Seçtiğiniz kriterlere uyan 132 adet bulundu.

Filtreleri Temizle

Notebook ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Abdullah Yıldız 31 Eki 2017 (47 Gün önce)
bilgisayarı çocukların ödevlerini hazırlamaları için aldık. güzel bir bilgisayar. hızı da fena değil. bizim işimizi fazlasıyla görüyor. kargolama süreci oldukça hızlı oldu. satıcı firmaya teşekkürler.
Üye resmi
Nurettin Hazar Yeşilçimen 29 Nis 2017 (232 Gün önce)
biraz araştırdıktan sonra msi almaya karar verdim ben hem performansından hem de şıklığından dolayı. aldıktan sonra ben gta 5 ile direk test ettim. bilgisayar fps olarak iyi değerler verdi ve ısınma sorunları yaşattırmadı. fiyatı evet normal laptoplara göre biraz fazla fakat pişman etmiyor aldığınız için. ben tavsiye ederim.
Üye resmi
Kerime Hacer Altay 24 Tem 2015 (876 Gün önce)
bşlgşsayar kalşelş herşeyden önce. hızı ve performanı benim tam isediğim gibi. günlük kullanım için yeterli bi bilgisayar. klavesi çok rahat ve sessiz çalışıyor. dayanıklı bi bilgisayar. ben çok memnun kaldım. verdiğim parayı hak ediyor.
Üye resmi
Ferhat Aydın 12 Nis 2015 (980 Gün önce)
çok hızlı gerçekten performans denince bilgisayar hiç bi sorun çıkartmıyor. o kadar hızlı çalışmasına rağmen de ses çıkartmayan bi fanı olunca tadından yenmiyor açıkcası :) sağlam bi kasası var ve pil ömrü 9-10 saate yakın gidiyor. ben çok memnun kaldım.
Üye resmi
Gökhan Özdemir 20 Şub 2015 (1030 Gün önce)
fiyatı biraz pahalı olmasına rağmen ben performansından çok memnun kaldım. sonuçta toshiba güvenilir bi marka. en azından gözüm arkada kalmadan ödedim bu fiyatı. ekran kalitesi cidden çok iyi. çözünürlüğü süper. ssd de bilgisayarı daha da bi hızlandırmış. tavsiye ederim ben.
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.