki yüksek kaliteli Gigabit LAN ağ bağdaştırıcısının birleşimi ile benzersiz performansa sahip güvenli, istikrarlı ve hızlı bir ağ bağlantısına kavuşun!
MSI Network Manager MSI Pro serisi anakartlardaki Gigabit ağ bağdaştırıcısı hızlı, güvenilir ve güvenli bir ağ deneyimi sunar.
Network Manager ile kolay kullanımlı bant genişliği optimizasyonu
- Uygulamaların trafik önceliğini atama olanağı sunar
- Bulut kullanımı ve veri eşitleme için mükemmel seçimdir
LAN Protect İle Sisteminizi Güç Dalgalanmalarına Karşı Koruyun 15KV'lık akım koruması ile ağınız yıldırım düşmesi veya statik elektrik gibi sebeplerden oluşan ani akım dalgalanmalarına karşı korunur. LAN Protect, size en iyi ağ deneyimini sunacak bir LAN bağlantı tasarımıdır. RJ45 konnektörü içindeki kırmızı LED ışığı, korumanın devrede olduğunu gösterir.

Optimize Edilmiş Bellek Hatları MSI, sunduğu DDR4 Boost teknolojisi ile bellek hatlarını optimize ederek bellek devresini tamamen izole eder. Bu sayede mükemmel bir istikrar ve performansa ulaşan sisteminizin çökmesi konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Eşsiz Bellek Performansı
DDR4 Boost teknolojisi, diğer markalara kıyasla yüksek bellek hızlarında daha fazla kararlılık sağlar. Oyun oynarken veya büyük boyutlu video ve fotoğraf dosyalarıyla çalışırken performansta görülen ekstra artışın tadını çıkarın.
Hız Aşırtma İçin Tasarlandı Sektörün en iyi bileşenleri ve MSI’ın üst sınıf ArGe tasarımını bir arada sunan bu anakart ile dünyanın neresinde oluşanız olun en iyi performansa ulaşacaksınız.
- OC Engine 2
- BIOS Flashback+
- OC PCB
- Üst Sınıf Güç Fazları.
- Load Line Kalibrasyonu
- DigitALL Power PWM
- DEBUG LED
- EASY BUTTON
- Yüksek Akım Koruması
Optimize Edilmiş PCB Tasarımı Endüstri lideri tasarım, profesyonel ekran kartları ve üst düzey depolama cihazlarından en yüksek verimliliği almak için, bant genişliğini en üst düzeye çıkarmıştır. Bu sayede optimize edilmiş uyumluluğu ve sarsılmayan kararlılığı ile profesyonel kullanımlara olanak sağlar.
Lightning USB 3.1 Gen2 İle Yüksek Hızda Veri Transferi Birden fazla USB 3.1 cihazını kullanmak hiç bu kadar hızlı olmamıştı! Dünyanın en hızlı USB çözümü olan ASmedia 3142 USB 3.1 Gen2 denetleyicini barındıran MSI anakartları, aynı anda birden fazla USB cihazı kullanımında daha önce görülmemiş USB hızları sunar.

X-Boost; Depolama Performansınızı Arttırır Kolay kullanıma sahip olan bu benzersiz ve özel yazılım, sisteminize bağlı tüm depolama ve USB cihazları otomatik olarak algılayıp optimize ederek performanslarını arttırmanıza yardımcı olur. X-Boost’un “Basit” ve “Gelişmiş” modunu kullanarak sisteminizin hızını %30’a kadar arttırabilirsiniz. X-Boost bu sayede veri yüklerken ve aktarırken size zaman kazandırır.
Command Center MSI Command Center, anakartınızın sınırlarını zorlamanıza olanak tanıyan çok güçlü bir yazılımdır. Algısal, dokunmatik destekli arayüzü ile kullanıcıların sistem kararlılığını arttırmak için ihtiyaç duydukları ayarlara kolayca ulaşmalarını, soğutma ve özellikle hız aşırtma performansını kontrol etmelerini sağlar.
Sınırsız RAMDisk MSI Command Center, sınırsız RAMDisk ile birlikte geliyor. RAMDisk ile sistem belleğinizin bir kısmını sanal sürücü olarak kullanabilir, modern SSD disklerden bile 25 kat daha yüksek veri hızlarına şahit olabilirsiniz. İsterseniz tüm bir oyun görüntüsünü yükleyebilir, tarayıcınızı hızlandırabilir veya sayfa dosyasını kaydederek sistem performansını inanılmaz seviyelere ulaştırabilirsiniz! RAMDisk gereksiz okuma-yazma işlemlerini ortadan kaldırdığı için bu sayede SSD diskinizin ömrünü de uzatabilirsiniz.
Fast Boot İşletim sisteminizin başlaması için artık beklemeniz gerekmiyor! MSI Fast Boot ile sisteminiz yıldırım hızında açılır. Ayrıca Go2BIOS düğmesi ile PC’nizin açılır açılmaz BIOS ortamına geçişi sağlanır.

Go2BIOS Düğmesi
Artık BIOS ayarlarına ulaşmak DEL/F2 tuşlarına basmanıza gerek yok. MSI Fast Boot uygulamasına eklediğimiz GO2BIOS düğmesi ile doğrudan BIOS ortamına ulaşırsınız.

M.2 Shield İle En İyi SSD Performansı Benzersiz M.2 Shield ile M.2 cihazınızı daha güvenli ve daha kolay bağlarken aynı zamanda daha soğuk çalışmasını da sağlayın. MSI M.2 Shield ile birlikte M.2 SSD portuna taktığınız SSD’ler metal plakanın altındaki termal ped ile temas ederek pasif bir soğutmaya ve yüksek bir performansa ulaşır. M.2 Shield ile sisteminiz yıldırım hızında çalışacak!
Sisteminizi PCI-E Steel Armor İle Güçlendirin Steel Armor, PCB üzerinde çok daha fazla lehim noktasına sahiptir. Böylece ekran kartınızı güçlendirir ve PCI-Express sinyallerinin elektromanyetik girişimlere maruz kalmasını önleyerek daha yüksek bir GPU hızlandırması ile kesintisiz bir oyun deneyimi sunar.
En İyi Anakart Koruması MSI anakartlar üzerinde bulunan çift kat topraklanmış montaj yuvaları, anakarta zarar verebilecek elektrostatik deşarj (ESD) dalgalanmalarına karşı Çift ESD koruması sunar. Böylece sınırsızca ve güven içinde sisteminizin tadını çıkarabilirsiniz.
Military Class 6 Bileşenleri MSI, sektörün en yüksek kalite standardı olan Military Class 6 bileşenler kullanır. Bu yüksek kaliteli bileşenler en zorlu koşullar altında bile sisteminizin akıcı ve kararlı çalışmasını sağlayan en iyi koruma teknolojileri ile donatılmıştır.
- Titanium Choke II; Daha ufak boyutu ve %30 daha yüksek güç verimliliği ile daha iyi bir hız aşırtma ve kararlılık sunar.
- Dark CAP; Üst sınıf anakart tasarımında vazgeçilmez bir bileşen olan Dark CAP, düşük ESR (eşdeğer seri direnç) değerlerine ve 10 yılı aşan parça ömrüne sahiptir.
- Dark Choke; Özel çekirdek tasarımı sayesinde Dark Choke daha düşük sıcaklıkta çalışır, daha iyi güç verimliliği ve kararlığı sunar.

Hardware Monitor İle Fan Kontrolü Hardware Monitor, Total Fan üzerinden sisteminizin denetimini sağlamanıza ve önemli sistem özelliklerine basit bir grafik arayüzü ile erişmenize olanak tanır. Ayrıca fan dönüş hızlarınızı otomatik olarak ayarlamanıza yardımcı olan bu uygulama ile işlemciniz ve anakartınız için dört farklı sıcaklık hedefi tanımlayabilirsiniz.
Secure Erase+ İle SSD’niz Yeni Gibi Hızlı Kullandığınız SSD’ler, uzun süre boyunca çalıştığında ve üzerine daha fazla veri yazıldıkça zamanla performans kaybına uğrarlar. Okuma / yazma hızları düşen ve erişim süreleri artan SSD, sisteminizin yavaşlamasına sebep olur. Optimize edilmiş bir biçimlendirme algoritması kullanan Secure Erase+ uygulaması ile SSD’nizi fabrika ayarlarına döndürebilirsiniz. Maksimum hıza ulaşan SSD’niz ile sisteminiz yepyeni olur.
Performansınızı Anında Arttırıp Optimize Edin MSI Click BIOS 5 uygulaması, oyunlarda maksimum kararlılık ve performansa ulaşmak için, dahili bellek zamanlamaları ve hızlarını optimize eden Exteme Memory Profil (XMP) özelliğine kolay erişim sağlar. Ayrıca Game Boost özelliğini kullanarak tek bir düğmeyle işlemcinize güvenli bir şekilde hız aşırtma yapabilir daha fazla performansa ulaşabilirsiniz.
X299 SLI PLUS - Sınıfının En İyisi 1- Clear CMOS & BIOS FlashBack düğmeleri
2- BIOS FlashBack+
3- Lightning USB 3.1 Gen2
4- Çift Intel LAN
5- Altın ses jakları ve S/PDIF
6- Profesyonel G/Ç kapağı
Çarpıcı görünüm, giriş-çıkış portlarınız için tam koruma
7- RGB Mystic Light ve ağır zırhla desteklenen soğutma blokları
Maksimum soğutma için lider heatsink tasarımı
8- DDR4 Boost
Optimize edilmiş hatlar ve bellek devreleri
9- PCI-E Steel Armor
Ekran kartınızı bükülme, çatlama ve elektromanyetik girişim sinyallerinden korur
10- Twin Turbo M.2
PCI-Express Gen3x4 üzerinden 32Gb/sn’ye varan NVMe desteği
11- M.2 Shield
M.2 cihazlarınızda en iyi performans için gelişmiş termal çözüm
12- Audio Boost 4 ve dahili amplifikatör
En iyi bileşenlerle optimize edilmiş ses çözümü, 120 dB SNR 32-bit

MSI X299 SLI Plus Intel X299 Soket 2066 DDR4 4500(OC) MHz ATX Gaming Anakart Özellikleri

 • İşlemci ModeliIntel
 • İşlemci DesteğiIntel Core X-Serisi
 • YongasetiIntel X299
 • Soket Yapısı2066
 • Ram TipiDDR4 (O.C. 4133 / 4000 / 3866 / 3800 / 3733 / 3600 / 3466 / 3400 / 3333 / 3200 / 3000 / 2933 / 2800 / Olmayan: 2667/ 2400/ 2133 MHz, DDR4 (O.C.) 4500 / 4400 / 4333 / 4266 / 4200 / 4133 / 4000 / 3866 / 3800 / 3733 / 3600 / 3466 / 3400 / 3333 / 3200 / 3000 / 2933 / 2800 / Olmayan: 2667/ 2400/ 2133 MHz
 • Ram Kapasitesi256GB
 • SATA8x SATA3
 • RAIDRAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 10
 • M.22 x M.2
 • PCI-E Slot4 x PCIe 3.0 x16, 2 x PCIe 3.0 x1
 • Ethernet (LAN)1 x Intel I211 Gigabit LAN, 1 x Intel I219-V Gigabit LAN
 • HDMIYok
 • USB4 x USB 2.0, 1 x USB 3.1 Gen2 Type-C, 1 x USB 3.1 Gen2 Type-A
 • Overclock Var
 • Wi-Fi Yok
 • Kasa YapısıATX
 • Garanti36 Ay Garanti
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.729,40 TL 2.729,40 TL +0
 • 1.398,83 TL 2.797,66 TL +0
 • 939,49 TL 2.818,46 TL +0
 • 709,82 TL 2.839,28 TL +0
 • 572,08 TL 2.860,40 TL +0
 • 480,36 TL 2.882,15 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.729,40 TL 2.729,40 TL +0
 • 1.391,13 TL 2.782,26 TL +0
 • 933,13 TL 2.799,38 TL +0
 • 704,54 TL 2.818,17 TL +0
 • 567,15 TL 2.835,74 TL +0
 • 475,84 TL 2.855,02 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.729,40 TL 2.729,40 TL +0
 • 1.401,99 TL 2.803,98 TL +0
 • 943,29 TL 2.829,86 TL +0
 • 714,05 TL 2.856,21 TL +0
 • 576,55 TL 2.882,76 TL +0
 • 485,02 TL 2.910,11 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.729,40 TL 2.729,40 TL +0
 • 1.402,86 TL 2.805,71 TL +0
 • 943,77 TL 2.831,32 TL +0
 • 714,43 TL 2.857,71 TL +0
 • 576,86 TL 2.884,28 TL +0
 • 485,33 TL 2.911,98 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.729,40 TL 2.729,40 TL +0
 • 558,22 TL 2.791,08 TL +3
 • 468,97 TL 2.813,81 TL +3
 • 709,23 TL 2.836,92 TL +0
 • 572,08 TL 2.860,40 TL +0
 • 480,71 TL 2.884,28 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.729,40 TL 2.729,40 TL +0
 • 1.402,14 TL 2.804,27 TL +0
 • 943,29 TL 2.829,86 TL +0
 • 714,05 TL 2.856,21 TL +0
 • 576,55 TL 2.882,76 TL +0
 • 485,07 TL 2.910,43 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.729,40 TL 2.729,40 TL +0
 • 1.402,14 TL 2.804,27 TL +0
 • 943,29 TL 2.829,86 TL +0
 • 714,05 TL 2.856,21 TL +0
 • 576,55 TL 2.882,76 TL +0
 • 485,07 TL 2.910,43 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.729,40 TL 2.729,40 TL +0
 • 1.395,40 TL 2.790,79 TL +0
 • 936,97 TL 2.810,91 TL +0
 • 707,83 TL 2.831,32 TL +0
 • 569,81 TL 2.849,06 TL +0
 • 477,84 TL 2.867,01 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.729,40 TL 2.729,40 TL +0
 • 1.396,40 TL 2.792,79 TL +0
 • 938,03 TL 2.814,10 TL +0
 • 708,86 TL 2.835,44 TL +0
 • 571,42 TL 2.857,11 TL +0
 • 479,80 TL 2.878,81 TL +0
2.729,40 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.

Bu ürün hakkında henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
MSI X299 SLI PLUS Intel X299 Soket 2066 DDR4 4400(OC)MHz ATX Anakart

  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya
   MSI X299 SLI Plus Intel X299 Soket 2066 DDR4 4500(OC) MHz ATX Gaming Anakart
   MSI X299 SLI Plus Intel X299 Soket 2066 DDR4 4500(OC) MHz ATX Gaming Anakart
   Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   SEPETE EKLE
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.