Seçtiğiniz kriterlere uyan ürün bulunamamıştır Filtreleri Temizle
Bu kategorideki tüm ürünler listelenmiştir.

PC Aksesuarları ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Ecvet Şerbetçi 29 Haz 2017 (750 Gün önce)
bu koreliler ne desen yapar arkadaş. adamlar fansız soğutucu da yaptı. 6700k için aldım. 4 adet bakır boruyla ısı yayımını yapıyor. sessiz çalışıyor dememe gerek yok herhalde? işin şakası bi yana biraz ürkerek aldım ancak ısı değerlerine baktıktan sonra rahat ettim. eğer siz de sesten şikayetçiyseniz bu pasif soğutucuyu alabilirsiniz.
Üye resmi
Bayer Karasapan 29 Haz 2017 (750 Gün önce)
dün kargo süreci tamamlandı bugün işten geldikten sonra 6700k işlemcime taktım. henüz yük altında test edemedim ancak şuan için sessiz çalışıyor ve malzeme kalitesi de iyi. fiyatı da diğer sitelere göre uygun tutan incehesap'a da teşekkürler. 5 puanı hakettiniz.
Üye resmi
Atabörü Sentürk 29 Haz 2017 (750 Gün önce)
intel 4790 işlemcime aldım iki gün önce geldi. montajı kolay oldu, fanı kaliteli ve sessiz çalışıyor. boşta 35-40 derece arası alıyorum. yükte 60-70 arası. bunlar da zaten olağan değerler.
Üye resmi
Dilara Zeynep Yeksan 08 Nis 2016 (1197 Gün önce)
iki tane aldım ben. almadan önce dikkat edin kasadaki boyutlara çünkü benim kasamın yan tarafındaki kısma biraz büyük oldu. bu yüzden gürültü yapmaya başladı. fakat diğer kısımdaki çok güzel ve sessiz bir şekilde çalışıyor.
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.