Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır

   Masaüstü Bilgisayar kategorisindeki 12 adet ürün listelenmektedir.

   Filtreleri Temizle
   Bu kategorideki tüm ürünler listelenmiştir.
   Bu ürün geçici olarak
   temin edilememektedir
   • FreeDos
   • 8GB RAM
   • Intel Core i7
   • 128 GB 1 TB
   Bu ürün geçici olarak
   temin edilememektedir
   • 1 TB
   • 16GB RAM
   • Intel Core i7
   • Windows 10
   Bu ürün geçici olarak
   temin edilememektedir
   • 8GB RAM
   • 1 TB
   • Intel Core i5
   • FreeDos

   Masaüstü Bilgisayar ürünleri için yapılan bazı yorumlar

   Üye resmi
   Abdullah Emirhan Caner 26 Kas 2016 (360 Gün önce)
   ses yapmasına yapıyor fakat ben bu kadar harika bir performans daha görmemiştim. msi'a yakışır bir hızı var kesinlikle. yüklemediğim oyun kalmadı. hepsini çalıştırıyor sorunsuz.
   Üye resmi
   Afra Selcen Çağan 21 Kas 2016 (365 Gün önce)
   küçük bir bilgisayar fakat dezavantajları var. kablosuz klavye kullanıyorum ben 15 adım öteden iyi çalışıyor fakat usb wireless girişini önden kullanmak zorunda oluyorsunuz. windows 10 ile kullanıyorum ben bazen sorun veriyor fakat performans olarak genel anlamda memnun ediyor.
   Üye resmi
   Sena Nur Candan 31 Eki 2016 (385 Gün önce)
   bilgisayarın performansından ben memnunum. internetteki işlerimi yapmam için yeterli bir bilgisayar. yalnız daha çok performans gerektiren bir program kullanacaksanız daha etkili bir bilgisayar almanızı öneririm ben.
   Üye resmi
   Aşkım Ciklioğlu 03 Eki 2016 (413 Gün önce)
   windows 10 ile kesinlikle çok uyumlu çalışıyor. özellikle işlemci benim beklediğimden daha iyi çıktı. almadan önce gerekli araştırmayı yapmıştım zaten. aldıktan sonra da bu nedenle pişman olmadım ben. aldıktan sonra kurulumunu yapmak da kolay oldu diyebilirim. zaten küçük yer kaplamıyor iş yerinde. fazla çıkarttığı bir ses de yok. ben tavsiye ederim alacaklara.
   Üye resmi
   Betül Bozyer 02 Eyl 2016 (444 Gün önce)
   windows 10 ilie rahat bir şekilde kullanabiliyorsunuz bilgisayarı. ben aldım çünkü ileride parçalarında yükseltme yapmayı düşünüyorum. güvenlik açısından da çok kaliteli bir marka hp.
   Masaüstü Bilgisayar

   Günümüzde artık akıllı telefonların ve diz üstü bilgisayarların artış göstermesiyle birlikte masaüstü bilgisayar ikinci planda yer almaya başlıyor. Ancak birtakım özellikle masaüstü bilgisayarlara olan önemin halen devam etmesini sağlıyor. Çünkü kasa tipinde olan ürün grupları, hem daha ekonomik hem de donanım açısından daha avantajlı. Farklı markaların ürettiği masaüstü bilgisayar modellerine göz atarak siz de ihtiyacınıza ve beğeninize yönelik bir seçim yapabilirsiniz.

   Yüksek Donanımlı Masaüstü Bilgisayar Modelleri

   Laptoplar, genellikle küçük ve yüksek donanımlarına karşılık yüksek fiyatlar üzerinden satışa sunuluyor. Ancak masaüstü bilgisayarlar, teknolojik özelliklerine karşılık genellikle cazip fiyatlarda piyasaya sürülüyor. Diğer kriter ise güç noktasında ön plana çıkıyor. Masaüstü işlemciye sahip cihazları aynı zamanda soğutmak da daha kolay şekilde gerçekleştiriliyor. Masaüstü modellerde, USB portları genellikle laptop modellerine kıyasla daha fazla sayıda oluyor. Çoğunluğu 4 USB 2.0 portuyla birlikte geliyor. Aynı zamanda VGA, DVI, HDMI gibi çoklu ses çıkışları gibi avantajları da bulunuyor. Büyük bir kasaya sahip olan masaüstü cihazlar, görünüm açısından böylelikle daha kullanışlı oluyor.

   Onarım ve oyun oynama açısından da yine masaüstü cihazlar daha cazip bir kullanım deneyimi yaşatıyor. Masaüstülerin kullanım ömrü de yine diğer cihazlara kıyasla daha uzun yıllar kullanılabiliyor. Masaüstü bilgisayar modelleri ve bilgisayar fiyatları hakkında bilgi almak, yenilikçi ürün gruplarını incelemek için masaüstü bilgisayar kategorimizi ziyaret edebilir ve dilediğiniz modele kolaylıkla sahip olabilirsiniz.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.