Seçtiğiniz kriterlere uyan 1 adet bulundu.

Filtreleri Temizle
24 Saatte Kargo
 • Türkçe Q
 • 3 Tuş
 • Kablolu
 • PS/2
Yorum (1)

Klavye & Mouse Set ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Utku Erdem 30 Kas 2018 (295 Gün önce)
Ürün yoğunluktan ve hafta sonuna denk gelmesinden dolayı 1-2 gün geç geldi. Fakat geç gelmesine değdi. Ürünün + larından bahsedecek olursam öncelikle fiyat diğer mekanik ve renkli klavyelere oranla inanılmaz uygun. Renklendirme renk geçişleri fiyatına oranla gayet güzel.Böylelikle gece oynadığınız oyunlarda klavyeyi görememe derdiniz ortadan kalkıyor. Taksit seçenekleride sitenin diğer + yönlerinden birisi. Mouse gelirsek çok kullanışlı ama 1 - yönü var oda avucumun bileğimle birleştirdiğim yerinin desteğinin tam olmaması. Oyun oynarken sıkıntı çıkarmıyor fakat uzun vaade de mouse pad'ini aşındırabilir. Eğer yüksek miktar paranız yok fakat mekanik klavye arıyorsanız çok uygun bir klavye ve mouse seti. Tavsiye ederim.
Üye resmi
Selman Çetinkaya 09 Nis 2018 (529 Gün önce)
ürün güzel çok beğendim kargoda hızlı,sadece ben 3 hafta önce aldım mausenin sol click tuşu sıkıntı çıkarttı sanırım bu da şans işi o da bana denk geldi geri gönderecem bakalım ne olacak ürün gönül rahatlığı ile alınabilir.
Üye resmi
M.bahadır Ceylan 08 Kas 2010 (3239 Gün önce)
GÖRÜNTÜSÜ ÇOK HOŞ. İŞCİLİK MÜKEMMEL.MALZEME KALİTESİ DAHA İYİ OLABİLİRDİ. MESAFE SÜPER DENEDİM 10 METREDEN DAHA FAZLA ALANI KAPSIYOR.alınacak bir ürün.
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.