Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Saç Kurutma ve Şekillendirici kategorisindeki 61 adet ürün listelenmektedir. Filtreleri Temizle
   Bu kategorideki tüm ürünler listelenmiştir.

   Saç Kurutma ve Şekillendirici ürünleri için yapılan bazı yorumlar

   Üye resmi
   Fatıma Morbenli 13 Oca 2017 (40 Gün önce)
   o kadar zaman harcıyoruz güzelleşmek için ve bence bu süre ömürden yiyior. homendin bu kadar kısa sürede ısınması sanırım ayırdığım bu vakti biraz da olsa kısaltmaya yetti :) ayrıca oldukça güzel ve doğal duruyor saçlarım.
   Üye resmi
   Eliz Metin 13 Oca 2017 (40 Gün önce)
   seyahatlere çok çıktığım için yanımda kolaylıkla taşıyabileceğim bir kurutma makinesi almayı tercih ettim ben. almışken de kalitelisini aldım ben. şık duruyor ve ayrıca rahatlıkla sığıyor çantama. güçlü de bir fana sahip bu yüzden kısa sürede saçlarımı kurutabiliyorum.
   Üye resmi
   Mebruke Türkoğlu 29 Mar 2016 (330 Gün önce)
   geçenlerde arkadaşımın evinde görmüştüm makineyi. çok şık duruyordu dayanamadım çalıştırdım. ısısı ve gücü o kadar yerinde ki hazır benim makine de bozulmuşken almayı düşünmüştüm o an. diğer makineler kadar gürültülü çalışmıyor ve fiyat olarak da daha uygun. ben tavsiye ederim.
   Üye resmi
   Gülender Üşenmez 22 Oca 2016 (397 Gün önce)
   remington ile arasında çok kalmıştım ben almadan önce. fakat bi kaç ince ayrıntısını gördükten sonra ben braun almaya karar verdim. iyi ki braun almışım. kısa sürede saçımı hiç yıpratmadan şekillendiriyor. braunun zaten artık tüm aletlerinde ion teknolojisinin olması da saçları yumuşaklaştırıyor ve ayrıca parlaklık kazandırıyor. ben tavsiye ederim.
   Üye resmi
   Duygun Merdan 25 Kas 2015 (455 Gün önce)
   ilk olarak ben arkadaşımdayken kullanmıştım. 2 hafta sonrasında da kendim için aldım. kalınlığı çok iyi bence. tam istediğim gibi uzanabiliyorum saçıma. ben tavsiye ederim alacaklara.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.