Anakart kategorisindeki 291 adet ürün listelenmektedir.

Anakart ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Murat Atac 28 Eyl 2019 (67 Gün önce)
Anakartı haziran ayı gibi satın aldım. Fiyat olarak o zamanlar 1 tık daha ucuzdu ve kesinlikle f/p açısından mükemmel bir ürün. 32 gb ram desteği sağlaması da benim için çok çok iyi . Ayrıca 3466 mhz e kadar desteklemesi OC bulunması da + larından bir tanesi, şu ana kadar olumsuz bir yönü ile karşılaşmadım alacak olanlar düşünmeden alabilirler. Kafamda baska modeller vardı fakat en son bu üründe karar kıldım. Gerçekten beni fazlasıyla memnun etti herşeyi ile
Üye resmi
Cemil Ilhan 27 Eyl 2019 (68 Gün önce)
anakartın tasarımı gayet güzel ve şık, gri renk tasarımı ayrı bir hava katıyor. 4 tane RAM slotu var bu yıllarda olmazsa olmaz zaten. Askeri sınıfı çelikten üretildiği için başta slotlar olmak üzere her yeri çok sağlam elinize aldığınızda ağırlığından anlıyorsunuz. Üzerinde 6 adet fan hızı kontrol pini var buda msi smart fan yazılımı ile fanlarınızın otomatik ayarlanmasını sağlıyor. Işık konusuna gelirsek anakartın sağ kenarının yarısı mystic light uyumlu RGB LED ile kaplı kasanızın ön tarafını aydınlatabiliyor vede üzerinde 2 adet led girişi var bu giriş ile dışarıdan led şeritlerinizi ve fanlarınızın ledlerini ayarlayabiliyorsunuz.anakartın dahili realtek ses kartı çok başarılı, Soğutma performansına gelirsek soğutma köprüleri sayesinde işlemciniz ısınamıyor tüm ısıyı köprülere aktarılıyor. Tüm PC parçalarımı MSİ almaya özen gösterdim doğru karar vermişim.
Üye resmi
Sezai Bulut 08 Eyl 2018 (452 Gün önce)
B450 anakartlar arasında en iyi fiyat/performans oranına sahip model. 2600 işlemciyle birlikte kullanıyorum. Çok iyi, kaliteli, son derece stabil ve sorunsuz çalışıyor. Bellek seçme derdi hiç yok. X470'lere paranız yetmiyorsa alacağınız anakart bu olmalı.
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.