Taşınabilir Harddisk kategorisindeki 56 adet ürün listelenmektedir.

3 Gün İçinde Kargo Ücretsiz Kargo
 • 1 TB HDD
 • 2.5"
 • Taşınabilir
 • Slim
Yorum (2)

Taşınabilir Harddisk ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Kubilay Barış Begiç 29 Ağu 2016 (1174 Gün önce)
ben ilk defa böyle taşınabilir bir disk kullanıyorum ve bu nedenle benim için yeterli olabildi. usb 3.0 girişine sahip değil benim bilgisayarım bu nedenle hızı hakkında alacak olanları yanıltmak istemem fakat yeteri kadar hızlı gibi geliyor bana bu halde kullanırken bile.
Üye resmi
İltem Boztepe 29 Ağu 2016 (1174 Gün önce)
hızı diğer markalara göre bence usb 3.0 ile daha farklı. daha farklı markalar kullanmış birisi olarak söyleyebiliyorum bunu rahatça. ara kablosu biraz kısa fakat ben tasarımını beğendim diyebilirim.
Üye resmi
Kerime Altaş 29 Haz 2016 (1235 Gün önce)
benim beklediğimden daha hızlı çalıştığını bizzat kendim test ederek görmüş oldum. biraz uzun süren bir kopyalama oldu 45dk kadar fakat hemen hemen yarısını doldurdum diyebilirim. azıcık ısındı haliyle uzun süren kopyalamadan dolayı sadece bunun dışında herhangi bir problemim olmadı.
Üye resmi
Kaan Muharrem Alpuğan 29 Haz 2016 (1235 Gün önce)
hep güvendiğim marka olmuştur seagate. harici disk alacaklara ben şiddetle öneririm. hiç bad sector olayıyla karşı karşıya bırakmıyor seagate. usb 3.0 oluşu zaten hızlandırıyor haliyel. ben alcakların pişman olmayacağına eminim.
Üye resmi
Semina Ateşcan 18 Ağu 2015 (1551 Gün önce)
rengini ben çok severek almıştım. geldiği zaman daha canlı olduğunu göreceksiniz. 2tb harika bi alan benim için. tüm projeler filmler diziler hepsini rahat bi şekilde saklayabiliyorum artık. veri transfer hızı da çok iyi. bekletmiyor insanı.
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.