Asus ROG Strix X399-E Gaming AMD X399 Soket TR4 DDR4 3600(OC)MHz E-ATX Gaming Anakart Genel Özellikler

Asus ROG Strix X399-E Gaming AMD X399 EATX Gaming Anakart Aura Sync RGB LED aydınlatma, 802.11ac Wi-Fi, DDR4 3600MHz, Çift M.2, SATA 6Gbps ve USB 3.1 Gen 2 ön panel bağlantısı
 • AMD Ryzen Threadripper işlemci serisi: En yeni SocketTR4 işlemcilere hazır
 • Aura Sync uyumlu geniş ürün seçenekleriyle ve şimdi adreslenebilen ışık şeritlerine verilen destekle RGB aydınlatmanızı senkronize edin.
 • Bütünleşik M.2 Soğutma Bloğu: M.2 sürücünüzü soğutarak istikrarlı depolama performansı ve gelişmiş güvenilirlik sunar.
 • Oyunlar için bağlantı seçenekleri: Intel Gigabit Ethernet, LANGuard, 2x2 802.11ac Wi-Fi, Çift M.2, USB 3.1 Gen 2 Type-A ve Type-C™ bağlantıları.
 • Oyunlar için ses: Sonic Studio III ve SupremeFX S1220A ile sizi aksiyonun içine çeken bir ses deneyimi yaşayın.
 • 5-Yönlü Optimizasyon: Bilgisayarınız için özel olarak belirlenmiş hız aşırtma ve soğutma profilleriyle sistem genelinde otomatik ayar imkanı.
 • Oyunlar için dayanıklılık: Maksimum dayanıklılık için ASUS SafeSlot ve üst düzey bileşenler

ROG Strix X399-E Gaming Anakart ROG Strix, AMD'nin HEDT platformuna ilk olarak Strix X399-E anakart ile geliyor. Oyun tutkunlarını oyunların ötesine taşımak için tasarlanan Strix X399-E, güçlü performansı kolayca kişiselleştirilebilen çarpıcı bir dış görünümle sunuyor. Aura Sync RGB aydınlatma adeta bir katana gibi kartı boydan boya keserken, standart ve adreslenebilir başlıklar ise aydunlatmayı bir üst seviyeye getiriyor. Oyun, yayın ve daha fazlasına hazır Ryzen Threadripper işlemcilerle yeteneklerinizi eşsiz tarzınızla birlikte gösterebilirsiniz.

Rakiplerinizi Geride Bırakın ASUS Aura Sync, RGB aydınlatmayı sınırların ötesine taşıyor. Tek bir uygulama üzerinden Aura özellikli tüm ürünlerinizi birlikte kullanıp, kontrol ederek mükemmel senkronize uyum elde edin. Anakartlar ve RGB şeritlerden ekran kartları ve daha fazlasına kadar çok geniş bir ürün yelpazesini kontrol edebileceğiniz Aura Sync, bir ışık senfonisi oluşturarak eşsiz kişiselleştirme olanağı sunuyor.
 • Aura RGB şeridi başlığı, en yüksek 3A (12V) güç derecesine sahip standart 5050 RGB LED şeritlerine destek verir. En yüksek parlaklık seviyesi için şerit uzunluğu 3 metreyi aşmamalıdır.
 • Bir adet uzatma kablosu dahildir. RGB LED şeritleri ayrı satılır.
Aura Adreslenebilir Başlık - RGB Aydınlatma Mükemmel Hale Geldi ROG Strix X399-E Gaming anakart şimdi özel bir adreslenebilir RGB başlığına* sahip. Bu başlık, uyumlu aydınlatma şeritlerini, fanları, soğutucuları ve uyumlu PC kasalarını birbirine bağlayarak yepyeni aydınlatma olanaklarından oluşan bir dünya meydana getiriyor. Adreslenebilir araçlar için efekt seçeneklerine sahip olan Aura yazılımımız ve Aura SDK olayı yeni bir boyuta taşıyor. Bunlar sayesinde, geliştiriciler her bir LED'i ayrı ayrı kontrol edebiliyor ve sonsuz sayıda farklı aydınlatma olasılıkları ortaya çıkıyor. ROG Strix X399-E Gaming anakart, 80 cm uzunluğunda kullanışlı bir uzatma kablosuyla birlikte geliyor. Bu kablo, adreslenebilir RGB şeritini istediğiniz yere koymanızı kolaylaştırıyor. Şerit, fan ve kasa markalarıyla birlikte çalışarak uyumlu adreslenebilir araç seçeneklerini sürekli artırmaya devam ediyoruz.
Sonsuz Aydınlatma Olasılıkları ASUS Aura SDK, geliştiricilerin Aura Sync özellikli PC araçlarının geniş ekosisteminden tam anlamıyla faydalanmalarını sağlıyor. Yazılım geliştirme kiti; RGB aydınlatma sayesinde oyun ve yazılım deneyimini sistem içi aydınlatma, araçlar ve daha fazlasıyla geliştirmek için sürekli gelişen bir araç kiti sunuyor. Oyun efektleri, uyarılar ve sesler Aura uyumlu donanım üzerinden oyun deneyimini geliştirmek için hafif veya güçlü görsel işaretlerle yansıtılabilir. Bunların yanı sıra, sıcaklık gibi sistem parametreleri de aydınlatmaya atanabiliyor. Böylece bilgisayar tutkunlarına önemli sistem bilgilerini takip etmeleri için yeni bir yöntem sunuluyor.
3D Yazıcı Dostu 3D baskıya destek veren ilk anakart üreticisi ASUS, anakartınızın görünümünü kişiselleştirmenizi kolaylaştırırken sistem performansını da 3D olarak basılabilir parça seçenekleriyle artırmanızı sağlıyor. 3D baskıya destek veren ilk anakart üreticisi ASUS, anakartınızın görünümünü kişiselleştirmenizi kolaylaştırırken sistem performansını da 3D olarak basılabilir parça seçenekleriyle artırmanızı sağlıyor.

Özel 3D Monte İle Kolay Kurulum
Anakart üzerindeki 3D monte parçaları, 3D yazdırılmış parçaların yerleştirilmesini kolaylaştırır. M.2 sürücülerle aynı vidaları ve standart anakart montaj deliklerini kullanarak kolayca isim plakaları ve kablo kılıfları ekleyebilirsiniz.

3D Yazdırılabilir Aksesuarlar Özel PC kasalarında sistem parçaları görünebilir olduğu için 3D yazdırılmış aksesuarlarla kendinizinkini diğerlerinden farklı gösterin.
 • 2-Way SLI HB Köprü Kapağı: Kapağı SLI HB Köprüsünün üzerine takarak kasanıza tarz ekleyin. EATX, ATX ve mATX form faktörleri için olanları mevcuttur.
 • Fan Izgarası: Soğutmanızı daha soğuk kılın.
 • Kablo Tarakları: Çoklu konektör tasarımıyla kablolarınızı düzenli tutar. 24-pin, 8-pin, 8 + 6-pin, 6-pin ve 4-pin'lik güç kaynağı konektörleri için 3D tasarım dosyaları mevcuttur.
 • ROG Fonts: ROG Yazı fontu ile sisteminizi şekillendirin.
 • ROG Anahtarlık: 3D bir anahtarlık yazdırın ve ROG tutkunuzu dünyaya gösterin.
M.2 Soğutma Bloğu Performansı artırmak için mükemmel soğutma.
ROG Strix X399-E Gaming anakartlarda, PCH soğutma bloğuna entegre olarak bir M.2 soğutma bloğu bulunur. Çok geniş soğutma yüzeyiyle, M.2 soğutma bloğu sisteme takılan M.2 SSD'yi mükemmel bir şekilde soğutarak istikrarlı performans ve güvenilirlik sağlar. Şık açılı bir tasarıma sahip olan M.2 soğutma bloğu sisteminize hoş bir görünüm katarken, T-sensor ise anlık takip için M.2 bölgesinin sıcaklıklarını tespit eder.
M.2 Fan Yuvası 3D olarak basılmış ASUS M.2 fan yuvası daha yüksek performans ve uzun ömür için sıcaklıkları düşürür.

DDR4 OC 3600MHz - Daha Yüksek, Daha Güçlü DDR4 desteğiyle bellek frekanslarını 3600 MHz'e veya daha ötesine çıkarabilirsiniz! ASUS'a özgü devre tasarımı, bellek hız aşırtma konusunda üstün bir potansiyel sunar, birleşme parazitini ve sinyal yansımasını en düşük seviyeye getirerek DDR4'ün tüm gücünü açığa çıkarır. Eşit uzaklıktaki yenlilikçi bellek kanallarıyla ROG tasarımı, en dengeli kontrolü ve inanılmaz derecede güçlü hız aşırtma imkanını sunar. Hepsi bu değil elbette: Neredeyse tüm DDR4 bellek markalarıyla birlikte çalışan ROG, en iyi uyumun güvencesini verir.

Asus Pro Clock Teknolojisi AMD Threadripper işlemciler için tasarlanan özel temel saat hızı (BCLK) oluşturucusu temel saat hızının 117 MHz'e* kadar veya daha ötesine artırılmasını sağlar. Bu özel çözüm, ASUS TurboV İşlem Birimi (TPU) ile birlikte çalışarak voltaj ve temel saat hızı hız aşırtma kontrolünü geliştirir, performans sınırlarını zorlamak için heyecan verici yeni bir yöntem sunar.

ASUS Pro Clock'un avantajları:
 • Kısa sürede açılma
 • Yüksek hız aşırtma için zorlu koşullar altında düşük titreşim
 • Yoğun hız aşırtma sırasında daha yüksek kararlılık

5-Yönlü Optimizasyon ROG Strix X399-E Gaming sisteminizde oyun performansını en üst seviyeye getirmek için uzman olmanıza gerek yok. 5-Yönlü Optimizasyon tüm karmaşık ayarları tek bir tıklamayla anında halleder ve kontrol edebileceğiniz performans artışları yakalamanızı sağlar. Bize özgü teknolojimiz, gerçek zamanlı kullanıma göre sisteminizin önemli noktalarını dinamik olarak optimize eder. Bu sayede, üstün CPU performansı, her gün enerji tasarrufu, çok kararlı dijital güç, serin ve sessiz fanlar, kullandığınız uygulamalara göre düzenlenen ağ ve ses ayarlarına kavuşursunuz. Kısacası, 5-Yönlü Optimizasyon bilgisayarınızın oyun, eğlence, verimlilik veya başka hemen her şey için mükemmel hale gelmesini sağlar.
 • Oyunlar; yüksek performans, bant genişliği önceliği ve canlı seslerle akıcı ve hızlı bir şekilde çalışır..
 • Fanlar günlük kullanım sırasında çok sessiz kalır ve oyun oynarken üst düzey verimli soğutma sağlar.
 • Ağır iş yükü altındayken bile takılmalar yaşanmaz, uygulamalar akıcı bir şekilde çalışır.
 • Enerji verimliliği artırılır, bu sayede daha az para harcarsınız.
Anlık İşlemci Performans Artışı Bilgisayarınızı ASUS AI Suite 3 yazılımıyla anında hızlandırın! TPU, işlemci ve grafik kartı için hassas voltaj kontrolü ve gelişmiş takip sağlarken, işlemci frekans ve oranlarını en iyi performans ve grafik kartınızın potansiyelini açığa çıkarmak için size özgürlük sağlar.
Tam Enerji Verimi Enerji İşleme Ünitesi (EPU) ile gerçek zamanlı ve sistemin tümünde güç tasarrufuna sahip olacaksınız. EPU otomatik olarak güç tüketimini belirler ve sisteminizin ihtiyacına göre ayarlar, böylece heyecandan ödün vermeden paranız cebinizde kalır. EPU aynı zamanda CPU watt değerini belli bir seviyeye düşürür ve Away moduyla daha da fazla tasarruf yapar, hatta kullanılmayan giriş-çıkış kontrolcülerini kapatır ve grafik kartının güç seviyesini düşüren sıra dışı bir enerji tasarrufu senaryosu yaratır. Bu da oyunlarınız için tam güç anlamına gelir – siz uzaklaştığınızda da tam enerji verimi sunar!
Tasarımdan Serin Gelişmiş fan ve su pompası kontrolleriyle daha sessiz ve serin oynayın. Dahili termal sensörler ve donanım seviyesinde 4-pin/3-pin PWM/DC mod belirlemeyle Fan Xpert 4, her fanın en iyi soğutma performansı ve düşük gürültü dengesine erişmesini sağlıyor – böylece istediğiniz performansa ulaşırsınız.
Fan Xpert 4 Son teknoloji grafik kartlarının herhangi bir kasada ana ısı kaynağı olmasıyla, GPU'nun kasa sıcaklığına diğer parçalardan daha önemli bir etkisi olduğu açık. Fan Xpert 4 ile GPU sıcaklığını artık bir fan ayarlama kaynağı olarak ayarlayabilir, böylece sistem güç çıkışına yönelik bir dinamik soğutma sağlayabilirsiniz!
Hassas Dijital Güç Kontrolü Hızlıdan daha hızlı gitmek için ultra hassas güç kontrolüne ihtiyacınız vardır – bu yüzden Strix X399-E Gaming anakartlar, ASUS Digi+ Power Control ile donatılmıştır. Bu sayede maksimumda hız aşırtma potansiyeli, gelişmiş sistem kararlılığı ve üstün güç verimi sağlanır. Digi+ Power Control, endüstrinin lideri dijital güç kontrolcüsüdür ve Intel'in IMVP8 özelliklerine daha akıcı ve güvenli güç için tam uyumludur.
Daha Hızlı Oynayın, Daha Yükseğe Çıkın ASUS Turbo App, favori oyunlarınızda zaferleri güvene almak için her şeyi hızlandıran sezgisel ayar panelidir. İşlemcinize hız aşırtın, ağınızda oyun verilerinize öncelik verin, fantastik düzeyde net sese ve oyun içi sohbet için ses ayarlarını optimize edin. Tarih kazananlar tarafından yazılır, bu yüzden savaşa Turbo App olmadan girmeyin.

RAMCache II İle Oyun Yüklemelerinizi Hızlandırın RAMCache II, milisaniyeleri mikro saniyelere dönüştürerek, oyun yükleme sürelerinizi hızlandırır. En yeni NVM Express depolama seçenekleriyle de uyumlu olduğundan, benzersiz akıllı teknolojisi, tüm bir depolama cihazını verimli şekilde arabelleğe alarak, favori oyun ve uygulamalarınızı yüksek hızlarda başlatır.

Ödüllü UEFI BIOS En akıcı ve rahat kullanımlı, fare kontrollü grafik BIOS, daha da iyi olmak için geliştirildi. İster bir başlangıç seviyesinde bir PC kullanıcısı veya tecrübeli bir hız aşırtmacı olun, EZ ve Advanced modlar yolunuzu hızlı ve kolay bir şekilde bulmanızı sağlar.
 • CrashFree BIOS 3: CrashFree BIOS 3, bilgisayarınızı eski haline döndürmenize izin verdiği için bozulmuş BIOS'u bir daha asla düşünmeyin - açılmayacağı zamanlarda bile!
 • EZ Flash 3: En son BIOS'u internet üzerinden veya sistem BIOS'undan güncelleyin.

SupremeFX ile Üstün Ses Koruma Altında ROG Strix'in SupremeFX ses teknolojisiyle sesleri derinlemesine hissedin. S1220A codec'i kullanan ROG Strix'in SupremeFX ses çözümü, düz bir frekans tepkisi sağlamak ve nötr, detaylı bir ses imzası sunmak için geliştirildi. Ön paneldeki kulaklık çıkışlarına eklenen iki adet op-amplifikatör, kulaklıklarınızın tüm potansiyelini sunmak için uygun voltaj ve akım sağlıyor. Sonic Studio yazılımımız; iletişim için gürültü azaltma algoritmaları, kulaklık veya hoparlörlerinizi en iyi şekilde kullanabilmeyi sağlayan ek EQ ayarları da dahil olmak üzere ses ile ilgili her konuda size tam kontrol sunuyor.
 • Ses Kalkanı: Etkin kalkan, ses sinyallerinin bütünlüğünü koruyarak en yüksek kaliteyi sunar.
 • Çift Op Amplifikatör: Dahili çift op-amplifikatörle, 32-600Ω özdirençli favori kulaklığınızdan olağanüstü sesler elde edin.
 • Üst Düzey Nichicon Ses Kapasitörleri: Japon üretimi yüksek kaliteli bileşenler, inanılmaz derecede net ve gerçekçi, sıcak ve doğal sesler meydana getiriyor.
 • Ses Hattı Kalkanı: Ses bileşenlerinin olduğu bölümü ayıran kalkan anakarttan veya eklentilerden gelen elektromanyetik parazitleri engelleyerek seslerin bozulmasının önüne geçiyor.

Sonic Studio III ROG'nin Sonic Studio III ses efekt istasyonu, akışları farklı çıkışlara ayarlamaya yarayan tamamen yeni rotalama özelliğinin yanı sıra, anlık ses profilleri için uygulama seviye seçenekleri ve tam netlikte konuşmalar için gelişmiş gürültü filtreleme özellikleriyle güncellendi!

Yenmek İçin Tara ve Tespit Et! Sonic Radar III'ü yeniledik, etrafınızda olan bitenden emin olun diye, ses motorunu sesleri daha hassas işlemesi için geliştirdik- hatta anında düşmanın yerini görmeniz için ekran üzerinde bir ok bile yerleştirdik!
 • Gelişmiş Ses Algoritması: Yeni Sonic Radar III ses algoritması, düşmanların çok daha yüksek hassasiyetle yerlerinin belirlenmesine imkan tanıyor.
 • 3D Motor: Sonic Radar III daha sezgisel bir deneyim sunan oyun içi üç boyutlu bir okun bulunduğu tamamen yeni bir arayüzün etrafına inşa edildi.
 • Ses Güçlendirme: Yeni ses güçlendirme özelliği artık güçlendirilmiş sesin direkt olarak duyulmasını sağlıyor.
 • Ses Radarı: Ayarlanabilir sektörleri (4-16) taban alan yeniden tasarlanmış radar, düşmanların yerlerini daha net ve direkt olarak gösterir.
Intel Gigabit Ethernet Daha fazla çıkış ve daha az işlem sayesinde daha hızlı online oyun.
ROG Strix X399-E Gaming, daha hızlı ve akıcı oyun deneyimi için en yeni Intel® Ethernet Controller I211-AT'yle donatıldı. Intel LAN, CPU'dan talep edilen işlem gücünü azaltarak ve olağanüstü derecede yüksek TCP ve UDP çıkışı sunarak çifte avantaj sağlıyor. Böylece oyun için çok daha fazla güç kalıyor.

867 Mbps'ye Kadar Aktarım Hızlarıyla Dahili Wi-Fi 2x2 çift bant 2,4/5 GHz antenli üst seviye 802.11ac Wi-Fi, 867 Mbps'ye kadar aktarım hızı sunar. En yeni Çok Kullanıcılı MIMO (MU-MIMO) teknolojisi bağlı her kullanıcının en iyi kablosuz ve internet hızlarına erişmesini sağlar.
 • Gerçek hızlar değişebilir. Wi-Fi hotspot özelliği 802.11a/b/g/n'de çalışır. Windows 10 şu an için Wi-Fi hotspot özelliğini desteklememektedir.
 • MU-MIMO'ya hazır istemci gereklidir.
GameFirst IV ile Gecikmeyi Yok Et GameFirst IV ağ trafiğini daha hızlı, gecikmesiz çevrimiçi oyunlar için optimize eder - ve şimdi de Multi-Gate Teaming özelliği ile tüm ağlarınızı en üst seviye bant genişliği ve en akıcı oyun için bir araya getiriyoruz. Ayrıca yeni Akıllı mod ile yeni uygulama verilerinden oluşan bir veri tabanıyla her oyunun en iyi şekilde optimize olduğundan emin olacaksınız.
ProCool Güç Bağlantısı ASUS, ProCool ile güç bağlantısını yeniden icat ediyor! Geleneksel güç bağlantılarıyla karşılaştırıldığında ProCool bağlantıları, ROG Strix X399-E Gaming anakartla olağanüstü yakın ve güvenli bir bağlantı kuruyor. Daha güçlü tasarım aynı zamanda güç verimliliğini de artırıyor. Hızlı bağlantı; daha düşük özdirenç ve daha iyi ısı dağılımı sağlayarak çalışma sıcaklığını düşürüyor.
LANGuard - Güçlendirilmiş Çıkış, 2.5 Kat Yüksek Akım Toleransı Asus LANGuard, sinyal çiftleme teknolojisi ve yüksek kalite anti-EMI yüzeye monte kapasitörlerle daha güvenilir bir bağlantı ve daha iyi bir veri akışı sağlayan, donanım seviyesinde bir ağ korumasıdır.
Overwolf ile Oyunda Kalın Overwolf, internete, e-postalarınıza, özel mesajlarınıza bakmanızı ve oyununuzu yayınlama veya kaydetmenize imkan tanıyan akıllı ve rahatsızlık vermeyen bir arayüzdür – hem de siz oyun oynarken. Sizi elit bir grubun üyesi haline getirecek uyumlu renklere sahip ROG görünümünü, Overwolf uygulama mağazasından indirebilirsiniz.
ROG Clone Drive ile Disklerinizi Yönetin Tamamen yeni ROG Clone Drive, sabit disk veya SSD'leri hızlı ve etkin bir şekilde çoğaltmanızı sağlayan, akıllı bir klonlama çözümüdür. Clone Drive o kadar akıllıdır ki, aynı anda tek bir sürücüyü iki hedef sürücüye klonlayabilir, diskinizdeki herhangi bir dosyanın imajını inanılmaz hızlarda alabilir.
AMD SocketTR4 Ryzen Threadripper'a Hazır ROG Strix X399-E anakart en yeni AMD Ryzen Threadripper işlemcileri destekler. Yenilikçi Zen çekirden mimarisiyle üretilen yüksek performanslı Threadripper işlemciler 16 adede kadar çekirdeğe sahipler. AMD SocketTR4 işlemciler üstün performans sağlamak için dört kanal DDR4 bellek, 64 adet PCI Express® 3.0 veri yolu ve yerleşik 5 Gbps USB 3.0 özelliklerine sahip.
AMD X399 Yonga Seti AMD X399 yonga seti en yeni AMD SocketTR4 Ryzen™ Threadripper™ işlemciler için inanılmaz hız aşırtma olanakları sunar. Birden fazla GPU kullanılan NVIDIA SLI™ ve AMD CrossFireX™ gibi yapılandırmalar için optimize edilmiştir. Daha hızlı veri aktarımı için iki adet 10 Gbps USB 3.1 girişi ve sekiz adet 6 Gbps SATA girişine sahiptir.

Asus'a Özgü Özellikler
 • OC Tasarımı - ASUS PRO Clock Teknolojisi
 • ASUS Dual Intelligent Processors 5 Yönlü Optimizasyon ile Dual Intelligent Processors 5: 5-Yönlü Optimizasyon ayar anahtarı mükemmel TPU, EPU, DIGI+ VRM Fan Xpert 4 ve Turbo App birleştirir
 • Asus'a Özgü Özellikler: USB BIOS Geri Yükleme / AI Suite 3 / Ai Charger / Dahili Düğme : Power
 • Aura: Aura Aydınlatma Kontrolü / Aura RGB Şerit Girişleri / Aura Aydınlatma Efektleri Uyumlu Asus ROG cihazlarıyla senkronizasyon / Aura Adreslenebilir Şerit Giriş
 • Asus Sessiz Termal Çözümü: Şık Tasarım Isı borusu çözümü / Asus Fan Xpert 4
 • Oyun Estetiği: 3D Yazıcı Dostu / AURA-RGB Aydınlatma
 • Asus EZ DIY: ASUS EZ Flash 3 / Asus USB BIOS Geri Yükleme / Asus UEFI BIOS EZ(Kolay) Mod / Çoklu Dil Desteği Sunan BIOS
 • Asus Q-Design: Asus Q-Shield / Asus Q-Code / Asus Q-LED (CPU, DRAM, VGA, Boot Device LED) / Asus Q-Slot / Asus Q-DIMM / Asus Q-Connector
 • Dahili M.2 ve U.2 (M.2'de ve u.2 için s 32Gb/s konumuna bilgi transfer Hızları ile son Transferi Teknolojisi)
Arka Giriş/Çıkış Portları
 • 1 x LAN (RJ45) port
 • 1 x Optik S/PDIF çıkışı
 • 2 x USB 3.1 Gen 2 (Turkuaz Mavisi)Tip A + USB Tip C
 • 8 x USB 3.1 Gen 1 (Mavi)
 • 1 x USB BIOS Geri yükleme Düğmesi
 • 5 x Ses Jakı
 • 1 x ASUS 2x2 Wi-Fi 802.11 a/b/g/n /ac ve Bluetooth v4.2 modülü
Dahili Giriş/Çıkış Portları
 • 2 x USB 3.0 bağlantıları ek olarak 4 USB 3.0 portları destekler
 • 2 x USB 2.0 bağlantıları ek olarak 4 USB 2.0 portları destekler
 • 1 x Aura Adreslenebilir Şerit Başlığı
 • 6 x SATA 6Gb/s bağlantısı
 • 1 x Q_Code
 • 1 x CPU Fan bağlantısı
 • 1 x U.2 port
 • 1 x CPU OPT Fan bağlantısı
 • 3 x Kasa Fan bağlantısı
 • 2 x Aura RGB Şerit Başlığı
 • 1 x 24-pin EATX Güç bağlantısı
 • 1 x 8-pin ATX 12V Güç bağlantısı
 • 1 x 4-pin ATX 12V Güç bağlantısı(
 • 1 x M.2 Soket 3 with M key, type 2242/ 2260/ 2280 storage devices support (SATA & PCIE 3.0 x 4 mode)
 • 1 x M.2 Soket 3 with M key, type 2242/ 2260/ 2280/ 22110 storage devices support (SATA & PCIE 3.0 x 4 mode)
 • 1 x Ön pane ses bağlantısı (AAFP)
 • i1 x Sistem panel(
 • 1 x M.2_FAN konektörü
 • 1 x AIO_PUMP konektörü
 • 1 x Termal sensör bağlantısı
 • 1 x W_PUMP+ konektörü
 • 1 x Güç açma düğmesi
 • 1 x Clear CMOS anahtarı
 • 1 x 5-pin EXT_FAN(Genişletme Fanı) konektörü
 • 1 x USB 3.1 Gen 2 ön panel konnektörü
Teknik Özellikler
İşlemci AMD TR4 Soket for 1st and 2nd Gen AMD Ryzen™ Threadripper™ İşlemciler
Yonga Seti AMD X399
Bellek 8 x DIMM, Max. 128GB, DDR4 3600(O.C.)/ 3466(O.C.)/ 3333(O.C.)/ 3200(O.C.)/ 3000(O.C.)/ 2800(O.C.)/ 2666/ 2400/ 2133 MHz ECC ve ECC Olmayan, Arabelleksiz Bellek
Çoklu GPU Desteği AMD Ryzen 2. Nesil / Ryzen 1. Nesil İşlemciler: NVIDIA Dörtlü GPU SLI Teknolojisini Destekler / NVIDIA 3-Yönlü SLI Teknolojisini Destekler / NVIDIA 2-Yönlü SLI Teknolojisini destekler / AMD Dörtlü-GPU CrossFireX Teknolojisini Destekler / AMD 3-Yönlü CrossFireX Teknolojisini Destekler
Genişleme Yuvaları AMD Ryzen Threadripper İşlemciler: 4 x PCIe 3.0 x16 ([email protected], Ç[email protected]/x16, Üçlü@x16/x16/x8 mod) / AMD X399 çipset: 1 x PCIe 2.0 x4 (maks x4 modu), 1 x PCIe 2.0 x1
Depolama AMD Ryzen Threadripper İşlemciler: 1 x M.2 Soket 3, M Key ile Tip 2242/ 2260/ 2280 depolama aygıtı desteği (SATA ve PCIE 3.0 x 4 modu); 1 x M.2 Soket 3, M Key ile Tip 2242/ 2260/ 2280/ 22110 depolama aygıtı desteği (SATA ve PCIE 3.0 x 4 modu); 1 x U.2 portu / AMD X399 çipset: 6 x SATA 6Gb/s port, Raid Desteği 0, 1, 10
LAN Intel® I211-AT / LANGuard Akım Koruması / ROG GameFirst IV
Kablosuz Veri Ağı Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac
Bluetooth Bluetooth V4.2
Ses ROG SupremeFX 8-Kanal Yüksek Tanımlı Ses CODEC'i S1220A
USB Portları AMD Ryzen Threadripper İşlemciler: 8 x USB 3.1 Gen 1 port (8arka panelde, Tip A) / AMD X399 çipset: 1 x USB 3.1 Gen 2 port (1 bord ortasında) / AMD X399 çipset: 4 x USB 3.1 Gen 1 port (4 bord ortasında) / AMD X399 çipset: 4 x USB 2.0 port (4 bord ortasında) / ASMedia® USB 3.1 Gen 2 controller: 2 x USB 3.1 Gen 2 port (Tip A + USB Tip C)
Overclock Özellikleri ROG RAMCache II / ROG CPU-Z / ROG CloneDrive / Overwolf / GameFirst IV
BIOS 128 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS, PnP, WfM2.0, SM BIOS 3.0, ACPI 6.1, Multi-language BIOS, ASUS EZ Flash 3, CrashFree BIOS 3, F11 EZ Tuning Wizard, F6 Qfan Control, F3 My Favorites, Last Modified log, F12 PrintScreen and ASUS DRAM SPD (Serial Presence Detect) memory information
Yönetilebilirlik WfM 2.0, DMI 3.0, WOL by PME, PXE
İşletim Sistemi Windows 10, 64-bit
Form Faktörü Extended ATX Form Faktör (30.5 cm x 26.9 cm)
Aksesuarlar Kullanıcı kılavuzu / ASUS Q-Shield / 1 x Dikey M.2 braketi seti / 4 x SATA 6Gb/s kablosu / 1 x Termal sensör kablo paketi / 1 x M.2 Vida Paketi / 1 x kablo bağı paketi / 1 x Destek DVD / 1 x ROG Kapı Askılığı / 1 x SLI HB KÖPRÜ (2-YOLLU-M) / 1 x 10'u 1 arada ROG kablo etiketi / 1 x Q-Connector / ROG Fan Etiketi / 1 x Adreslenebilir LED için uzatma kablosu

Asus ROG Strix X399-E Gaming AMD X399 Soket TR4 DDR4 3600(OC)MHz E-ATX Gaming Anakart Özellikleri

 • İşlemci ModeliAMD
 • İşlemci DesteğiAMD Ryzen Threadripper
 • YongasetiAMD X399
 • Soket YapısıTR4
 • Ram TipiDDR4 3600(O.C.)/ 3466(O.C.)/ 3333(O.C.)/ 3200(O.C.)/ 3000(O.C.)/ 2800(O.C.)/ 2666/ 2400/ 2133 MHz
 • Ram Kapasitesi128GB
 • SATA6x SATA3
 • RAIDRAID 0, RAID 1, RAID 10
 • M.22 x M.2
 • PCI-E Slot4 x PCIe 3.0 x16, 1 x PCIe 2.0 x4 (maks x4 modu), 1 x PCIe 2.0 x1
 • Ethernet (LAN)Intel I211-AT, 1 x Gigabit LAN
 • HDMIYok
 • USB1 x USB 3.1 Gen2 Type-C, 8 x USB 3.1 Gen1 Type-A, 1 x USB 3.1 Gen2 Type A
 • Overclock Var
 • Wi-Fi Var
 • Kasa YapısıE-ATX
 • Garanti36 Ay Garanti
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.238,03 TL 4.238,03 TL +0
 • 2.160,94 TL 4.321,87 TL +0
 • 1.449,64 TL 4.348,93 TL +0
 • 1.094,08 TL 4.376,32 TL +0
 • 880,90 TL 4.404,52 TL +0
 • 738,77 TL 4.432,62 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.238,03 TL 4.238,03 TL +0
 • 2.149,10 TL 4.298,21 TL +0
 • 1.439,30 TL 4.317,91 TL +0
 • 1.084,45 TL 4.337,80 TL +0
 • 871,57 TL 4.357,87 TL +0
 • 730,07 TL 4.380,39 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.238,03 TL 4.238,03 TL +0
 • 2.165,35 TL 4.330,71 TL +0
 • 1.454,27 TL 4.362,81 TL +0
 • 1.098,73 TL 4.394,93 TL +0
 • 885,51 TL 4.427,53 TL +0
 • 743,51 TL 4.461,08 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.238,03 TL 4.238,03 TL +0
 • 2.166,46 TL 4.332,92 TL +0
 • 1.455,02 TL 4.365,05 TL +0
 • 1.099,30 TL 4.397,21 TL +0
 • 885,97 TL 4.429,84 TL +0
 • 743,91 TL 4.463,43 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.238,03 TL 4.238,03 TL +0
 • 862,44 TL 4.312,20 TL +3
 • 723,19 TL 4.339,13 TL +3
 • 1.091,60 TL 4.366,40 TL +0
 • 878,80 TL 4.394,02 TL +0
 • 737,07 TL 4.422,45 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.238,03 TL 4.238,03 TL +0
 • 2.165,40 TL 4.330,80 TL +0
 • 1.454,21 TL 4.362,63 TL +0
 • 1.098,73 TL 4.394,93 TL +0
 • 885,54 TL 4.427,71 TL +0
 • 743,50 TL 4.460,99 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.238,03 TL 4.238,03 TL +0
 • 2.165,40 TL 4.330,80 TL +0
 • 1.454,21 TL 4.362,63 TL +0
 • 1.098,73 TL 4.394,93 TL +0
 • 885,54 TL 4.427,71 TL +0
 • 743,50 TL 4.460,99 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.238,03 TL 4.238,03 TL +0
 • 2.163,36 TL 4.326,73 TL +0
 • 1.452,62 TL 4.357,87 TL +0
 • 1.096,80 TL 4.387,19 TL +0
 • 882,92 TL 4.414,61 TL +0
 • 740,40 TL 4.442,38 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.238,03 TL 4.238,03 TL +0
 • 2.160,72 TL 4.321,43 TL +0
 • 1.449,94 TL 4.349,82 TL +0
 • 1.094,53 TL 4.378,13 TL +0
 • 881,27 TL 4.406,35 TL +0
 • 739,16 TL 4.434,94 TL +0
4.238,03 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.

Bu ürün hakkında henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya
   Asus ROG Strix X399-E Gaming AMD X399 Soket TR4 DDR4 3600(OC)MHz E-ATX Gaming Anakart
   Asus ROG Strix X399-E Gaming AMD X399 Soket TR4 DDR4 3600(OC)MHz E-ATX Gaming Anakart
   Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.