TL-SG1218MPE
TL-SG1218MPE
TL-SG1218MPE
16 Port
Yönetilebilir
Gigabit
Rackmountable
Sınırlı Stok

Tp-Link JetStream TL-SG1218MPE 16 Port PoE+ 2 SFP Gigabit Smart PoE Switch

%30 indirim
1.530,10 TL Tek Çekim / Havale: 1.075,38 TL
Bu ürünü satın aldığınızda 4,56TL değerinde 45566 puan kazanacaksınız
Şimdi sipariş verin, yarın kargoda
Stoktan Hızlı Teslimat24 Saatte kargoluyoruz
Ücretsiz Kargo


Tp-Link JetStream TL-SG1218MPE 16 Port PoE+ 2 SFP Gigabit Smart PoE Switch Genel Özellikler

Tp-Link JetStream TL-SG1218MPE 16-Port Gigabit 2 SFP Yuvalı Easy Smart PoE + Switch
  • 16 x 10/100/1000Mbps RJ45 PoE Switch + 2 SFP Yuvalı Bağlantı Noktaları
  • PoE güç bütçesi 192W'a kadar çıkarak küçük ve orta ölçekli işletme gözetim sistemleri için idealdir.
  • Port Önceliklendirme, video monitörü gibi hassas uygulamaların kalitesini garanti eder.
  • Akıllı güç yönetimi, anahtarı aşırı yüklenmeye karşı koruyabilir.
  • QoS, internette kesintisiz gezinme deneyimi içindir ve IGMP Snooping, IPTV için trafiği en iyi duruma getirme yeteneğine sahiptir.

Tp-Link JetStream Güçlü, performanslı ve çok amaçlı PoE switch.

Gözetim İçin İdeal TL-SG1218MPE, her PoE portunda 30W'a kadar güç kaynağını destekleyen 802.3af / PoE + standardındadır. Toplam PoE güç bütçesi 16 PoE portu için 192W'a kadar çıkarak küçük ve orta ölçekli işletmelere yönelik gözetim sistemleri için idealdir.

Access Pointler İçin Güç ve Data Transferi
  • Tavan tipi Access Point'ler
  • Dış mekan Access Point'ler
  • Duvar priz tipi Access Point'ler

Kullanımı Kolay
  • Güce bağlayın
  • Aygıtları bağlayın (IP telefon, Printer, Bilgisayar, Internet)
  • Keyfini çıkarın

Akıllı Güç Yönetimi Toplam güç tüketimi 192W'ı aştığında, akıllı güç yönetimi, yüksek öncelikli bağlantı noktasının güç kaynağını sağlamak ve cihazı aşırı güç kullanımından korumak için düşük öncelikli bağlantı noktasının gücünü keser.

Daha Yüksek Performans için Gelişmiş İşlevler
  • QoS (Pürüzsüz Geçiş - Online Deneyimler için): Yöneticiler, örneğin ses ve video uygulamalarının açık ve gecikmeden kalmasını sağlamak için QoS'ye dayalı trafik önceliğini belirleyebilir.
  • IGMP Snooping (IPTV için Trafik Optimizasyonu): IGMP Snooping, özellikle IPTV gibi uygulamalar için daha iyi bir ağ deneyimi sağlamak için multimedya trafik dağıtımını optimize eder.
Yönetimi Kolaylaştırmak TL-SG1218MPE, kullanıcıların trafik davranışlarını gözlemlemeleri için ağ izleme olanağı sunar. Web tabanlı kullanıcı arayüzü ve yönetim programı sayesinde, TL-SG1218MPE, ağ izleme, trafik önceliği ve gelişmiş QoS gibi çeşitli kullanışlı özellikler sunar.

Donanım Özellikleri
Standartlar ve Protokoller IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p
Arabirim 16 10/100/1000 Mbps RJ45 Port (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX), 2 Gigabit SFP Ports
Ağ Medyası 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m), EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m), 100BASE-TX: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m), EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m), 1000BASE-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m), EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m), 1000BASE-X MMF, SMF
Fan Sayısı 2 Fan
Fiziksel Güvenlik Kilidi Evet
Güç Kaynağı 100-240V AC, 50/60 Hz
PoE+ Portları (RJ45) Standard: 802.3at/802.3af uyumlu / PoE+ Ports: 16 Port / Güç Kaynağı: 192W
Boyutlar (WxDxH) 440 x 180 x 44 mm (17.3 x 7.1 x 1.7 in.)
Montaj Rack Mountable
Maks. Güç Tüketimi 18.73 W (220/50Hz. PD bağlı değil), 217.22 W (220/50Hz. 192W PD bağlı)
Maks. Isı Dağılımı 63.89 BTU/h (PD bağlı değil), 741.15 BTU/h (192W PD bağlı)
Performans Özellikleri
Anahtarlama Kapasitesi 36 Gbps
Paket Yönlendirme Hızı 23.8 Mbps
MAC Adres Tablosu 8K
Paket Buffer Belleği 4.1 Mbit
Jumbo Frame 9 KB
Yazılım Özellikleri
Hizmet Kalitesi Support Port-based 802.1p/DSCP priority, Support 4 priority queues, Rate Limit, Storm Control
L2 Özellikleri IGMP Snooping V1/V2/V3, Static Link Aggregation, Port Mirroring, Cable Diagnostics, Loop Prevention
VLAN Support up to 32 VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs) MTU/Port/Tag VLAN
Yönetim Web-based GUI, Easy Smart Configuration Utility
İletim Metodu Store-And-Forward
Diğer Özellikler
Sertifika CE, FCC, RoHS
Paket İçeriği TL-SG1218MPE, Güç Kablosu, Yükleme Rehberi, Kaynak CD, Rafa Montaj Kiti, Plastik Ayak
Çalıştırma Sıcaklığı 0°C~50°C (32°F~122°F)
Depolama Sıcaklığı -40°C~70°C (-40°F~158°F)
Çalıştırma Nemi 10% ~ 90% yoğuşmasız
Depolama Nemi 5% ~ 90% yoğuşmasız

Tp-Link JetStream TL-SG1218MPE 16 Port PoE+ 2 SFP Gigabit Smart PoE Switch Özellikleri

  • TipiSwitch
  • Port Sayısı16 Port
  • Veri Transfer Hızı10/100/1000 Mbps
  • Switch TipiRackmountable
  • Switch YapısıYönetilebilir Switch
  • Desteklediği StandartlarIEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p
  • Boyut440 × 180 × 44 mm
  • SertifikalarCE, FCC, RoHS
  • Kutu İçeriğiSwitch, Güç Kablosu, Yükleme Rehberi, Kaynak CD, Rafa Montaj Kiti, Plastik Ayak
  • Garanti24 Ay Garanti
 
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
  • 1.075,38 TL 1.075,38 TL +0
  • 552,66 TL 1.105,33 TL +0
  • 371,07 TL 1.113,22 TL +0
  • 280,92 TL 1.123,69 TL +0
  • 227,64 TL 1.138,20 TL +0
  • 190,67 TL 1.144,02 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
  • 1.075,38 TL 1.075,38 TL +0
  • 543,12 TL 1.086,24 TL +0
  • 363,36 TL 1.090,09 TL +0
  • 274,33 TL 1.097,32 TL +0
  • 220,59 TL 1.102,95 TL +0
  • 183,82 TL 1.102,95 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
  • 1.075,38 TL 1.075,38 TL +0
  • 551,47 TL 1.102,95 TL +0
  • 367,65 TL 1.102,95 TL +0
  • 281,45 TL 1.125,81 TL +0
  • 227,40 TL 1.137,00 TL +0
  • 191,38 TL 1.148,29 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
  • 1.075,38 TL 1.075,38 TL +0
  • 215,08 TL 1.075,38 TL +3
  • 183,45 TL 1.100,69 TL +3
  • 276,90 TL 1.107,61 TL +0
  • 222,90 TL 1.114,49 TL +0
  • 186,93 TL 1.121,58 TL +0
 
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
  • 1.075,38 TL 1.075,38 TL +0
  • 549,73 TL 1.099,45 TL +0
  • 368,94 TL 1.106,81 TL +0
  • 278,57 TL 1.114,26 TL +0
  • 224,34 TL 1.121,70 TL +0
  • 188,23 TL 1.129,36 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
  • 1.075,38 TL 1.075,38 TL +0
  • 552,10 TL 1.104,19 TL +0
  • 371,65 TL 1.114,96 TL +0
  • 281,45 TL 1.125,81 TL +0
  • 227,40 TL 1.137,00 TL +0
  • 191,38 TL 1.148,29 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
  • 1.075,38 TL 1.075,38 TL +0
  • 552,10 TL 1.104,19 TL +0
  • 371,65 TL 1.114,96 TL +0
  • 281,45 TL 1.125,81 TL +0
  • 227,40 TL 1.137,00 TL +0
  • 191,38 TL 1.148,29 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
  • 1.075,38 TL 1.075,38 TL +0
  • 552,66 TL 1.105,33 TL +0
  • 371,07 TL 1.113,22 TL +0
  • 280,92 TL 1.123,69 TL +0
  • 227,64 TL 1.138,20 TL +0
  • 190,67 TL 1.144,02 TL +0
 
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
  • 1.075,38 TL 1.075,38 TL +0
  • 551,42 TL 1.102,84 TL +0
  • 371,00 TL 1.112,99 TL +0
  • 280,84 TL 1.123,34 TL +0
  • 226,78 TL 1.133,88 TL +0
  • 190,71 TL 1.144,26 TL +0
1.075,38 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.

Bu ürün hakkında henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com




    Arama Sonuçları
      0 Sepetim Sepetiniz Boş
      • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
      Tp-Link JetStream TL-SG1218MPE 16 Port PoE+ 2 SFP Gigabit Smart PoE Switch
      Tp-Link JetStream TL-SG1218MPE 16 Port PoE+ 2 SFP Gigabit Smart PoE Switch %30 indirim 1.530,10 TL 1.075,38 TL
      24 Saatte Kargo Ücretsiz Kargo
      SEPETE EKLE
      Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.