En Ucuz Faks Makinesi kategorisindeki 3 adet ürün listelenmektedir.

Filtreleri Temizle
Bu kategorideki tüm ürünler listelenmiştir.

En Ucuz Faks Makinesi ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Ömer Yağız 26 Kas 2013 (1547 Gün önce)
Ürünü kullanalı 1 hafta oldu.Çok uygun fiyat avantajıyla incehesap.com'dan aldım.Lazer olması bi kere ömrünü uzatıyor.Diğer termal fax makinelerine oranla çok daha verimli ve kullanışlı.Makine üzerinde ahizesi olmasıda çok güzel bir.Kısacası artık termal fax makinelerinden kurtulun ve bu makine ile sorunsuz faxlar iletip alın.
Üye resmi
Yilmaz Oral 08 Ara 2011 (2266 Gün önce)
BROTHER FAX-827 FAKS CİHAZI
Fakat numara tanımlama teknolojisi sayesinde önceden belirlediğiniz numaralardan gelen fax'ları onay vermeden alabilrisiniz. Mükemmel derecede fotoğraf görüntülem ve çizelge için UHQ teknolojisine sahiptir. 3 saniye de bir sayfa baskısı, mürekkep püskürtmeli fax çıktısı, 340 sayfa fax belleği, kendisini çok üst bir cihaz sıfatına sokuyor.
Üye resmi
Fatih Kaymakci 28 Ara 2010 (2610 Gün önce)
BROTHER FAX-827 FAKS CİHAZI
kartus tonerinde problem yaşamıyacağınız bu fiyata bu markaya sahip olmak istersiniz sanırım. sağlamlık açısından süper ve 104 sayfa hafızasında tutma özelliği var. telefon rehberinede sahip olan fax makinası iş yerleri için çok ideal.
Üye resmi
Ozan Kurtar 07 Nis 2010 (2875 Gün önce)
BROTHER FAX-827 FAKS CİHAZI urn kacırılmayacak fırsat bence brother ın bende baska modelı var kac sene oldu sorun yasamadım dusunmeden alınacak bır urun kacırmayın
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.