Uydu Alıcı kategorisindeki 7 adet ürün listelenmektedir.

Filtreleri Temizle
Bu kategorideki tüm ürünler listelenmiştir.

Uydu Alıcı ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Armağan Bilgiç 26 Kas 2016 (514 Gün önce)
montaj için bırakılan aparatları benim hoşuma gitti açıkcası. performans olarak kanal geçişlerini de hemen hemen ben diğer uydu markalarıyla aynı olarak görüyorum. biraz geç devreye giriyor sadece muhtemelen başka bir sıkıntısı da yok. fiyatına göre kalitesi ortada bence.
Üye resmi
Arkan Bozdemir 26 Kas 2016 (514 Gün önce)
otomoatik güncelleme özelliği iyi oluyor. aradda sırada kanalların frekansları değiştiğinde uğraşmıyorsunuz. hızı ve kalitesi iyi. sürekli açık bıraksam bile fazla ısınmıyor. ben tavsiye ederim.
Üye resmi
Ayşegül Barutçuoğlu 13 Eyl 2016 (587 Gün önce)
taktım ve sorunsuz bir şekilde çalıştırdım uydu alıcısını. çok net görüntüsü. hiç şüpheniz olmasın. fiyatı çok uygun bu nedenle teşekkürler siteye. kalite olarak da sanırım premier marka olarak herkes tarafından bilindiği için sorun yok.
Üye resmi
Dilay Nur Mengüç 03 Tem 2016 (659 Gün önce)
kullanımı gayet rahat ve görüntüsü çok kaliteli bir uydu alıcı diyebilirim alacaklar için. hiç tereddüt etmeye gerek olmayan ve fiyat olarak da normal olan bir uydu alıcısı.
Üye resmi
Hulusi Dündar Yasa 14 Haz 2016 (679 Gün önce)
Cihazı dün aldım, kutu içeriği eksiksiz, apartmanın uydu sinyali zayıf olduğu için uydulu TV ler maalesef yayınların P sini alıyor. Bu sebepten bu cihazı aldım, zayıf yayınlarıda gayet net alıyor, kanalların sıralanması kolay, kumanda etkili, kısaca tavsiye ederim. Not: Zayıf sinyalleri alabilecek cihazı bulabilmek için bundan önce 2 cihaz daha almıştım. İkiside olumsuz çıkmıştı. Şimdi rahatım.
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.