Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır

   Uydu Alıcı kategorisindeki 10 adet ürün listelenmektedir.

   Filtreleri Temizle
   Bu kategorideki tüm ürünler listelenmiştir.

   Uydu Alıcı ürünleri için yapılan bazı yorumlar

   Üye resmi
   Sulhadin Varlı 18 Ara 2016 (103 Gün önce)
   umarım diğer uydu alıcım gibi 2 yıl sonra arıza vermeye başlamaz. uydunun bir özelliği kanal sıralaması derdinden sizi kurtarması. popüler kanallar diye bir sıralama sistemi var. geçişleri oldukça hızlı. kumandası da algılanıyor her açıdan.
   Üye resmi
   Zülce Ozgun 24 Tem 2016 (249 Gün önce)
   uydu alıcısı olmadan olmuyor artık. babam eve uydu alıcısı olmayan bir led tv alınca bende çözümü bunda gördüm ve aldım. hem pratik hem de heryere ssığıyor rahat bir şekilde. böylelikle görüntü kirliliği de yaratmıyor.
   Üye resmi
   Hulusi Dündar Yasa 14 Haz 2016 (290 Gün önce)
   Cihazı dün aldım, kutu içeriği eksiksiz, apartmanın uydu sinyali zayıf olduğu için uydulu TV ler maalesef yayınların P sini alıyor. Bu sebepten bu cihazı aldım, zayıf yayınlarıda gayet net alıyor, kanalların sıralanması kolay, kumanda etkili, kısaca tavsiye ederim. Not: Zayıf sinyalleri alabilecek cihazı bulabilmek için bundan önce 2 cihaz daha almıştım. İkiside olumsuz çıkmıştı. Şimdi rahatım.
   Üye resmi
   Ahmet Ruken Adanır 08 Haz 2016 (295 Gün önce)
   internetteki yorumlarına bakarak aldım bu yüzden deneme gibi bir şansım olmadı. biraz kötü yorumlara denk gelmiştim bi kaç farklı sitede bu yüzden biraz korkmuştum aslında fakat aldıktan sonra hem rahat kurulum yapıldığını gördüm hem de kanal kalitelerinin iyi olduğunu gördüm. ben tavsiye ederim.
   Üye resmi
   Tunahan Özcan 26 Ara 2015 (460 Gün önce)
   kendisi direk güncellemesini yapıyor ilk kurulumunda. bu kadar net değildi eski büyük uydu alıcım benim. daha iyi fiyatı üstelik. kumandası da yeterli tüm özelliklerini kontrol edebiliyorsunuz. kanal geçişleri biraz daha hızlı olabilirdi.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.