Msi X470 Gaming Plus Max AMD X470 Soket AM4 DDR4 4133(OC)MHz ATX Gaming Anakart Genel Özellikler

Msi X470 Gaming Plus Max 1- Yüksek Çözünürlüklü HDMI Port
2- AMD Turbo USB 3.2 Gen2
3- Gaming Device Port
4- Gaming LAN
5- Altın ses jakları ve S/PDIF
6- 2x Güç konnektörü - Çok çekirdekli CPU için yeterli güç kaynağını sağlar
7- Gaming Heatsink Tasarımı: Maksimum soğutma ve performans için lider heatsink tasarımı
8- DDR4 Boost: Optimize edilmiş hatlar, izole bellek devreleri
9- AMD X470 Chipset - AM4 soketi için Ryzen işlemcilerini destekler
10- PCI-E Steel Armor: Ekran kartınızı bükülme, çatlama ve elektromanyetik girişim sinyallerinden korur
11- Audio Boost - En iyi bileşenler ile optimize edilen Gaming ses deneyimi
12- 2x M.2 - NVMe desteği, max. 32 Gb/s. PCI-Express Gen3 x4

Oyunlara Tarzınızı Katın Optimize edilmiş tasarım ve yüksek kaliteli bileşenleri sayesinde yıldırım hızında performansa sahip olan Msi Gaming Plus Max, oyuncuların tüm gereksinimlerini karşılayabilmek için seçkin oyun özellikleri, sınırsız özelleştirme seçenekleri ve kritik öneme sahip oyun silahlarıyla donatılmıştır.

Msi Gaming Plus Max ile "Kırmızı Gaming DNA"sı yaşamaya devam ediyor!

Geliştirilmiş Performans MSI anakartlar, oyun ve PC tutkunları için en güncel depolama standartlarının tümünü destekler. Herhangi bir ultra-hızlı depolama aygıtını bağlamanıza olanak tanıyan bu özelliği, size oyun içinde avantajlar sağlar. CPU ve bellek yükseltme, hızlı depolama ve USB aktarım hızlarıyla savaş alanının fatihi olun. Oyunlara daha hızlı başlayın, seviyeleri daha hızlı yükleyin ve böylelikle düşmanlarınıza karşı gerçek bir avantaja sahip olun.

En Yüksek Oyun Performansı İçin Soğuk Kalır PC’nizde soğutma, güvenilir bir performans için çok önemlidir. MSI anakartlar, sağlam ve ağır zırhlı soğutma blokları ile mükemmel güç tasarımına sahiptir. Bunun yanı sıra yeterli sayıda fan bağlantısı ve eksiksiz denetimlerle sisteminizi maksimum seviyede soğutmak için gerekli tüm yazılım ve donanıma sahip olduğunuzdan emin olabilirsiniz.
Daha Fazla Çekirdek ve Daha Yüksek Performans İçin Gelişmiş Termal Tasarım Daha fazla çekirdeğe sahip işlemcilerde termal ve güç tasarımı, sıcaklığın düşük kalması için son derece önemlidir. MSI’ın genişletilmiş güç yönetimi ve gelişmiş devre tasarımı sayesinde en üst seviye Ryzen işlemciler bile MSI anakartlarda tam güç çalışabilir.
Total Fan Control Total Fan Control, anakartınıza bağlı tüm fanların denetimini kolay bir arayüz ile gerçekleştirmenizi sağlar. Ayrıca, işlemci ve anakart için, fan hızlarını otomatik olarak ayarlayabilen 4 adede kadar sıcaklık hedefi atamanıza imkan tanır.

Çalışma Profiline Göre Değişken Fan Hızları
MSI fan konnektörleri sistemin pil veya elektrik gücünde çalıştığını otomatik olarak algılar ve fan hızlarını sessizlik için optimize eder. Hysteresis özelliği ile önceki kullanımları da değerlendirerek fanlarınızın akıcı bir şekilde çalışmasını sağlayarak sistemin her zaman sessiz ve soğuk kalmasını sağlar.
Sıvı Soğutma İçin Optimize Edildi Piyasadaki en popüler All-in-One ve özel sıvı soğutma çözümlerini destekleyecek şekilde tasarlanmıştır.

Audio Boost İle Profesyonel Stüdyo Sınıfı Ses Kalitesi Audio Boost ile mümkün olan en derin ses deneyimini yaşayın. MSI anakartlar uzun yıllara dayanan tecrübesiyle oyunculara gerçek ve en iyi sesi sunuyor. En yüksek ses kalitesi için üst sınıf bileşenleri kullanan Audio Boost, oyun oynarken rakiplerinize karşı size açık bir avantaj sağlar. Nefes kesici bir ses deneyimi ile oyunun kurallarını değiştiren dinamik ses sahnelerinin keyfini tadacaksınız. Audio Boost kullanarak gözleriniz kapalı bir şekilde düşmanlarınızın yerini tespit edebilirsiniz.

Audio Boost İle Ses Kalitesini Yükseltin
 • Yeni nesil yüksek çözünürlüklü ses işlemcisi (ALC892)
 • Yüksek kaliteli ses kapasitörleri
 • Altın ses jakları ve S/PDIF
 • İzole ses devresi
 • Birbirinden ayrılmış ses katmanları
 • De-Pop Koruması

Oyun İçinde Avantajınız MSI anakartlar sunduğu en etkileyici oyun içi avantajları ile oyuncuların istedikleri zaman oyuna hakim olmalarını sağlar; MSI anakartlarının gelişmiş ses ve LAN özellikleri ile dinleme deneyiminizi ve ağ bağlantınızı artırın. Olağanüstü ses kalitesinin ve çevrim içi oyunların tadını çıkarın.
Ömür Boyu Kalite İçin Tasarlandı Yalnızca en iyi kaliteye sahip bileşenleri ve en yeni tasarımları kullanıyoruz. Acımasız testlerden ve en zorlu koşullardan geçiriyoruz.. Böylece size süper güvenilir, kararlı ve yüksek performanslı bir anakart sunuyoruz.
Sisteminizi PCI-E Steel Armor İle Güçlendirin Steel Armor, PCB üzerinde çok daha fazla lehim noktasına sahiptir. Böylece ekran kartınızı güçlendirir ve PCI-Express sinyallerinin elektromanyetik girişimlere maruz kalmasını önleyerek daha yüksek bir GPU hızlandırması ile kesintisiz bir oyun deneyimi sunar.

En İyi Anakart Koruması
MSI anakartlar üzerinde bulunan çift kat topraklanmış montaj yuvaları, anakarta zarar verebilecek elektrostatik deşarj (ESD) dalgalanmalarına karşı Çift ESD koruması sunar. Böylece sınırsızca ve güven içinde sisteminizin tadını çıkarabilirsiniz.

Gaming Certified - En İyi Oyun Performansı GAMING anakartlarımız oyun laboratuvarlarımızda, internet kafelerde ve dünyanın en iyi eSpor oyuncuları tarafından yine dünyanın en popüler oyunlarında kararlılık ve en iyi performans için test edilmiştir. 24 saatlik kesintisiz online ve offline oyun testleri ile MSI, tümleşik ağ konfigürasyonu, ses iletimi ve FPS performansını mükemmel bir seviyeye ayarlayarak sizlerin de en iyi oyun performansına ulaşmanızı sağlar.
Yalnızca bu testlerden geçen anakartlar “Gaming Certified” statüsüne erişir ve gerçek bir MSI Gaming anakart olduklarına dair sertifikalandırılırlar.

Kullanıcı Dostu Tasarım MSI anakartlar, uygun pin-header, SATA ve USB konumu gibi kullanışlı ve akıllı DIY dostu tasarımlarıyla, dilediğiniz oyun donanımını seçmenize imkan tanıyarak PC kurma deneyiminizi kolaylaştırır.
Maksimum Uyumluluk Her bir MSI anakartı, kullanıcı dostu tasarıma sahip SATA ve USB konumlandırması ile en geniş bileşen ve cihaz gamı uyumluluğu sertifikasına sahiptir. Dahası en kritik bileşen olan bellekler için de özel bir QVL Listesi sunuyoruz. MSI DDR4 Boost Teknolojisi ile birlikte sunulan maksimum uyumluluk sayesinde bilgisayar toplarken veya yükseltme yaparken dilediğiniz gibi seçim yapma özgürlüğüne kavuşur ve herhangi bir oyun donanımını rahatlıkla seçebilirsiniz.

Ryzen İşlemci Desteği Güncellenmiş özellikler ve yeteneklere sahip MSI AM4 anakartlar, AMD'nin en yeni nesil Ryzen işlemcilerini desteklemektedir. Hem tasarımcılar hem de oyuncular için oluşturulmuş platformla yeni zirvelere yükselmenin tadını çıkarın.
Core Boost Core Boost teknolojisi MSI'ın üstün dizaynını ve optimize edilen güç tasarımını bir araya getiriyor. Böylece işlemcinize daha hızlı ve kesintisiz güç sağlıyor. Çok çekirdekli işlemcilere destek vermesinin yanında CPU için de en uygun koşulları sağlıyor.
Üst Düzeyde İstikrar ve Uyumluluk Testi MSI, en zorlu şartlar altında testlerini gerçekleştirdiği popüler markaların belleklerinin sisteminizde her görevde istikrarlı çalışmasını prensip edinmiştir. Bellek iş ortaklarımız olan Corsair, Crucial, Kingston, G.Skill ve daha birçok marka bellek modüllerini ve konfigürasyonlarını optimize ederek hız aşırtma performansının iyileştirilmesini sağlar.

Eşsiz Bellek Performansı MSI anakartlar oyun sisteminizdeki belleklerin çok daha hızlı, hız aşırtmaya hazır ve kararlı çalışmasını sağlar. MSI, sunduğu DDR4 Boost teknolojisi ile bellek hatlarını optimize ederek bellek devresini tamamen izole eder. Bu sayede mükemmel bir istikrar ve performansa ulaşan sisteminizin çökmesi konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

DDR4 Boost teknolojisi, diğer markalara kıyasla yüksek bellek hızlarında daha fazla kararlılık sağlar. Oyun oynarken veya büyük boyutlu video ve fotoğraf dosyalarıyla çalışırken performansta görülen ekstra artışın tadını çıkarın.
Hızlı ve Geleceğe Hazır Depolama Bu anakart en güncel depolama standartlarının tümünü destekler. Herhangi bir ultra-hızlı depolama aygıtını bağlamanıza olanak tanıyan bu özelliği, size oyun içinde avantajlar sağlar. Oyunlara daha hızlı başlayın, seviyeleri daha hızlı yükleyin ve böylelikle düşmanlarınıza karşı gerçek bir avantaja sahip olun.

Storage Boost İle Depolama Performansınızı Arttırın
Kolay kullanıma sahip olan bu benzersiz ve özel yazılım, sisteminize bağlı olan tüm depolama cihazlarını otomatik olarak algılayıp optimize ederek performanslarını arttırmanıza yardımcı olur. Storage Boost etkinleştirildiğinde, SSD’lerinizi optimize ederek sisteminizin hızını ve depolama performansını en üst seviyeye çıkarır, bu sayede veri yüklerken ve aktarırken size daha fazla zaman kazandırır.
USB Cihazlarınızın Performansını Arttırın Sevdiğiniz oyunları, film ve müzikleri USB üzerinden transfer etmek hiç bu kadar hızlı olmamıştı! Yüksek hızlı USB üzerinden veri, müzik ve filmleri 10Gb/sn'ye kadar yıldırım hızında iletin.

AMD Turbo USB 3.2 Gen2’ye sahip olan MSI anakartlar ile daha önce hiç görmediğiniz USB hızlarına ulaşırsınız.
Üretkenliğinizi Geliştirecek Uygulamalar Kolay kullanımlı, performans arttırıcı uygulamalar geliştirmede yıllar süren deneyimin sonucunda size yalnızca en iyi kaliteye sahip uygulamalar sunuyoruz. Bu araçları anakartınızdan en iyi performansı almak ve oyunda zafer elde etmek için kullanabilirsiniz.
M.2 Genie İle Kolay RAID Kurulumu MSI’ın M.2 Genie seçeneği ile RAID 0 konfigürasyonu yaparak en yeni SSD'lerle inanılmaz hızlara ulaşmak mümkün. BIOS üzerindeki M.2 Genie işlevi ile oyuncular artık sistem ya da oyun SSD’leri için RAID 0 kurarak oyunların açılış hızlarını artırabilecekler. MSI’ın M.2 Genie özelliği sayesinde M.2 ve U.2 için RAID 0 kurulumu inanılmaz kolay bir işlem haline geliyor.
Dragon Center - Tek Bir Uygulama İle Oyun Sisteminiz Üzerinde Tam Kontrol PC’nizin kontrolüne tamamen sahip olmanız için gereken her şeyi tek bir uygulamada toplayan MSI Dragon Center, MSI masaüstü, ekran kartı, anakart ve hatta oyun donanımlarınızın tam işlevselliği için yüklemeniz gereken tek MSI yazılımı olacaktır. Dragon Center ile gelişmiş anakartların özelliklerini kontrol altına alın ve sonsuz olasılıkları ortaya çıkarın.
1 Saniyede Hız Aşırtma Daha fazla FPS mi gerekiyor? Daha fazla CPU ve belek gücü mü lazım? MSI Game Boost, bir saniyede hız aşırtma sağlayarak size daha fazla FPS almanız için gereken gereken performans artışını sunar.
MSI APP Player BlueStacks ile yapıan özel işbirliği ile geliştirilen MSI APP Player, mobil oyunlar ve PC platformu arasında mükemmel bir geçiş sağlayarak özel ışıklandırması, daha iyi grafikler gibi birçok avantaj sunar.
Kullanıcı Dostu BIOS BIOS’umuz en güncel seçenekleri içerir ve herkesin kolayca kullanması için uygundur. BIOS’un kapsamlı özellikleri, siz oyun oynarken maksimum performansı elde etmeniz için sisteminizi en optimum ayarlara getirmenizi sağlar.

Arka Giriş/Çıkış Portları
 • 2 x USB 3.2 Gen2 Type-A
 • 4 x USB 3.2 Gen1 Type-A
 • 2 x USB 2.0
 • 1 x DVI-D Port
 • 1 x HDMI Port
 • 1 x PS/2 Combo Port
 • 1 x LAN Port
 • 5 x HD Ses Konnektörü
 • 1 x Optik S/PDIF Çıkışı
Dahili Giriş/Çıkış Portları
 • 1 x 24-pin ATX Güç Bağlantısı
 • 1x 8-pin ATX 12V Güç Bağlantısı
 • 1x 4-pin ATX 12V Güç Bağlantısı
 • 6x SATA 6Gb/s Bağlantısı
 • 2x USB 2.0 Bağlantıları (ek olarak 4 USB 2.0 portları destekler)
 • 2x USB 3.2 Gen1 Bağlantıları (ek olarak 4 USB 3.2 Gen1 portları destekler)
 • 1x 4-pin CPU Fan Bağlantısı
 • 1 x 4-pin PUMP Fan Bağlantısı (2A'ya kadar destekler)
 • 4x 4-pin Sistem Fan Bağlantıları
 • 1x Seri port konnektörü
 • 1x Paralel port konnektörü
 • 2x 5050 RGB LED strip 12V konnektörü
 • 1x TPM modül konnektörü
 • 1x Ön panel ses bağlantısı
 • 2x Sistem paneli konnektörü
 • 1x Chassis Intrusion konektörü
 • 1 x Clear CMOS jumper
 • 1 x Clear CMOS butonu
Teknik Özellikler
İşlemci Supports 1st, 2nd and 3rd Gen AMD Ryzen™/ Ryzen™ with Radeon™ Vega Graphics and 2nd Gen AMD Ryzen™ with Radeon™ Graphics/ Athlon™ with Radeon™ Vega Graphics Desktop Processors for Socket AM4
Yonga Seti AMD X470
Soket AM4
Bellek 4 x DDR4 bellek yuvası, 64GB, DDR4 1866/ 2133/ 2400/ 2667 Mhz by JEDEC; AMD Ryzen Gen3 (R5/R7/R9): 2667/ 2800/ 2933/ 3000/ 3066/ 3200/ 3466/ 3733/ 3866/ 4000/ 4133 Mhz by A-XMP OC MODE; AMD Other CPU: 2667/ 2800/ 2933/ 3000/ 3066/ 3200/ 3466 Mhz by A-XMP OC MODE; Dual channel memory architecture; Supports non-ECC UDIMM memory; Supports ECC UDIMM memory
Grafik 1 x DVI-D port, maksimum çözünürlük [email protected] / 1 x HDMI port 1.4, maksimum çözünürlük [email protected] / Only support when using Radeon Vega Graphics and 2nd Gen AMD Ryzen with Radeon Graphics/ Athlon with Radeon Vega Graphics Processors / Maximum shared memory of 2048 MB
Genişletme Yuvaları 2 x PCIe 3.0 x16 (PCIE_1, PCIE_4), 1 x PCIe 2.0 x16 (PCIE_6, supports x4 mode), 3 x PCIe 2.0 x1
SATA 3 6 x SATA 6Gb/s
M.2 Slot 2 x M.2
RAID 0/1/10
LAN 1 x Realtek® 8111H Gigabit LAN controller
Ses Realtek ALC892 Codec 7.1-Channel High Definition Audio
Multi-GPU 1st, 2nd and 3rd Gen AMD Ryzen Processors, Ryzen with Radeon Vega Graphics and 2nd Gen AMD Ryzen with Radeon Graphics/ Athlon with Radeon Vega Graphics Processors
DirectX 12
CrossFire Evet
İşletim Sistemi Windows 10, 64-bit
Form Faktörü ATX Form Faktör / 12 in. x 9.6 in. (30.5 cm x 24.4 cm)

MSI X470 Gaming Plus Max AMD X470 Soket AM4 DDR4 4133(OC)MHz ATX Gaming Anakart Özellikleri

 • İşlemci ModeliAMD
 • İşlemci DesteğiAMD Ryzen
 • YongasetiAMD X470
 • Soket YapısıAM4
 • Ram TipiDDR4 2667/ 2800/ 2933/ 3000/ 3066/ 3200/ 3466/ 3733/ 3866/ 4000/ 4133 MHz by A-XMP OC mode MHz
 • Ram Kapasitesi64GB
 • SATA6x SATA3
 • RAIDRAID 0, RAID 1, RAID 10
 • M.22 x M.2
 • PCI-E Slot4 x PCI Express x16, 3 x PCI Express x1
 • Ethernet (LAN)RTL8111H Gigabit LAN
 • HDMI1x HDMI
 • USB2 x USB 3.2 Gen2 Type-A, 4 x USB 3.2 Gen1 Type-A, 2 x USB 2.0
 • Overclock Var
 • Wi-Fi Yok
 • Kasa YapısıATX
 • Garanti24 Ay Garanti
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.567,31 TL 1.567,31 TL +0
 • 807,23 TL 1.614,45 TL +0
 • 543,41 TL 1.630,24 TL +0
 • 411,58 TL 1.646,33 TL +0
 • 332,55 TL 1.662,75 TL +0
 • 279,92 TL 1.679,50 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.567,31 TL 1.567,31 TL +0
 • 803,75 TL 1.607,50 TL +0
 • 540,55 TL 1.621,64 TL +0
 • 409,01 TL 1.636,02 TL +0
 • 329,96 TL 1.649,80 TL +0
 • 277,45 TL 1.664,70 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.567,31 TL 1.567,31 TL +0
 • 807,56 TL 1.615,12 TL +0
 • 543,92 TL 1.631,77 TL +0
 • 412,15 TL 1.648,59 TL +0
 • 333,19 TL 1.665,93 TL +0
 • 280,61 TL 1.683,65 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.567,31 TL 1.567,31 TL +0
 • 807,98 TL 1.615,95 TL +0
 • 544,21 TL 1.632,62 TL +0
 • 412,41 TL 1.649,63 TL +0
 • 333,36 TL 1.666,82 TL +0
 • 280,76 TL 1.684,56 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.567,31 TL 1.567,31 TL +0
 • 400,93 TL 1.603,71 TL +2
 • 323,42 TL 1.617,12 TL +2
 • 407,73 TL 1.630,92 TL +0
 • 328,96 TL 1.644,78 TL +0
 • 276,48 TL 1.658,88 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.567,31 TL 1.567,31 TL +0
 • 807,57 TL 1.615,13 TL +0
 • 543,91 TL 1.631,73 TL +0
 • 412,17 TL 1.648,67 TL +0
 • 333,19 TL 1.665,97 TL +0
 • 280,61 TL 1.683,63 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.567,31 TL 1.567,31 TL +0
 • 807,57 TL 1.615,13 TL +0
 • 543,91 TL 1.631,73 TL +0
 • 412,17 TL 1.648,67 TL +0
 • 333,19 TL 1.665,97 TL +0
 • 280,61 TL 1.683,63 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.567,31 TL 1.567,31 TL +0
 • 801,28 TL 1.602,57 TL +0
 • 538,04 TL 1.614,12 TL +0
 • 406,46 TL 1.625,84 TL +0
 • 327,20 TL 1.636,02 TL +0
 • 274,39 TL 1.646,33 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.567,31 TL 1.567,31 TL +0
 • 801,86 TL 1.603,71 TL +0
 • 538,65 TL 1.615,95 TL +0
 • 407,05 TL 1.628,21 TL +0
 • 328,13 TL 1.640,65 TL +0
 • 275,52 TL 1.653,11 TL +0
1.567,31 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.
MSI X470 Gaming Plus Max AMD X470 Soket AM4 DDR4 4133(OC)MHz ATX Gaming Anakart
Puan Ortalaması 5,0
Bu ürüne verilmiş puanlar

MSI X470 Gaming Plus Max AMD X470 Soket AM4 DDR4 4133(OC)MHz ATX Gaming Anakart

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN
5
İncehesap supermis
Magazaya gidip alsam bukadar cabuk elime gelmezdi super bir anakart teşekkürker incehesap
Üye resmi
Abdulkadir Aral 20 Nis 2021 (19 gün önce)

Kargonun 1 günde gelmesi beni çok sevindirdi. Diğer parçalar halen gelmediği için performans hakkında yorum yapamayacağım ama MSI kalitesine güveniyorum. Hesaplı Nisan indirimine denk geldim 900 TL indirimli aldım. Teşekkürler İncehesap.
Üye resmi
Ömer Aktaş 14 Nis 2021 (25 gün önce)
Fiyatına göre 10 Numara
Bu fiyata alınabilecek en iyi anakartlardan biri , sağolsun incehesap fiyatını düşürmüş hemen 2 adet sipariş verdim.
Üye resmi
Furkan Bozkur 24 Nis 2020
Oyun için F/P Ürün, Kaliteli, Hızlı Kargo
Ürün kargoya verildikten sonra 1 gün içinde elime ulaştı. Ürünü henüz test etmedim. Sistem toplama işlemimi bitirdikten sonra test edebilicem. ama görünüş açısından çok kaliteli duruyor. Sunduğu özellikleri ile Oyun Bilgisayarı topluyorsanız düşünmeden alabileceğiniz bir kart. İncehesap 'a öncelikle ilgi alakadan dolayı teşekkür ederim fakat ürün geldiğinde ne kadar sarılmış olsada kutunun bazı kısımlarında ezilmeler mevcuttu. Kimden kaynaklı olduğunu bilmiyorum ama Kargo firmanızla da bu konuda görüşüp böyle elektronik ürünlerde daha hassas davranmanız ricasında bulunucam.
Üye resmi
Abdullah Emin Saraçoğlu 30 Kas 2019
FİYAT PERFORMANS CANAVARI
Oyun pc si topluyorsanız alabileceğiniz en kaliteli kart kendi içinde 7.1 ses kartı bulunuyor amd ryzen 3000 serisi işlemcilerle uyumlu OC lu bir anakart ram desteği 4000mhz nin üstünde yetmiyomuş gibi birde rgb ışıklandırması var daha ne olsun alın kullanın tadına varın

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   MSI X470 Gaming Plus Max AMD X470 Soket AM4 DDR4 4133(OC)MHz ATX Gaming Anakart
   MSI X470 Gaming Plus Max AMD X470 Soket AM4 DDR4 4133(OC)MHz ATX Gaming Anakart
   Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.