Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır

   Dect Telefon kategorisindeki 38 adet ürün listelenmektedir.

   Filtreleri Temizle
   Bu kategorideki tüm ürünler listelenmiştir.

   Dect Telefon ürünleri için yapılan bazı yorumlar

   Üye resmi
   Zeynep Tuba Özgenç 22 May 2017 (125 Gün önce)
   ofis için kullanıyorum ben telefonu. santral falan da almaya gerek kalmadı. ekranı ve şekli bence güzel. büyüklüğü iyi özellikle. handsfree özelliğini rahatça kullanabiliyorsunuz. telefonu direk elektriğe bağlayınca da çalışıyor. güzel ve kullanımı rahat bir telefon.
   Üye resmi
   Tunahan Özcan 22 May 2017 (125 Gün önce)
   fiyatına göre çok güzel bir telefon bence ev için. ses düzeyi çok yüksek. özellikle ben ahizesinin sesinin düşük olacağını düşünüyordum ama öyle olmadı benim için. süpriz oldu açıkcası benim için.
   Üye resmi
   Sadiye Öyüş 21 May 2017 (125 Gün önce)
   eğer ihtiyacınız varsa çekinmeden alabileceğiniz bir telefon. çok şık duruyor herşeyden önce ve yazı boyutu ekran için ideal. ses ve kapsama alanı da yüksek telefonun. ben memnun kaldım.
   Üye resmi
   Ebrar Ünay 12 Nis 2016 (529 Gün önce)
   cep telefonu gibi duruyor telefon. çelik olması nedeniyle daha dayanıklı olduğunu düşünüyorum ben. küçük ve zarif bir tasarıma sahip telefon. ev için bence en şık telefonlardan birisi.
   Üye resmi
   Gülşen Yerzhan 12 Şub 2016 (589 Gün önce)
   fiyatı kadar bir telefon olduğu kesin fakat benim beklediğim kadar özellikli olmayan bir telefon olunca iade etmek zorunda kaldım. ofis için kullanışlı olacak bir telefon değil
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.