MSI X470 GAMING PRO MAX AMD X470 Soket AM4 DDR4 4133(OC)MHz ATX Gaming Anakart Genel Özellikler

Oyunlara Tarzınızı Katın Optimize edilmiş tasarım ve yüksek kaliteli bileşenleri sayesinde yıldırım hızında performansa sahip olan MSI Gaming Pro Max, oyuncuların tüm gereksinimlerini karşılayabilmek için seçkin oyun özellikleri, sınırsız özelleştirme seçenekleri ve kritik öneme sahip oyun silahlarıyla donatılmıştır.

MSI X470 Gaming Pro Max ile "Kırmızı Gaming DNA"sı yaşamaya devam ediyor!

MSI X470 Gaming Pro Max
 • 1. High-res HDMI Port
 • 2. AMD Turbo USB 3.2 Gen2
 • 3. Gaming Device Port
 • 4. Gaming LAN
 • 5. Altın ses jakları ve S/PDIF
 • 6. Gaming G/Ç kalkanı: Çarpıcı bir görüntü, G/Ç portları için koruma
 • 7. 2x Güç konnektörü - Çok çekirdekli CPU için yeterli güç kaynağını sağlar
 • 8. DDR4 Boost: Optimize edilmiş hatlar, izole bellek devreleri
 • 9. AMD X470 Chipset - AM4 soketi için Ryzen işlemcilerini destekler
 • 10. PCI-E Steel Armor: Ekran kartınızı bükülme, çatlama ve elektromanyetik girişim sinyallerinden korur
 • 11. Audio Boost - En iyi bileşenler ile optimize edilen Gaming ses deneyimi
 • 12. 2x M.2 - NVMe desteği, max. 32 Gb/s. PCI-Express Gen3 x4

Geliştirilmiş Performans MSI anakartlar, oyun ve PC tutkunları için en güncel depolama standartlarının tümünü destekler. Herhangi bir ultra-hızlı depolama aygıtını bağlamanıza olanak tanıyan bu özelliği, size oyun içinde avantajlar sağlar. CPU ve bellek yükseltme, hızlı depolama ve USB aktarım hızlarıyla savaş alanının fatihi olun. Oyunlara daha hızlı başlayın, seviyeleri daha hızlı yükleyin ve böylelikle düşmanlarınıza karşı gerçek bir avantaja sahip olun.

En Yüksek Oyun Performansı İçin Soğuk Kalır PC’nizde soğutma, güvenilir bir performans için çok önemlidir. MSI anakartlar, sağlam soğutma bloğu ile mükemmel güç tasarımına sahiptir. Bunun yanı sıra yeterli sayıda fan bağlantısı ve eksiksiz denetimlerle sisteminizi maksimum seviyede soğutmak için gerekli tüm yazılım ve donanıma sahip olduğunuzdan emin olabilirsiniz.

Total Fan Control MSI anakartları, tüm sisteminizin CPU fanlarının hızlarını ve sıcaklıklarını yönetmenize olanak tanır, böylelikle size serin ve sessiz çalışan bir sistem üzerinde tam kontrol sağlar. Total Fan Control, anakartınıza bağlı tüm fanların denetimini kolay bir arayüz ile gerçekleştirmenizi sağlar. Ayrıca, işlemci ve anakart için, fan hızlarını otomatik olarak ayarlayabilen 4 adede kadar sıcaklık hedefi atamanıza imkan tanır.

Çalışma Profiline Göre Değişken Fan Hızları MSI fan başlıkları DC veya PWM modunda çalışan fanları otomatik olarak algılayarak fan hızlarını ve sessizliği optimize eder. Hysteresis özelliği ile önceki kullanımları da değerlendirerek fanlarınızın akıcı bir şekilde çalışmasını sağlayarak sistemin her zaman sessiz ve soğuk kalmasını sağlar.

Sıvı Soğutma İçin Optimize Edildi Piyasadaki en popüler All-in-One ve özel sıvı soğutma çözümlerini destekleyecek şekilde tasarlanmıştır.

Kullanıcı Dostu Tasarım Tonlarca kullanışlı özellik barındıran akıllı DIY dostu tasarımlarıyla MSI anakartlar, gaming sisteminizi yeni zirvelere taşıyabilmeniz için sayısız sistem ayarlama ve sorun giderme araçlarıyla, sistem toplama deneyiminizi sorunsuz ve kolay bir hale getirir.
XL Klips Büyütülmüş PCI-E klipsi ile cihazlarınızı daha kolay takıp çıkarırken, PCI-E yuvasını güvende tutun.
EZ Debug LED (Hata Teşhis LED’leri) Başın belada mı? Ana bileşenleriniz için konumlandırılmış dahili LED’ler sayesinde bir sorunla karşılaştığınızda tam olarak nereye bakacağınızı bilir ve sorunu kolayca tespit edebilirsiniz.

Ömür Boyu Kalite İçin Tasarlandı Yalnızca en iyi kaliteye sahip bileşenleri ve en yeni tasarımları kullanıyoruz. Acımasız testlerden ve en zorlu koşullardan geçiriyoruz.. Böylece size süper güvenilir, kararlı ve yüksek performanslı bir anakart sunuyoruz.

Sisteminizi PCI-E Steel Armor İle Güçlendirin Steel Armor, PCB üzerinde çok daha fazla lehim noktasına sahiptir. Böylece ekran kartınızı güçlendirir ve PCI-Express sinyallerinin elektromanyetik girişimlere maruz kalmasını önleyerek daha yüksek bir GPU hızlandırması ile kesintisiz bir oyun deneyimi sunar.

En İyi Anakart Koruması MSI anakartlar üzerinde bulunan çift kat topraklanmış montaj yuvaları, anakarta zarar verebilecek elektrostatik deşarj (ESD) dalgalanmalarına karşı Çift ESD koruması sunar. Böylece sınırsızca ve güven içinde sisteminizin tadını çıkarabilirsiniz.

Gaming Certified - En İyi Oyun Performansı MSI anakartlar, en zorlu oyunlar için üretildi. Gaming anakartlarımız oyun laboratuvarlarımızda, internet kafelerde ve dünyanın en iyi eSpor oyuncuları tarafından yine dünyanın en popüler oyunlarında kararlılık ve en iyi performans için test edilmiştir. 24 saatlik kesintisiz online ve offline oyun testleri ile MSI, tümleşik ağ konfigürasyonu, ses iletimi ve FPS performansını mükemmel bir seviyeye ayarlayarak sizlerin de en iyi oyun performansına ulaşmanızı sağlar.
Yalnızca bu testlerden geçen anakartlar “Gaming Certified” statüsüne erişir ve gerçek bir MSI Gaming anakart olduklarına dair sertifikalandırılırlar.
Maksimum Uyumluluk Her bir MSI anakartı, kullanıcı dostu tasarıma sahip SATA ve USB konumlandırması ile en geniş bileşen ve cihaz gamı uyumluluğu sertifikasına sahiptir. Dahası en kritik bileşen olan bellekler için de özel bir QVL Listesi sunuyoruz. MSI DDR4 Boost Teknolojisi ile birlikte sunulan maksimum uyumluluk sayesinde bilgisayar toplarken veya yükseltme yaparken dilediğiniz gibi seçim yapma özgürlüğüne kavuşur ve herhangi bir oyun donanımını rahatlıkla seçebilirsiniz.

Core Boost Core Boost teknolojisi MSI'ın üstün dizaynını ve optimize edilen güç tasarımını bir araya getiriyor. Böylece işlemcinize daha hızlı ve kesintisiz güç sağlıyor. Çok çekirdekli işlemcilere destek vermesinin yanında CPU için de en uygun koşulları sağlıyor.

Ryzen İşlemci Desteği Güncellenmiş özellikler ve yeteneklere sahip MSI AM4 anakartlar, AMD'nin en yeni nesil Ryzen işlemcilerini desteklemektedir. MSI Core Boost teknolojisi desteği sayesinde hangi CPU’yu kullanırsanız kullanın, performansta yeni zirvelere yükselmenin tadını çıkarın.

Üst Düzeyde İstikrar ve Uyumluluk Testi MSI, en zorlu şartlar altında testlerini gerçekleştirdiği popüler markaların belleklerinin sisteminizde her görevde istikrarlı çalışmasını prensip edinmiştir. Bellek iş ortaklarımız olan Corsair, Crucial, Kingston, G.Skill ve daha birçok marka bellek modüllerini ve konfigürasyonlarını optimize ederek hız aşırtma performansının iyileştirilmesini sağlar.

1 Saniyede Hız Aşırtma Daha fazla FPS mi gerekiyor? Daha fazla CPU ve belek gücü mü lazım? MSI Game Boost, bir saniyede hız aşırtma sağlayarak size daha fazla FPS almanız için gereken gereken performans artışını sunar.

Audio Boost İle Profesyonel Stüdyo Sınıfı Ses Kalitesi Audio Boost ile mümkün olan en derin ses deneyimini yaşayın. MSI anakartlar uzun yıllara dayanan tecrübesiyle oyunculara gerçek ve en iyi sesi sunuyor. En yüksek ses kalitesi için üst sınıf bileşenleri kullanan Audio Boost, oyun oynarken rakiplerinize karşı size açık bir avantaj sağlar. Nefes kesici bir ses deneyimi ile oyunun kurallarını değiştiren dinamik ses sahnelerinin keyfini tadacaksınız. Audio Boost kullanarak gözleriniz kapalı bir şekilde düşmanlarınızın yerini tespit edebilirsiniz.

Audio Boost İle Ses Kalitesini Yükseltin
 • Yeni nesil yüksek çözünürlüklü ses işlemcisi (ALC892)
 • Yüksek kaliteli ses kapasitörleri
 • Altın ses jakları ve S/PDIF
 • İzole ses devresi
 • Birbirinden ayrılmış ses katmanları
 • De-Pop Koruması

Oyun İçinde Avantajınız MSI anakartlar sunduğu en etkileyici oyun içi avantajları ile oyuncuların istedikleri zaman oyuna hakim olmalarını sağlar; MSI anakartlarının gelişmiş ses ve LAN özellikleri ile dinleme deneyiminizi ve ağ bağlantınızı artırın. Olağanüstü ses kalitesinin ve çevrim içi oyunların tadını çıkarın.

Eşsiz Bellek Performansı MSI anakartlar oyun sisteminizdeki belleklerin çok daha hızlı, hız aşırtmaya hazır ve kararlı çalışmasını sağlar. MSI, sunduğu DDR4 Boost teknolojisi ile bellek hatlarını optimize ederek bellek devresini tamamen izole eder. Bu sayede mükemmel bir istikrar ve performansa ulaşan sisteminizin çökmesi konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

DDR4 Boost teknolojisi, diğer markalara kıyasla yüksek bellek hızlarında daha fazla kararlılık sağlar. Oyun oynarken veya büyük boyutlu video ve fotoğraf dosyalarıyla çalışırken performansta görülen ekstra artışın tadını çıkarın.

Hızlı ve Geleceğe Hazır Depolama Bu anakart en güncel depolama standartlarının tümünü destekler. Herhangi bir ultra-hızlı depolama aygıtını bağlamanıza olanak tanıyan bu özelliği, size oyun içinde avantajlar sağlar. Oyunlara daha hızlı başlayın, seviyeleri daha hızlı yükleyin ve böylelikle düşmanlarınıza karşı gerçek bir avantaja sahip olun.
AMD StoreMI Teknolojisi Tüm MSI X470 ve B450 anakartlar, depolama performansını arttırmak için AMD’nin yeni SSD teknolojisi olan StoreMI ile birlikte gelir. AMD StoreMI teknolojisi, sistem hızını iyileştirip açılış ve yazılım yükleme sürelerini azaltmak için depolama kapasitesini harmanlayarak sanal bir SSD alanı oluşturmaya yardımcı olur ve veri erişimini optimize eder.

M.2 Genie ile Kolay RAID Kurulumu MSI’ ın M.2 Genie seçeneği ile RAID 0 konfigürasyonu yaparak en yeni SSD'lerle inanılmaz hızlara ulaşmak mümkün. BIOS üzerindeki M.2 Genie işlevi ile oyuncular artık sistem ya da oyun SSD’leri için RAID 0 kurarak oyunların açılış hızlarını artırabilecekler. MSI’ın M.2 Genie özelliği sayesinde M.2 ve U.2 için RAID 0 kurulumu inanılmaz kolay bir işlem haline geliyor.
USB Cihazlarınızın Performansını Arttırın Sevdiğiniz oyunları, film ve müzikleri USB üzerinden transfer etmek hiç bu kadar hızlı olmamıştı! Yüksek hızlı USB üzerinden veri, müzik ve filmleri 10Gb/sn'ye kadar yıldırım hızında iletin.

AMD Turbo USB 3.2 Gen2’ye sahip olan MSI anakartlar ile daha önce hiç görmediğiniz USB hızlarına ulaşırsınız.

Üretkenliğinizi Geliştirecek Uygulamalar Kolay kullanımlı, performans arttırıcı uygulamalar geliştirmede yıllar süren deneyimin sonucunda size yalnızca en iyi kaliteye sahip uygulamalar sunuyoruz. Bu araçları anakartınızdan en iyi performansı almak ve oyunda zafer elde etmek için kullanabilirsiniz.

Dragon Center - Tek Bir Uygulama İle Oyun Sisteminiz Üzerinde Tam Kontrol PC’nizin kontrolüne tamamen sahip olmanız için gereken her şeyi tek bir uygulamada toplayan MSI Dragon Center, MSI masaüstü, ekran kartı, anakart ve hatta oyun donanımlarınızın tam işlevselliği için yüklemeniz gereken tek MSI yazılımı olacaktır. Dragon Center ile gelişmiş anakartların özelliklerini kontrol altına alın ve sonsuz olasılıkları ortaya çıkarın.

MSI APP Player BlueStacks ile yapıan özel işbirliği ile geliştirilen MSI APP Player, mobil oyunlar ve PC platformu arasında mükemmel bir geçiş sağlayarak özel ışıklandırması, daha iyi grafikler gibi birçok avantaj sunar.

Kullanıcı Dostu BIOS BIOS’umuz en güncel seçenekleri içerir ve herkesin kolayca kullanması için uygundur. BIOS’un kapsamlı özellikleri, siz oyun oynarken maksimum performansı elde etmeniz için sisteminizi en optimum ayarlara getirmenizi sağlar.

Arka Giriş/Çıkış Portları
 • 2 x USB 3.2 Gen2 Type-A
 • 4 x USB 3.2 Gen1 Type-A
 • 2 x USB 2.0
 • 1 x PS/2 Combo Port
 • 1 x HDMI
 • 1 x DVI-D
 • LAN Port
 • 5 x Ses Jakı
 • Optik S/PDIF Çıkışı
Dahili Giriş/Çıkış Portları
 • 1 x 24-pin ATX güç bağlantısı
 • 1 x 8-pin ATX 12V güç bağlantısı
 • 1 x 4-pin ATX 12V güç bağlantısı
 • 6 x SATA 6Gb/s
 • 2 x USB 2.0 bağlantısı (ek olarak 4 USB 2.0 bağlantı noktasını destekler)
 • 2 x USB 3.2 Gen1 bağlantısı (ek olarak 4 USB 3.2Gen1 bağlantı noktasını destekler)
 • 1 x 4-pin CPU fan bağlantısı
 • 1 x 4-pin PUMP fan bağlantısı (2A'ya kadar destekler)
 • 4 x 4-pin sistem fan bağlantısı
 • 1 x Seri port bağlantısı
 • 1 x Paralel port bağlantısı
 • 2 x 5050 RGB LED şerit 12V konnektörü
 • 1 x TPM modül konnektörü
 • 1 x Ön panel ses bağlantısı
 • 2 x Sistem paneli bağlantısı
 • 1 x Chassis Intrusion konnektörü
 • 1 x Clear CMOS jumper
 • 1 x Clear CMOS butonu
Teknik Özellikler
İşlemci 1., 2. ve 3. nesil AMD Ryzen / Radeon Vega Grafikli Ryzen ve 2. nesil Radeon Grafikli Ryzen / Radeon Vega Grafikli Athlon
Soket AM4
Yonga Seti AMD X470
Bellek 4x DIMM, maks. 128GB, DDR4 1866/ 2133/ 2400/ 2667 Mhz by JEDEC, DDR4 2667/ 2800/ 2933/ 3000/ 3066/ 3200/ 3466/ 3733/ 3866/ 4000/ 4133 Mhz by A-XMP OC MODE, DDR4 2667/ 2800/ 2933/ 3000/ 3066/ 3200/ 3466 Mhz by A-XMP OC MODE
Genişleme Yuvaları 2 x PCIe 3.0 x16 (PCIE_1, PCIE_4), 1 x PCIe 2.0 x16 (PCIE_6, x4 modu), 3 x PCIe 2.0 x1
Grafik 1 x DVI-D port, maks. çözünürlük [email protected] / 1 x HDMI port 1.4, maks. çözünürlük [email protected] / Maksimum paylaşılan bellek 2048 MB
Multi-GPU 1., 2. ve 3. Nesil AMD Ryzen İşlemciler: 3 Yönlü AMD CrossFire Teknolojisini Destekler; Radeon Vega Grafikli Ryzen ve 2. nesil Radeon Grafikli Ryzen / Radeon Vega Grafikli Athlon: 2 Yönlü AMD CrossFire Teknolojisini Destekler
Depolama 6 x SATA 6Gb/s, 2 x M.2
RAID 0/1/10
USB Arka: 2 x USB 3.2 Gen2 Type-A, 4 x USB 3.2 Gen1 Type-A, 2 x USB 2.0 / Ön: 4 x USB 3.2 Gen1 Type-A, 4 x USB 2.0
Ses Realtek ALC892 Codec 7.1-Channel High Definition Audio
LAN 1 x Realtek 8111H Gigabit LAN
Form Faktörü ATX, 30.5 cm x 24.4 cm
İşletim Sistemi Windows 10 64-bit, Windows 7 64-bit

MSI X470 GAMING PRO MAX AMD X470 Soket AM4 DDR4 4133(OC)MHz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart Özellikleri

 • İşlemci ModeliAMD
 • İşlemci DesteğiAMD Ryzen
 • YongasetiAMD X470
 • Soket YapısıAM4
 • Ram TipiDDR4 2667/ 2800/ 2933/ 3000/ 3066/ 3200/ 3466/ 3733/ 3866/ 4000/ 4133 MHz by A-XMP OC mode MHz
 • Ram Kapasitesi128GB
 • SATA6x SATA3
 • RAIDRAID 0, RAID 1, RAID 10
 • M.22 x M.2
 • PCI-E Slot2 x PCIe 3.0 x16 (PCIE_1 PCIE_4), 1 x PCIe 2.0 x16 (PCIE_6 x4), 3 x PCIe 2.0 x1
 • Ethernet (LAN)1 x Realtek 8111H Gigabit LAN
 • HDMI1x HDMI
 • USB2 x USB 3.2 Gen2 Type-A, 4 x USB 3.2 Gen1 Type-A, 2 x USB 2.0
 • Overclock Var
 • Wi-Fi Yok
 • Kasa YapısıATX
 • Garanti24 Ay Garanti
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.631,95 TL 1.631,95 TL +0
 • 840,52 TL 1.681,04 TL +0
 • 565,83 TL 1.697,48 TL +0
 • 428,56 TL 1.714,24 TL +0
 • 346,27 TL 1.731,33 TL +0
 • 291,46 TL 1.748,77 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.631,95 TL 1.631,95 TL +0
 • 836,90 TL 1.673,80 TL +0
 • 562,84 TL 1.688,52 TL +0
 • 425,87 TL 1.703,50 TL +0
 • 343,57 TL 1.717,84 TL +0
 • 288,89 TL 1.733,35 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.631,95 TL 1.631,95 TL +0
 • 840,87 TL 1.681,73 TL +0
 • 566,36 TL 1.699,07 TL +0
 • 429,15 TL 1.716,58 TL +0
 • 346,93 TL 1.734,64 TL +0
 • 292,18 TL 1.753,09 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.631,95 TL 1.631,95 TL +0
 • 841,30 TL 1.682,60 TL +0
 • 566,65 TL 1.699,95 TL +0
 • 429,42 TL 1.717,66 TL +0
 • 347,11 TL 1.735,57 TL +0
 • 292,34 TL 1.754,03 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.631,95 TL 1.631,95 TL +0
 • 417,46 TL 1.669,86 TL +2
 • 336,76 TL 1.683,81 TL +2
 • 424,55 TL 1.698,18 TL +0
 • 342,52 TL 1.712,62 TL +0
 • 287,88 TL 1.727,30 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.631,95 TL 1.631,95 TL +0
 • 840,87 TL 1.681,75 TL +0
 • 566,34 TL 1.699,03 TL +0
 • 429,17 TL 1.716,67 TL +0
 • 346,94 TL 1.734,68 TL +0
 • 292,18 TL 1.753,07 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.631,95 TL 1.631,95 TL +0
 • 840,87 TL 1.681,75 TL +0
 • 566,34 TL 1.699,03 TL +0
 • 429,17 TL 1.716,67 TL +0
 • 346,94 TL 1.734,68 TL +0
 • 292,18 TL 1.753,07 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.631,95 TL 1.631,95 TL +0
 • 834,33 TL 1.668,66 TL +0
 • 560,23 TL 1.680,69 TL +0
 • 423,22 TL 1.692,90 TL +0
 • 340,70 TL 1.703,50 TL +0
 • 285,71 TL 1.714,24 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.631,95 TL 1.631,95 TL +0
 • 834,93 TL 1.669,86 TL +0
 • 560,87 TL 1.682,60 TL +0
 • 423,84 TL 1.695,36 TL +0
 • 341,66 TL 1.708,31 TL +0
 • 286,88 TL 1.721,29 TL +0
1.631,95 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.

Bu ürün hakkında henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   MSI X470 GAMING PRO MAX AMD X470 Soket AM4 DDR4 4133(OC)MHz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart
   MSI X470 GAMING PRO MAX AMD X470 Soket AM4 DDR4 4133(OC)MHz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart
   Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.