Seçtiğiniz kriterlere uyan 9 adet Mini PC bulundu.

Mini PC'ler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Bilgisayarlar teknolojinin ilerlemesiyle gelişimini hızla devam ettirdi. Masaüstü, cep, el bilgisayarı derken şimdilerde modem boyutunda yerini aldı. Daha rahat taşıyabiliriz. Mini PC hem sessiz çalışır hem de yer kaplamaz. Performansı yüksek olduğundan dolayı verimi yüksektir. Kasanın iç tasarımı normal masaüstü bilgisayarlara göre daha küçük Ana kart’a sahiptir. Bundan dolayı bozulduğu zaman parçasını bulmak hayli sordur. Modem şeklindeki bu bilgisayarlar üzerinde 2 adet usb, açma kapama tuşu ve bir adet kulaklık giriş çıkışı vardır. Bir yerden başka bir yere rahatlıkla götürebilirsiniz. Mini PC fiyatları oyuncu bilgisayarlarına göre daha uygunudur. Yine fiyatlar modellerine göre de değişiklik gösterir. Bundan dolayı karşılaştırarak almanız gerekir.
Yeni nesil bilgisayardır. İşlemcisi son nesil olan Intel 7 vardır. Anakart boyutu diğer Ana kartlara göre küçüktür. Hafızası 256 GB olan ek hafıza desteği de vardır. Temel sistem çalışır. 8 GB Ram belleğe sahiptir. Daha yüksek iyi hizmet almanız sağlar. Kasma ve donma olmaz. Diğer kasalarda ısınma problemi olurken bu kasada ısınma problemi olmaz Mini PC fiyatları uygun olmasından dolayı tercih edilir. Ofis ve büyük şirketler için kullanıma uygundur. Fazla yer kaplamaz. En çok tercih edilen modellerden MSI Cubi N 8GL modelidir
Bu model diğer mini bilgisayarlardan farklı olarak monitörün arkasına bağlı olacak şekilde durur. Bu yeni nesil Mini PC grafik çözünürlüğü yüksektir. Ekranda kasılma olmaz. Oyun oynarken yüksek kalite ve performans sergiler. Bu modelin tek dezavantajı ise 4 GB sahip olmasıdır. Sessiz çalışmasından en çok tercih edilen modelidir. Bu üründen birini almak isterseniz firmamızdan bu ürünleri güvenle temin edebilirsiniz.
Karşılaştırma Listesi