Notebook kategorisindeki 290 adet ürün listelenmektedir.

Filtreleri Temizle
Bu kategorideki tüm ürünler listelenmiştir.

Notebook ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Tuğçe Tekin 05 Ara 2017 (11 Gün önce)
İnternette yaptığım araştırmalar sonu güvenilirliğin ve en ucuz fiyatın birleşimiyle İncehesap'a gelmiş bulunuyorum. Bilgisayarı mağazadayken beğenmiştim ve mağaza fiyatından daha ucuza bulmak güzel bir his gerçekten. Bilgisayarın performansı gerçekten tatminkar ve FullHD ekrana da değinmeden edemeyeceğim farkı hissediliyor. Genel olarak güzel ve kaliteli bir bilgisayar.
Üye resmi
Ebru Tekin 12 Kas 2017 (35 Gün önce)
Bilgisayarı evde kullanmak için aldık. hem çocukların araştırma ödevlerini buradan kolay yapmaları için hem de kendimiz interneti kullanalım diye aldık. evde öyle yüksek perfromans gerektiren oyunlar oynayacak kimse olmadı için bu bilgisayar işimizi fazlasıyla görüyor. zaten bu fiyata da böyle bir bilgisayar bulmak çok zor.
Üye resmi
Yılmaz Bulut 06 Kas 2017 (41 Gün önce)
bilgisayar baya hızlı. fiyatı da çok uygun geldi bana. işlemcisi i7 olmasına rağmen fiyatı yüksek değil. ekran kartının da paylaşımsız olması gayet başarılı olmuş
Üye resmi
Muzaffer Üzar 05 Nis 2017 (255 Gün önce)
başlangıç seviyesi bir bilgisayar olduğunu söyleyebilirim. internette dolanırken işinizi görür işte. depolamasını belki biraz arttırabilirsiniz çalışmanıza bağlı olarak. o da size kalmış artık. ben gayet memnunum şuan kullanımından.
Üye resmi
Fahrettin Aksoy 12 Nis 2015 (980 Gün önce)
ben böyle bi bilgisayar daha görmedim abi. ciddi ciddi ofiste insanın öyle işine yarıyor ki özellikle pili 10 saat gidiyor resmen. fazla ağır da değil insan sürekli yanında dolaştırıınca şikayet etmiyor haliyle. sağlam ve sessiz de çalışan bi bilgisayar. toshiba yine yapmış cidden.
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.