Seçtiğiniz kriterlere uyan 2 adet bulundu.

Filtreleri Temizle
Bu ürün geçici olarak
temin edilememektedir
 • Bluetooth
 • Kulaklık
 • Akıllı Telefon
Yorum (6)

Hiper Bluetooth Kulaklık ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Mehmet Enes Canan 04 Eyl 2016 (1142 Gün önce)
kulaklığın ağırlık merkezi iyi ayarlanmış. bir işle uğraştığınız zaman boynunuzda kalan kısmı insanı ne rahatsız ediyor ne de kulaklıkların kablosuna negatif bir yük bindiriyor. ses kalitesi yeterli ve kontrolü rahat bir kulaklık. ben tavsiye ederim.
Üye resmi
Maral Çakıcı 04 Eyl 2016 (1142 Gün önce)
tasarımından dolayı tercih ettim ben diğer bloetoothlu kulaklıkları kullanınca hep dolanıyordu ve sürekli çözmekle uğraşıyordum. bunun öyle sorunları olmuyor allahtan. rengi çok tatlı ayrıca ve ses kalitesini duymanız lazım arkadaşlar.
Üye resmi
Arife Gülbiz Ulusoy 18 Oca 2016 (1372 Gün önce)
fazla ağır değil kullanırken insanı yormuyor. mikrofon konusunda hiçbir sıkıntısı yok biraz aşağıda olmasına rağmen. ben rengini çok beğendiğim için özellikle almıştım. severek kullanıyorum.
Üye resmi
Dilsu Mercimekçi 25 Ara 2015 (1396 Gün önce)
rengini çok beğendim ben. spor salonunda kablo karmaşası yaşamamak için aldım. çok rahat oluyor. kulaktan düşme derdi yok. terleyince boynuma yapışmasa çok daha memnun kalcaktım yalnız o kadar da olsun :)
Üye resmi
Beste Maydagil 25 Ara 2015 (1396 Gün önce)
biraz daha orta kalite bir kulaklık diyebilirim. ses seviyesi bana yeterli. ne de olsa spor yaparken kullanıyorum ben. benim için kablo olmasın yeterli.
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.