Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır

   Seçtiğiniz kriterlere uyan 22 adet bulundu.

   Filtreleri Temizle

   Gaming Mouse ürünleri için yapılan bazı yorumlar

   Üye resmi
   Çağatay Kıraç 08 Kas 2017 (14 Gün önce)
   Gözünüz kapalı alın derim. mouse harika. bir çok inceleme videosu var. videolarını izleyip daha fazla detaylı bilgi alabilirsiniz. şunu söylim alınca pişman olamayacağınız bir ürün.
   Üye resmi
   Eymen Özdinçer 20 Haz 2017 (154 Gün önce)
   Metal kasa ve skatezleri çok sağlam duruyor. Lazer sensörleri ve hassasiyeti de iyi şimdilik. Moba ve fps oyunları için kullanabilirsiniz. Ergonomik bir mouse ayrıca.
   Üye resmi
   Hüseyin Genç 12 Haz 2017 (162 Gün önce)
   Beyler ürün 10 numara ele oturmalı felan ama Wireles oldugundan dolayı kayıyor aşırı derecede kayma var cs oynamanız imkansız gibi bişi
   Üye resmi
   Ömer Buğra Arınç 11 Haz 2016 (528 Gün önce)
   valla ben beğendim oyuncu olarak. dengeli güzel bir ağırlığa sahip. bi kaç eksiği var elbette anti-vib eksik olmamalıydı. bide kavramada bazen sorunlar çıkıyor tutarken.
   Bir Oyun Faresini Normal Mouse ile Farklılaştıran nedir?

   Temelde oyun fareleri normal farelerden farklı değildir. Hemen her tasarım oyun için belirlenebilir ve gaming mouse modelinin mutlaka bir düzine özellik ile ekstra düğme ve LED ışıkları yanıp sönen bir gezi değerine sahip olması gerekmez. Ancak genel olarak, satın alım için dikkate alınması gereken herhangi bir oyun mouse'u en azından şu iki özelliklere sahip olmalı; daha hızlı veya daha hassas hareketler sağlayan gelişmiş bir optik/lazer sensörü ve bir dereceye kadar kullanıcı özelleştirmesi.

   Gaming Mouse Fiyatları Ödemeye Değer mi?

   Oyun fareleri sıklıkla, oyuncunun başparmağı için ekstra düğmeler, hassasiyet ve hız üzerinde anında ayarlamalar, ekstra uzun kablolar veya ayarlanabilir ağırlık ya da düğme gerginlik yayları gibi egzotik işlevleri barındırıyorlar. Buna ilave olarak, neredeyse tüm gaming mouse modelleri kablosuz değil kabloludur. Temel bir kablosuz mouse bile, çoğu insanın tepki süresi eşiğinin çok altında, yalnızca birkaç saniyede bir giriş gecikmesine sahiptir.

   Ancak, kablolu bağlantıların algılanan avantajı, mobil olmayan kablosuz oyun farelerinin bulunmasının zor olduğu anlamına gelmiyor. Oyun mouse modelleri arasında özel kablosuz, süper hızlı kablosuz bağlantılar gibi özellikler ile pazarlanıyor, bu yüzden normal modellere göre daha pahalı olma eğilimindedir.

   Göreceli pahalı olan oyun farelerinin genelde daha ucuz modellerden daha fazla özelliği ve cazibesi var ancak bu, daha fazla harcama yaparak daha iyi bir deneyim kazanacağınız anlamına gelmiyor. Sağlam bir oyun fare, her bir PC oyuncusunun ihtiyaç duyduğu en önemli şeylerden biridir ve şans eseri çoğu için iyi bir indirime sahip olabilirsiniz. En ulaşılabilir fiyatlar için gaming mouse sayfamıza göz atmanızı tavsiye ederiz.

   En Çok Satılan Gaming Mouse Listesi

   Karşılaştır
   1. %43
   2. %15
   3. %12
   4. %8
   5. %6
   6. %4
   7. %4
   8. %3
   9. %3
   10. %2
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.