Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır

   Uydu Alıcı kategorisindeki 6 adet ürün listelenmektedir.

   Filtreleri Temizle
   Bu kategorideki tüm ürünler listelenmiştir.

   Uydu Alıcı ürünleri için yapılan bazı yorumlar

   Üye resmi
   Gülpınar Mursal 23 May 2017 (3 Gün önce)
   aslında fiyatından dolayı benim biraz tereddütlerim vardı fakat risk alarak satın aldım uydu alıcısını. şimdi şikayetçi değilim. düzgün çalışıyor bütün özellikleri. kanal geçişleri hızlı aynı zamanda ses olarak iyi bence. zaten boyutunun küçük olması avantaj oluyor. hiç daha pahalısını almaya gerek yok.
   Üye resmi
   Asiye Burabak 26 Kas 2016 (182 Gün önce)
   plazmaya takarken biraz zorlandım ben sadece. e sürekli tak çıkart yapmayacağım için de pek önemsemedim. bunun dışında bi sorun yaşamadım ben kanallar ile ilgili. ilk kurulumunu yaptım ve net bir şekilde izlemeye başladım. ideal bir uydu alıcı diyebilirim.
   Üye resmi
   Hulusi Dündar Yasa 14 Haz 2016 (347 Gün önce)
   Cihazı dün aldım, kutu içeriği eksiksiz, apartmanın uydu sinyali zayıf olduğu için uydulu TV ler maalesef yayınların P sini alıyor. Bu sebepten bu cihazı aldım, zayıf yayınlarıda gayet net alıyor, kanalların sıralanması kolay, kumanda etkili, kısaca tavsiye ederim. Not: Zayıf sinyalleri alabilecek cihazı bulabilmek için bundan önce 2 cihaz daha almıştım. İkiside olumsuz çıkmıştı. Şimdi rahatım.
   Üye resmi
   Hasan Gürkan Nalçacı 25 May 2016 (367 Gün önce)
   görüntü kalitesinden ben memnun kaldım. fazla büyük olmaması benim aradığım bir özellikti. premieri bildiğim için tercih ettim zaten. eksiksiz kutusu. hiç şüphe etmeye gerek yok alırken.
   Üye resmi
   Tunahan Özcan 26 Ara 2015 (517 Gün önce)
   kendisi direk güncellemesini yapıyor ilk kurulumunda. bu kadar net değildi eski büyük uydu alıcım benim. daha iyi fiyatı üstelik. kumandası da yeterli tüm özelliklerini kontrol edebiliyorsunuz. kanal geçişleri biraz daha hızlı olabilirdi.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.