Seçtiğiniz kriterlere uyan ürün bulunamamıştır

PC Aksesuarları ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Bedih Akfırat 29 Haz 2017 (892 Gün önce)
fanı 14 cm olmasına rağmen bu sessizlikte çalışması inanılmaz. thermaltake marka bir cpu cooler daha kullanmıştım ancak üzerinden geçen yıllarda kendilerini çok geliştirmişler. temassız tasarıma sahip olması bir çok cpu soğutucusu için problem olan ramlere baskı olayını ortadan kaldırmışlar ve harika bir iş çıkarmışlar ortaya.
Üye resmi
Eriz Türkkan 23 Haz 2017 (899 Gün önce)
bilgisayarın biraz kasasının geniş olması lazım. bu sorunu var sadece bunun dışında ben sorun yaşamadım soğutması hakkında. tavsiye ederim.
Üye resmi
Coşar Guguk 22 Haz 2017 (899 Gün önce)
aslında güzel gibi fakat benim beklediğimden biraz daha gürültülü çalışıyor. led ile biraz sorunu çözmüşler bu ses olayında zaten titreşimi engelleyen magnetiklere de sahip olduğunu bilerek aldım fakat yine de beklentimin altında kaldı dediğim gibi.
Üye resmi
Aptülkadir Gezmiş 22 Haz 2017 (899 Gün önce)
uygun fiyatlı fanlar arasında bulduğum ve hemen aldığım bir fan kendisi. montajladıktan sonra da performansı beklediğimden daha iyi oldu. bence iyi iş çıkartıyor ben tavsiye ederim.
Üye resmi
Gönen Mumcu 28 May 2016 (1290 Gün önce)
orjinal fanımdan daha sessiz bir fan bence. takmak için herhangibir yönerge yoktu bende youtubedan bakarak yaptım. ekstra kablo ve rezistor almak zorunda kaldım biraz daha sessiz yapmak için. led halkası çok şık duruyor. voltajda sorun yaşamadım. hızlı gönderi için de ayrıca teşekkürler.
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.