Seçtiğiniz kriterlere uyan 129 adet bulundu.

Filtreleri Temizle

Notebook ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Cemil Gürsu 17 Ara 2017 (-1 Gün önce)
Bilgisayarın özellikerline göre uygun bulduğum bir fiyatı var. Performansı vasat ama dediğim gibi kendi segmentinde iyi.
Üye resmi
Ozan Tüfekçi 03 Ara 2017 (13 Gün önce)
muhteşem performansı ve uygun fiyatıyla cezbetti beni.. oyun performansı gayet iyi. bir çok fps oyununu hiçbir sıkıntı yaşamadan oynayabiliyorum. fanı da oldukça sessiz çalıyor. oyunlarda zaten fan sesini duymanız imkansız. diğer işlerinizi yaparken çok sessiz çalıştığını göreceksiniz.
Üye resmi
Recep Bektaş 05 Kas 2017 (42 Gün önce)
aslında işlemci olarak ben AMD alacaktım ancak arkadaşım pek önermedi. sonra ben de bu bilgisayarı aldım. casper olduğu için asında biraz tereddüt ettim fakat şuan kullandıkça memnun kaldım bilgisayardan. işlemci olarak benim önerim de kesinlikle intel. ısınma problemi yaşamadım şuana kadar. çünkü bu bilgisayardan önceki bilgisayarımın işlemcisi AMD idi. o biraz fazla ısınıyordu. ayrıca bilgisayarın fiyatı da uygun...
Üye resmi
Gülce Çelik 06 Haz 2017 (194 Gün önce)
Ben Hp'yi çok beğeniyorum. güzel bilgisayar gerçekten ve iyi yapılandırılmış. inceliği ve hafifliği çalışırken de çok etkili oluyor. pil ömrü olarak uzun ve ekran kalitesi güzel. eski bilgisayarıma göre kat kat verimli çalışabilmek mutlu ediyor şimdilerde.
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.