Seçtiğiniz kriterlere uyan 2 adet bulundu.

Filtreleri Temizle
Bu ürün geçici olarak
temin edilememektedir
 • Bluetooth
 • Kulaklık
 • Akıllı Telefon
Yorum (6)

Hiper Bluetooth Kulaklık ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Ayşe Cansu Yaşa 20 Nis 2017 (851 Gün önce)
sürekli seyahat halinde birisiyim ben ve bu seyahatlerde müzik dinlemek benim için önemli oluyor haliyle. yolculuk esnasında uzun süre dayanıklı bir şekilde şarkı dinleyebildiğim ve rengini çok sevdiğim bir kulaklık oldu 1 haftadır kendisi :) piyasadan da daha uygun fiyata alabildiğim için şanslı hissediyorum kendimi. bassları tam istediğim gibi. yüksek seviyede sesi. kötülenmeyecek bir kulaklık kesinlikle.
Üye resmi
Maral Çakıcı 04 Eyl 2016 (1078 Gün önce)
tasarımından dolayı tercih ettim ben diğer bloetoothlu kulaklıkları kullanınca hep dolanıyordu ve sürekli çözmekle uğraşıyordum. bunun öyle sorunları olmuyor allahtan. rengi çok tatlı ayrıca ve ses kalitesini duymanız lazım arkadaşlar.
Üye resmi
Dilsu Mercimekçi 25 Ara 2015 (1332 Gün önce)
rengini çok beğendim ben. spor salonunda kablo karmaşası yaşamamak için aldım. çok rahat oluyor. kulaktan düşme derdi yok. terleyince boynuma yapışmasa çok daha memnun kalcaktım yalnız o kadar da olsun :)
Üye resmi
Beste Maydagil 25 Ara 2015 (1332 Gün önce)
biraz daha orta kalite bir kulaklık diyebilirim. ses seviyesi bana yeterli. ne de olsa spor yaparken kullanıyorum ben. benim için kablo olmasın yeterli.
Üye resmi
Ayçağ Kutanoglu 24 Kas 2015 (1363 Gün önce)
tam benim istediğim renkte ve istediğim özelliklerde bir kulaklık. ses kalitesine bayıldım. özellikle yürüyüş yaparken çok iyi geliyor müzik dinlemek bununla. onun haricinde telefonla konuşurken de çok iyi bir ses kalitesi ve mikrofon kalitesi var. ben herşeyini çok beğendim.
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.