Seçtiğiniz kriterlere uyan 193 adet bulundu.

Filtreleri Temizle

Notebook ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Abdullah Kızılgedik 09 Ara 2017 (7 Gün önce)
İşlemcisinin 8. nesil oluşu ve ekran kartı üzerindeki DDR5 işlemci bilgisayarın performansını çok iyi etkiliyor. Gerçekten güncel bir bilgisayar olması hoşuma gitti total olarak güzel bir ürün alınır.
Üye resmi
Sercan Karakaya 05 Ara 2017 (11 Gün önce)
Probook serisi olması bu modeli almamda en önemli etken oldu. Bilgisayarın beni üzen tek tarafı üzerinde SSD bulunmaması ama yine de yükseltme yapmak isteyenler unutulmamış ve giriş sağlanmış. Tasarımını ayrıca beğendim ve tüm bu özelliklere göre fiyatını başarılı buldum.
Üye resmi
Hasan Kurgan 05 Ara 2017 (12 Gün önce)
Yeni nesil işlemci var güzel ve sade bir tasarım donanımı da fiyatına göre iyi denilebilecek düzeyde. Tek sorunu birazcık ısınıyor ama çok büyük bir sorun çıkaracağını sanmıyorum.
Üye resmi
Gülce Çelik 06 Haz 2017 (194 Gün önce)
Ben Hp'yi çok beğeniyorum. güzel bilgisayar gerçekten ve iyi yapılandırılmış. inceliği ve hafifliği çalışırken de çok etkili oluyor. pil ömrü olarak uzun ve ekran kalitesi güzel. eski bilgisayarıma göre kat kat verimli çalışabilmek mutlu ediyor şimdilerde.
Üye resmi
Gökhan Özdemir 20 Şub 2015 (1030 Gün önce)
fiyatı biraz pahalı olmasına rağmen ben performansından çok memnun kaldım. sonuçta toshiba güvenilir bi marka. en azından gözüm arkada kalmadan ödedim bu fiyatı. ekran kalitesi cidden çok iyi. çözünürlüğü süper. ssd de bilgisayarı daha da bi hızlandırmış. tavsiye ederim ben.
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.