Seçtiğiniz kriterlere uyan 3 adet bulundu.

Filtreleri Temizle

Notebook ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Lâçin İbagüner 20 Mar 2019 (62 Gün önce)
Çok güzel ve özenli paketlenmişti kargom herhangi bir darbe,kırık,çizik olmadan elime ulaştırıldı. Bilgisayarın performansı gerçekten güzel memenun kalmayacak çok az insan vardır. Zayıf bulduğum nokta ise fanların biraz sesli çalışması oldu.
Üye resmi
Mücahit Serindağ 25 Ara 2018 (147 Gün önce)
Bataryası çok iyi dayanıyo ayrıca gayet hızlı açılıyo performansı beklediğimin çok üstünde tasarım olarakda çok şık
Üye resmi
Özen Çağlar 07 Oca 2018 (500 Gün önce)
Oyun bilgisayarı almak isteyen belli bi miktarı gözden çıkarması gerektiği için fiyat konusuna çok girmeyeceğim sonuçta donanıma göre tüm markaların fiyatları birbirine yakın, ancak dikkat etmek gereken en önemli nokta donanım birbiriyle ne kadar uyumlu çünkü her parçanın en yüksek performansı sergilediği diğer bir parça var bunları da en iyi bir araya getiren firma MSI bana göre.
Üye resmi
Ezel Kazbek 29 Ara 2017 (508 Gün önce)
Alırken bu kadar seri olacağını düşünmemiştim işin doğrusu tam bir fiyat-performans bilgisayarı üretmiş casper. Ayrıca tasarımı da sağlam ve şık.
Üye resmi
Ferit Arıkan 11 Eki 2017 (587 Gün önce)
Bir oyuncu notebook bilgisayarından performans istiyorsanız ve aynı zamanda fiyatı da uygun olsun diyorsanız bu bilgisayar ikisini de sunuyor. gerçekten performansı harika. kusursuz çalışıyor. tasarımı da bir o kadar güzel. fiyatı da oyuncu bilgisayarlarına kıyasla uygun. almak isteyenlere tavsiye ederim
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.