MSI MEG Z490 ACE
MSI MEG Z490 ACE
MSI MEG Z490 ACE
MSI MEG Z490 ACE
MSI MEG Z490 ACE
Soket
1200
Intel, Intel
DDR4
ATX
Sınırlı Stok

MSI MEG Z490 ACE Intel Z490 Soket 1200 DDR4 4800(OC)MHz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart

MSI
%23 +Artı
%14 indirim
daha
5.217,96 TL
4.006,33 TL
3.459,00 TL
6 x 603,03 TL Taksitle
Bu ürünü satın aldığınızda 14,66TL değerinde 146567 puan kazanacaksınız
Stoktan Hızlı Teslimat
Ücretsiz Kargo
Çoklu
Kredi Kartı
Bu fiyata son 10 ürün! Stok tükendiğinde ürünün fiyatı 4.006,33 TL olacaktır.


MSI MEG Z490 ACE Intel Z490 Soket 1200 DDR4 4800(OC)MHz ATX Gaming Anakart Genel Özellikler

MSI MEG Serisi - Oyunun Efendisi Uç seviye gaming serisinin sınırlarını zorlamak için üretilmiş olan MSI’ın amiral gemisi modeli MEG Serisi, mevcut tüm gaming ürünlerin ötesine geçmeyi hedefliyor. Oyun verimliliğini arttırmak için mevcut cephaneliğimizin güçlü yönleri ile yenilikçi teknolojiyi bir araya getirdiğimiz en üst seviye gaming serisi olan MEG serisi, bir anakarttan çok daha fazlasını isteyen oyun tutkunlarına performans ve kişiselleştirmenin tam kontrolünü ele alma imkanı sunar.

MSI MEG Z490 ACE
 • 16+1 Fazlı Dijital Güç
 • ISL dijital PWM IC
 • Dual 8-pin CPU Güç Bağlantısı
 • 3 x Turbo M.2
 • 3 x M.2 Shield Frozr
 • Frozr heatsink tasarımı
 • 2.5G ve en yeni Wi-Fi 6 çözümü
 • Lightning USB 20G
 • Mystic Light

Olağanüstü Soğutma Çözümü
 • Zero Frozr Teknolojisi ile gelen Frozr Heatsink tasarımı: MEG sınıfı modellere özel bu tasarımda aktif soğutma ile maksimum performansa hazır.
 • MOSFET Plakası: MOSFET sıcaklıklarını düşüren sağlam metal tasarıma sahip plaka.
 • 7W/mK Termal pede sahip genişletilmiş soğutucu tasarımı: Genişletilmiş MOS soğutucu sayesinde ısı dağılım yüzeyi genişlerken 7W/mK termal pedler de soğutucu üzerine daha fazla ısı transfer edilmesini sağlar.
 • Heat-pipe Tasarımı: İki MOS heatsink birleştirildi ve ısı giderimi için daha fazla yüzey oluşturuldu.
 • M.2 Shield Frozr: Dahili M.2 termal çözümü, M.2 SSD’lere ekstra sağlamlık kazandırmanın yanında ısıya bağlı tıkanmayı da engelleyerek daha hızlı çalışmalarını sağlar.

Sisteminizin Sarsılmaz Temel Taşı
 • 6 katmanlı PCB tasarımı
 • Arka Plaka
 • Akıllı Düğme
 • ISL dijital PWM, 16 fazda 90A SPS
 • DDR4 Steel Armor
 • PCIe Steel Armor

Sınırsız Bağlantı
 • Lightning USB 20G: ASMedia ASM3242 USB 3.2 Gen2x2 denetleyici, kararlı ve en hızlı USB arayüzü ile gelir.
 • En yeni Wi-Fi 6 Çözümü: En yeni kablosuz standardı, MU-MIMO ve BSS renk teknolojisi sayesinde 2400 Mb/sn hızlara ulaşabilir.
 • 2.5G LAN + Gigabit LAN: Tümleşik 2.5G LAN, Gigabit LAN ve en son Wi-Fi 6 çözümü ile en iyi online deneyimini gecikmesiz yaşayın.
 • Üçlü Turbo M.2 Konnektörü: Üçlü Turbo M.2, en yeni SSD’ler için 32Gb/sn’ye ulaşan PCI-E Gen3 x4 performansı sunar.

Mystic Light ile Oyun Sisteminizi Kişiselleştirin MSI Mystic Light ile 16.8 milyon renk ve 29 farklı LED efekti arasından dilediğinizi seçerek canlı RGB aydınlatma efektleri ve renklerle sisteminizi kişiselleştirin.

Üst Seviye Donanım Tasarımı Yılların tecrübesine sahip olan MSI, yüksek performanslı anakartlar üretmeye yabancı değil. Ar-Ge ve mühendislik ekiplerimiz, sayısız tasarımı gözden geçirip, çok çeşitli yüksek kaliteli bileşenleri değerlendirerek en zorlu koşullar altında dahi güvenilirlik sunan ürünler geliştirdi.

Termal Çözüm
 • Frozr Heatsink tasarımı
 • Heat-pipe tasarımı
 • 7W/mK termal ped
 • MOSFET plakası

M.2 Shield Frozr - SSD Performansını Arttırın, Yavaşlamaları Engelleyin Dünyanın en hızlı SSD’leri bile ısındıklarında performansları düşebilir. Anakartın soğutma bloğu tasarımının bir parçası olarak M.2 Shield FROZR, gelecek nesil M.2 termal tasarımı olarak SSD diskinizin her zaman yüksek performansta çalışması için en iyi soğutma yöntemine sahiptir.
Total Fan Control Total Fan Control, anakartınıza bağlı tüm fanların denetimini kolay bir arayüz ile gerçekleştirmenizi sağlar. Ayrıca, işlemci ve anakart için, fan hızlarını otomatik olarak ayarlayabilen 4 adede kadar sıcaklık hedefi atamanıza imkan tanır.

Çalışma Profiline Göre Değişken Fan Hızları
MSI fan konnektörleri sistemin pil veya elektrik gücünde çalıştığını otomatik olarak algılar ve fan hızlarını sessizlik için optimize eder. Hysteresis özelliği ile önceki kullanımları da değerlendirerek fanlarınızın akıcı bir şekilde çalışmasını sağlayarak sistemin her zaman sessiz ve soğuk kalmasını sağlar.

Sıvı Soğutma İçin Optimize Edildi Piyasadaki en popüler All-in-One ve özel sıvı soğutma çözümlerini destekleyecek şekilde tasarlanmıştır.

16+1 Fazlı Sağlam Güç Tasarımı Toplam 16+1 dijital güç fazlı VRM tasarımı ile maksimum performansı ortaya çıkarın ve sürdürün. ISL dijital PWM ve çift güç konnektörüne sahip olan MEG serisi anakartlar, üst düzey işlemcilerin tüm meydan okumalarına hazır.

Core Boost Core Boost teknolojisi MSI'ın üstün dizaynını ve optimize edilen güç tasarımını bir araya getiriyor. Böylece işlemcinize daha hızlı ve kesintisiz güç sağlıyor. Çok çekirdekli işlemcilere destek vermesinin yanında CPU için de en uygun koşulları sağlıyor.

1 Saniyede Hız Aşırtma Daha fazla FPS mi gerekiyor? Daha fazla CPU ve belek gücü mü lazım? MSI Game Boost, bir saniyede hız aşırtma sağlayarak size daha fazla FPS almanız için gereken gereken performans artışını sunar.

G/Ç Paneli Üzerinde Geliyor Önceden yerleştirilmiş olarak gelen G/Ç paneli ile montaj süreci sizin için daha güvenli ve kolay geçer. Patent bekleyen bu tasarım G/Ç portlarınızı korumakla kalmaz, aynı zamanda elektrostatik deşarjdan kaynaklanan hasarları da önleyerek oyun için sağlam bir temel oluşturur.

Arka Plaka MEG Z490 ACE anakartta bulunan metal arka plaka, kartı güçlendirmesinin yanı sıra bileşenleri korur ve kurulum sürecinde size avantaj sağlar.
6 Katmanlı PCB Tasarımı 6 PCB katmanı daha yüksek bant genişliği, daha yüksek aktarım hızları ve güvenilir devre iletimi sağlar.
Sisteminizi PCI-E Steel Armor İle Güçlendirin Steel Armor, PCB üzerinde çok daha fazla lehim noktasına sahiptir. Böylece ekran kartınızı güçlendirir ve PCI-Express sinyallerinin elektromanyetik girişimlere maruz kalmasını önleyerek daha yüksek bir GPU hızlandırması ile kesintisiz bir oyun deneyimi sunar.

En İyi Anakart Koruması
MSI anakartlar üzerinde bulunan çift kat topraklanmış montaj yuvaları, anakarta zarar verebilecek elektrostatik deşarj (ESD) dalgalanmalarına karşı Çift ESD koruması sunar. Böylece sınırsızca ve güven içinde sisteminizin tadını çıkarabilirsiniz.

Gaming Certified - En İyi Oyun Performansı MSI anakartlar, en zorlu oyunlar için üretildi. Gaming anakartlarımız oyun laboratuvarlarımızda, internet kafelerde ve dünyanın en iyi eSpor oyuncuları tarafından yine dünyanın en popüler oyunlarında kararlılık ve en iyi performans için test edilmiştir. 24 saatlik kesintisiz online ve offline oyun testleri ile MSI, tümleşik ağ konfigürasyonu, ses iletimi ve FPS performansını mükemmel bir seviyeye ayarlayarak sizlerin de en iyi oyun performansına ulaşmanızı sağlar.
Yalnızca bu testlerden geçen anakartlar “Gaming Certified” statüsüne erişir ve gerçek bir MSI Gaming anakart olduklarına dair sertifikalandırılırlar.

Geliştirilmiş Performans İster bir oyuncu, ister PC tutkunu olun, gelişmiş özellikler ve en son teknolojiyle donatılmış olan yüksek performanslı MSI anakartlar sayesinde karşınıza çıkabilecek her türlü zorluğun üstesinden gelebilirsiniz.
Üst Düzeyde İstikrar ve Uyumluluk Testi MSI, en zorlu şartlar altında testlerini gerçekleştirdiği popüler markaların belleklerinin sisteminizde her görevde istikrarlı çalışmasını prensip edinmiştir. Bellek iş ortaklarımız olan Corsair, Crucial, Kingston, G.Skill ve daha birçok marka bellek modüllerini ve konfigürasyonlarını optimize ederek hız aşırtma performansının iyileştirilmesini sağlar.
Extreme Memory Profile (XMP) Teknolojisi Sistem performansını arttırmak ve mükemmel kararlılıkta bir sistem oluşturmak için Click BIOS uygulamasından Extreme Memory Profile (XMP) özelliğini kolayca etkinleştirmeniz yeterli. Extreme Memory Profile teknolojisi ile en iyi bellek hızı ve kararlılığına kolayca ulaşırsınız.

Hızlı ve Geleceğe Hazır Depolama MSI anakartlar en güncel depolama standartlarının tümünü destekler. Herhangi bir ultra-hızlı depolama aygıtını bağlamanıza olanak tanıyan bu özelliği, size oyun içinde avantajlar sağlar. Oyunlara daha hızlı başlayın, seviyeleri daha hızlı yükleyin ve böylelikle düşmanlarınıza karşı gerçek bir avantaja sahip olun.

Intel Optane Bellekler İçin Hazır Bu yeni teknoloji harikası, bellek ve depolama cihazlarında oyunun kurallarını değiştirecek bir performans sunuyor. Optane bellekleme özelliğini devreye sokarak depolama cihazlarınızın daha hızlı çalışmasını sağlayabilir, oyun sisteminizi çok daha hızlı hale getirebilirsiniz!

M.2 Genie İle Kolay RAID Kurulumu MSI’ın M.2 Genie seçeneği ile RAID 0 konfigürasyonu yaparak en yeni SSD'lerle inanılmaz hızlara ulaşmak mümkün. BIOS üzerindeki M.2 Genie işlevi ile oyuncular artık sistem ya da oyun SSD’leri için RAID 0 kurarak oyunların açılış hızlarını artırabilecekler. MSI’ın M.2 Genie özelliği sayesinde M.2 ve U.2 için RAID 0 kurulumu inanılmaz kolay bir işlem haline geliyor.

Oyun İçinde Avantajınız MSI anakartlar sunduğu en etkileyici oyun içi avantajları ile oyuncuların istedikleri zaman oyuna hakim olmalarını sağlar; MSI anakartlarının gelişmiş ses ve LAN özellikleri, USB ve Mystic Light gibi özellikler ile herhangi bir oyun deneyimini sürükleyici bir hale dönüştürür.

Yüksek Bant Genişliği ve Düşük Gecikme Süresi MEG 490 ACE, yüksek bant genişliği ve düşük gecikme süreli 2.5G + Gigabit LAN’a sahiptir. Tümleşik 2.5Gbps bağlantı her zamankinden daha hızlı ve inanılmaz veri aktarım hızı sağlarken, Msi LAN Manager en iyi online oyun deneyimini sunar.
WiFi 6 ve Gerçek MU-MIMO Teknolojisi En yeni OFDMA ve iki yönlü MU-MIMO teknolojilerine destekleyen WiFi 6, sinyal yoğunluğunun yüksek olduğu ortamlarda dahi 4 kata kadar ağ kapasitesi ve verimlilik sağlar. Veri paketini aynı anda yalnızca bir cihaza gönderebilen WiFi 5 ile kıyaslandığında, WiFi 6 aynı ağdaki tüm cihazlara aynı ve uyumlu bant genişliğini verimli bir şekilde dağıtır.

Yeni Nesil Intel WiFi AX ve Bluetooth 2.4Gbps’e kadar AX hızları sunan MU-MIMO teknolojisine sahip Intel WiFi / Bluetooth çözümü ile yüksek hızlı kablosuz ağa bağlanın.
MSI Gaming LAN Manager Optimize edilmiş trafik önceliği ve düşük gecikme ile size en iyi online oyun deneyimini sunmak için tasarlanmış olan MSI Gaming LAN Manager, gecikmeye karşı duyarlı oyun uygulamalarını otomatik olarak sınıflandırır ve öncelik tanır.

MSI Gaming LAN Manager;
• Oyunları otomatik olarak diğer uygulamalardan daha öncelikli tutar
• Uygulamaların trafik önceliğini belirleme olanağı sunar
• Her uygulama için bant genişliğini özelleştirme imkanı sunar

Audio Boost HD Audio Boost HD ile mümkün olan en derin ses deneyimini yaşayın. En yüksek ses kalitesi için üst sınıf bileşenleri kullanan Audio Boost HD, oyun oynarken rakiplerinize karşı size açık bir avantaj sağlar. Nefes kesici bir ses deneyimi ile oyunun kurallarını değiştiren dinamik ses sahnelerinin keyfini tadacaksınız.
 • Yeni nesil yüksek çözünürlüklü ses işlemcisi (ALC1220): DSD Super Audio CD çalma & kaydetme (normal CD kalitesinden 64 kat daha iyi) ve 120dB SNR / 32-bit desteği.
 • ESS Audio DAC: Mükemmel ve gerçekçi bir ses elde etmek için, en doğal analog sesleri ultra düşük bozunum ve gerçeğine sadık bir deneyimle örnekler.
 • Yüksek Kaliteli Ses Kapasitörleri: Stüdyo seviyesi kulaklıklar için olağanüstü akustik ve gerçekçiliğe sahip yüksek kaliteli ses deneyimi.
 • Altın Ses Jakları: Altın ses konektörleri, mümkün olan en yüksek sinyal kalitesini çok daha düşük ses bozulması ile iletir.
 • Dahili Kulaklık Amplifikatörü: 600Ω direnç değerine kadar olan profesyonel kulaklıklara destek veren dahili kulaklık amplifikatörü ile size bilgisayarınızda bile stüdyo kalitesinde ses deneyimi yaşatır.

Yepyeni Nahimic 3 İle Gelecek Nesil Ses Deneyimi Yepyeni Nahimic 3 ile daha önce yaşamadığınız nefes kesen bir ses deneyimine hazır olun! Basit ve algısal yeni arayüzü ile Nahimic 3 sadece oyunlarda 3D surround deneyimini geliştirmekle kalmıyor, aynı zamanda müzik, film ve konferans görüşmelerinde de sesi istediğiniz şekilde kontrol etmenizi sağlıyor.
İzole Ses Devresi Ses devrelerinin ve bileşenlerinin anakart üzerinde ayrılmış bir alanda elektriksel olarak izole edilmesi sayesinde harici bir ses kartı gibi işlev görür. Daha az sinyal gürültüsü, size daha temiz bir ses olarak geri döner.
Birbirinden Ayrılmış Ses Katmanları PCB'deki ayrı katmanlara döşenen ses devreleri, sol ve sağ ses kanallarında eşit ve bozulmamış ses elde edilmesini sağlar.
De-Pop Koruması De-Pop filtresi, cihazlarınızı takıp çıkarırken veya PC’nizi açıp kapatırken duyduğunuz, meydana gelen ani ses yükselmesi ve ses patlaması gibi sesleri ortadan kaldırır.

Lightning USB 3.2 Gen2x2 20G USB 3.2 cihazları kullanmak hiç bu kadar hızlı olmamıştı! Lighting ASmedia 3241 USB 3.2 Gen2x2 denetleyicisine sahip MSI anakartlar, arka USB Type-C ile daha önce hiç görülmemiş 20Gb / s'ye kadar USB hızları sunar. Daha iyi bir sinyal ve performans sağlamak için Lightning USB 20G konektörleri altınla kaplıdır.

Ön USB Type-C Bağlantısı MSI anakartlar, oyuncuların en yeni USB cihazlarıyla bağlantı kurmasını sağlayan ön USB Type-C desteğine sahiptir. MSI PC kasalı bir sistem kurarak en pratik ve kullanışlı deneyime sahip olun.

Click BIOS 5 - Oyun Tutkunlarının BIOS’u BIOS’umuz en güncel seçenekleri içerir ve herkesin kolayca kullanması için uygundur. Click BIOS 5’in kapsamlı özellikleri, siz oyun oynarken maksimum performansı elde etmeniz için sisteminizi en optimum ayarlara getirmenizi sağlar.
MSI APP Player BlueStacks ile yapıan özel işbirliği ile geliştirilen MSI APP Player, mobil oyunlar ve PC platformu arasında mükemmel bir geçiş sağlayarak özel ışıklandırması, daha iyi grafikler gibi birçok avantaj sunar.

ESL Pro League “MSI ile devam eden ortaklığımız, ESL Turnuvalarında hem oyunculara hem de takipçilerine e-Sporu benzersiz bir şekilde deneyimleme olanağı verdi.”

- Paul Brewer, ESL marka ortaklığı departmanı Bşk.Yrd.

Arka Giriş/Çıkış Portları
 • Clear CMOS Düğmesi
 • PS/2 Klavye / Mouse Port
 • 1G LAN
 • 2.5G LAN
 • Wi-Fi /Bluetooth Anten Bağlantısı
 • HD Audio Bağlantıları
 • Flash BIOS Düğmesi
 • USB 2.0
 • USB 3.2 Gen 2 10Gbps (Type-A)
 • USB 3.2 Gen 1 5Gbps (Type-A)
 • USB 3.2 Gen 2x2 20Gbps (Type-C)
 • Optik S/PDIF-Çıkışı
Dahili Giriş/Çıkış Portları
 • 1x 24-pin ATX Güç Bağlantısı
 • 2x 8-pin ATX 12V Güç Bağlantısı
 • 6x SATA 6Gb/s
 • 3x M.2 slot (M-Key)
 • 1x USB 3.2 Gen 2 10Gbps Type-C
 • 1x USB 3.2 Gen 1 5Gbps konektörü (ek 2 USB 3.2 Gen 1 5Gbps bağlantı noktasını destekler)
 • 2x USB 2.0 konektörü (ek 4 USB 2.0 bağlantı noktasını destekler)
 • 1x 4-pin CPU fan bağlantısı
 • 1x 4-pin Water Pump Bağlantısı
 • 6x 4-pin Sistem Fan Bağlantısı
 • 1x Ön panel ses bağlantısı
 • 2x Sistem paneli bağlantısı
 • 1x Chassis Intrusion konektörü
 • 1x slow mod jumper
 • 1x power butonu
 • 1x reset butonu
 • 1x 4-pin RGB LED konektörü
 • 2x 3-pin RAINBOW LED konektörü
 • 1x 3-pin CORSAIR LED konektörü
Teknik Özellikler
İşlemci 10.Nesil Intel Core, Pentium Gold ve Celeron İşlemciler
Soket LGA 1200
Yonga Seti Yonga SetiIntel Z490 Chipset
Bellek DDR4 4800(OC)/ 4600(OC)/ 4533(OC)/ 4400(OC)/ 4300(OC)/ 4266(OC)/ 4200(OC)/ 4133(OC)/ 4000(OC)/ 3866(OC)/ 3733(OC)/ 3600(OC)/ 3466(OC)/ 3400(OC)/ 3333(OC)/ 3300(OC)/ 3200(OC)/ 3000(OC) / 2933(JEDEC)/ 2666(JEDEC)/ 2400(JEDEC)/ 2133(JEDEC) MHz, 4x DDR4 bellek yuvası, 128 GB'a kadar destek, Çift kanallı bellek mimarisi, ECC olmayan, Arabelleksiz Bellek, Intel Extreme Memory Profile (XMP) Desteği
Genişleme Yuvaları 3x PCIe 3.0 16 slot, 2x PCIe x1 slot
Çoklu GPU Desteği 2 Yollu NVIDIA SLI Teknolojisi Desteği / 3 Yollu AMD CrossFire Teknolojisi Desteği
Depolama Intel Z490 Chipset: 6x SATA 6Gb/s, 3x M.2 slots (Key M), M2_1 supports up to PCIe 3.0 x4 and SATA 6Gb/s, 2242/ 2260/ 2280/ 22110 storage devices, M2_2 supports up to PCIe 3.0 x4 and SATA 6Gb/s, 2242/ 2260/ 2280 storage devices, M2_3 supports up to PCIe 3.0 x4, 2242/ 2260/ 2280 storage devices, Intel Optane Bellek Hazır, Intel Core işlemciler için Intel Smart Response Teknolojisini destekler
RAID Intel Z490 Chipset: SATA depolama aygıtları için RAID 0, RAID1, RAID 5 ve RAID 10 desteği, M.2 PCIe depolama aygıtları için RAID 0, RAID 1 ve RAID 5 desteği
USB Intel Z490 Chipset: 4x USB 3.2 Gen 2 10Gbps port (3 Type-A port arka panelde, 1 Type-C dahili konektör), 4x USB 3.2 Gen 1 5Gbps port (2 Type-A port arka panelde, 2 port dahili konektör), 6x USB 2.0 port (2 Type-A port arka panelde, 4 port dahili konektör), ASMedia 3241 chipset: 1x USB 3.2 Gen 2x2 20Gbps Type-C port arka panelde
Ses Realtek ALC1220 Codec + ESS SABRE9018Q2C combo DAC, 7.1-Channel High Definition Audio, Optik S/PDIF çıkışı desteği
LAN 1x Realtek 8125B 2.5G LAN, 1x Intel I219V 1G LAN
WIFI & Bluetooth Intel AX201: 802.11 a/b/g/n/ac/ax, MU-MINO Rx, 2.4GHz-5GHz (160MHz) up to 2.4Gbps, WiFi 6 Pre-Certified, Bluetooth 5.1 Desteği, FIPS, FISMA, Kablosuz modülü M2 (Key-E) yuvasına önceden takılmıştır
Form Faktörü ATX, 30.5 cm x 24.4 cm (12 in. x 9.6 in)
Montaj 9 Montaj Deliği
İşletim Sistemi Windows 10, 64-bit

MSI MEG Z490 ACE Intel Z490 Soket 1200 DDR4 4800(OC)MHz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart Özellikleri

 • İşlemci ModeliIntel, Intel
 • İşlemci Desteği10. Nesil Intel Core / Pentium Gold / Celeron
 • YongasetiIntel Z490
 • Soket Yapısı1200
 • Ram TipiDDR4 4800(OC)/ 4600(OC)/ 4533(OC)/ 4400(OC)/ 4300(OC)/ 4266(OC)/ 4200(OC)/ 4133(OC)/ 4000(OC)/ 3866(OC)/ 3733(OC)/ 3600(OC)/ 3466(OC)/ 3400(OC)/ 3333(OC)/ 3300(OC)/ 3200(OC)/ 3000(OC) / 2933(JEDEC)/ 2666(JEDEC)/ 2400(JEDEC)/ 2133(JEDEC) MHz
 • Ram Kapasitesi128GB
 • SATA6x SATA3
 • RAIDRAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 10
 • M.23 x M.2
 • PCI-E Slot3x PCI-E 3.0 x16, 2x PCIe x1
 • Ethernet (LAN)1x Realtek® 8125B 2.5G LAN, 1x Intel® I219V 1G LAN
 • HDMIYok
 • USB1 x USB 3.2 Gen 2x2 Type-C, 3 x USB 3.2 Gen2 Type-A, 2 x USB 3.2 Gen1 Type-A, 2 x USB 2.0
 • Overclock Var, Var
 • Wi-Fi Var
 • Kasa YapısıATX
 • Garanti24 Ay Garanti
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.459,00 TL 3.459,00 TL +0
 • 1.778,59 TL 3.557,18 TL +0
 • 1.196,68 TL 3.590,04 TL +0
 • 905,88 TL 3.623,51 TL +0
 • 731,44 TL 3.657,22 TL +0
 • 615,33 TL 3.691,96 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.459,00 TL 3.459,00 TL +0
 • 1.763,00 TL 3.525,99 TL +0
 • 1.182,56 TL 3.547,69 TL +0
 • 892,88 TL 3.571,50 TL +0
 • 718,75 TL 3.593,77 TL +0
 • 603,03 TL 3.618,20 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.459,00 TL 3.459,00 TL +0
 • 1.776,76 TL 3.553,52 TL +0
 • 1.195,44 TL 3.586,31 TL +0
 • 904,93 TL 3.619,72 TL +0
 • 730,67 TL 3.653,36 TL +0
 • 614,67 TL 3.688,03 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.459,00 TL 3.459,00 TL +0
 • 1.780,60 TL 3.561,21 TL +0
 • 1.198,67 TL 3.596,01 TL +0
 • 907,87 TL 3.631,50 TL +0
 • 733,54 TL 3.667,69 TL +0
 • 617,44 TL 3.704,62 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.459,00 TL 3.459,00 TL +0
 • 707,43 TL 3.537,17 TL +3
 • 594,33 TL 3.565,98 TL +3
 • 898,82 TL 3.595,26 TL +0
 • 725,01 TL 3.625,03 TL +0
 • 609,21 TL 3.655,29 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.459,00 TL 3.459,00 TL +0
 • 1.779,69 TL 3.559,37 TL +0
 • 1.198,05 TL 3.594,14 TL +0
 • 907,40 TL 3.629,59 TL +0
 • 733,15 TL 3.665,75 TL +0
 • 617,11 TL 3.702,63 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.459,00 TL 3.459,00 TL +0
 • 1.779,69 TL 3.559,37 TL +0
 • 1.198,05 TL 3.594,14 TL +0
 • 907,40 TL 3.629,59 TL +0
 • 733,15 TL 3.665,75 TL +0
 • 617,11 TL 3.702,63 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.459,00 TL 3.459,00 TL +0
 • 1.768,40 TL 3.536,81 TL +0
 • 1.187,44 TL 3.562,31 TL +0
 • 897,04 TL 3.588,17 TL +0
 • 722,13 TL 3.610,65 TL +0
 • 605,57 TL 3.633,40 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.459,00 TL 3.459,00 TL +0
 • 1.769,67 TL 3.539,34 TL +0
 • 1.188,78 TL 3.566,35 TL +0
 • 898,35 TL 3.593,39 TL +0
 • 724,17 TL 3.620,85 TL +0
 • 608,06 TL 3.648,35 TL +0
3.459,00 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.
MSI MEG Z490 ACE Intel Z490 Soket 1200 DDR4 4800(OC)MHz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart
Puan Ortalaması 5,0
Bu ürüne verilmiş puanlar

MSI MEG Z490 ACE Intel Z490 Soket 1200 DDR4 4800(OC)MHz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN
5
Efsane Cihaz
Çok iyi bir şekilde sapasağlam sarıp sarmalanmış olarak elime ulaştı, gerçekten paketi açmak için uğraştım diyebilirim. Zaten bundan önceki siparişlerimde de incehesap beni yanıltmadı. 2 gün içinde elime ulaştı, oda kargonun yavaşlığından kaynaklı. Gaming gecesi indirimlerini takip ederseniz biraz daha indirimli alma şansınız olabilir. Herşey için teşekkürler İncehesap. Düşünen arkadaşlar bence fazla düşünmesin.
Üye resmi
Osman Erdem Ekinci 07 Ara 2020
En iyi ram uyumluluğu
aynı anakartın önceki serisi olan z390 ace modelinide kullandım çok memnundum. O kadar memnun kaldım ki 10. nesile geçtiğimde aynı Seri z490 ace modelini tekrar tercih ettim. 4000mhz ramimi sadece bir iki tuşla 4400 mhze overclock yapabilyorum. Msi Memory Try özelliğide çok başarılı

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya
   MSI MEG Z490 ACE Intel Z490 Soket 1200 DDR4 4800(OC)MHz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart
   MSI MEG Z490 ACE Intel Z490 Soket 1200 DDR4 4800(OC)MHz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart
   %23 +Artı
   %14 indirim
   daha
   5.217,96 TL
   4.006,33 TL
   3.459,00 TL
   Hızlı Kargo Ücretsiz Kargo
   SEPETE EKLE
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.