Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır

   Uydu Alıcı kategorisindeki 6 adet ürün listelenmektedir.

   Filtreleri Temizle
   Bu kategorideki tüm ürünler listelenmiştir.

   Uydu Alıcı ürünleri için yapılan bazı yorumlar

   Üye resmi
   Güniz Muslu 23 May 2017 (121 Gün önce)
   kaliteli ve hızlı bir uydu alıcı. otomatik güncelleme yapabiliyor uğraşmıyorsunuz. arada sırada cihaz açık mı kapalı mı karıştırıyorum yalnız çünkü o kırmızı ışık sürekli yanıyor.
   Üye resmi
   Gülpınar Mursal 23 May 2017 (121 Gün önce)
   aslında fiyatından dolayı benim biraz tereddütlerim vardı fakat risk alarak satın aldım uydu alıcısını. şimdi şikayetçi değilim. düzgün çalışıyor bütün özellikleri. kanal geçişleri hızlı aynı zamanda ses olarak iyi bence. zaten boyutunun küçük olması avantaj oluyor. hiç daha pahalısını almaya gerek yok.
   Üye resmi
   Zülce Ozgun 24 Tem 2016 (424 Gün önce)
   uydu alıcısı olmadan olmuyor artık. babam eve uydu alıcısı olmayan bir led tv alınca bende çözümü bunda gördüm ve aldım. hem pratik hem de heryere ssığıyor rahat bir şekilde. böylelikle görüntü kirliliği de yaratmıyor.
   Üye resmi
   Recep Ali Samet Asil 21 Haz 2016 (457 Gün önce)
   ben ilk defa internetten sipariş verdiğim için biraz şüpheli yaklaşıyordum acaba orjinal olur mu olmaz mı diye fakat kargo geldikten sonra takıp çalıştırdığımda ne kadar kaliteli olduğunu gördüm.
   Üye resmi
   Tunahan Özcan 26 Ara 2015 (635 Gün önce)
   kendisi direk güncellemesini yapıyor ilk kurulumunda. bu kadar net değildi eski büyük uydu alıcım benim. daha iyi fiyatı üstelik. kumandası da yeterli tüm özelliklerini kontrol edebiliyorsunuz. kanal geçişleri biraz daha hızlı olabilirdi.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.