MSI X399 Gaming PRO CARBON AC
MSI X399 Gaming PRO CARBON AC
MSI X399 Gaming PRO CARBON AC
MSI X399 Gaming PRO CARBON AC
MSI X399 Gaming PRO CARBON AC
Soket
TR4
AMD
DDR4
ATX

Msi X399 Gaming PRO CARBON AC AMD X399 Soket TR4 DDR4 3600MHz(O.C) ATX Gaming(Oyuncu) Anakart

MSI


MSI X399 GAMING PRO CARBON AC AMD X399 Soket TR4 DDR4 3600MHz(O.C) ATX Gaming Anakart Genel Özellikler

Oyunlara Tarzınızı Katın MSI’ın Gaming anakartları seçkin oyun özellikleri ile dolu benzersiz bir görünüm ve his ile mümkün olan en iyi oyun deneyimini sunar.
Oyun Sisteminizi Kişiselleştirin MSI’ın Mystic Light uygulaması ile kendi renk düzeninizi özelleştirin ve uygulayın. Mystic Light ile paletten istediğiniz renkleri seçerek sisteminizin tarzına uyumlandırın. Farklı renkler mi istiyorsunuz? Sisteminizin görünümünü 1 saniyede değiştirin!
Soğuk Kalır PC’nizde soğutma, güvenilir bir performans için çok önemlidir. Yeterli sayıda fan bağlantısı ve eksiksiz denetimlerle sisteminizi maksimum seviyede soğutmak için gerekli tüm yazılım ve donanıma sahipsiniz.
Oyun İçinde Avantajınız Benzersiz MSI GAMING araçlarıyla oyunda rakiplerinizi geride bırakın. Akıllı donanım ve yazılımlar yeteneklerinizi öne çıkarmak için tasarlandı.
Savaş Alanında Birinci Olun Bu anakart en güncel depolama standartlarının tümünü destekler. Herhangi bir ultra-hızlı depolama aygıtını bağlamanıza olanak tanıyan bu özelliği, size oyun içinde avantajlar sağlar. Oyunlara daha hızlı başlayın, seviyeleri daha hızlı yükleyin ve böylelikle düşmanlarınıza karşı gerçek bir avantaja sahip olun.

Sanal Dünyalara Dalın VR deneyiminde hiçbir ödün vermek istemiyorsanız, benzersiz MSI özelliklerinin önde gelen VR markaları ile işbirliği yaparak sunduğu canlı, akıcı ve gerçekçi bir VR deneyimini yaşayın; içerikler hayat bulsun!
Audio Boost 4 İle Profesyonel Stüdyo Sınıfı Ses Kalitesi Audio Boost 4 ile mümkün olan en derin ses deneyimini yaşayın. MSI anakartlar uzun yıllara dayanan tecrübesiyle oyunculara gerçek Hi-Fi sesi sunuyor. En yüksek ses kalitesi için üst sınıf bileşenleri kullanan Audio Boost 4, oyun oynarken rakiplerinize karşı size açık bir avantaj sağlar. Nefes kesici bir ses deneyimi ile oyunun kurallarını değiştiren dinamik ses sahnelerinin keyfini tadacaksınız. Audio Boost 4 kullanarak gözleriniz kapalı bir şekilde düşmanlarınızın yerini tespit edebilirsiniz.
En Düşük Gecikme İle Oyuna Hükmet MSI GAMING LAN ile savaş alanında düşmanlarını ezmeye hazırlan! En yüksek kaliteli bileşenleri en iyi online oyun için ince ayarlarla donattık. Böylece en düşük gecikme ile en iyi oyun içi deneyimi sunuyoruz.
Eşsiz Bellek Performansı MSI anakartlar oyun sisteminizdeki belleklerin çok daha hızlı, hız aşırtmaya hazır ve kararlı çalışmasını sağlar.

Hız Aşırtma İçin Tasarlandı Sektörün en iyi bileşenleri ve MSI’ın üst sınıf ArGe tasarımını bir arada sunan bu anakart ile dünya standartlarında bir performansa ulaşacaksınız. Sisteminizi ayarlama ve hata giderme için elinizin altında bulunan sayısız araç ile sisteminizi yepyeni performans seviyelerine ulaştırabilirsiniz.
MSI USB 3.1 - 2 Kat Daha Hızlı Sevdiğiniz oyunları, film ve müzikleri USB üzerinden transfer etmek hiç bu kadar hızlı olmamıştı! USB 3.1, 10Gb/sn'ye kadar yıldırım hızında veri transferi gerçekleştirebilir!
Üretkenliğinizi Geliştirecek Uygulamalar Kolay kullanımlı, performans arttırıcı uygulamalar geliştirmede yıllar süren deneyimin sonucunda size yalnızca en iyi kaliteye sahip uygulamalar sunuyoruz. Bu araçları anakartınızdan en iyi performansı almak ve oyunda zafer elde etmek için kullanabilirsiniz.
Ömür Boyu Kalite İçin Tasarlandı Yalnızca en iyi kaliteye sahip bileşenleri ve en yeni tasarımları kullanıyoruz. Acımasız testlerden ve en zorlu koşullardan geçiriyoruz. Böylece size süper güvenilir, kararlı ve yüksek performanslı bir anakart sunuyoruz.
Kullanıcı Dostu BIOS BIOS’umuz en güncel seçenekleri içerir ve herkesin kolayca kullanması için uygundur. CLICK BIOS 5’in kapsamlı özellikleri, size güvenilir ve maksimum performansı sunmak için sisteminizi en optimum ayarlara getirmenizi sağlar.

Olağanüstü Renkler ve Efektler Mystic Light RGB LED kullanarak PC’nizi 16.8 milyon renk ve 17 farklı ışıklandırma efekti ile kişiselleştirin. Hem de ister PC üzerinden Mystic Light uygulaması ile, ister mobil cihazınız üzerinden tek tıklamayla!

Mystic Light İle Akıllı Telefon ve PC Kontrolü
Mystic Light uygulamasını kolaylıkla bilgisayarda, telefon ya da tablette kullanabilirsiniz. Telefon ya da tablete kolayca kurulan bu uygulama sayesinde PC’nize uzaktan erişim imkanı sağlar ve birkaç tuşla bilgisayarınızı istediğiniz herhangi bir renge ve yepyeni bir görünüme kavuşturabilirsiniz.
Mystic Light Extension MSI X399 serisi, hem genel RGB hem de Rainbow LED şeritleri için birer adet 4 pinli RGB konnektörüne sahiptir. Oyuncular istedikleri RGB / Rainbow şeridini kolayca bu konnektörlere bağlayarak ışıklandırmayı istedikleri stilde senkronize edebilirler.

* JRGB1 ve JRAINBOW1 konnektörleri farklı voltajları destekledikleri için, Rainbow LED şeridinin RGB konnektörüne bağlanması, Rainbow şeridinin hasar görmesine neden olur.
Anakartınızı Özelleştirin GAMING PRO CARBON anakartın görünümünü farklı renk şemaları kullanarak özelleştirebilirsiniz. Birlikte gelen gümüş ve altın kapakları kullanabilir ya da 3D yazıcınızla kendiniz üretip anakartınıza monte edebilirsiniz!
3D Yazıcı Ürünleri ve Modifikasyon Desteği Modifikasyonu kendiniz yapın! Sisteminizi tamamen dönüştürün. Bu anakart 3D yazıcı ve modlama için optimize edildi.

Bu anakart üzerindeki 3D X-Mounting vidalar, 3D yazıcı ile ürettiğiniz kendi kapaklarınızı, FAN korumalarınızı ve diğer 3D parçaları anakarta kolayca monte etmenize olanak tanıyor.

Tam Kontrollü Fan Konnektörleri MSI anakartları, tüm sisteminizin CPU fanlarının hızlarını ve sıcaklıklarını yönetmenize olanak tanır, böylelikle size serin ve sessiz çalışan bir sistem üzerinde tam kontrol sağlar. En popüler işlemci soğutucuları göz önünde bulundurularak fan konnektörleri anakarta uygun şekilde yerleştirilmiştir.

Çalışma Profiline Göre Değişken Fan Hızları
MSI FAN konnektörleri sistemin pil veya elektrik gücünde çalıştığını otomatik olarak algılar ve fan hızlarını sessizlik için optimize eder. Hysteresis özelliği ile önceki kullanımları da değerlendirerek fanlarınızın akıcı bir şekilde çalışmasını sağlayarak sistemin her zaman sessiz ve soğuk kalmasını sağlar.
Total Fan Control Total Fan Control, anakartınıza bağlı tüm fanların denetimini kolay bir arayüz ile gerçekleştirmenizi sağlar.
- 4 pin konnektörler ile fan denetimi tamamen sizde
- Fan hızı ve sıcaklıklarını gerçek zamanlı olarak izleyin
- Sezgisel, kolay kullanımlı uygulama tasarımı
- Profil oluşturma imkanı
- Fan hızları, voltaj ve sıcaklık değerlerini kayıt dosyasına yazma özelliği
Sınırsız Özgürlük, Maksimum Kolaylık Gaming Hotkey klavyenizi oyunlarda çok daha fonksiyonel hale getirir. Tek yapmanız gereken tuşlara istediğiniz işlevi veya makroyu atamak. Böylece ister tek tuşla sevdiğiniz oyunu başlatın, isterseniz hız aşırtma profilini yükleyin ve overclock yapın. En sık kullandığınız ardışık komutları tek tuşla verin. İstediğiniz tuşu kullanmakta özgürsünüz. İmkanlarınız sınırsız!
- Klavyenizdeki herhangi bir tuşu özelleştirin
- 8 adıma kadar makro programlayabilme
- Kullanıcı dostu kolay arabirim
- Tek tuşla favori oyununuzu başlatın
- Tek tuşla hız aşırtma
Gaming Device Port MSI Gaming Device Port, üst kalite oyun farelerinde hız yeteneklerini sonuna kadar kullanabilmeniz için en iyi bağlantı özelliklerini sunar. Böylece oyunlarda fareniz daha akıcı ve daha hızlı tepki verebilir.
Oyunlarda;
- Daha çabuk etki
- Özelleştirilebilir fare ayarları
- Ayarlanabilir fare iletişim hızı
- Daha akıcı oyun deneyimi
- Hızlı reaksiyon

Teknik Avantajları;
- Sıradan konnektörlere göre 3 kat daha fazla altın
- Takma-çıkarma işlemlerine 10 kat daha dayanıklı
- Oksitlenmeyi önler

1 Saniyede Hız Aşırtma Daha fazla FPS mi gerekiyor? Daha fazla CPU ve bellek gücü mü lazım? Bir saniyede hız aşırtma seçeneği Game Boost ile size çok daha yüksek performans sunuyoruz. Sadece düğmeyi çevirerek ya da Gaming App uygulamasını kullanarak PC’nize adrenalin iğnesi yapılmışçasına ani ve yüksek bir performans kazandırın!
Daha Fazla Performans mı İstiyorsunuz? Çoklu Ekran Kartını Deneyin! Oyun tutkunları en üst düzey deneyimi elde etmek için her zaman daha fazla performans ararlar. Çoklu ekran kartı kullanmak, istenilen performansa ulaşmak için mükemmel bir tercihtir. MSI Gaming anakartları çoklu ekran kartı teknolojilerine tam destek sağlar ve en uygun PCI-Express yuvası yerleşimi ile en iyi ısı performansına ulaşır.
M.2 Shield İle En İyi SSD Performansı Benzersiz M.2 Shield ile M.2 cihazınızı daha güvenli ve daha kolay bağlarken aynı zamanda daha soğuk çalışmasını da sağlayın. MSI M.2 Shield ile birlikte M.2 SSD portuna taktığınız SSD’ler metal plakanın altındaki termal ped ile temas ederek pasif bir soğutmaya ve yüksek bir performansa ulaşır. M.2 Shield ile sisteminiz yıldırım hızında çalışacak!
3x Turbo M.2 İle Uç Noktada Depolama Performansı Yıldırım hızında bir açılış ve program ve oyunların göz açıp kapayıncaya kadar yüklenmesi için Gen3 x4 ile cihaz başına 32Gb/sn’ye varan hızlar sunuyor. Turbo M.2, standart bir SATA III bağlantısından en az 5 kat daha hızlı! Hatta isterseniz cihazlarınızı karışık olarak kullanabilir ve daha yüksek performans için M.2 Genie üzerinden RAID konfigürasyonunuzu kolaylıkla yapabilirsiniz.

VR Boost İle Oyunun İçine Çekileceksiniz Geleneksel USB portları sinyal düşmesi sebebiyle bağlı cihazlarda performans kaybına yol açabilir. Yalnızca MSI’da bulunan VR Boost, sanal gerçeklik uygulamaları için optimize edilmiş USB portuna temiz ve güçlü bir sinyal gönderen akıllı bir yongadır. Böylece VR deneyiminizden her zaman aynı keyfi alabilirsiniz.
Audio Boost 4 İle Ses Kalitesini Yükseltin - LED İle Aydınlatılmış İzole Ses Devresi; Audio Boost, ses devrelerinin LED’le aydınlatılmış bir hat izole edilmesi sayesinde harici ses kartı gibi işlev görür. Daha az sinyal gürültüsü size daha temiz bir ses olarak geri döner
- Birbirinden Ayrılmış Ses Katmanları; Sol ve sağ ses kanallarında eşit ve mükemmel ses elde etmek için ses devresinde ayrıştırılmış katmanlar kullanıldı.
- Anti-Popcorn Gürültü Önleyici; Audio Boost, cihazlarınızı takıp çıkarırken veya PC’nizi açıp kapatırken duyduğunuz, pop-corn adı verilen ani ses yükselmesi ve patlaması gibi rahatsızlıklardan sizi korur.
- Yeni Nesil Yüksek Çözünürlüklü Ses İşlemcisi; EMI korumalı yüksek kaliteli bir ses işlemcisi ile donatılmış olan Audio Boost 4 en temiz ses kalitesini deneyimlemenizi sağlar. 120dB SNR / 32-bit
- Dahili Çift Kulaklık Amplifikatörü; Bu anakart, 600Ω direnç değerine kadar olan profesyonel kulaklıklara destek veren dahili çift kulaklık amplifikatörü ile size bilgisayarınızda bile stüdyo kalitesinde ses deneyimi yaşatır.
- Chemi-Con Ses Kapasitörleri; Ön panelde yer alan altın ses konnektörleri, stüdyo düzeyinde kulaklıklar için benzersiz akustik ve gerçekçilik ile kristal berraklığında ses deneyimi sağlar
- En Uygun 7.1 Ses Kalitesi İçin Altın Ses Jakları; Altın ses konnektörleri, mümkün olan en yüksek sinyal kalitesini çok daha düşük ses bozulması ile iletir.
Nahimic İle Gerçekliğin Sınırlarını Zorlayan Bir Ses Deneyiminin Keyfini Çıkarın Nahimic ses teknolojisi, kalite ve kesinlikteki başarısı ile askeri ve havacılık projelerinde kullanılıyor. Nahimic oyun deneyiminizi yeni bir seviyeye taşıyarak ve uzun süredir beklediğiniz oyun avantajlarını size sunuyor. Oyun seslerinin yönünü görsel olarak gösteren “Sound Tracker” da dahil olmak üzere benzersiz özellikleri ile savaş alanındaki üstünlüğünüzün tadını çıkarın.

Intel ile Gerçek Bir Oyun Ağı Intel LAN ile çok daha akıcı bir oyun deneyimi yaşayın. Intel LAN, şampiyona sınıfı online ve LAN eSporlar için optimize edilmiştir. İşlemcinin aşırı yüklenmesini önler ve benzersiz TCP ve UDP değerleri sunar. Böylece işlemcinizi oyun için daha etkin bir şekilde kullanılabilir ve daha yüksek FPS değerleri elde edersiniz.
Gaming LAN Manager MSI GAMING LAN ile rakiplerini savaş alanında bozguna uğratmaya hazırlan! Bu en kaliteli bileşenler, en iyi online oyun deneyimini gecikmesiz sunmak için özel olarak üretilip ayarlandı.

Optimize edilmiş trafik önceliği ve düşük gecikme ile size en iyi online oyun deneyimini sunmak için tasarlanmış olan MSI Gaming LAN Manager, gecikmeye karşı duyarlı oyun uygulamalarını otomatik olarak sınıflandırır ve öncelik tanır.
MSI Gaming LAN Manager;
- Oyunları otomatik olarak diğer uygulamalardan daha öncelikli tutar
- Uygulamaların trafik önceliğini belirleme olanağı sunar
- Her uygulama için bant genişliğini özelleştirme imkanı sunar
LAN Protect İle Sisteminizi Güç Dalgalanmalarına Karşı Koruyun 15KV'lık akım koruması ile ağınız yıldırım düşmesi veya statik elektrik gibi sebeplerden oluşan ani akım dalgalanmalarına karşı korunur. LAN Protect, size en iyi ağ deneyimini sunacak bir LAN bağlantı tasarımıdır. RJ45 konnektörü içindeki kırmızı LED ışığı, korumanın devrede olduğunu gösterir.
Intel Wi-Fi AC & Bluetooth MSI Gaming anakartlar, kolayca takıp çıkarabileceğiniz Intel Wi-Fi / Bluetooth antenlerine sahiptir. Intel Wi-Fi / Bluetooth çözümü, akıllı MU-MIMO teknolojisi ile 867Mb/sn’ye varan AC hızlarına ulaşır.

Optimize Edilmiş Bellek Hatları MSI, sunduğu DDR4 Boost teknolojisi ile bellek hatlarını optimize ederek bellek devresini tamamen izole eder. Bu sayede mükemmel bir istikrar ve performansa ulaşan sisteminizin çökmesi konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Eşsiz Bellek Performansı
DDR4 Boost teknolojisi, diğer markalara kıyasla yüksek bellek hızlarında daha fazla kararlılık sağlar. Oyun oynarken veya büyük boyutlu video ve fotoğraf dosyalarıyla çalışırken performansta görülen ekstra artışın tadını çıkarın.
Hız Aşırtma İçin Tasarlandı Sektörün en iyi bileşenleri ve MSI’ın üst sınıf ArGe tasarımını bir arada sunan bu anakart ile dünyanın neresinde oluşanız olun en iyi performansa ulaşacaksınız.
- OC Engine 2
- BIOS Flashback+
- OC PCB
- Üst Sınıf Güç Fazları.
- Load Line Kalibrasyonu
- DigitALL Power PWM
- DEBUG LED
- EASY BUTTON
- Yüksek Akım Koruması
Lightning USB 3.1 Gen2 İle Yüksek Hızda Veri Transferi Birden fazla USB 3.1 cihazını kullanmak hiç bu kadar hızlı olmamıştı! Dünyanın en hızlı USB çözümü olan ASmedia 3142 USB 3.1 Gen2 denetleyicini barındıran MSI anakartları, aynı anda birden fazla USB cihazı kullanımında daha önce görülmemiş USB hızları sunar.
X-Boost; Depolama Performansınızı Arttırır Kolay kullanıma sahip olan bu benzersiz ve özel yazılım, sisteminize bağlı tüm depolama ve USB cihazları otomatik olarak algılayıp optimize ederek performanslarını arttırmanıza yardımcı olur. X-Boost’un “Basit” ve “Gelişmiş” modunu kullanarak sisteminizin hızını %20’ye kadar arttırabilirsiniz. X-Boost bu sayede veri yüklerken ve aktarırken size zaman kazandırır.

Sisteminizi PCI-E Steel Armor İle Güçlendirin Steel Armor, PCB üzerinde çok daha fazla lehim noktasına sahiptir. Böylece ekran kartınızı güçlendirir ve PCI-Express sinyallerinin elektromanyetik girişimlere maruz kalmasını önleyerek daha yüksek bir GPU hızlandırması ile kesintisiz bir oyun deneyimi sunar.
Steel Armor İle Eşsiz Bellek Koruması DDR4 modülleri, MSI Steel Armor ile fiziksel hasarlara karşı korunur. Steel Armor aynı zamanda elektromanyetik parazitlere (EMI) karşı da koruma sağlayarak, anakart ve bağlı bileşenler arasında daha temiz bir veri sinyali sağlar ve daha akıcı bir oyun deneyimi sunmaya yardımcı olur.
Military Class 6 Bileşenleri MSI, sektörün en yüksek kalite standardı olan Military Class 6 bileşenler kullanır. Bu yüksek kaliteli bileşenler en zorlu koşullar altında bile sisteminizin akıcı ve kararlı çalışmasını sağlayan en iyi koruma teknolojileri ile donatılmıştır.
- Titanium Choke II; Daha ufak boyutu ve %30 daha yüksek güç verimliliği ile daha iyi bir hız aşırtma ve kararlılık sunar.
- Dark CAP; Üst sınıf anakart tasarımında vazgeçilmez bir bileşen olan Dark CAP, düşük ESR (eşdeğer seri direnç) değerlerine ve 10 yılı aşan parça ömrüne sahiptir.
- Dark Choke; Özel çekirdek tasarımı sayesinde Dark Choke daha düşük sıcaklıkta çalışır, daha iyi güç verimliliği ve kararlığı sunar.
X399 GAMING Pro Carbon AC - Tarzınızı Konuşturun 1- Clear CMOS & FlashBack+
2- Lightning USB 3.1 Gen2
3- BIOS FlashBack+
4- Intel Gaming LAN
5- Altın ses jakları ve S/PDIF
6- Mystic Light RGB kapaklar ve karbon görünüm
16.8 milyon renk ve 17 LED efekti
7- Gaming soğutma blokları
Maksimum soğutma için
8- DDR4 Boost / Steel Armor
Optimize edilmiş hatlar, izole bellek devreleri
9- PCI-E Steel Armor
Ekran kartınızı bükülme, çatlama ve elektromanyetik girişim sinyallerinden korur
10- 3 adet Turbo M.2 ve M.2 Shield
PCI-Express Gen3 x4 üzerinden 32 Gb/sn’ye varan NVMe desteği
11- Intel Wi-Fi kart
Dual bant wireless 867 Mbps ve Bluetooth 4.2
12- Audio Boost 4 ve amplifkatör
Oyunda optimum ses deneyimi için en iyi ses bileşenleri ve Nahimic 2+ kullanır.

Msi X399 Gaming PRO CARBON AC AMD X399 Soket TR4 DDR4 3600MHz(O.C) ATX Gaming(Oyuncu) Anakart Özellikleri

 • İşlemci ModeliAMD
 • İşlemci DesteğiAMD Ryzen Threadripper
 • YongasetiAMD X399
 • Soket YapısıTR4
 • Ram TipiDDR4 3600(OC)/ 3466(OC)/ 3333(OC)/ 3200(OC)/ 3066(OC)/ 2933(OC)/2667/ 2667(OC)/ 2400/ 2133 MHz
 • Ram Kapasitesi128GB
 • SATA38x SATA3
 • RAIDRAID 0, RAID 1, RAID 10
 • M.23 x M.2
 • PCI Express X164x PCI-Ex16
 • PCI Express 2.02x PCI-Ex 2.0
 • Ses ÇıkışıRealtek® ALC1220 Codec 7.1-Channel High Definition Audio
 • Ethernet (LAN)Intel® I211 Gigabit LAN
 • Usb (Adet)1 x USB 3.1 Gen2 Type-A, 1 x USB 3.1 Gen2 Type-C, 1 x USB 2.0, 8 x USB 3.1 Gen 1
 • Wi-FiIntel® Dual Band Wireless-AC 8265 802.11 a/b/g/n/ac
 • Bluetooth ÖzelliğiDual Mode Bluetooth 2.1/2.1+EDR/3.0/4.0/BLE/4.2
 • Kasa YapısıATX
 • Garanti24 Ay Garanti
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.859,23 TL 2.859,23 TL +0
 • 1.469,44 TL 2.938,87 TL +0
 • 986,62 TL 2.959,87 TL +0
 • 746,93 TL 2.987,70 TL +0
 • 605,26 TL 3.026,28 TL +0
 • 506,96 TL 3.041,73 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.859,23 TL 2.859,23 TL +0
 • 1.447,71 TL 2.895,42 TL +0
 • 967,59 TL 2.902,77 TL +0
 • 730,14 TL 2.920,56 TL +0
 • 592,59 TL 2.962,93 TL +0
 • 491,28 TL 2.947,66 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.859,23 TL 2.859,23 TL +0
 • 1.466,27 TL 2.932,54 TL +0
 • 977,51 TL 2.932,54 TL +0
 • 748,33 TL 2.993,33 TL +0
 • 604,62 TL 3.023,08 TL +0
 • 508,85 TL 3.053,10 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.859,23 TL 2.859,23 TL +0
 • 571,85 TL 2.859,23 TL +3
 • 493,31 TL 2.959,87 TL +3
 • 746,07 TL 2.984,27 TL +0
 • 601,82 TL 3.009,08 TL +0
 • 505,66 TL 3.033,99 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.859,23 TL 2.859,23 TL +0
 • 1.467,93 TL 2.935,86 TL +0
 • 988,16 TL 2.964,47 TL +0
 • 748,33 TL 2.993,33 TL +0
 • 604,62 TL 3.023,08 TL +0
 • 508,85 TL 3.053,10 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.859,23 TL 2.859,23 TL +0
 • 1.467,93 TL 2.935,86 TL +0
 • 988,16 TL 2.964,47 TL +0
 • 748,33 TL 2.993,33 TL +0
 • 604,62 TL 3.023,08 TL +0
 • 508,85 TL 3.053,10 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.859,23 TL 2.859,23 TL +0
 • 1.469,44 TL 2.938,87 TL +0
 • 986,62 TL 2.959,87 TL +0
 • 746,93 TL 2.987,70 TL +0
 • 605,26 TL 3.026,28 TL +0
 • 506,96 TL 3.041,73 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.859,23 TL 2.859,23 TL +0
 • 1.466,12 TL 2.932,24 TL +0
 • 986,42 TL 2.959,25 TL +0
 • 746,69 TL 2.986,77 TL +0
 • 602,96 TL 3.014,79 TL +0
 • 507,06 TL 3.042,38 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.859,23 TL 2.859,23 TL +0
 • --
 • --
 • --
 • --
 • --
2.859,23 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.

Bu ürün hakkında henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
MSI X399 GAMING PRO CARBON AC AMD X399 Soket TR4 DDR4 3600MHz(O.C) ATX Gaming Anakart

  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Msi X399 Gaming PRO CARBON AC AMD X399 Soket TR4 DDR4 3600MHz(O.C) ATX Gaming(Oyuncu) Anakart
   Msi X399 Gaming PRO CARBON AC AMD X399 Soket TR4 DDR4 3600MHz(O.C) ATX Gaming(Oyuncu) Anakart
   Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.