Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır

   Uydu Alıcı kategorisindeki 6 adet ürün listelenmektedir.

   Filtreleri Temizle
   Bu kategorideki tüm ürünler listelenmiştir.

   Uydu Alıcı ürünleri için yapılan bazı yorumlar

   Üye resmi
   Halit Can Nalbantoğlu 23 May 2017 (120 Gün önce)
   bugün geldi kargo. hemen televiyona taktım. takarken biraz sorun yaşadım fakat sonunda sabitlemeyi başardım. içersinde popüler kanallar mevcuttu fakat ben aramasını yaptım. görüntü olarak hoşuma gitti ve kanal geçişleri normal gibi. fiyatına göre aslında iyi bile denilebilir uydu alıcı için. kalilteli bir kumandası yok fakat alıcı heryerden kumandayı algılıyor. fazla yüksek beklentiye de girmeden güzel görüntüyle tv izlenebiliyormuş.
   Üye resmi
   Armağan Bilgiç 26 Kas 2016 (299 Gün önce)
   montaj için bırakılan aparatları benim hoşuma gitti açıkcası. performans olarak kanal geçişlerini de hemen hemen ben diğer uydu markalarıyla aynı olarak görüyorum. biraz geç devreye giriyor sadece muhtemelen başka bir sıkıntısı da yok. fiyatına göre kalitesi ortada bence.
   Üye resmi
   Hasan Gürkan Nalçacı 25 May 2016 (484 Gün önce)
   görüntü kalitesinden ben memnun kaldım. fazla büyük olmaması benim aradığım bir özellikti. premieri bildiğim için tercih ettim zaten. eksiksiz kutusu. hiç şüphe etmeye gerek yok alırken.
   Üye resmi
   Engin Uğur 15 Mar 2016 (554 Gün önce)
   boyutlarında yaşadığım rahatlığı anlatamam. kaliteli kanal listesi ve görüntü kalitesine sahip bu boyutlara rağmen. pahalı ürünler almaya gerek olmadığını gösteren bir uydu alıcısı oldu.
   Üye resmi
   Nurfer Zaptiye 08 Şub 2016 (590 Gün önce)
   diğer markalardan pek farkı yok aslında fiyatı dışında. kenid hafızasında kurulu olan 40-50 kanal var. bunlar yeterli seviyede benim için fakat arama yapınca daha fazlasını buluyorsunuz. kütü bir uydu alıcı değil.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.