Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır

   Uydu Alıcı kategorisindeki 10 adet ürün listelenmektedir.

   Filtreleri Temizle
   Bu kategorideki tüm ürünler listelenmiştir.

   Uydu Alıcı ürünleri için yapılan bazı yorumlar

   Üye resmi
   Gülpınar Mursal 23 May 2017 (181 Gün önce)
   aslında fiyatından dolayı benim biraz tereddütlerim vardı fakat risk alarak satın aldım uydu alıcısını. şimdi şikayetçi değilim. düzgün çalışıyor bütün özellikleri. kanal geçişleri hızlı aynı zamanda ses olarak iyi bence. zaten boyutunun küçük olması avantaj oluyor. hiç daha pahalısını almaya gerek yok.
   Üye resmi
   Armağan Bilgiç 26 Kas 2016 (360 Gün önce)
   montaj için bırakılan aparatları benim hoşuma gitti açıkcası. performans olarak kanal geçişlerini de hemen hemen ben diğer uydu markalarıyla aynı olarak görüyorum. biraz geç devreye giriyor sadece muhtemelen başka bir sıkıntısı da yok. fiyatına göre kalitesi ortada bence.
   Üye resmi
   Dilay Nur Mengüç 03 Tem 2016 (505 Gün önce)
   kullanımı gayet rahat ve görüntüsü çok kaliteli bir uydu alıcı diyebilirim alacaklar için. hiç tereddüt etmeye gerek olmayan ve fiyat olarak da normal olan bir uydu alıcısı.
   Üye resmi
   Saba Aşcı 21 Haz 2016 (517 Gün önce)
   2 gün oldu geleli kargom. ben direk takıp çalıştırdım. kanal geçişlerini ve menüsünü beğendim. görüntüsü kaliteli. sorunsuz bir alışveriş olduğu için mutluyum.
   Üye resmi
   Cansev Akay 08 Haz 2016 (530 Gün önce)
   şüphelenmeden alabileceğiniz ve çalıştırdıktan sonra kalitesinin farkını hissedebileceğiniz bir uydu alıcı diyebilirim. eksiksiz oluşunu herşeyiyle ispatlıyor.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.