Gigabyte B450 I Aorus Pro WIFI
Gigabyte B450 I Aorus Pro WIFI
Gigabyte B450 I Aorus Pro WIFI
Gigabyte B450 I Aorus Pro WIFI
Gigabyte B450 I Aorus Pro WIFI
AMD
AM4
AMD
DDR4
Mini ITX

Gigabyte B450 I Aorus Pro Wi-Fi AMD B450 Soket AM4 DDR4 3600(OC)MHz Mini-ITX Gaming Anakart

%12 indirim
1.400,00 TL Tek Çekim / Havale: 1.232,71 TL
Bu ürünü satın aldığınızda 5,22TL değerinde 52233 puan kazanacaksınız
3 Gün İçinde Kargo
Ücretsiz Kargo
Çoklu
Kredi Kartı


Gigabyte B450 I Aorus Pro WIFI AMD B450 Soket AM4 DDR4 3600(OC)MHz Mini-ITX Gaming Anakart Genel Özellikler

Gigabyte B450 I Aorus Pro WIFI AMD B450 AORUS Anakart, 4 + 2 Fazlı IR Dijital PWM, Intel Dual Band 802.11ac Wave2 WIFI, Thermal Guard ile M.2, RGB FUSION 2.0, ALC1220-VB Audio, cFosSpeed'li Intel GbE LAN ve CEC 2019'a hazır.
 • Radeon Vega Graphics ile AMD Ryzen 2. Nesil, Ryzen, Radeon Vega Graphics ile Athlon, Ryzen, 7. Nesil A serisi, Athlon X4 İşlemcileri destekler.
 • Çift Kanallı ECC / ECC'siz Şişirilmemiş DDR4, 2 DIMM
 • Intel Dual Band 802.11ac Wave2 WIFI ve BT 5
 • DisplayPort, HDMI Çoklu Ekran için 2 Port
 • Thermal Guard ile Ultra Hızlı NVMe PCIe Jen3 x4 M.2
 • ALC1220-VB High-end Audio Kondansatörler ile Mikrofonda 114dB (Arka) / 110dB (Ön) SNR Geliştirin
 • RGB FUSION 2.0 with Multi-Zone LED Light Design, Supports Digital LED & RGB LED Strips
 • cFosSpeed Internet Hızlandırıcı Yazılımı ile Intel® GbE LAN
 • Smart Fan 5 Özellikleri FAN STOP ile 5 Sıcaklık Sensörü ve 2 Hibrit Fan Başlığı
 • EasyTune içeren APP Merkez ve Cloud Station uygulamaları
 • CEC 2019 Hazır, Basit Bir Tıklamayla Gücü Tasarruf Edin

AMD Ryzen 3000 Serisi İşlemciler İçin Hazır En son AMD Ryzen 3000 serisi işlemcileri destekleyen Gigabyte AM4 anakartlar, AMD Ryzen 2000 ve 1000 serisi işlemcilerle de geriye dönük olarak uyumludur. PCIe / bellek yuvaları için Ultra Durable Armor, USB Type-C arayüzleri, üstün ses kalitesi, yüksek hızlı Ethernet ve en yeni WiFi standardı tasarımı gibi zengin özellikleriyle Gigabyte AM4 anakartlar, en iyi AMD platformunda sistem kurmak isteyen kullanıcılar için mükemmel bir seçimdir.
AMD StoreMI Teknolojisi GIGABYTE 400 serisi anakartlar, PC'nizin potansiyelini AMD StoreMI teknolojisi ile en üst düzeye çıkarır. StoreMI, önyükleme sürelerini azaltmak ve genel kullanıcı deneyimini geliştirmek için geleneksel depolama aygıtlarını hızlandırır. Kullanımı kolay bu yardımcı program, SSD'lerin yüksek kapasiteli HDD'lerini tek bir sürücüye birleştirir, cihazın okuma / yazma hızlarını SSD'lerinkiyle eşleştirerek, inanılmaz performans için veri performansını artırır ve günlük PC'yi performans odaklı bir sisteme dönüştürür.

4 + 2 Dijital Güç Tasarımı Yüksek performanslı güç IC çözümleri için IR digital PWM sağlayıcısı.
Gigabyte B450 I Aorus PRO WIFI, en az 50A güç sağlayabilen, hem dijital PWM Denetleyicileri hem de Güç Kademesi denetleyicilerini içeren tüm IR dijital CPU güç tasarımını kullanır. Bu% 100 dijital kontrolörler ve ek 8 Katı-pin CPU Güç Konektörleri, anakartın en güce aç ve enerji duyarlı bileşenlerine güç sağlamada inanılmaz hassasiyet sunar ve meraklıların yeni 2. Jen AMD Ryzen ™ işlemcilerinden maksimum performans almasını sağlar.

NVMe PCIe Gen3 x4 2280 M.2 Konnektörü (32 Gb / s'ye kadar) GIGABYTE Anakartları, M.2 teknolojisini sisteminin potansiyelini en üst düzeye çıkarmak isteyen meraklılara sunmaya odaklanmıştır.

Aorus M.2 Isı Koruması - Gigabyte Ultra-Verimli M.2 Termal Koruma Dayanıklılık göz önüne alındığında, GIGABYTE, M.2 sürücüler için termal bir çözüm sunar - M.2 Termal Koruma, ısının bir sorun haline gelmeden önce azaltılmasına ve dağılmasına yardımcı olduğu için M.2 cihazlarından darboğazları önler.
GbE Bariyerini Parçalar! Intel Next-Gen Kablosuz çözümü 802.11ac Wave 2 fonksiyonunu destekliyor, gigabit kablosuz performansını etkinleştiriyor, sorunsuz video akışı, daha iyi oyun deneyimi, az sayıda bağlantı ve 1,73 Gbps'ye kadar hız sağlıyor. Önceki nesle göre iki kat hız.
USB 3.1 Gen2 AMD 400 serisi yonga seti, 10Gbps'ye kadar hızlarda yerli USB 3.1 Gen2 portları sunar. USB Tip A konektörü üzerinden kullanılabilen USB3.1 Gen2, önceki nesle göre iki kat daha fazla bant genişliği ve USB2.0 ve USB3.1 Gen1 ile geriye dönük uyumluluk ile çok daha iyi bir hale getirildi.
CFosSpeed İnternet Hızlandırıcısı Ağına Bağlı Intel GbE LAN Intel GbE LAN, kalabalık LAN ortamlarında daha iyi yanıt vermeyi sağlamak için ağ gecikmesini artırmak ve düşük ping süreleri sağlamak için yardımcı olan bir ağ trafiği yönetimi uygulaması olan cFosSpeed'e sahiptir.
ALC1220-VB Sürükleyici Oyun Atmosferi Tüm Yeni Realtek High-End HD Ses Kodeği
Akıllı Kulaklık Amplifikatörlü ALC1220 120dB SNR HD Ses, düşük ses ve distorsiyon gibi sorunları önleyerek, baş aşınan ses cihazınızın empedansını otomatik olarak algılar.
Yeni VB serisi ses kontrol ünitesi, sesinizi hem ön hem de arka mikrofon SNR ile 110 / 114dB'ye kadar dünyaya canlı bir şekilde aktarır.
Oyun İçi Sesli Sohbet Sırasında Daha Fazla Karışıklık Yok Daha yüksek ön dinamik aralıklı mikrofon girişi, oyuncuların daha net duyulmasını sağlar. Daha fazla yanlış anlamaya, daha fazla kafa karışıklığı yok!

Yüksek Kaliteli Ses Kapasitörleri GIGABYTE Oyun anakartları, high-end Chemicon ses kapasitörlerini kullanır. Bu yüksek kaliteli kapasitörler, oyuncular için en gerçekçi ses efektlerini sağlamak için yüksek çözünürlük ve yüksek kaliteli ses sunmaya yardımcı olur.
Dijital LED Destekli RGB Fusion 2.0 AORUS Anakartlarda, RGB Fusion 2.0, Dijital LED'lerde daha da iyidir. RGB Fusion 2.0, kullanıcılarına PC'lerinde yerleşik RGB ve harici RGBW / Dijital LED ışık şeritlerini kontrol etme seçeneği sunar. Zaten renkler ve desenlerle dolu olan özellik, AORUS Anakartlarındaki RGB Fusion 2.0, Dijital LED desteği ile yükseltildi. Her LED'in dijital olarak adreslenebildiği harici dijital LED şeritleri ile kullanıcılar daha da fazla desen, stil ve aydınlatma yaşayabilir.

Çok Bölgeli Işık Gösterisi Tasarımı Artık her zamankinden daha fazla LED özelleştirme sunarak, kullanıcılar PC'lerini yaşam biçimlerini yansıtacak şekilde uyarlayabilirler. Tam RGB desteği ve yeniden tasarlanmış RGB Fusion uygulamasıyla, kullanıcı, anakartı çevreleyen LED'ler üzerinde tam kontrol sahibi olur.
Gigabyte RGB Fusion Programı Sadece bilgisayarınızı renklendirmeyin, arkadaşlarınızın gıpta edeceği bir sanat eseri yapın. GIGABYTE RGB Fusion mobil uygulaması ile kullanıcılar oyun PC’ si içerisindeki aydınlatmayı izler gibi kontrol edebilirler. Bu, kullanıcılara farklı modlar için renkleri ve hızları deneme ve ayarlama gibi kolay erişim imkânı sağlar, tüm bunlar kullanıcıları bu ayarlar için PC'nin klavye ve monitöründen uzaklaşma imkanı sağlar.

Smart Fan 5 Smart Fan 5 kullanıcıları, oyun PC'sinin serin kalırken performansını koruyabilmelerini sağlayabilir. Smart Fan 5, kullanıcıların fan başlıklarını anakartın farklı yerlerinde farklı termal sensörleri yansıtacak şekilde değiştirmelerini sağlar. Sadece Smart Fan 5 ile hem PWM hem de Voltaj modu fanlarını destekleyen daha karma fan başlıkları, anakartı daha fazla soğutmayı daha kolay hale getirmek için üretildi.
 • 2 Fan Pin Başlığı
 • 5 Sıcaklık Sensörleri
 • Tüm Fan Pin Başlıkları, Hibrid Fan Başlıklarına Yükseltildi
 • Aşırı Akım Koruması ile 24W (2Ax12V) 'ye Kadar Yüksek Akımlı Fanları Destekler
 • Fan Kontrolü için Sezgisel Kullanıcı Arayüzü

Fan Stop - Smart Fan Kontrol Tasarımı Fan sessizliğini sağlayın. Fan Stop ile sıcaklıklar belirlenen bir eşiğin altına düştüğünde tüm fanların tamamen durması için tarama yapar. Hangi sensörün hangi sıcaklıkta taramasına bağlı olarak hangi fan duracak ve-hepsi sizin isteğinize göre kişiselleştirilebilir.

Hibrit Fan Pin Bağlantı Başlığı Sıvı soğutma kurulumunuz üzerinde tam kontrol varsayalım! Smart Fan 5, Hibrit Fan Pin Başlıkları'ndan akış oranı hakkında ikinci bir bilgiye kadar bilgi alır - böylece PC'niz üzerinde mutlak hakimiyet elde edebilirsiniz. Tüm Hibrit Fan Başlıkları, fan veya pompa olsun, farklı PWM veya Gerilim modlu soğutma cihazının türünü otomatik olarak algılayabilir.

Katı Pin Güç Konnektörleri İyi bir bağlantı kurun ve tellerin kapasitesini düşürün. AORUS 400 serisi anakartlarda, CPU aşırı yüklenirken sabit güç kaynağı sunmak için ATX 24pin ve ATX 12V 8pin güç konektörleri bulunmaktadır.

Sağlam Pin Güç konnektörü avantajları
 • Elektrik için daha büyük temas alanı
 • Daha yüksek güç ve üretilen ısıyı sürdürmek için daha fazla metal miktarı
 • Ultra dayanıklı ve uzun ömürlü
Kükürtlenmeye Karşı Koruma Başladı Havadaki kükürt bileşikleri kimyasal onarım yapan küçük dirençlere nüfuz edebilir ve bu dirençlerin açılıp kısalmasına neden olabilir. Bunlardan herhangi biri gerçekleşirse anakart çalışmaz hale gelir. Dirençleri Anti-Kükürt Tasarımıyla donatarak GIGABYTE Ultra Durable Anakartlara yepyeni bir anlam kazandırdık.
Yenilenmiş BIOS BIOS, ilk kurulum sırasında kullanıcılar için en uygun ayarlamayı yapar. Yeni bir GUI ve daha kolay işlevselliklerle, GIGABYTE, kullanıcıların yeni sistemlerini kurarken BIOS'u kendi istedikleri gibi yeniden yapılandırmasına olanak sağlar.
Gigabyte Uygulama Merkezi GIGABYTE Uygulama Merkezi, GIGABYTE anakartınızdan daha fazla ve daha iyi faydalanmanızı sağlayan bir dizi GIGABYTE uygulamasını sizlere sunmaktadır. Basit bir arayüz ile GIGABYTE Uygulama Merkezine kolyaca bağlanabilir ve istediğiniz uygulamaları, sürücüleri ve BIOS'u yükleyebilir veya güncellemelerinizi yapabilirsiniz.
3D OSD 3D OSD, oyunlar sırasında sistem bilgilerinizi otomatik olarak algılar ve görüntüler, böylece ekranlar arasında geçiş yapmadan sistem bilgilerinizi kolayca almanızı sağlar.
CEC 2019 Hazır - Tek Bir Tıklama Kadar Kolay Güç Tasarrufu CEC Gereksinimi: PC güç tüketimi kapalı moddayken, bekleme modunda, bekleme modundayken belirli bir seviyenin altında olmalıdır. GIGABYTE anakartlar, yüksek güç verimliliği sağlayan donanım bileşenleri ve ince ayarlı BIOS'ları ile, boş modda daha düşük güç tüketimi elde edebilir ve yeni CEC 2019 (California Energy Commission) güç tüketimi gereksinimine tamamen uygundur.
4K Ultra HD Desteği 4K çözünürlük, yatay eksende yaklaşık 4000 piksel, bugünün standart HD piksel yoğunluğunun dört katından fazlasını kullanan, yüksek çözünürlüklü içerik sunumunda bir sonraki teknolojik kilometre taşıdır. GIGABYTE anakartları, HDMI üzerinden yerleşik Intel® HD Graphics ile yerel 4K desteği sağlar.
HDMI - Yeni Jenerasyon Çoklu Media Arayüzü HDMI yüksek çözünürlüklü multimedya arayüzü, tek bir kablo sayesinde 5 Gb/s'e kadar bant genişliğinde görüntü iletimi ve 8 hat yüksek kalitede ses elde etmenizi sağlamaktadır. Üstün sıkıştırılmamış dijital görüntü ve ses iletimi yapabilen HDMI, 1080p'e kadar ses veya görüntünün canlılığını koruyup benzer arayüzlerde ve dijtal'den analog'a dönüşümlerde kalite kaybı olmadan iletim sağlar. Ek olarak HDMI, HDCP ile uyumlu olmakla birlikte korumalı medya içerikleri ve Blu-ray/HD DVD ile playback yapmanıza olanak sağlar.

Arka Panel G/Ç Bağlantı Noktaları
 • 1 x DisplayPort bağlantı noktası
 • 2 x HDMI portu
 • 2 x USB 3.1 Jen. 2 Type-A yuva (kırmızı)
 • 4 x USB 3.1 Jen 1 bağlantı noktası
 • 1 x RJ-45 bağlantı noktası
 • 2 x SMA anten konnektörleri (2T2R)
 • 3 x ses jakı
Dahili G/Ç Bağlantı Noktaları
 • 1 x 24-pin ATX ana güç konektörü
 • 1 x 8-pin ATX 12V güç konektörü
 • 1 x CPU Fan konektörü
 • 1 x Sistem fan konektörü
 • 1 x dijital LED şerit başlığı
 • 1 x CPU soğutucu LED şerit / RGB LED şerit başlığı
 • 4 x SATA 6Gb/s konnektörü
 • 1 x M.2 Soket 3 konektör
 • 1 x ön panel başlığı
 • 1 x Ön panel ses konektörü
 • 1 x S/PDIF Çıkış başlığı
 • 1 x hoparlör bağlantısı
 • 1 x USB 3.1 Jen. 1 başlığı
 • 1 x USB 2.0/1.1 başlığı
 • 1 x Güvenilir Platform Modülü (TPM) başlığı (yalnızca GC-TPM2.0_S modülü için 2x6 pin)
 • 1 x Clear CMOS bağlayıcı teli
 • 1 x kasa izinsiz giriş önleme bağlantısı
Diğer Özellikler
 • Uygulama Merkezi Desteği: @BIOS, 3D OSD, Otomatik Yeşil, Cloud Station desteği, EasyTune, Fast Boot, Oyun Hızlandırıcı, ON/OFF Şarj Desteği, RGB Fusion, Smart Backup, Smart Keyboard, Smart TimeLock, Smart HUD, Smart Survey, Sistem Bilgisi Gösterimi, USB Engelleyici, V-Tuner
 • Q-Flash desteği
 • Xpress Yükleme Desteği
Teknik Özellikler
İşlemci AM4 Soket: Radeon Vega Graphics ile AMD Ryzen ikinci Nesil, Ryzen ve Radeon Vega Graphics, İşlemcilerle Athlon destekler.
Yongaseti AMD B450
Bellek 2 x DDR4 DIMM soket sistem hafızasının 32 GB' e kadar destekler; Çift kanal bellek mimarisi; DDR4 3600(O.C.)/ 3466(O.C.)/ 3200(O.C.)/ 2933/ 2667/ 2400/ 2133 MHz; ECC Ön-yüklenmemiş DIMM 1Rx8/2Rx8 desteği için hafıza modülü; ECC olmayan DIMM 1Rx8/2Rx8/1Rx16 hafıza modüllerini destekler; Extreme Memory Profile (XMP) bellek modülleri desteği
Dahili Grafik Birleşik Grafik İşlemcileri: 1 x DisplayPort, maksimum [email protected] Hz çözünürlük desteği / Maksimum 4096x2160 @ 60 Hz çözünürlüğü destekleyen 2 x HDMI bağlantı noktası / Aynı anda 3 görüntüye kadar desteği vardır. / 16 GB Maksimum paylaşımlı bellek.
Ses Desteği Realtek® ALC1220-VB kodek, HD Ses Desteği, 2/4/5.1/7.1-kanal, SPDIF Çıkış desteği
LAN Intel® GbE LAN yongası (10/100/1000 Mbit)
Wireless Bağlantı Modülü 2,4 / 5 GHz Dual-Band'ı destekleyen Wi-Fi 802.11a / b / g / n / ac; Bluetooth 5; 11ac 160 MHz kablosuz standardı ve 1,73 Gbps veri hızına kadar destek
Genişleme Yuvaları X16'da çalışan 1 x PCI Express x16 yuvası (The PCIEX16 yuva, PCI Ekspres 3.0 standart uyumludur.) / 1 x M.2 Soket 1 konnektör için kablosuz bağlantı modülü (M2_WIFI)
Depolama 1 x M.2 konektörü (Soket 3, M tuşu, tip 2242/ 2260/ 2280 SATA ve PCIe 3.0 x4 / x2 SSD desteği); 4 x SATA 6Gb/s konektörler; RAID 0, RAID 1, RAID 10 desteği
USB APU'ya entegre: 4 x USB 3.1 Gen. 1 yuva arka panel üzerinde / Yongaseti: 2 x USB 3.1 Gen. 2 Type-A yuva (kırmızı) arka panel üzerinde / Dahili USB başlığı üzerinden 2 adet USB 3.1 Gen 1 portu mevcuttur / 2 x USB 2.0/1.1 port dahili USB bağlantı ile
G/Ç Denetleyicisi iTE® I/O Kontrol Yongası
Donanım İzleme Voltaj dedektörü, Sıcaklık dedektörü, Fan hız dedektörü, Aşırı ısınma uyarısı, Fan hatası uyarısı, Fan hız kontrolü
BIOS 1 x 128 Mbit flash; Lisanslı AMI UEFI BIOS kullanımı; PnP 1.0a, DMI 2.7, WfM 2.0, SM BIOS 2.7, ACPI 5.0
İşletim Sistemi Windows 10 64-bit desteği / Windows 7 64-bit desteği
Form Faktör Mini-ITX Form Faktör; 17.0cm x 17.0cm

Gigabyte B450 I Aorus Pro Wi-Fi AMD B450 Soket AM4 DDR4 3600(OC)MHz Mini-ITX Gaming Anakart Özellikleri

 • İşlemci ModeliAMD
 • İşlemci DesteğiAMD Ryzen
 • YongasetiAMD B450
 • Soket YapısıAM4
 • Ram TipiDDR4 3600(O.C.)/ 3466(O.C.)/ 3200(O.C.)/ 2933/ 2667/ 2400/ 2133 MHz
 • Ram Kapasitesi32GB
 • SATA4x SATA3
 • RAIDRAID 0, RAID 1, RAID 10
 • M.21 x M.2
 • PCI-E Slot1 x PCI Express x16
 • Ethernet (LAN)Intel GbE LAN (10/100/1000 Mbit)
 • HDMI2x HDMI
 • USB2 x USB 3.1 Gen1 Type-A, 4 x USB 3.1 Gen 1
 • Overclock Var
 • Wi-FiWi-Fi 802.11a / b / g / n / ac
 • Kasa YapısıMini - ITX
 • Garanti24 Ay Garanti
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.232,71 TL 1.232,71 TL +0
 • 631,77 TL 1.263,54 TL +0
 • 424,31 TL 1.272,93 TL +0
 • 320,58 TL 1.282,33 TL +0
 • 258,37 TL 1.291,87 TL +0
 • 216,95 TL 1.301,70 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.232,71 TL 1.232,71 TL +0
 • 628,29 TL 1.256,58 TL +0
 • 421,44 TL 1.264,31 TL +0
 • 318,20 TL 1.272,80 TL +0
 • 256,15 TL 1.280,73 TL +0
 • 214,91 TL 1.289,44 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.232,71 TL 1.232,71 TL +0
 • 633,20 TL 1.266,39 TL +0
 • 426,03 TL 1.278,08 TL +0
 • 322,50 TL 1.289,98 TL +0
 • 260,39 TL 1.301,97 TL +0
 • 219,05 TL 1.314,33 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.232,71 TL 1.232,71 TL +0
 • 633,59 TL 1.267,17 TL +0
 • 426,25 TL 1.278,74 TL +0
 • 322,66 TL 1.290,66 TL +0
 • 260,53 TL 1.302,66 TL +0
 • 219,19 TL 1.315,17 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.232,71 TL 1.232,71 TL +0
 • 252,11 TL 1.260,56 TL +3
 • 211,81 TL 1.270,83 TL +3
 • 320,32 TL 1.281,27 TL +0
 • 258,37 TL 1.291,87 TL +0
 • 217,11 TL 1.302,66 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.232,71 TL 1.232,71 TL +0
 • 633,26 TL 1.266,52 TL +0
 • 426,03 TL 1.278,08 TL +0
 • 322,50 TL 1.289,98 TL +0
 • 260,39 TL 1.301,97 TL +0
 • 219,08 TL 1.314,47 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.232,71 TL 1.232,71 TL +0
 • 633,26 TL 1.266,52 TL +0
 • 426,03 TL 1.278,08 TL +0
 • 322,50 TL 1.289,98 TL +0
 • 260,39 TL 1.301,97 TL +0
 • 219,08 TL 1.314,47 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.232,71 TL 1.232,71 TL +0
 • 630,22 TL 1.260,44 TL +0
 • 423,17 TL 1.269,52 TL +0
 • 319,69 TL 1.278,74 TL +0
 • 257,35 TL 1.286,75 TL +0
 • 215,81 TL 1.294,86 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.232,71 TL 1.232,71 TL +0
 • 630,67 TL 1.261,34 TL +0
 • 423,65 TL 1.270,96 TL +0
 • 320,15 TL 1.280,60 TL +0
 • 258,08 TL 1.290,39 TL +0
 • 216,70 TL 1.300,19 TL +0
1.232,71 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.

Bu ürün hakkında henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya
   Gigabyte B450 I Aorus Pro Wi-Fi AMD B450 Soket AM4 DDR4 3600(OC)MHz Mini-ITX Gaming Anakart
   Gigabyte B450 I Aorus Pro Wi-Fi AMD B450 Soket AM4 DDR4 3600(OC)MHz Mini-ITX Gaming Anakart %12 indirim 1.400,00 TL 1.232,71 TL
   3 Gün İçinde Kargo Ücretsiz Kargo
   SEPETE EKLE
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.