msi-gs63vr-6rfstealth-pro-4k-049tr
049TR
MSI GS63VR 6RF(Stealth Pro 4K)-049TR
MSI GS63VR 6RF(Stealth Pro 4K)-049TR
MSI GS63VR 6RF(Stealth Pro 4K)-049TR
MSI GS63VR 6RF(Stealth Pro 4K)-049TR
MSI GS63VR 6RF(Stealth Pro 4K)-049TR
MSI GS63VR 6RF(Stealth Pro 4K)-049TR
MSI GS63VR 6RF(Stealth Pro 4K)-049TR
INTEL Core i7 32GB RAM 1TB 512GB SSD Geforce GTX1060

MSI GS63VR 6RF(Stealth Pro 4K)-049TR Intel Core i7-6700HQ Max.3.50GHz 32GB DDR4 512GB SSD+1TB 6GB GTX 1060 GDDR5 15.6" 4K ULTRA HD (3840X2160) W10SH Gaming Notebook

Ürün geçici olarak temin edilememektedir. Ürün temin edildiğinde tekrar satışa sunulacaktır.

En Çok Satılan Gaming Notebook ListesiMSI GS63VR 6RF(Stealth Pro 4K)-049TR Intel Core i7-6700HQ Notebook Genel Özellikler

Hediyelerimiz:
MSI Gaming Mouse (Kutu içeriğinden çıkar)
MSI 15.6" Gaming Sırt Çantası (Ayrı olarak gelir) 

4K UHD İle Her Zamankinden Daha Gerçekçi Bir Oyun Deneyimi

UHD 4K LCD ekran ile süper gerçekçi doğa görüntüleri, akıcı bir hareket, benzersiz bir renk kontrastı ve muhteşem renk performansı geliyor. MSI şimdi size UHD 4K LCD dahili ekranlı bir notebook bilgisayar sunuyor. Artık bu özellik için fazladan para harcamak zorunda kalmayacaksınız.

3840 x 2160 piksele kadar çözünürlük; Full-HD TN LCD ekrana göre 4 kat daha yüksek çözünürlük ile görüntüler artık daha muhteşem detaylara sahip!

Matrix Display Extend Özelliği İle +3 Harici Ekranla Kuşatan Görüntü Deneyimi

Uç noktada oyun deneyimi için görüş açınızı genişletin. MSI Matrix Display teknolojisi, bir adet HDMI 1.4, bir miniDisplay-Port 1.2 ve bir adet Type-C portu sayesinde 3 adede kadar harici görüntü birimini destekler. En zorlu oyunları oynarken bile diğer işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Laptop bilgisayarınızı HDTV’ye bağlayarak Matrix Display ile 4K çıkışla 3840 x 2160’a kadar çözünürlüğe ulaşabilirsiniz.

MSI Matrix Display teknolojisi, uç noktada oyun deneyimi ve keyifli multimedya eğlencesi için en ideal ortamı oluşturur.

Oyun Oynarken Hiçbir Kareyi Atlamayın

MSI'ın oyuncu odaklı monitörde tercih ettiği 120Hz ekran paneli ile oyunlarda hiçbir kareyi atlamayacaksınız. 60Hz panellerden saniyede iki kat daha fazla kare üreten ekran panelinde, aksiyon dolu sahnelerde 'Ghosting' efekti sorunu ortadan kalkıyor.

Ultra Hızlı Veri Transferi, 4K ve 5V/3A Şarj İçin Tek Bir Port

MSI, dünyada Thunderbolt 3 arayüzünü oyun notebooklarında kullanan ilk marka oldu. En yeni ve en hızlı arayüz olan Thunderbolt 3,40 Gb/sn’ye varan veri hızları ve zincirleme bağlantı desteği sayesinde cihazlarınıza hızlı şarj olanağı da sunuyor…

4K Çözünürlükle Bağlayın; Tek Thunderbolt 3 ile 60Hz görüntü. Oyun keyfini çifte heyecanla yaşayın!

Oyun Notebooklarında İnceliğin Yeni Tanımı - 17.7mm İnceliğinde, Sadece 1.8kg Ağırlığında

MSI mühendisleri her detayı titizlikle değerlendirerek taşınabilirlik ve performans arasındaki mükemmel dengeyi buldular. MSI GS Gaming serisi, ödün vermeyi reddeden oyuncular için kesinlikle ideal. Yalnızca 17.7mm kalınlığında bir kasa içinde böylesi bir gücü başka bir üründe bulabilmek mümkün değil. GS63 Stealth, bu hafif kasa için Mg-Li alaşımı kullanıyor ve alüminyum kasalardan %44 daha sağlam olmasını sağlıyor. Ayrıca aynı zamanda dünyanın en hafif oyun notebook bilgisayarı; sadece 1.8 kg ağırlığında.

Super Port – Herşey İçin Tek Bir Port

İhtiyacınız olan her şeye Super Port ile sahip olabilirsiniz. Büyük dosyaları 1000MB/sn gibi hızlarla taşıyabilir, zincirleme yetenekleri ve çift 4K görüntü birimi desteği ile görüntüleme alanınızı genişletebilir, hatta tablet veya telefonunuzu evde ya da hareket halinde hızla şarj edebilirsiniz. (max. 3A akım destekler)

Veriler Göz Açıp Kapayıncaya Kadar Karşınızda

Uç Noktada 2200MB/sn depolama okuma hızı ile işyerinde artık çok daha yüksek bir verimliliğe sahipsiniz. Artık dosyaların açılması için beklemek zorunda kalmayacaksınız. Eğlence zamanı geldiğinde ise bu hızlı veri işleme avantajı ile laptop bilgisayarınız mükemmel bir özel multimedya merkezine dönüşüyor. Bilgisayarınızı açtıktan sonra Windows ortamına ulaşmanız, en yeni PCI-e Gen 3.0x4 bant genişliğine sahip M.2 SSD üzerinde NVMe teknolojisi ile artık 15-20 saniye sürüyor. SATA3 SSD’lere göre 5 kat daha hızlı!

Cooler Boost Trinity - Ultra İnce Bir Platform İçin Geliştirilmiş 3 Fan

Isı, dünyamızdaki en zorlayıcı unsurlardan biri. Daha fazla enerji, daha fazla ısı üretiyor. Dolayısıyla soğutma da zor bir görev. Cooler Boost Titan, 3 adet fandan oluşan Whirlwind Blade teknolojisini kullanıyor. Fanlardaki kanat sayısı 41’e çıkarken aynı dönme hızında hava üfleme performansı da %30 kadar artıyor. Bağımsız termal çözüm sayesinde toplam 5 soğutma borusu ile CPU ve GPU ayrı ayrı soğutuluyor ve sıcaklığın işlemcilerden biri üzerinde birikmesi engelleniyor. Tüm bunlar uç noktada oyun performansınızın mükemmel olmasını sağlıyor.

The Real Deal; Tüm Oyuncuların Rüyası

Bu klavyenin tüm donanım detayları profesyonel oyuncuların ihtiyaçlarına göre özel olarak tasarlandı. Daha duyarlı ve dokunsal geribildirim için 1.9mm hareket mesafesine sahip özel ergonomik tuşlara sahip klavye üzerinde optimize edilen WASD bölgesi yerleşimi ve 45 tuşa kadar anti-ghosting (gölgelenme engellenmesi) bulunuyor. Mekanik seviye koruma çözümü, bu gaming notebook klavyesini şu ana kadarki en sağlam klavye yapıyor. Tüm bu oyun özellikleri, oyundaki görevler üzerinde tam kontrolü sağlayabilmeniz için.

Gümüş Baskılı Tuşlar

Üst sınıf gümüş baskılı klavye tuşları ile geceleri daha iyi görün, daha iyi çalışın. SteelSeries çok renkli klavye ile renk gamının tamamını görebilir, hasar ve yıpranmadan endişe etmeden klavyenizi uzun yıllar kullanabilirsiniz.

True Color Teknolojisiyle Gerçeğe En Yakın Renkler

Hiçbir şey mükemmel değildir; fakat elimizden gelen, mükemmele en yakın noktaya ulaşmak. Portrait Displays, Inc. Firması ile ortaklaşa geliştirdiğimiz MSI True Color Teknolojisi, görüntü teknolojisinde yepyeni bir zirve keşfetmemizi sağladı. Her panel yoğun incelemelerden ve geniş çaplı fabrika kalibrasyonlarından geçirildi ve sRGB gamına %100’e yakın oranda renk benzetimine ulaşılarak her rengin gerçeğine en yakın hale getirilmesi sağlandı. 2.0 sürümü çok daha kesin ve uyumlu olmasının yanında algısal kullanıcı işlevlerine de sahip.

Dinamik Sıcaklık / Performans Dengeleme

Özel MSI “SHIFT” teknolojisi, sistemi uç noktada performansa taşırken aynı zamanda gürültü ve sıcaklığı da minimum seviyede tutar. 5 farklı profil arasında geçiş yaparak sisteminizin performansını arttırabilir ya da daha uzun pil ömrü için daha dengeli bir profil seçebilirsiniz. Yalnızca Fn+F7 tuş kombinasyonu ile kolay geçiş yapabilir veya ayarlarınızı Dragon Gaming Center üzerinden değiştirebilirsiniz.

Tek Bir Uygulama İle Oyun Sisteminiz Üzerinde Tam Kontrol

Dragon Center, PC’nizin kontrolüne tamamen sahip olmanız için gerekli 6 işlev sunar; tüm uygulamalara tek bir yerden kolay erişim (App Portal), gerçek zamanlı sistem performans izleyicisi (System Monitor), LED efektlerin yönetimi (LED/CPU-SHIFT veya tek tuşla CPU hızlandırma (System Tuner), mobil telefon üzerinden parametreleri görüntüleme, LED ayarları ve sistem profili ayarlama (Mobile Center) ve hızlı problem çözme merkezi (Tool & Help). Dragon Center kullanıcılara sistem kaynaklarını harcamadan sistemlerine kolay ince ayar yapma imkanı tanır.

Hayran Bırakan Sanal Gerçeklik Deneyimi

MSI gaming laptoplar ve Nvidia gelecek nesil GeForce GTX 1080 / 1070 / 1060 ekran kartlarının mükemmel uyumu, sanal gerçeklik tutkunlarının arzuladığı seviyede bir deneyim kazandırıyor. NVIDIA, Intel ve VIVE tarafından sertifikalandırılan tek marka olan MSI, ilk VR-ready oyun laptopu markası olarak sanal gerçeklik uygulamalarında benzersiz akıcılıkta ve güçlü bir mobil platform oluşturuyor. MSI Gaming notebook ürünleri ile bu yeni teknolojiyi deneyimlemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz. Dünyanın en iyi VR deneyimine herkesten önce şahit olmak için dünyanın ilk VR-Ready notebooklarını kullanın!

Killer DoubleShot Pro – Ping Değerleri Koruma Altında

Killer DoubleShot Pro ile artık oyunları gecikme yüzünden kaybetmeyeceksiniz. Lag takılmalarını durdururken oyun trafiğini koruyup koruma altına alır; böylece korkusuzca en iyi performansınızı gösterebilirsiniz. Ağınızda öncelik vermek istediğiniz programları seçerek maksimum bant genişliği yakalayabilir, kolay kullanımlı Killer Networking Manager ile hızınızı izleyebilirsiniz. Killer DoubleShot Pro, hem Killer Gb LAN, hem de WiFi 802.11ac çift bant protokolüne destek verir; bu sayede ortalama gecikmede 802.11ac kullanan sistemlere göre 3.5 kat daha yüksek verimliliğe sahiptir.

Killer Shield İle Daha Akıcı Oyun

Daha akıcı yükleme ve indirme işlemleri için ek bir koruma ile daha akıcı bir oyun deneyimi.

Duyduğunuz Detaylar Evrimleşiyor

Ses cihazlarınızın sınırlarını zorlayın ve SABRE dijital ses denetleyicisi ile farkı kendi kulaklarınızla duyun. 24bit/192kbps örnekleme desteği ile 16 ila 600ohm kulaklıklarınıza en yüksek ses detayını ileterek 122dBA DNR ile PC, Mac ve mobil cihazlarda erişilmez bir ses kalitesi sunuyor. Daha önce kaçırdığınız sesleri fark edecek, yüksek FPS oyunlarında avantaj kazanacaksınız.

Nahimic İle Daha İyi Duy, Daha İyi Oyna

Nahimic ses yazılımı, hem insan sesi, hem de müzik ve diğer ses efektlerinde yüksek çözünürlük ile oyun bilgisayarınızda ses performansını arttırır. Stereo hoparlörlerinizden bile sanal 7.1 ses elde edebilirsiniz!

Yüksek ve Temiz Ses; Nahimic, insan sesinin en iyi şekilde iletilmesini garantileyerek takımınızın sizi doğru ve temiz bir biçimde duyabilmesini sağlar. Böylece savaş alanında üstünlüğünüzü koruyabilirsiniz.

Hedefi Belirlemenin Yeni Bir Yolu; Sound Tracker yeteneği, oyun sırasında duyabileceğiniz en yüksek sesi bulur ve görsel olarak takip eder. Oyunda yeni misiniz? Sound tracker tanımadığınız bu ortamda size yardımcı olacak en iyi müttefik.

SteelSeries Engine 3 (SSE3) – Nişan Al, Ateş!

Oyun sırasında SteelSeries Engine 3 ateşli silahınız haline gelir. SSE3 ile silahınızı istediğiniz şekilde uyarlayabilir, değişik bir renk ile geriden aydınlatabilir, birçok komutu tek bir tuşta toplayarak onu yüksek teknolojiye sahip bir silaha dönüştürebilirsiniz. Ayrıca tüm SteelSeries cihazlarınızı bulut üzerinde eşitleyebilirsiniz.

En Yeni 6.Nesil Intel Core i7 İşlemciler

Intel’in en son 6.nesil işlemcilerinin üretildiği mimarinin kod adı Skylake. Bu platform çok daha düşük güç tüketimine gereksinim duyarken eskisinden daha yüksek performans sunuyor. İ7 6820HK işlemcinin performansı i7 4720HQ işlemciye göre %30 daha yüksek. Normal Core i7 6700HQ işlemci de ortalama kullanımda i7 4720HQ işlemciye göre %20 daha hızlı. Ayrıca i7 6820HK, 4GHz’e kadar hız aşırtma destekliyor.

NVIDIA'nın GTX 1060 Ekran Kartı İşlemcisi, Sizi MSI Oyuncu Laptoplarında Hayran Bırakmaya Hazır

Yenilikçi "Cooler Boost Trinity" soğutma çözümüyle ve MSI'ın oyunlara özgü seçkin özellikleri oyuncular için bir araya getirildi. NVIDIA'nın GeForce GTX 1060 ekran kartı işlemcisi üstün yeteneklerini tümüyle MSI oyuncu laptoplarında sergiliyor. GeForce GTX 1060'ın ekran kartı işlemcisi bir önceki nesil GeForce GTX 970M'in grafiklerinden daha iyi bir performans gösteriyor.

En Yeni Mimari İle DDR4-2133 Bellek Desteği

Okumada 2.9GB/sn, yazmada 3.2GB/sn hıza ulaşabilen gelişmiş DDR-2133 bellekle notebook bilgisayarınızdan en iyi performansı alın! Önceki nesil DDR3-1600 belleklerden en az %30 daha yüksek performansa sahip DDR4-2133 ile yeni dizüstü standartlarının avantajlarını oyunlarda kullanabilirsiniz.

MSI GS63VR 6RF(Stealth Pro 4K)-049TR Intel Core i7-6700HQ Max.3.50GHz 32GB DDR4 512GB SSD+1TB 6GB GTX 1060 GDDR5 15.6" 4K ULTRA HD (3840X2160) W10SH Gaming Notebook Özellikleri

 • İşlemciCore™ i7
 • İşlemci ModeliIntel® Core™ i7 6700HQ
 • İşlemci HızıMax.3.50Ghz
 • Çekirdek SayısıDört Çekirdek İşlemci
 • İşletim SistemiWindows 10
 • Sistem Belleği32 GB
 • Bellek TürüDDR4 2133MHz
 • Arttırılabilir Bellek (Maks.)32 GB
 • Sabit Disk (HDD)1 TB
 • SSD512 GB
 • Disk Dönüş Hızı7200 Rpm.
 • Ekran Kartı Hafızası6 GB Paylaşımsız
 • Ekran KartıNvidia GeForce GTX1060
 • Ekran Kartı Bellek TipiGDDR5
 • Ekran Kartı Bellek Arayüzü64 Bit
 • Ekran Özelliği15.6"
 • Ekran4K Ultra HD
 • Ekran Çözünürlüğü3840 x 2160
 • Optik SürücüYok
 • KlavyeTürkçe Q
 • Numerik KlavyeVar
 • USB Port1x Usb 3.1 Type C, 1x Usb 2.0, 1x Usb 3.0
 • HDMIVar
 • VGAYok
 • Ethernet (LAN)Var
 • Kablosuz HaberleşmeVar
 • Bluetooth ÖzelliğiVar
 • WebcamVar
 • Parmak İzi OkuyucuYok
 • Kart OkuyucuVar
 • Batarya3 hücreli Lityum-İyon
 • Paket İçeriğiŞarj Aleti, Notebook, Mouse, Çanta, Pil
 • Ağırlık1.80 Kg
 • RenkSiyah
 • Garanti24 Ay Resmi Msi Türkiye Garantisindedir.(Distribütör Firma Garantisi)
 • MarkaMSI
 • Model Kodu 6RF(Stealth Pro 4K)-049TR
 
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 9.714,43 TL 19.428,86 TL +0
 • 6.534,07 TL 19.602,22 TL +0
 • 4.945,19 TL 19.780,75 TL +0
 • 3.992,10 TL 19.960,49 TL +0
 • 3.357,61 TL 20.145,64 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 9.716,40 TL 19.432,81 TL +0
 • 6.540,78 TL 19.622,35 TL +0
 • 4.956,47 TL 19.825,90 TL +0
 • 4.004,64 TL 20.023,22 TL +0
 • 3.370,75 TL 20.224,51 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 9.719,37 TL 19.438,74 TL +0
 • 6.542,13 TL 19.626,38 TL +0
 • 4.959,05 TL 19.836,19 TL +0
 • 4.006,32 TL 20.031,62 TL +0
 • 3.371,82 TL 20.230,94 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 9.841,49 TL 19.682,97 TL +0
 • 6.520,70 TL 19.562,09 TL +0
 • 4.956,47 TL 19.825,90 TL +0
 • 3.983,78 TL 19.918,88 TL +0
 • 3.325,01 TL 19.950,07 TL +0
 
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 9.801,11 TL 19.602,22 TL +0
 • 6.622,37 TL 19.867,12 TL +0
 • 5.017,37 TL 20.069,48 TL +0
 • 4.062,96 TL 20.314,80 TL +0
 • 3.424,75 TL 20.548,51 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 9.849,60 TL 19.699,20 TL +0
 • 6.625,82 TL 19.877,45 TL +0
 • 5.015,26 TL 20.061,05 TL +0
 • 4.049,19 TL 20.245,94 TL +0
 • 3.406,07 TL 20.436,45 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 9.736,20 TL 19.472,40 TL +0
 • 6.564,37 TL 19.693,11 TL +0
 • 4.938,54 TL 19.754,18 TL +0
 • 3.977,56 TL 19.887,79 TL +0
 • 3.326,75 TL 19.960,49 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 9.655,53 TL 19.311,07 TL +0
 • 6.486,84 TL 19.460,51 TL +0
 • 4.903,07 TL 19.612,28 TL +0
 • 3.953,29 TL 19.766,43 TL +0
 • 3.320,51 TL 19.923,03 TL +0
19.112,17 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.

Bu ürün hakkında henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
MSI GS63VR 6RF(Stealth Pro 4K)-049TR Intel Core i7-6700HQ 3.50GHz 32GB DDR4 512GB SSD+1TB 6GB GTX 1060 GDDR5 15.6" 4K ULTRA HD (3840X2160) W10SH Gaming Notebook

  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Paraf ile incehesap.com'da 75 TL'ye varan ParafPara!
   MSI GS63VR 6RF(Stealth Pro 4K)-049TR Intel Core i7-6700HQ Max.3.50GHz 32GB DDR4 512GB SSD+1TB 6GB GTX 1060 GDDR5 15.6" 4K ULTRA HD (3840X2160) W10SH Gaming Notebook
   MSI GS63VR 6RF(Stealth Pro 4K)-049TR Intel Core i7-6700HQ Max.3.50GHz 32GB DDR4 512GB SSD+1TB 6GB GTX 1060 GDDR5 15.6" 4K ULTRA HD (3840X2160) W10SH Gaming Notebook
   Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.