Seçtiğiniz kriterlere uyan 12 adet bulundu.

Filtreleri Temizle
Bu ürün geçici olarak
temin edilememektedir
 • INTEL Core i5
 • 1TB HDD
 • 8GB RAM
 • Geforce GT920MX

Notebook ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
İsmail Baydur 09 Ara 2017 (2 Gün önce)
Asus kaliteli bir marka ürünleri de güzel dolayısıyla, genel olarak özellikleri bana yeterli geldi tam bir bilgisayar kurdu yada gamer sayılmam sadece günlük işlerimi takılmadan sıkıntısız yapabilecek bir bilgisayar aldım şu ana kadar sorun çıkarmadı.
Üye resmi
Abdullah Yıldız 31 Eki 2017 (42 Gün önce)
bilgisayarı çocukların ödevlerini hazırlamaları için aldık. güzel bir bilgisayar. hızı da fena değil. bizim işimizi fazlasıyla görüyor. kargolama süreci oldukça hızlı oldu. satıcı firmaya teşekkürler.
Üye resmi
Selahattin Bayrak 14 Eki 2017 (59 Gün önce)
Bilgisayarın malzeme kalitesi ve tasarımı çok güzel. çok harika duruyor bilgisayar. bilgisayar bence sınıfına göre hafif. bu kadar donanıma sahip olmasına rağmen bu kadar hafif olmasına şaşırdım biraz. bu donanımlar da parasının hakkını veriyor. touchpadini ben pek beğenemedim. ancak zaten çok kullanmadığım için sorun teşkil etmiyor benim için. soğutma sisteminde fanlar çalışırken biraz ses yapıyor. ancak oyun oynarken kulaklık taktığım için rahatsız olmuyorum sesten. ses sistemi de çok iyi. onu da belirtmeden geçmeyeyim. bilgisayarı ben çok beğendim. çok memnunum alacak olanlara da tavsiye ederim.
Üye resmi
Gülce Çelik 06 Haz 2017 (189 Gün önce)
Ben Hp'yi çok beğeniyorum. güzel bilgisayar gerçekten ve iyi yapılandırılmış. inceliği ve hafifliği çalışırken de çok etkili oluyor. pil ömrü olarak uzun ve ekran kalitesi güzel. eski bilgisayarıma göre kat kat verimli çalışabilmek mutlu ediyor şimdilerde.
Üye resmi
Nazım Bircan Yalova 05 Nis 2017 (250 Gün önce)
daha önce de işyerim için almıştım ben bu modelini toshibanın. şimdi ikinci siparişimi veriyorum. daha önce daha pahalıya almıştım keşke ilk bilgisayarımı da incehesaptan alsaymışım. özenli bir şekilde paketlediğiniz için teşekkür ederim.
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.