Apple MacBook Pro MPXV2TU/A Core i5 8GB 256GB SSD 13.3" Grey Notebook Genel Özellikler

Dahiyane bir dokunuş. Ultra ince, olağanüstü hafif ve her zamankinden çok daha hızlı, çok daha güçlü. Şimdiye kadarki en canlı, en renkli Mac dizüstü bilgisayar ekranına sahip. Üstelik Touch Bar özelliğiyle birlikte. Klavye üzerinde yerleşik olarak bulunan Multi‑Touch özellikli bu cam şerit sayesinde dilediğiniz zaman dilediğiniz araçlara anında erişebiliyorsunuz. MacBook Pro çığır açıcı fikirlerle dolu. Ve şimdi fikirlerinize eşlik etmek için sizi bekliyor.
Yepyeni, çığır açan bir Mac deneyimi. Touch Bar, uzun zamandır klavyenizin üst kısmını işgal eden işlev tuşlarının yerini alarak çok yönlü, çok daha işlevsel bir deneyim sunuyor. O an kullanmakta olduğunuz uygulamaya göre araçları otomatik olarak değiştirerek işinize en çok yarayacak araçları gösteriyor. Ses düzeyi ve parlaklık gibi sistem kontrolleri, içeriklere göz atmanın ve bunları düzenlemenin interaktif yolları, emoji ve metin tahmini gibi akıllı yazma özellikleri ve çok daha fazlası Touch Bar ile klavyenize taşınıyor. Üstelik, oturum açmanın en hızlı yolu olan Touch ID özelliği de şimdi Mac’te sizinle.

Touch Bar, komutlara hızlı erişim için size daha fazla yol sunuyor.

Ses seviyesini, parlaklığı ve daha fazlasını görüntülemek için sistem kontrollerini genişletin, daraltın, özelleştirin.

Gelen iPhone ve FaceTime aramalarını, imlecinizi hareket ettirmeden klavyenizden yanıtlayın.

Mesajlar ve Mail gibi uygulamalarda metin önerilerine ve emoji’lere hızla erişin.

Klavyedeki Fn tuşunu basılı tutarak işlev tuşlarına erişin.
Touch ID şimdi MAC'te. Şimdi sadece bir dokunuşla Mac’inizin kilidini anında açabilir, sistem ayarlarına ve kilitli notlara hızla erişebilir, hatta kullanıcılar arasında geçiş bile yapabilirsiniz.
Sevdiğiniz uygulamaları Touch Bar ile daha da çok seveceksiniz. Touch Bar; Photoshop, Microsoft Office, DaVinci Resolve ve Logic Pro X gibi her gün kullandığınız uygulamaları deneyimleme biçiminizi değiştiriyor. Önemli araç ve özellikler Touch Bar’ın üzerinde görüntülendiği için, tümünü çok daha kolay keşfedebilir ve kullanabilirsiniz. Touch Bar, geliştiricilere hem mevcut hem de gelecekteki uygulamalara etkileşim açısından yepyeni bir boyut kazandırabilecekleri dinamik bir alan sunuyor.
Hızı ve performansı, teknoloji harikası. MacBook Pro, dizüstü bilgisayarlarda çıtayı yepyeni bir performans ve taşınabilirlik düzeyine yükseltiyor. Son teknoloji grafiklere, yüksek performanslı işlemcilere, olağanüstü hızlı depolama çözümlerine ve çok daha fazlasına sahip MacBook Pro’nuzun hızıyla daima fikirlerinizin peşinde koşun. Hem de hiç olmadığınız kadar hızlı bir şekilde.
Göz alıcı grafik performansı. 15 inç MacBook Pro’nun tüm yapılandırma seçeneklerinde standart olarak bulunan Radeon Pro ayrık GPU, 14 nm teknolojisiyle üretiliyor ve muhteşem bir güce, muhteşem bir enerji verimliliğine sahip. Üstelik şimdi, 4 GB GDDR5 bellek en güçlü yapılandırmayla standart olarak geliyor. Böylece, Final Cut Pro X’te 3D başlıklar için render almak gibi profesyonel işlerde akıcı ve gerçek zamanlı performans sizinle. Tüm 13 inç modeller, 64 MB tümleşik DRAM ile güçlü entegre grafik performansı sunarak grafiklerin kullanıldığı işlemleri hızlandırıyor. Şimdi, odaklanmanız gereken tek şey harika bir iş çıkarmak.

Her şey ışık hızında. MacBook Pro, olağanüstü hızlı, 3.2 GBps’ye kadar sıralı okuma hızı sunabilen bir katı hal sürücüye (SSD) sahip. Ve 15 inç model, 2 TB’a kadar SSD ile yapılandırılabiliyor. Yani, en çok yer kaplayan projelerinizi bile harici sürücüye ihtiyaç duymadan yanınızda taşıyabilirsiniz. Üstelik hem çok hızlı hem de enerji verimliliği yüksek bir belleğe sahip. Kısacası bilgisayarınızı başlatmak, aynı anda birkaç uygulama açmak ve devasa dosyaları içe aktarmak gibi işlemler şimdi ışık hızında gerçekleşiyor.
inanılmaz güçlü işlemciler. Yedinci nesil Intel Core işlemcilere sahip MacBook Pro, 4.1 GHz’e kadar çıkabilen Turbo Boost frekanslarıyla olağanüstü bir performans sunuyor. Böylece, 3D modeller için render alma veya video kodlama gibi profesyonel düzeyde işlemci gücü gerektiren görevlerde bile hızlı hareket edebilirsiniz. İnternette gezinme veya mail kontrol etme gibi günlük görevlerde ise enerjisini daha verimli bir şekilde kullanıyor. MacBook Pro’da standart olarak gelen 10 bit HEVC donanım hızlandırma özelliği sayesinde, 4K video sıkıştırma ve izleme performansı konusunda macOS High Sierra ile yapılan iyileştirmelerden çok daha iyi şekilde faydalanabilirsiniz.
muhteşem bir pil ömrü. MacBook Pro, ince bir tasarımda daha da yüksek bir performansa sahip. Buna rağmen, hem 13 inç hem de 15 inç modelde 10 saate kadar dayanan pil ömrü sunuyor. Yani nerede olursanız olun, rahatça video izleyebilir, oyun oynayabilir veya filminizi kurgulamaya devam edebilirsiniz.

Şimdiye kadar görmediğiniz en havalı şey. Bir dizüstü bilgisayar ne kadar inceyse, soğutma sistemine de o kadar az yer kalır. MacBook Pro, ısıyı verimli bir şekilde dışarı çıkarmak için tüm sistemi kapsayan birçok inovasyona ev sahipliği yapıyor. Bu da video düzenleme, yüksek grafik performansı gerektiren oyunlar oynama veya büyük dosyaları aktarma gibi yoğun güç gerektiren görevler sırasında hava dolaşımının artmasına olanak veriyor.
Bugüne kadarki en canlı ve en renkli Mac dizüstü bilgisayar ekranı. MacBook Pro’nun ekranı, şimdiye kadarki en iyi Mac dizüstü bilgisayar ekranı. Parlak LED arkadan aydınlatmaya ve yüksek kontrast oranına sahip. Böylece koyu tonda siyahlar ve parlak beyazlar sunuyor. Geniş piksel aralığı ve değişken yenileme hızı, güç tasarrufu sağlıyor. Üstelik, sRGB’den daha canlı yeşiller ve kırmızılar için geniş renk yelpazesini destekliyor. Yani grafik tasarım, renk geliştirme ve düzenleme çalışmalarınızda capcanlı ayrıntılarla dolu, gerçeğe çok yakın görüntüler elde edebilirsiniz.

MacBook Pro şimdi standart renk yelpazesine (sRGB) göre %25 daha fazla renk sunan geniş renk yelpazesine (P3) sahip. Böylece yeşiller ve kırmızılar için daha geniş bir renk aralığı ortaya çıkıyor.
Ses getirecek hoparlörler. Büyük ses getirecekler. Geniş dinamik aralık ve müziği daha güçlü şekilde hissetmeniz için daha yüksek bas. Ve müzik dinleme deneyiminizi bambaşka bir seviyeye çıkaran mükemmel dengeli yüksek ses kalitesi. Doğrudan sisteme bağlı olduğu için daha iyi pik gücü elde etmenizi sağlayan hoparlörleriyle MacBook Pro, müziğinizi anında mikslemek, videonuzu çeker çekmez düzenlemek veya yolda film izlemek için mükemmel bir seçim.
Daha duyarlı bir klavye, daha büyük bir trackpad. MacBook Pro, her açıdan kusursuz bir etkileşim deneyimi sunuyor. İkinci nesil kelebek tipi mekanizmaya sahip klavye, geleneksel makas tipi mekanizmayla karşılaştırıldığında dört kat daha stabil tuşlara sahip. Üstelik, daha fazla konfor ve duyarlılık sunuyor. Ve geniş tasarımıyla Force Touch trackpad, tıklama ve hareket için parmaklarınıza daha fazla alan sağlıyor.

Şimdiye kadarki en iyi bağlantı noktası. Çok güçlü, çok yönlü. Ultra yüksek bant genişliğinin olanaklarını USB-C endüstrisi standardının çok yönlülüğü ile bir araya getiren Thunderbolt 3, son derece hızlı bir evrensel bağlantı noktası. Şarj, video ve veri aktarımı çıkışını tek bir konnektör üzerinde buluşturan Thunderbolt 3, 40 Gbps’ye kadar bant genişliği sunuyor. Bu, Thunderbolt 2’nin iki katı bant genişliği demek. Üstelik Touch Bar özelliğine sahip 13 inç ve 15 inç modellerde, ikisi sağda ikisi solda olmak üzere dört adet bağlantı noktası bulunuyor. Yani bilgisayarınız her açıdan çok işlevsel. Ayrıca, mevcut aygıtlarınız da kablo veya adaptör aracılığıyla kolayca bağlanabiliyor. Ve Thunderbolt 3 çift yönlü kullanılabildiği için konnektörü hangi yönde takarsanız takın her zaman doğru şekilde takmış oluyorsunuz.

Mac’i Mac yapan şey. Her Mac, gücünü macOS işletim sisteminden alıyor. Ve Mac’in donanımından tümüyle yararlanması için geliştirilen macOS sadece muhteşem görünmekle kalmıyor, aynı zamanda oldukça kolay bir kullanım sağlıyor. Üstelik, her gün kullanacağınız ve çok seveceğiniz uygulamalardan oluşan harika bir koleksiyona sahip. Ayrıca Mac’inizin, iOS aygıtlarınızın ve Apple Watch’unuzun birlikte çalışması için iCloud gibi birçok yenilikçi yol da sunuyor.
Apple MacBook Pro Ultra ince, olağanüstü hafif ve her zamankinden çok daha hızlı, çok daha güçlü. Şimdiye kadarki en canlı, en renkli Mac dizüstü bilgisayar ekranına sahip. Üstelik Touch Bar özelliğiyle birlikte. Klavye üzerinde yerleşik olarak bulunan Multi‑Touch özellikli bu cam şerit sayesinde dilediğiniz zaman dilediğiniz araçlara anında erişebiliyorsunuz. MacBook Pro çığır açıcı fikirlerle dolu. Ve şimdi fikirlerinize eşlik etmek için sizi bekliyor.
Retina Ekran IPS teknolojisine sahip 13.3 inç (diyagonal) LED arkadan aydınlatmalı ekran; milyonlarca renk desteği ve inç başına 227 piksel yoğunlukla 2560 x 1600 özgün çözünürlük
Desteklenen ölçekli çözünürlükler:
 • 1680 x 1050
 • 1440 x 900
 • 1024 x 640
 • 500 nit parlaklık
 • Geniş renk yelpazesi (P3)
Teknik Özellikler
 • İşlemci: 3.1 GHz çift çekirdekli Intel Core i5, 3.5 GHz’e kadar Turbo Boost ve 64 MB eDRAM
 • Depolama: 256 GB PCIe tabanlı tümleşik SSD
 • Bellek: 8 GB 2133 MHz LPDDR3 tümleşik bellek
 • Grafik Teknolojileri: Intel Iris Plus Graphics 650
 • İşletim Sistemi: macOS Sierra
 • Kamera: 720p FaceTime HD kamera
Şarj ve Genişletme Seçenekleri Dört adet Thunderbolt 3 (USB-C) bağlantı noktası aracılığıyla aşağıdakileri destekler:
 • Şarj
 • DisplayPort
 • Thunderbolt (40 Gbps’ye kadar)
 • 2. Nesil USB 3.1 (10 Gbps’ye kadar)
Klavye ve Trackpad Aşağıdaki özelliklere sahip arkadan aydınlatmalı tam boy klavye:
 • 4 adet ok tuşu dahil 64 (ABD) veya 65 (ISO) tuş
 • Entegre Touch ID sensörüne sahip Touch Bar
 • Ortam ışığı sensörü
 • Hassas imleç kontrolü ve baskı algılama yeteneklerine sahip Force Touch trackpad; kuvvetli tıklama özelliğine, hızlı kaydırmaya, baskıya duyarlı çizim işlemine ve Multi-Touch hareketlerine olanak verir
Kablosuz
 • 802.11ac Wi-Fi wireless ağı; IEEE 802.11a/b/g/n ile uyumlu
 • Bluetooth 4.2 wireless bağlantı teknolojisi
Video Desteği Yerleşik ekranda milyonlarca renkte tam özgün çözünürlüğü ve aşağıdakileri eşzamanlı olarak destekler:
 • Tek ekranda bir milyardan fazla renk ile 60 Hz’te 5120 x 2880 çözünürlük
 • İki ekrana kadar bir milyardan fazla renk ile 60 Hz’te 4096 x 2304 çözünürlük
 • İki ekrana kadar bir milyardan fazla renk ile 60 Hz’te 3840 x 2160 çözünürlük
 • Thunderbolt 3 dijital video çıkışı
 • USB‑C üzerinden özgün DisplayPort çıkışı
 • Adaptörler üzerinden VGA, HDMI ve Thunderbolt 2 çıkışı desteği (ayrı satılır)
Ses Touch Bar özellikli 13 inç model;
 • Yüksek dinamik aralığa sahip
 • Stereo hoparlörler
 • Üç mikrofon
 • 3,5 mm kulaklık jakı
Pil ve Güç
 • Wireless bağlantıyla 10 saate kadar internette gezinme
 • iTunes’dan 10 saate kadar film izleme
 • 30 güne kadar bekleme süresi
 • Yerleşik 49.2 watt-saatlik lityum polimer pil
 • 61 W USB-C Güç Adaptörü
Boyut ve Ağırlık
 • Yükseklik: 1,49 cm (0.59 inç)
 • Genişlik: 30,41 cm (11.97 inç)
 • Derinlik: 21,24 cm (8.36 inç)
 • Ağırlık: 1,37 kg (3.02 pound)

Apple MacBook Pro MPXV2TU/A Core i5 3.1GHz 8GB 256GB SSD 13.3" Touch Bar Space Grey Notebook Özellikleri

 • İşlemciIntel Core i5
 • İşlemci ModeliIntel Core i5-7267U
 • İşlemci Hızı3.10 GHz
 • Çekirdek SayısıÇift Çekirdek İşlemci
 • İşletim SistemiMacOS Sierra
 • Sistem Belleği8 GB
 • Sabit Disk (HDD)Yok
 • SSD256 GB
 • SSD SlotuPCIe
 • Ekran Kartı HafızasıPaylaşımlı
 • Ekran KartıIntel Iris Plus Graphics 650
 • Ekran Özelliği13.3"
 • EkranIPS
 • Ekran Çözünürlüğü2560x1600
 • Optik SürücüYok
 • KlavyeArka Aydınlatmalı
 • USB Port4x Thunderbolt 3
 • HDMIYok
 • VGAYok
 • Display PortYok
 • Ethernet (LAN)Yok
 • Kablosuz HaberleşmeWireless 802.11a/b/g/n
 • Bluetooth ÖzelliğiVersiyon 4.2
 • Parmak İzi OkuyucuVar
 • Kart OkuyucuYok
 • Paket İçeriği13 inç MacBook Pro-61 W USB-C Güç Adaptörü-USB-C Şarj Kablosu (2 m)
 • Ağırlık1.37 Kg
 • Garanti24 Ay Apple Garantili
 • MarkaApple
 • Model KoduMPXV2TU/A
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 7.491,82 TL 7.491,82 TL +0
 • 3.823,92 TL 7.647,84 TL +0
 • 2.566,04 TL 7.698,13 TL +0
 • 1.937,47 TL 7.749,89 TL +0
 • 1.560,31 TL 7.801,54 TL +0
 • 1.309,12 TL 7.854,71 TL +0
 • 1.129,80 TL 7.908,60 TL +0
 • 995,30 TL 7.962,40 TL +0
 • 890,87 TL 8.017,79 TL +0
 • 807,31 TL 8.073,08 TL +0
 • 739,09 TL 8.130,03 TL +0
 • 682,24 TL 8.186,89 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 7.491,82 TL 7.491,82 TL +0
 • 3.781,46 TL 7.562,91 TL +0
 • 2.531,45 TL 7.594,34 TL +0
 • 1.911,18 TL 7.644,71 TL +0
 • 1.536,78 TL 7.683,92 TL +0
 • 1.280,65 TL 7.683,92 TL +0
 • 1.106,78 TL 7.747,49 TL +0
 • 972,96 TL 7.783,71 TL +0
 • 868,92 TL 7.820,27 TL +0
 • 785,31 TL 7.853,06 TL +0
 • 716,92 TL 7.886,13 TL +0
 • 659,96 TL 7.919,47 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 7.491,82 TL 7.491,82 TL +0
 • 3.820,02 TL 7.640,04 TL +0
 • 2.561,31 TL 7.683,92 TL +0
 • 1.935,47 TL 7.741,88 TL +0
 • 1.558,69 TL 7.793,43 TL +0
 • 1.307,75 TL 7.846,48 TL +0
 • 1.128,61 TL 7.900,26 TL +0
 • 994,24 TL 7.953,94 TL +0
 • 889,91 TL 8.009,22 TL +0
 • 806,44 TL 8.064,39 TL +0
 • 738,29 TL 8.121,21 TL +0
 • 681,50 TL 8.177,95 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 7.491,82 TL 7.491,82 TL +0
 • 1.498,36 TL 7.491,82 TL +3
 • 1.278,03 TL 7.668,19 TL +3
 • 1.102,34 TL 7.716,37 TL +3
 • 970,54 TL 7.764,35 TL +3
 • 1.302,29 TL 7.813,75 TL +0
 • 786,38 TL 7.863,78 TL +3
 • 719,42 TL 7.913,62 TL +3
 • 663,74 TL 7.964,94 TL +3
 • 801,61 TL 8.016,07 TL +0
 • 733,52 TL 8.068,73 TL +0
 • 676,77 TL 8.121,21 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 7.491,82 TL 7.491,82 TL +0
 • 3.821,97 TL 7.643,93 TL +0
 • 2.564,73 TL 7.694,18 TL +0
 • 1.936,47 TL 7.745,89 TL +0
 • 1.559,66 TL 7.798,29 TL +0
 • 1.308,43 TL 7.850,59 TL +0
 • 1.129,20 TL 7.904,43 TL +0
 • 994,77 TL 7.958,17 TL +0
 • 890,39 TL 8.013,50 TL +0
 • 806,87 TL 8.068,73 TL +0
 • 738,69 TL 8.125,62 TL +0
 • 681,94 TL 8.183,31 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 7.491,82 TL 7.491,82 TL +0
 • 3.820,14 TL 7.640,27 TL +0
 • 2.563,49 TL 7.690,46 TL +0
 • 1.935,55 TL 7.742,20 TL +0
 • 1.558,77 TL 7.793,83 TL +0
 • 1.307,83 TL 7.846,97 TL +0
 • 1.128,56 TL 7.899,93 TL +0
 • 994,32 TL 7.954,54 TL +0
 • 889,89 TL 8.009,04 TL +0
 • 806,52 TL 8.065,17 TL +0
 • 738,28 TL 8.121,13 TL +0
 • 681,57 TL 8.178,84 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 7.491,82 TL 7.491,82 TL +0
 • 3.819,90 TL 7.639,80 TL +0
 • 2.563,49 TL 7.690,46 TL +0
 • 1.935,45 TL 7.741,80 TL +0
 • 1.558,77 TL 7.793,83 TL +0
 • 1.307,83 TL 7.846,97 TL +0
 • 1.128,56 TL 7.899,93 TL +0
 • 994,26 TL 7.954,11 TL +0
 • 889,89 TL 8.009,04 TL +0
 • 806,52 TL 8.065,17 TL +0
 • 738,28 TL 8.121,13 TL +0
 • 681,53 TL 8.178,40 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 7.491,82 TL 7.491,82 TL +0
 • 3.823,92 TL 7.647,84 TL +0
 • 2.566,04 TL 7.698,13 TL +0
 • 1.937,47 TL 7.749,89 TL +0
 • 1.560,31 TL 7.801,54 TL +0
 • 1.309,12 TL 7.854,71 TL +0
 • 1.129,80 TL 7.908,60 TL +0
 • 995,30 TL 7.962,40 TL +0
 • 890,87 TL 8.017,79 TL +0
 • 807,31 TL 8.073,08 TL +0
 • 739,09 TL 8.130,03 TL +0
 • 682,24 TL 8.186,89 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 7.491,82 TL 7.491,82 TL +0
 • 3.820,02 TL 7.640,04 TL +0
 • 2.563,41 TL 7.690,23 TL +0
 • 1.935,47 TL 7.741,88 TL +0
 • 1.558,69 TL 7.793,43 TL +0
 • 1.307,75 TL 7.846,48 TL +0
 • 1.128,61 TL 7.900,26 TL +0
 • 994,24 TL 7.953,94 TL +0
 • 889,91 TL 8.009,22 TL +0
 • 806,44 TL 8.064,39 TL +0
 • 738,29 TL 8.121,21 TL +0
 • 681,50 TL 8.177,95 TL +0
7.491,82 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.

Bu ürün hakkında henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
Apple MacBook Pro MPXV2TU/A Core i5 3.1GHz 8GB 256GB SSD 13.3" Touch Bar Space Grey Notebook

  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Apple MacBook Pro MPXV2TU/A Core i5 3.1GHz 8GB 256GB SSD 13.3" Touch Bar Space Grey Notebook
   Apple MacBook Pro MPXV2TU/A Core i5 3.1GHz 8GB 256GB SSD 13.3" Touch Bar Space Grey Notebook
   Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.