Seçtiğiniz kriterlere uyan 10 adet bulundu.

Filtreleri Temizle

A4-Tech Klavye ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Ayşegül Barutçuoğlu 21 Ağu 2016 (1183 Gün önce)
abartısız söylüyorum ben ilk bilgisayarımı aldığımda 2004 tü yıllardan ve bu klavyeden almıştım. kablosunu kardeşim kopartmayana kadar da kullandım 2011 yılına kadar. zaten yeni bilgisayar almıştım o zamanlar başka bir klavye vermişlerdi yanında haliyle. şimdi dizüstü bilgisayar kullanıyorum ve klavyeme su döktüm. orjinalini sipariş ettik fakat gelmesi 1 ayı bulur dediler. ben de bu nedenle görünce hemen bildiğim sağlam klavyeden aldım. 2 gün oldu kullanalı. aynı eskisi gibi hiçbişey değişmemiş.
Üye resmi
Eralp Mezarcı 17 Kas 2015 (1461 Gün önce)
tuşları oldukça yumuşak bir klavye. çok pahalı klavyelerle boy ölçüşür bence bu klavye. hemen hemen diğer klavyelerin yaptığı tüm işleri yapabiliyor. bu yüzden ben fazla para verme yanlısı da olmadım.
Üye resmi
İlkim Albaş 23 Ağu 2015 (1547 Gün önce)
benim için öneli olan sadece tuş hissiyatı. o da bu klavyede kesinlikle çok iyi. ben başka ekstra bişeyine bakmıyorum kullanırken.
Üye resmi
Emrah Başaran 25 Nis 2011 (3128 Gün önce)
A4 TECH KM-720 Q KLAVYE USB SİYAH
bu tür klavyeler genellikle İnternet kafelerde görmekteyim dayanıklı klavye tuşları sert ayrıca ince hesapın yaptığı kampanya kaçmaz derim uzun süre kullanıldığında tuşların üzerindeki yazılar silinmez oldukça dayanıklı
Üye resmi
Aytaç Kılıç 30 Mar 2011 (3154 Gün önce)
A4 TECH KM-720 Q KLAVYE USB SİYAH
Basit klavye isteyenler için (multimedya tuşlarından yoksun) bu klavye çok kalite ve fiyat açısından çok uygun olacaktır. Zaten A4 TECH marka olarak sağlamlığına güvendiğim bir markadır. Klavye almak isteyenlere tavsiye ederim.
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.