Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır

   Dect Telefon kategorisindeki 30 adet ürün listelenmektedir.

   Filtreleri Temizle
   Bu kategorideki tüm ürünler listelenmiştir.
   Bu ürün geçici olarak
   temin edilememektedir
   Bu ürün geçici olarak
   temin edilememektedir
   Bu ürün geçici olarak
   temin edilememektedir

   Dect Telefon ürünleri için yapılan bazı yorumlar

   Üye resmi
   Şemsi Yiğit Özay 21 May 2017 (6 Gün önce)
   markasına güvendiğim için aldım ben aslında. iyi ki de güvenmişim dedirtti sonrasında. kesinlikle ev ve iş yerleri için ideal bir telefon. sesi yüksek ve çekim mesafesi iyi. şarjı da uzun süre gidiyor.
   Üye resmi
   Selimcan Özar 21 May 2017 (6 Gün önce)
   menünün tam hakimi olabilmek için biraz kurcalamak gerekiyor çünkü çok karışık. malzeme kalitesini sevdim ama ben. ses olarak da oldukça yüksek ve kaliteli. biraz alıştıktan sonra çok iyi olduğunu göreceksiniz.
   Üye resmi
   Raif Anıl Öter 21 May 2017 (6 Gün önce)
   hızlı gönderiniz için öncelikle ben teşekkür ederim. ekran yazılarını okurken biraz zorluk yaşıyorum ben açıkcası ve zil sesi seviyesi daha rahat duyulabilir olabilirdi. yalnız ahize sesi oldukça kaliteli ve telefonda kablo kirliliği yok en önemlisi. şarjı da sağlam bence. normal bir telefon fiyatına göre.
   Üye resmi
   Arif Furkan Küskü 24 Tem 2016 (307 Gün önce)
   telefon sabit hatlı telefon gibi durmuyor bence o kadar şık yani. daha önce bunun bi düşük modelini kullanıyordum evde şimdi değiştirdim. saat hep görünüyor daha iyi. alarm bile kurabiliyorsunuz. rehberinin hafızası yüksek. ses de hem karşıya güzel gidiyor hem de hoş geliyor. rahat bir telefon.
   Üye resmi
   Alperen Kurtan 24 Tem 2016 (307 Gün önce)
   telefonu ilk kurduğumda ben ses seviyelerini yükselttim hemen çünkü bana düşük ses hiç yaramıyor özellikle iş yerinde arada sırada yanımıza alamadığımızda bayağı yardımı oluyor yüksek ses. ben kullanışlı buldum telefonu. tavsiye ederim.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.