MSI A68HM GAMING AMD A68H Soket FM2+ DDR3 2400(OC)MHz mATX Gaming Anakart Genel Özellikler

Oyunlara Tarzınızı Katın Her oyun farklı beceriler gerektirir; her oyuncu kendi oyun karakterini seçer, özelleştirir ve seviyelendirir. Peki neden bununla sınırlı kalasınız? MSIPerformance GAMING anakartlar, oyun PC’nizi istediğiniz her renge dönüştürebilmenize ve kişiselleştirebilmenize olanak tanırken harika bir oyun deneyimi için en üst performansı da aynı anda sunuyor.
En Düşük Gecikme İle Oyuna Hükmet Özenle seçilmiş bileşenlerle en iyi online oyun deneyimi için gecikmeyi yok eden MSI GAMING LAN ile rakipleriniz ezip geçmeye hazır olun!
Oyun İçin Optimize Edilmiş Bant Genişliği Yönetimi Optimize edilmiş trafik önceliği ve düşük gecikme ile size en iyi online oyun deneyimini sunmak için tasarlanmış olan MSI Gaming LAN Manager, gecikmeye karşı duyarlı oyun uygulamalarını otomatik olarak sınıflandırır ve öncelik tanır.

MSI Gaming LAN Manager;
- Oyunları otomatik olarak diğer uygulamalardan daha öncelikli tutar
- Uygulamaların trafik önceliğini belirleme olanağı sunar
- Her uygulama için bant genişliğini özelleştirme imkanı sunar
Audio Boost İle Stüdyo Sınıfı Ses Kalitesi Audio Boost ile üst sınıf ses bileşenleri üzerinden en yüksek ses kalitesini sunuyoruz. Böylece nefes kesici, kristal berraklığında ses ve müzik deneyimini 6 kanal üzerinden ya da yüksek empedanslı kulaklıklarınızla yaşayabilecek, oyununuza gerçek anlamda hükmedebileceksiniz.

- LED İle Aydınlatılmış İzole Ses Devresi; Audio Boost, ses devrelerinin LED’le aydınlatılmış bir hat izole edilmesi sayesinde harici ses kartı gibi işlev görür. Daha az sinyal gürültüsü size daha temiz bir ses olarak geri döner. LED’ler ile aydınlatılmış hatlar, Hi-Fi ses ünitesini öne çıkarırken koruma da sağlar.
- Birbirinden Ayrılmış Ses Katmanları; Sol ve sağ ses kanallarında eşit ve mükemmel ses elde etmek için ses devresinde ayrıştırılmış katmanlar kullanıldı.
- Chemi-Con Ses Kapasitörleri; Ön panelde yer alan altın ses konnektörleri, stüdyo düzeyinde kulaklıklar için benzersiz akustik ve gerçekçilik ile kristal berraklığında ses deneyimi sağlar.
- Anti-Popcorn Gürültü Önleyici; Audio Boost, cihazlarınızı takıp çıkarırken veya PC’nizi açıp kapatırken duyduğunuz, pop-corn adı verilen ani ses yükselmesi ve patlaması gibi rahatsızlıklardan sizi korur.
- 5.1 Altın Ses Jakları; Yüksek kaliteli ses konnektörleri ile mümkün olan en iyi sinyal çıkışını ve en az ses bozunumunu elde edersiniz.
- Ön Panelde Adanmış Kulaklık Çıkışı; Ön paneldeki kulaklık çıkışı özellikle yüksek kaliteli, yükseltilmiş ses elde etmek için kolaylık olarak yerleştirildi.

Sınırsız Özgürlük, Maksimum Kolaylık Gaming Hotkey klavyenizi oyunlarda çok daha fonksiyonel hale getirir. Tek yapmanız gereken tuşlara istediğiniz işlevi veya makroyu atamak. Böylece ister tek tuşla sevdiğiniz oyunu başlatın, isterseniz hız aşırtma profilini yükleyin ve overclock yapın. En sık kullandığınız ardışık komutları tek tuşla verin. İstediğiniz tuşu kullanmakta özgürsünüz. İmkanlarınız sınırsız!
- Klavyenizdeki herhangi bir tuşu özelleştirin
- 8 adıma kadar makro programlayabilme
- Kullanıcı dostu kolay arabirim
- Tek tuşla favori oyununuzu başlatın
Gaming Device Port MSI Gaming Device Port, üst kalite oyun farelerinde hız yeteneklerini sonuna kadar kullanabilmeniz için en iyi bağlantı özelliklerini sunar. Böylece oyunlarda fareniz daha akıcı ve daha hızlı tepki verebilir.
Oyunlarda;
- Daha çabuk etki
- Özelleştirilebilir fare ayarları
- Ayarlanabilir fare iletişim hızı
- Daha akıcı oyun deneyimi
- Hızlı reaksiyon

Teknik Avantajları;
- Sıradan konnektörlere göre 3 kat daha fazla altın
- Takma-çıkarma işlemlerine 10 kat daha dayanıklı
- Oksitlenmeyi önler
MSI USB 3.1 Gen2 - 2 Kat Daha Hızlı Sevdiğiniz oyunları, film ve müzikleri USB üzerinden transfer etmek hiç bu kadar hızlı olmamıştı! USB 3.1, 10Gb/sn'ye kadar yıldırım hızında veri transferi gerçekleştirebilir!

Faydaları
- USB 3.0'a göre 2 kat daha hızlı
- USB 2.0'a göre 20 kat daha hızlı
- 10Gb/sn'ye kadar veri transfer bant genişliği
- PC ve çevre birimlerinizin transfer hızlarını arttırır
SSD’nin Limitlerini M.2 ile Zorla M.2, herhangi bir güç kablosuna ihtiyaç duymadan çok daha ufak bir alan kaplar. Geleneksel HDD ve SSD’lerin yerini alan yeni nesil depolama çözümü M.2 ile hız limitlerini zorlayın!

Ters Çevrilebilir Tasarımlı Type-C Konnektör USB 3.1 Gen2 ile gelen tüm performans artışlarının yanında USB Type-C konnektörün kullanım kolaylığına da sahipsiniz. Bu ters çevrilebilir konnektör ile USB cihazlarınızı zahmetsizce takabilirsiniz.
Ön Panel USB 3.1 Gen1 USB 3.1 Type A ön yuvası ile MSI anakartları yeni nesil kasalar ve en yeni akıllı telefonlarla mükemmel kullanım için hazır! Ön panele yerleştirilmiş olan USB 3.1 Type A ile ultra yüksek hızlara ulaşın.
Çift ESD Koruması MSI anakartlarda USB portlarında elektrostatik deşarj (ESD) koruması sağlayan entegre devreler bulunur. Böylece USB cihazlarınızı takıp çıkarırken statik elektrikten kaynaklanan hasarlar önlenir.
MSI & SteelSeries İle En İyi Oyun Deneyimine Hazır Olun! Oyun meraklılarına özel ürünler üreten SteelSeries, MSI GAMING anakartlarına resmi olarak “SteelSeries Certified (SSC)” onayı verdi. Bu sertifikasyon, MSI GAMING anakartlar ve SteelSeries ürünlerinin performans gereksinimlerine ve kararlılıklarına bağlı olarak hazırlandı. Yani SteelSeries kulaklığınız, fareniz ve diğer yüksek kaliteli oyun cihazlarınız en iyi MSI GAMING anakartlarla çalışır!

Sisteminizi PCI-E Steel Armor İle Güçlendirin Steel Armor, PCB üzerinde çok daha fazla lehim noktasına sahiptir. Böylece ekran kartınızı güçlendirir ve PCI-Express sinyallerinin elektromanyetik girişimlere maruz kalmasını önleyerek daha yüksek bir GPU hızlandırması ile kesintisiz bir oyun deneyimi sunar.
EZ Debug LED - Kolay Tanılama MSI EZ Debug LED sayesinde bilgisayarınız her açılışta CPU, Bellek ve VGA işlemlerini 3 adet LED uyarısı ile kolayca izlemenize olanak tanır. Bu sayede herhangi bir sorunla karşılaştığınızda probleme hangi bileşenin sebep olduğunu rahatça görebilirsiniz.
Geliştirilmiş CPU Aşırı Akım Koruması Tümleşik aşırı akım koruması, CPU ve diğer bileşenleri ani akım yükselmeleri ve kısa devre sorunlarına karşı korur. 24 pin CPU güç konnektörü yanında bulunan kırmızı LED uyarı ile bu özelliğin devrede olduğunu anlayabilir ve sorun giderme sürecinde zaman kazanabilirsiniz.
Military Class 4 Military Class 4, yüksek kaliteli bileşenlerde yeni nesildir. Super Ferrite Chokes ve Solid CAP ile PC'niz zorlu oyun ortamlarında daha kararlı çalışır.

SUPER FERRİTE CHOKES: SFC, süper geçirgen ferrit çekirdeğe sahiptir. Böylece 35 derece gibi düşük bir sıcaklıkta çalışırken %30 daha yüksek akım kapasitesi, %20 daha yüksek güç verimliliği ve hızaşırtmada daha iyi bir güç kararlılığı sunar.
SOLID CAP: Alüminyum çekirdek tasarımı ve Japon üretim kalitesi ile Solid CAP, üst sınıf anakartlar için tasarlanmıştır. Daha düşük ESR (eşdeğer seri direnç) değerlerine ek olarak 10 yılın üzerinde parça ömrüne sahiptir.

4K UHD MSI anakartlarla müthiş 4K UHD (2160p ulta-yüksek çözünürlük) video oynatmanın tadını çıkarın.
En İyi Oyun Performansı GAMING anakartlarımız oyun laboratuvarlarımızda, internet kafelerde ve dünyanın en iyi eSpor oyuncuları tarafından yine dünyanın en popüler oyunlarında kararlılık ve en iyi performans için test edilmiştir. 24 saatlik kesintisiz online ve offline oyun testleri ile MSI, tümleşik ağ konfigürasyonu, ses iletimi ve FPS performansını mükemmel bir seviyeye ayarlayarak sizlerin de en iyi oyun performansına ulaşmanızı sağlar.

Yalnızca bu testlerden geçen anakartlar GAMING CERTIFIED statüsüne erişir ve gerçek bir MSI GAMING anakart olduklarına dair sertifikalandırılırlar.
Güvenli ve Güvenilir UEFI BIOS Çözümü Bu gelecek nesil UEFI BIOS sürümü tamamen yeniden tasarlanmış ve sistem toplayanların en sevdikleri seçeneklerle donatılmıştır. Kolay BIOS flash işlemlerinden gelişmiş veri koruması ve sistem güvenliğine kadar CLICK BIOS, sisteminizi tam anlamıyla korumak ve optimize etmek için gerekli tüm araçları sunar.

Akıllı tasarım ve Windows 10 optimizasyonları ile CLICK BIOS her zamankinden daha hızlı. UEFI kabuğundaki grafik kullanımı azaltılarak daha hızlı açılması, daha hızlı tepki vermesi ve ayarları değiştirirken daha akıcı çalışması sağlandı. İşlev ve ayarların akıllı bir şekilde kategorilere ayrılması sayesinde şu ana kadar gördüğünüz en kolay BIOS arayüzü haline geldi:
- Kullanımı kolay
- Windows 10 için optimize edildi
- Güvenlik özellikleri ile donatıldı
Kolaylaştırılmış Hız Aşırtma Anakart ve ekran kartınızda hız aşırtmayı eşzamanlı olarak kontrol eden MSI GAMING APP ile rakiplerinizi sollayın.
Tek tuşla istediğiniz modu seçebilirsiniz; / Silent / Gaming / OC /

Ekranda Hız ve Sıcaklıkları Görün
Gerçek zamanlı olarak GPU çekirdek hızı, DRAM frekansı, GPU ve CPU sıcaklıkları gibi birçok veriyi ister oyun içinde, ister diğer tam ekran uygulamalarda izleyebilir ve tercihlerinize göre özelleştirebilirsiniz.

Senin Oyunun, Senin Yayının, Senin Şöhretin XSplit Gamecaster ve Broadcaster V2.5 ile oyun anlarınızı kolayca kaydedin ve oyununuzu canlı olarak Twitch, YouTube, UStream ve daha birçok kanalda yayınlayın. Basit ve kolay kullanımı, arkadaşlarınız, aileniz ve tüm dünyayla paylaşmanız için ideal! Ya da o muhteşem oyun anlarını öylesine kaydedin!
- Kaydet ve Yayınla; XSplit Gamecaster tüm oyun aktivitelerinizi yayınlamak için kullanılabilir
- Video Editor; Kayıtlarınızı düzenleyin ve dünyayı fethedin
- Gerçek Zamanlı Notlar; Yayın sırasında oyun içi alıntılarla dikkat çekin
- TriDef SmartCam; Her türlü fon ile çalışabilen, tam otomatik chroma key
- Adaptive Bitrate; Bit hızınızı ağınızın durumuna göre otomatik olarak ayarlar
- Game Detection; Game Capture Auto Detect, oyun başladığı anda otomatik olarak yayın yapma özelliği sunar.
OBS Akış Yazılımı Oyunlardaki başarılarınızı dünya ile paylaşın! Open Broadcaster Software (OBS), dünyanın en popüler açık kaynaklı video kayıt ve canlı yayın yazılımıdır. Arkadaşlarınıza oyundaki ilerlemenizi gerçek zamanlı olarak gösterin.
- Optimize edilmiş video kalitesi; OBS, videoları ufak boyutlarda fakat mükemmel görüntü ve ses kalitesi ile gecikmesiz olarak kaydeder.
- Kolay paylaşım; Twitch, YouTube, DailyMotion, Hitbox gibi favori video paylaşım sitelerinize canlı olarak yayın yapın.
- Webcam destekli; OBS, neredeyse tüm web kameralarını destekler.
- Birden çok profil; Her biri kendi ayarlarına sahip farklı profiller ekleyin. OBS, herkes ve her durum için kolay kullanıma sahiptir.
- Birçok eklenti; Herbiri kendi ayarlarına sahip farklı profiller ekleyin. OBS her yerde, her durumda kolay bir kullanıma sahiptir.
WHQL Sertifikası İle Windows 10 İçin Hazır MSI Pro Serisi anakartlarla Microsoft Windows 10 kullanırken uyumluluk problemlerinden endişe etmeyin.

MSI, dünyada Microsoft Windows 10 WHQL sertifikasına sahip ilk anakart üreticisidir. Uyumluluk ve performans odaklı MSI ArGe ekibi, tüm MSI Pro serisi anakartlarda Microsoft Windows işletim sisteminin son sürümünü sorunsuz olarak kullanmanızı garantiledi.
Bağlantılar 1- Klavye / Fare kombo port
2- VGA port
3- HDMI port
4- LAN port
5- Ses konnektörleri
6- USB 2.0 portları
7- DVI-D port
8- USB 3.1 Gen1 portları (1xType-C)
9- USB 2.0 portları

Msi A68HM Gaming AMD A68H Soket FM2+ DDR3 2400(O.C.)MHz mATX Gaming(Oyuncu) Anakart Özellikleri

 • İşlemci ModeliAMD
 • İşlemci DesteğiAMD Athlon, AMD A-Series
 • YongasetiAMD A68H
 • Soket YapısıFM2+
 • Ram TipiDDR3 2400(O.C.)/2133/1866/1600/1333 MHz
 • Ram Kapasitesi32GB
 • SATA4x SATA3
 • RAIDRAID 0, RAID 1, RAID 10
 • M.21 x M.2
 • PCI Slot1x PCI
 • Ethernet (LAN)1 x Realtek RTL8111H Gigabit LAN, 10/100/1000 Mb
 • HDMI1x HDMI
 • USB4 x USB 2.0, 1 x USB 3.1 Gen2 Type-A, 1 x USB 3.1 Gen2 Type-C
 • Wi-Fi Yok
 • Kasa YapısımATX
 • Garanti24 Ay Garanti
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 393,86 TL 393,86 TL +0
 • 202,41 TL 404,83 TL +0
 • 135,91 TL 407,72 TL +0
 • 102,89 TL 411,56 TL +0
 • 83,37 TL 416,87 TL +0
 • 69,83 TL 419,00 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 393,86 TL 393,86 TL +0
 • 198,92 TL 397,84 TL +0
 • 133,08 TL 399,25 TL +0
 • 100,47 TL 401,90 TL +0
 • 80,79 TL 403,96 TL +0
 • 67,33 TL 403,96 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 393,86 TL 393,86 TL +0
 • 201,98 TL 403,96 TL +0
 • 134,65 TL 403,96 TL +0
 • 103,08 TL 412,33 TL +0
 • 83,29 TL 416,43 TL +0
 • 70,09 TL 420,56 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 393,86 TL 393,86 TL +0
 • 78,77 TL 393,86 TL +3
 • 67,19 TL 403,13 TL +3
 • 101,42 TL 405,66 TL +0
 • 81,64 TL 408,19 TL +0
 • 68,46 TL 410,78 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 393,86 TL 393,86 TL +0
 • 201,34 TL 402,68 TL +0
 • 135,12 TL 405,37 TL +0
 • 102,03 TL 408,10 TL +0
 • 82,17 TL 410,83 TL +0
 • 68,94 TL 413,63 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 393,86 TL 393,86 TL +0
 • 202,21 TL 404,41 TL +0
 • 136,12 TL 408,36 TL +0
 • 103,08 TL 412,33 TL +0
 • 83,29 TL 416,43 TL +0
 • 70,09 TL 420,56 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 393,86 TL 393,86 TL +0
 • 202,21 TL 404,41 TL +0
 • 136,12 TL 408,36 TL +0
 • 103,08 TL 412,33 TL +0
 • 83,29 TL 416,43 TL +0
 • 70,09 TL 420,56 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 393,86 TL 393,86 TL +0
 • 202,41 TL 404,83 TL +0
 • 135,91 TL 407,72 TL +0
 • 102,89 TL 411,56 TL +0
 • 83,37 TL 416,87 TL +0
 • 69,83 TL 419,00 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 393,86 TL 393,86 TL +0
 • 201,96 TL 403,92 TL +0
 • 135,88 TL 407,64 TL +0
 • 102,86 TL 411,43 TL +0
 • 83,06 TL 415,29 TL +0
 • 69,85 TL 419,09 TL +0
393,86 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.
Msi A68HM Gaming AMD A68H Soket FM2+ DDR3 2400(O.C.)MHz mATX Gaming(Oyuncu) Anakart
Puan Ortalaması 5,0
Bu ürüne verilmiş puanlar

Msi A68HM Gaming AMD A68H Soket FM2+ DDR3 2400(O.C.)MHz mATX Gaming(Oyuncu) Anakart

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN
bu fiyat aralığında en iyi anakartlardan biri
amd tabanlı(fm2+) ddr3 sistemler için en ideal ve en kaliteli kart. bu fiyat aralığında usb 3.1 type-c çoğu anakartta yok. ramleri xmp destekli alırsanız rahatça 2400mhze o.c yapabilirsniz. ben denedim stabil çalışıyor. tavsiye edilir.

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
MSI A68HM GAMING AMD A68H Soket FM2+ DDR3 2400(OC)MHz mATX Gaming Anakart

  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Msi A68HM Gaming AMD A68H Soket FM2+ DDR3 2400(O.C.)MHz mATX Gaming(Oyuncu) Anakart
   Msi A68HM Gaming AMD A68H Soket FM2+ DDR3 2400(O.C.)MHz mATX Gaming(Oyuncu) Anakart
   Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.