MSI Z370 Gaming M5 Intel Z370 Soket 1151 DDR4 4000(OC)MHz ATX Gaming Anakart Genel Özellikler

Usta Oyuncuların Anakartı MSI’ın Gaming anakartları seçkin oyun özellikleri ile dolu benzersiz bir görünüm ve his ile mümkün olan en iyi oyun deneyimini sunar.
Oyun Sisteminizi Kişiselleştirin Gaming APP ile kendi renk düzeninizi özelleştirin ve uygulayın. Mystic Light kullanarak oyun sistiminizi 16.8 milyon renk ve 17 farklı ışıklandırma efekti ile kişiselleştirebilirsiniz. İster Mystic Light uygulaması, ister akıllı telefonunuz vasıtasıyla paletten istediğiniz renkleri seçerek sisteminizin tarzına uyumlandırın. Farklı renkler mi istiyorsunuz? Sisteminizin görünümünü 1 saniyede değiştirin!
Soğuk Kalır PC’nizde soğutma, güvenilir bir performans için çok önemlidir. Yeterli sayıda fan bağlantısı ve eksiksiz denetimlerle sisteminizi maksimum seviyede soğutmak için gerekli tüm yazılım ve donanıma sahipsiniz.
Oyun İçinde Avantajınız Benzersiz MSI GAMING araçlarıyla oyunda rakiplerinizi geride bırakın. Akıllı donanım ve yazılımlar yeteneklerinizi öne çıkarmak için tasarlandı.
Savaş Alanında Birinci Olun Bu anakart en güncel depolama standartlarının tümünü destekler. Herhangi bir ultra-hızlı depolama aygıtını bağlamanıza olanak tanıyan bu özelliği, size oyun içinde avantajlar sağlar. Oyunlara daha hızlı başlayın, seviyeleri daha hızlı yükleyin ve böylelikle düşmanlarınıza karşı gerçek bir avantaja sahip olun.

Sanal Dünyalara Dalın VR deneyiminde hiçbir ödün vermek istemiyorsanız, benzersiz MSI özelliklerinin önde gelen VR markaları ile işbirliği yaparak sunduğu canlı, akıcı ve gerçekçi bir VR deneyimini yaşayın; içerikler hayat bulsun!
Profesyonel Ses Kalitesi Audio Boost ile mümkün olan en derin ses deneyimini yaşayın. MSI Audio Boost, kullandığı birinci sınıf ses bileşenleri ile en yüksek ses kalitesini sunar. Nefes kesici bir ses deneyimi ile oyunun kurallarını değiştiren dinamik ses sahnelerinin keyfini tadacaksınız.
En Düşük Gecikme İle Oyuna Hükmet MSI GAMING LAN ile savaş alanında düşmanlarını ezmeye hazırlan! En yüksek kaliteli bileşenleri en iyi online oyun için ince ayarlarla donattık. Böylece en düşük gecikme ile en iyi oyun içi deneyimi sunuyoruz.
Eşsiz Bellek Performansı MSI anakartlar oyun sisteminizdeki belleklerin çok daha hızlı, hız aşırtmaya hazır ve kararlı çalışmasını sağlar.
Sınır Tanımayan İnce Ayar İçin Dizayn Edildi Akıllı özelliklere sahip en iyi anakartlarla dolu bir geçmişe sahip olan bu anakartın en uç koşullarda bile en iyi performansı göstereceğine güvenebilirsiniz. İnce ayar ve hata giderme için parmaklarınızın ucunda sayısız araç bulunuyor. Bu sayede sisteminizi yepyeni performans seviyelerine ulaştırabilirsiniz.

MSI USB 3.1 - 2 Kat Daha Hızlı Sevdiğiniz oyunları, film ve müzikleri USB üzerinden transfer etmek hiç bu kadar hızlı olmamıştı! USB 3.1, 10Gb/sn'ye kadar yıldırım hızında veri transferi gerçekleştirebilir!
Üretkenliğinizi Geliştirecek Uygulamalar Kolay kullanımlı, performans arttırıcı uygulamalar geliştirmede yıllar süren deneyimin sonucunda size yalnızca en iyi kaliteye sahip uygulamalar sunuyoruz. Bu araçları anakartınızdan en iyi performansı almak ve oyunda zafer elde etmek için kullanabilirsiniz.
Ömür Boyu Kalite İçin Tasarlandı Yalnızca en iyi kaliteye sahip bileşenleri ve en yeni tasarımları kullanıyoruz. Acımasız testlerden ve en zorlu koşullardan geçiriyoruz.. Böylece size süper güvenilir, kararlı ve yüksek performanslı bir anakart sunuyoruz.
Oyun Tutkunlarının BIOS’u BIOS’umuz en güncel seçenekleri içerir ve herkesin kolayca kullanması için uygundur. BIOS’un kapsamlı özellikleri, siz oyun oynarken maksimum performansı elde etmeniz için sisteminizi en optimum ayarlara getirmenizi sağlar.
Hayal Gücünüzü Ateşleyin Modifikasyonu kendiniz yapın! Sisteminizi tamamen dönüştürün. Bu anakart 3D yazıcı ve modlama için optimize edildi.

Bu anakart üzerindeki 3D X-Mounting vidalar, 3D yazıcı ile ürettiğiniz kendi kapaklarınızı, FAN korumalarınızı ve diğer 3D parçaları anakarta kolayca monte etmenize olanak tanıyor.

Olağanüstü Renkler ve Efektler Mystic Light RGB LED kullanarak PC’nizi 16.8 milyon renk ve 17 farklı ışıklandırma efekti ile kişiselleştirin.

Mystic Light İle Akıllı Telefon ve PC Kontrolü
Mystic Light uygulamasını kolaylıkla bilgisayarda, telefon ya da tablette kullanabilirsiniz. Telefon ya da tablete kolayca kurulan bu uygulama sayesinde PC’nize uzaktan erişim imkanı sağlar ve birkaç tuşla bilgisayarınızı istediğiniz herhangi bir renge ve yepyeni bir görünüme kavuşturabilirsiniz.
Tam Kontrollü Fan Konnektörleri MSI anakartları, tüm sisteminizin CPU fanlarının hızlarını ve sıcaklıklarını yönetmenize olanak tanır, böylelikle size serin ve sessiz çalışan bir sistem üzerinde tam kontrol sağlar. En popüler işlemci soğutucuları göz önünde bulundurularak fan konnektörleri anakarta uygun şekilde yerleştirilmiştir.

Çalışma Profiline Göre Değişken Fan Hızları
MSI FAN konnektörleri sistemin pil veya elektrik gücünde çalıştığını otomatik olarak algılar ve fan hızlarını sessizlik için optimize eder. Hysteresis özelliği ile önceki kullanımları da değerlendirerek fanlarınızın akıcı bir şekilde çalışmasını sağlayarak sistemin her zaman sessiz ve soğuk kalmasını sağlar.
Sınırsız Özgürlük, Maksimum Kolaylık Gaming Hotkey klavyenizi oyunlarda çok daha fonksiyonel hale getirir. Tek yapmanız gereken tuşlara istediğiniz işlevi veya makroyu atamak. Böylece ister tek tuşla sevdiğiniz oyunu başlatın, isterseniz hız aşırtma profilini yükleyin ve overclock yapın. En sık kullandığınız ardışık komutları tek tuşla verin. İstediğiniz tuşu kullanmakta özgürsünüz. İmkanlarınız sınırsız!
- Klavyenizdeki herhangi bir tuşu özelleştirin
- 8 adıma kadar makro programlayabilme
- Kullanıcı dostu kolay arabirim
- Tek tuşla favori oyununuzu başlatın
- Tek tuşla hız aşırtma
Gaming Device Port MSI Gaming Device Port, üst kalite oyun farelerinde hız yeteneklerini sonuna kadar kullanabilmeniz için en iyi bağlantı özelliklerini sunar. Böylece oyunlarda fareniz daha akıcı ve daha hızlı tepki verebilir.
Oyunlarda;
- Daha çabuk etki
- Özelleştirilebilir fare ayarları
- Ayarlanabilir fare iletişim hızı
- Daha akıcı oyun deneyimi
- Hızlı reaksiyon

Teknik Avantajları;
- Sıradan konnektörlere göre 3 kat daha fazla altın
- Takma-çıkarma işlemlerine 10 kat daha dayanıklı
- Oksitlenmeyi önler

Daha Fazla Performans mı İstiyorsunuz? Çoklu Ekran Kartını Deneyin! Oyun tutkunları en üst düzey deneyimi elde etmek için her zaman daha fazla performans ararlar. Çoklu ekran kartı kullanmak, istenilen performansa ulaşmak için mükemmel bir tercihtir. MSI Gaming anakartları çoklu ekran kartı teknolojilerine tam destek sağlar ve en uygun PCI-Express yuvası yerleşimi ile en iyi ısı performansına ulaşır.
Intel Optane Ready Bu yeni teknoloji harikası, bellek ve depolama cihazlarında oyunun kurallarını değiştirecek bir performans sunuyor. Optane bellekleme özelliğini devreye sokarak depolama cihazlarınızın daha hızlı çalışmasını sağlayabilir, oyun sisteminizi çok daha hızlı hale getirebilirsiniz!
2 x Turbo M.2 Gen3 x4 ile 32Gb/sn'ye kadar hızlarla Turbo M.2, standart bir SATA III bağlantısından en az 5 kat daha hızlıdır! MSI anakartlarla yıldırım hızında bir sistem açılışı, inanılmaz çabuk açılan oyun ve uygulamaları deneyimleyin.
M.2 Genie İle Kolay RAID Kurulumu MSI’ ın M.2 Genie seçeneği ile RAID 0 konfigürasyonu yaparak en yeni SSD'lerle inanılmaz hızlara ulaşmak mümkün. BIOS üzerindeki M.2 Genie işlevi ile oyuncular artık sistem ya da oyun SSD’leri için RAID 0 kurarak oyunların açılış hızlarını artırabilecekler. MSI’ın M.2 Genie özelliği sayesinde M.2 ve U.2 için RAID 0 kurulumu inanılmaz kolay bir işlem haline geliyor.

Audio Boost 4 İle Ses Kalitesini Yükseltin - LED İle Aydınlatılmış İzole Ses Devresi; Audio Boost, ses devrelerinin LED’le aydınlatılmış bir hat izole edilmesi sayesinde harici ses kartı gibi işlev görür. Daha az sinyal gürültüsü size daha temiz bir ses olarak geri döner
- Birbirinden Ayrılmış Ses Katmanları; Sol ve sağ ses kanallarında eşit ve mükemmel ses elde etmek için ses devresinde ayrıştırılmış katmanlar kullanıldı.
- Anti-Popcorn Gürültü Önleyici; Audio Boost, cihazlarınızı takıp çıkarırken veya PC’nizi açıp kapatırken duyduğunuz, pop-corn adı verilen ani ses yükselmesi ve patlaması gibi rahatsızlıklardan sizi korur.
- Yeni Nesil Yüksek Çözünürlüklü Ses İşlemcisi; EMI korumalı yüksek kaliteli bir ses işlemcisi ile donatılmış olan Audio Boost 4 en temiz ses kalitesini deneyimlemenizi sağlar. 120dB SNR / 32-bit
- Dahili Çift Kulaklık Amplifikatörü; Bu anakart, 600Ω direnç değerine kadar olan profesyonel kulaklıklara destek veren dahili çift kulaklık amplifikatörü ile size bilgisayarınızda bile stüdyo kalitesinde ses deneyimi yaşatır.
- Chemi-Con Ses Kapasitörleri; Ön panelde yer alan altın ses konnektörleri, stüdyo düzeyinde kulaklıklar için benzersiz akustik ve gerçekçilik ile kristal berraklığında ses deneyimi sağlar
- En Uygun 7.1 Ses Kalitesi İçin Altın Ses Jakları; Altın ses konnektörleri, mümkün olan en yüksek sinyal kalitesini çok daha düşük ses bozulması ile iletir.
Nahimic İle Gerçekliğin Sınırlarını Zorlayan Bir Ses Deneyiminin Keyfini Çıkarın Nahimic ses teknolojisi, kalite ve kesinlikteki başarısı ile askeri ve havacılık projelerinde kullanılıyor. Nahimic oyun deneyiminizi yeni bir seviyeye taşıyarak ve uzun süredir beklediğiniz oyun avantajlarını size sunuyor. Oyun seslerinin yönünü görsel olarak gösteren “Sound Tracker” da dahil olmak üzere benzersiz özellikleri ile savaş alanındaki üstünlüğünüzün tadını çıkarın.
X-Boost; Depolama Performansınızı Arttırır Kolay kullanıma sahip olan bu benzersiz ve özel yazılım, sisteminize bağlı tüm depolama ve USB cihazları otomatik olarak algılayıp optimize ederek performanslarını arttırmanıza yardımcı olur. X-Boost’un “Basit” ve “Gelişmiş” modunu kullanarak sisteminizin hızını %20’ye kadar arttırabilirsiniz. X-Boost bu sayede veri yüklerken ve aktarırken size zaman kazandırır.

Killer LAN E2500 İle Maksimum Ağ Performansı Gaming DNA’sı ile dizayn edilen Killer LAN, şampiyona sınıfı online ve LAN eSporlar için optimize edilmiştir. Gelişmiş Ağ Platformu Killer E2500 ile birlikte gelen Advanced Stream Detect 2.0 teknolojisi ile online oyunlarda ve yüksek kaliteli medya akışlarında maksimum ağ performansına ulaşırsınız. Killer LAN ile ağ trafiğinizi korur; öncelik seviyesini otomatik olarak denetleyip yöneterek lag atlamalarını engeller; böylelikle kusursuz oyun performansı ve rekabet avantajı elde edersiniz.
Gaming LAN Manager MSI GAMING LAN ile rakiplerini savaş alanında bozguna uğratmaya hazırlan! Bu en kaliteli bileşenler, en iyi online oyun deneyimini gecikmesiz sunmak için özel olarak üretilip ayarlandı.

Optimize edilmiş trafik önceliği ve düşük gecikme ile size en iyi online oyun deneyimini sunmak için tasarlanmış olan MSI Gaming LAN Manager, gecikmeye karşı duyarlı oyun uygulamalarını otomatik olarak sınıflandırır ve öncelik tanır.
MSI Gaming LAN Manager;
- Oyunları otomatik olarak diğer uygulamalardan daha öncelikli tutar
- Uygulamaların trafik önceliğini belirleme olanağı sunar
- Her uygulama için bant genişliğini özelleştirme imkanı sunar
LAN Protect İle Sisteminizi Güç Dalgalanmalarına Karşı Koruyun 15KV'lık akım koruması ile ağınız yıldırım düşmesi veya statik elektrik gibi sebeplerden oluşan ani akım dalgalanmalarına karşı korunur. LAN Protect, size en iyi ağ deneyimini sunacak bir LAN bağlantı tasarımıdır. RJ45 konnektörü içindeki kırmızı LED ışığı, korumanın devrede olduğunu gösterir.

Optimize Edilmiş Bellek Hatları MSI, sunduğu DDR4 Boost teknolojisi ile bellek hatlarını optimize ederek bellek devresini tamamen izole eder. Bu sayede mükemmel bir istikrar ve performansa ulaşan sisteminizin çökmesi konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Eşsiz Bellek Performansı
DDR4 Boost teknolojisi, diğer markalara kıyasla yüksek bellek hızlarında daha fazla kararlılık sağlar. Oyun oynarken veya büyük boyutlu video ve fotoğraf dosyalarıyla çalışırken performansta görülen ekstra artışın tadını çıkarın.
Lightning USB 3.1 Gen2 İle Yüksek Hızda Veri Transferi Birden fazla USB 3.1 cihazını kullanmak hiç bu kadar hızlı olmamıştı! Dünyanın en hızlı USB çözümü olan ASmedia 3142 USB 3.1 Gen2 denetleyicini barındıran MSI anakartları, aynı anda birden fazla USB cihazı kullanımında daha önce görülmemiş USB hızları sunar.
Hız Aşırtma İçin Tasarlandı Sektörün en iyi bileşenleri ve MSI’ın üst sınıf ArGe tasarımını bir arada sunan bu anakart ile dünyanın neresinde oluşanız olun en iyi performansa ulaşacaksınız.
- OC Engine 2
- BIOS Flashback+
- Üst Sınıf Güç Fazları.
- Load Line Kalibrasyonu
- DigitALL Power PWM
- DEBUG LED
- Handy Clear CMOS Button
- Yüksek Akım Koruması

Military Class 6 Bileşenleri MSI, sektörün en yüksek kalite standardı olan Military Class 6 bileşenler kullanır. Bu yüksek kaliteli bileşenler en zorlu koşullar altında bile sisteminizin akıcı ve kararlı çalışmasını sağlayan en iyi koruma teknolojileri ile donatılmıştır.
- Titanium Choke II; Daha ufak boyutu ve %30 daha yüksek güç verimliliği ile daha iyi bir hız aşırtma ve kararlılık sunar.
- Dark CAP; Üst sınıf anakart tasarımında vazgeçilmez bir bileşen olan Dark CAP, düşük ESR (eşdeğer seri direnç) değerlerine ve 10 yılı aşan parça ömrüne sahiptir.
- Dark Choke; Özel çekirdek tasarımı sayesinde Dark Choke daha düşük sıcaklıkta çalışır, daha iyi güç verimliliği ve kararlığı sunar.
Sisteminizi PCI-E Steel Armor İle Güçlendirin Steel Armor, PCB üzerinde çok daha fazla lehim noktasına sahiptir. Böylece ekran kartınızı güçlendirir ve PCI-Express sinyallerinin elektromanyetik girişimlere maruz kalmasını önleyerek daha yüksek bir GPU hızlandırması ile kesintisiz bir oyun deneyimi sunar.
Steel Armor İle Eşsiz Bellek Koruması DDR4 modülleri, MSI Steel Armor ile fiziksel hasarlara karşı korunur. Steel Armor aynı zamanda elektromanyetik parazitlere (EMI) karşı da koruma sağlayarak, anakart ve bağlı bileşenler arasında daha temiz bir veri sinyali sağlar ve daha akıcı bir oyun deneyimi sunmaya yardımcı olur.
M.2 Shield İle En İyi SSD Performansı Benzersiz M.2 Shield ile M.2 cihazınızı daha güvenli ve daha kolay bağlarken aynı zamanda daha soğuk çalışmasını da sağlayın. MSI M.2 Shield ile birlikte M.2 SSD portuna taktığınız SSD’ler metal plakanın altındaki termal ped ile temas ederek pasif bir soğutmaya ve yüksek bir performansa ulaşır. M.2 Shield ile sisteminiz yıldırım hızında çalışacak!

Performansınızı Anında Arttırıp Optimize Edin MSI Click BIOS 5 uygulaması, oyunlarda maksimum kararlılık ve performansa ulaşmak için, dahili bellek zamanlamaları ve hızlarını optimize eden Exteme Memory Profil (XMP) özelliğine kolay erişim sağlar. Ayrıca Game Boost özelliğini kullanarak tek bir düğmeyle işlemcinize güvenli bir şekilde hız aşırtma yapabilir daha fazla performansa ulaşabilirsiniz.
UEFI ve Legacy BIOS Desteği MSI 300 serisi tüm anakartlar, Legacy (MBR) ve UEFI (GPT) ön yüklemeyi destekler. Bilgisayarınızın BIOS’unda Legacy mod yüklüyse, UEFI sürümü fonksiyonları standart bir BIOS olarak tanımlı kalacaktır. Bu özellik sayesinde UEFI BIOS’a uyumulu olmayan Windows 7 gibi eski işletim sistemlerinin uyumluluğu artırılmıştır.
BIOS Flashback+ BIOS güncellemesinin ardından sorunlar mı yaşıyorsunuz? BIOS Flashback+ ile birkaç dakika içinde eski bir sürümü geri yükleyin ve oyuna devam edin. BIOS Flashback+, işlemci, bellek ve hatta ekran kartı olmadan bile kullanılabilir!
Z370 GAMING M5 ACK- Usta Düzeyde Oyunculuk 1- GAMING Device Port
2- Clear CMOS & FlashBack+
3- Lightning USB 3.1 Gen2
4- Killer GAMING LAN
5- Altın ses jakları ve S/PDIF
6- Gaming için tasarlanan G/Ç kapağı
Çarpıcı bir görüntü, korumalı G/Ç portları
7- RGB LED aydınlatmalı güçlü soğutma bloğu
En iyi soğutma çözümünü sunarken RGB LED ile özelleştirme olanağı tanır
8- DDR4 Boost / Steel Armor
Optimize edilmiş hatlar, izole bellek devreleri
9- PCI-E Steel Armor
Ekran kartınızı bükülme, çatlama ve elektromanyetik girişim sinyallerinden korur
10- M.2 Shield
M.2 SSD’leri güvende tutar, ısıya bağlı tıkanmaları engelleyerek daha hızlı bir depolama hızı sunar
11- Çift ESD Koruması
Çift topraklama hattına sahip montaj yuvaları sayesinde elektromanyetik sinyal girişimine bağlı hasarları önler
12- Audio Boost 4 ve amplifkatör
Oyunda optimum ses deneyimi için en iyi ses bileşenleri ve Nahimic 2+ kullanır

MSI Z370 Gaming M5 Intel Z370 Soket 1151 DDR4 4000(OC)MHz ATX Gaming Anakart Özellikleri

 • İşlemci ModeliIntel
 • İşlemci Desteği8. / 9. Nesil Intel Core / Pentium Gold / Celeron
 • YongasetiIntel Z370
 • Soket Yapısı1151
 • Ram TipiDDR4 (O.C.) 4000 / 3866 / 3733 / 3600 / 3466 / 3400 / 3333 / 3300 / 3200 / 3000 / 2800 Olmayan: 2667/ 2400/ 2133 MHz
 • Ram Kapasitesi64GB
 • SATA6x SATA3
 • RAIDRAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 10
 • PCI-E Slot3 x PCIe 3.0 x16, 3 x PCIe 3.0 x1
 • Ethernet (LAN)Killer E2500 Gigabit LAN
 • HDMI1x HDMI
 • USB3 x USB 2.0, 2 x 3.1 Gen1 Type-A, 1 x USB 3.1 Gen2 Type-A, 1 x USB 3.1 Gen2 Type-C
 • Wi-Fi Yok
 • Kasa YapısıATX
 • Garanti36 Ay Garanti
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.716,86 TL 1.716,86 TL +0
 • 882,34 TL 1.764,68 TL +0
 • 592,43 TL 1.777,29 TL +0
 • 448,50 TL 1.794,00 TL +0
 • 363,43 TL 1.817,17 TL +0
 • 304,41 TL 1.826,45 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.716,86 TL 1.716,86 TL +0
 • 867,10 TL 1.734,20 TL +0
 • 580,12 TL 1.740,35 TL +0
 • 437,97 TL 1.751,90 TL +0
 • 352,18 TL 1.760,88 TL +0
 • 293,48 TL 1.760,88 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.716,86 TL 1.716,86 TL +0
 • 880,44 TL 1.760,88 TL +0
 • 586,96 TL 1.760,88 TL +0
 • 449,35 TL 1.797,38 TL +0
 • 363,05 TL 1.815,25 TL +0
 • 305,55 TL 1.833,27 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.716,86 TL 1.716,86 TL +0
 • 343,37 TL 1.716,86 TL +3
 • 292,88 TL 1.757,28 TL +3
 • 442,08 TL 1.768,32 TL +0
 • 355,86 TL 1.779,31 TL +0
 • 298,44 TL 1.790,63 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.716,86 TL 1.716,86 TL +0
 • 877,65 TL 1.755,30 TL +0
 • 589,01 TL 1.767,04 TL +0
 • 444,74 TL 1.778,94 TL +0
 • 358,16 TL 1.790,82 TL +0
 • 300,51 TL 1.803,04 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.716,86 TL 1.716,86 TL +0
 • 881,44 TL 1.762,87 TL +0
 • 593,35 TL 1.780,05 TL +0
 • 449,35 TL 1.797,38 TL +0
 • 363,05 TL 1.815,25 TL +0
 • 305,55 TL 1.833,27 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.716,86 TL 1.716,86 TL +0
 • 881,44 TL 1.762,87 TL +0
 • 593,35 TL 1.780,05 TL +0
 • 449,35 TL 1.797,38 TL +0
 • 363,05 TL 1.815,25 TL +0
 • 305,55 TL 1.833,27 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.716,86 TL 1.716,86 TL +0
 • 882,34 TL 1.764,68 TL +0
 • 592,43 TL 1.777,29 TL +0
 • 448,50 TL 1.794,00 TL +0
 • 363,43 TL 1.817,17 TL +0
 • 304,41 TL 1.826,45 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.716,86 TL 1.716,86 TL +0
 • 880,35 TL 1.760,70 TL +0
 • 592,31 TL 1.776,92 TL +0
 • 448,36 TL 1.793,44 TL +0
 • 362,05 TL 1.810,27 TL +0
 • 304,47 TL 1.826,83 TL +0
1.716,86 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.
MSI Z370 Gaming M5 Intel Z370 Soket 1151 DDR4 4000(OC)MHz ATX Gaming Anakart
Puan Ortalaması 5,0
Bu ürüne verilmiş puanlar

MSI Z370 Gaming M5 Intel Z370 Soket 1151 DDR4 4000(OC)MHz ATX Gaming Anakart

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN

Harika ötesi
Üye resmi
Bünyamin Ceran 11 Oca 2019

Kesinlikle mukemmel bir urun dusunmeden alin derim. Ayrica incehesap kesinlikle iyi bi magaza 24 saat icinde kargoya verdiler. Paketleme guzeldi. Tesekkur ederim.

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
MSI Z370 GAMING M5 Intel Z370 Soket 1151 DDR4 4000(O.C.)MHz ATX Gaming Anakart

  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   MSI Z370 Gaming M5 Intel Z370 Soket 1151 DDR4 4000(OC)MHz ATX Gaming Anakart
   MSI Z370 Gaming M5 Intel Z370 Soket 1151 DDR4 4000(OC)MHz ATX Gaming Anakart
   Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.